Widzowie 6. edycji "Love Island" są oburzeni zachowaniem Kuby, który nie do końca był szczery, mówiąc uczestnikom o swojej chorobie. Okazuje się, że mężczyzna wcale nie chorował na raka, ale na inną przypadłość - wrzodziejące zapalenie jelita grubego, który według jego relacji może powodować raka.

Reklama

Po prostu brałem to do siebie jako rak, ale to nie jest w końcu rak. Było ryzyko raka - jakby powiedział Kuba w "Love Island".

W sieci zawrzało, a internauci nie mają litości dla Kuby. To jednak nie wszystko! W sieci pojawiają się zaskakujące informacje na jego temat! To nie jedyne kłamstwo Kuby?

Kuba z "Love Island" 6 ma na koncie więcej kłamstw?

Tylu emocji, co w 6. edycji "Love Island" chyba jeszcze nie było. Spirala kłamstw nakręca się z odcinka na odcinek i okazuje się, że nie tylko Daniel miał coś do ukrycia, ale do szokującego kłamstwa przyznał się też Kuba podczas pobytu na "Wyspie miłości". Internauci bardzo ostro ocenili zachowanie uczestnika, który minął się z prawdą w tak poważnej sprawie, a w sieci pojawiają się spekulacje, że Kuba nie tylko wtedy nie powiedział prawdy:

- Jest mitomanem

- Też kłamał że pracuje w nieruchomościach, a pracuje jako budowlaniec. Kolejne kłamstwo wyszło.

- Remontuje nieruchomości ???????????? kłamał tez, ze chorował na serce , wystarczy zobaczyć relacje jego byłej znajomej

- Wczoraj jakaś jego dawna znajoma dodała screeny i filmik jak ja oszukiwał ze ma chore serce, leży w szpitalu. A w tym czasie imprezował z ziomkami.

Zobacz także: "Love Island 6": To już koniec związku Wero i Kuby? "Powinna go zostawić" komentują fani

Zobacz także

Głos w sprawie afery związanej z Kubą zabrała tajemnicza Natalia i w mediach społecznościowych zaskoczyła relacją na temat uczestnika i pokazała zaskakujące screeny. Kuba z "Love Island" tuż przed końcem ich relacji miał powiedzieć jej, że choruje na serce, a sam w tym czasie imprezował...

Jest uczestnikiem Kuba Grabarek, który ogłosił wszystkim, ze ma rzekomego raka, że był taki biedny,. Jak ja to oglądałam, to płakałam ze śmiechu. Jak można być takim aktorem, kłamcą... Ja tego totalnie nie rozumiem. Miałam z nim w zeszłym roku relację, to był epizod, także nie wgłębiajmy się w to, ale ten człowiek jest w stanie po trupach iść do celu. Nasza relacja się kończyła już i zaprosiłam go na rozmowę, a on do mnie, że jest w szpitalu. Zainteresowałam się tym, co się stało. Ja dołączam screeny, bo nie widzę nic w tym złego i chcę, żebyście przejrzeli na oczy. Powiedział mi, że z sercem ma coś nie tak i jeszcze tam zostanie. (...) Jak on potrafił całą produkcję, uczestników okłamać, że ma raka, ale po co? Po to, żeby wygrać?

Instagram / gazdziaaa

Sądzicie, że Kuba z "Love Island" po opuszczeniu programu odniesie się do słów dawnej znajomej i skomentuje swoje zachowanie wobec Weroniki i pozostałych uczestników?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama