Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk na Instagramie Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk na Instagramie
Instagram
1/5
Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk na Instagramie
Instagram

 

Kiedy Małgorzata Pieńkowska wrzuciła na swój Instagrama nagranie z Andrzejem Młynarczykiem zapowiadając tajemniczy projekt, fani serialu "M jak miłość" oszaleli, a jednocześnie znów pojawiły się spekulacje na temat powrotu aktora do serialu (przypomnijmy: bohater gwiazdora, Tomasz Chodakowski, zmarł w wyniku ataku nożownika). Sam Młynarczyk już nie raz oficjalnie dementował informacje o jakimkolwiek powrocie, jednak wielbiciele tzw "emki" do końca nie tracili nadziei. Ta była związana chociażby z filmikiem Pieńkowskiej. 


Właśnie teraz najprawdopodobniej poznaliśmy rozwiązanie tej zagadki! Poznajcie szczegóły.

 

Zobacz także: Andrzej Młynarczyk wróci do "M jak miłość"? Aktor komentuje: "Nie było łatwo podjąć tę decyzję, ale..."

 

2/5
Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Małgorzata Pieńkowska jeszcze jakiś czas temu na Instagramie pisała:

Już niedługo razem z @andrzejmlynarczyk będziecie mogli usłyszeć nas w nowej/ starej odsłonienie, a na razie gorąco Was pozdrawiamy🍀🍀#niespodzianka #nowyprojekt #fun #zabawa- napisała na Instagramie.

Nie chodzi jednak o powrót Andrzeja do M jak miłość...

 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"? Aktorka zdradziła swoje plany na przyszłość!

3/5
Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Okazuje się, że Małgorzata Pieńkowska po prostu pojawiła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!  Zaśpiewała nawet jeden utwór, a jej występ zobaczymy już w najbliższym odcinku w sobotę! O co chodzi? Tego oficjalnie nie wiadomo, ale zrobiliśmy małe dochodzenie w tej sprawie ;)

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu zagrają parę! Gdzie? Wiemy, jakie mają plany!

 

4/5
Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Najprawdopodobniej Małgorzata Pieńkowska zaśpiewa w duecie z Andrzej Młynarczykiem, który w najbliższym odcinku zaśpiewa utwór Formacji Nieżywych Schabuff - "Klub wesołego szampana". Do swojego występu miał zaprosić gościa specjalnego (to nowość od poprzedniej edycji, wprowadzona przez producentów). Pieńkowska zaśpiewa najpewniej fragmenty śpiewane przez kobietę - "Chciałabym, chciała, chciałabym, chciała. Chciałabym, chciała, chciałabym, chciała..."

 

Czy jednak na pewno o to chodzi - przekonamy się dopiero w sobotę w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo! 

 

Zachęcamy serdecznie! 

 

Zobacz: Niewiarygodne! Sylwia Grzeszczak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?!

5/5
Małgorzata Pieńkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Będziecie oglądać program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z udziałem Małgorzaty Pieńkowskiej? My już nie możemy się doczekać ;) 

 

Przypomnijmy - w programie bierze udział 8 gwiazd - aktualnie najwięcej punktów od jurorów i innych uczestników zebrała Anna Guzik. Andrzej Młynarczyk zajmuje ostatnie miejsce (różni ich prawie 100 punktów!). Czy udział Pieńkowskiej pomoże aktorowi w zajęciu nieco wyższego miejsca?

 

Zobacz: Czy piosenka Beaty Kozidrak zniknie z czołówki „M jak miłość”?