Kuba Wojewódzki o Renacie Kaczoruk w Azja Express
TV-Show

Kuba Wojewódzki komentuje zachowanie Renaty Kaczoruk w Azja Express! "Jest koszmarem..."

Co jeszcze napisał?

Kuba Wojewódzki w felietonie dla "Polityki" skomentował zachowanie Renaty Kaczoruk - czyli swojej narzeczonej - w programie "Azja Express". Modelka budzi tam ogromne emocje, chociaż najczęściej - negatywne. Fani show po kolejnych odcinkach nie mają dla niej litości. A po ostatnim, kiedy przez nią odpadła Małgosia i Radek Majdanowie...

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"! Co się stało?

 

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

Kuba Wojewódzki o zachowaniu Renaty Kaczoruk w "Azja Express"

Sama Renata Kaczoruk winę za tak zły odbiór przez widzów zrzuca na... montaż. Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że nie da się jej polubić w show. Jej tłumaczenia jednak nikogo nie przekonują - widać, że Kaczoruk jest mało koleżeńska, a także łamie zasady ustalone przez innych uczestników - tak jak w trzecim odcinku show. 

Jak na to wszystko reaguje Kuba Wojewódzki? Jest z niej... dumny:

Coraz więcej emocji generuje kolonialno-turystyczne reality show zatytułowane "Azja Express" w TVN. Jedynym jasnym bohaterem programu był Przemek Saleta i dzięki temu odpadł w drugim odcinku. Koszmarem jest Renata Kaczoruk. Tak jak ją uczyłem. - kwituje gwiazdor TVN na łamach "Polityki".

Czy Kuba i Renata powinni być z siebie aż tak zadowoleni?

 

Zobacz także: Ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk to był tylko chwyt marketingowy?! Żenada czy dobry pomysł?

 

Kuba stanął w obronie partnerki, Renaty.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze filmu Ostatnia Rodzina
ONS

 

Widzowie jej nie polubili.

Renata Kaczoruk Kazar
Materiały Prasowe

Renata Kaczoruk. Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express?
Instagram
TV-Show
Kaczoruk tłumaczy się z "Azja Express": "To nie ja!" Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z programu?!
Kaczoruk tłumaczy się z "Azja Express": "To nie ja!" Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z programu?!
Azja Express: Kuba Wojewódzki odgryza się Majdanowi
TV-Show
Azja Express: Kuba Wojewódzki odgryza się Majdanowi! I ocenia zachowanie... Rozenek!
Kuba w końcu komentuje "Azja Express". Co napisał?

W ostatnim odcinku "Azja Express" Radosław Majdan dość ostro wypowiedział się na temat Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego, kiedy to modelka odmówiła pomocy jemu i Małgorzacie Rozenek. Dziennikarz TVN w nowym felietonie "Polityki" komentuje ich pożegnanie z show!   Kuba Wojewódzki komentuje odpadnięcie Rozenek i Majdana z Azja Express Radek Majdan w ostatnim odcinku Azja Express był zażenowany zachowaniem Renaty Kaczoruk: Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? No błagam cię, to właśnie on jej dawał takie wskazówki! - mówił Majdan do Rozenek. Kuba Wojewódzki  wstrzymywał się z komentarzem w tej sprawie... aż do kolejnego felietonu "Mea pulpa" dla tygodnika "Polityka". W ironiczny sposób gwiazdor podsumował udział pary w Azja Express (środa, 21:30 TVN): Z programu "Azja Express" odpadli Małgorzata i Radosław Majdan. Szkoda. To pierwszy program pokazujący Małgorzatę we właściwej tonacji. Wyluzowanej i pyskatej. Dla Radka nie powinno być nowością, że dalej grają ci, których sędzia nie złapie na faulu - napisał Kuba Wojewódzki w "Polityce". Zgadzacie się z nim?   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."   Kuba Wojewódzki odpowiada Radkowi!   Małgorzata i Radek pożegnali się z Azją Express w 3. odcinku.   W show nadal walczy Renata Kaczoruk, dziewczyna Kuby.

Renata Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim
Newsy
Renata Kaczoruk chce odzyskać sympatię widzów "Azja Express". Czy pomoże jej w tym narzeczony?
Renata Kaczoruk chce odzyskać sympatię widzów "Azja Express". Czy pomoże jej w tym narzeczony?

Renata Kaczoruk  liczyła prawdopodobnie, że udział w programie „Azja Express” przyniesie jej popularność, ale została jedną z najbardziej hejtowanych gwiazd show. Szczególnie po tym, jak weszła w konflikt z uwielbianą przez widzów Małgorzatą Rozenek-Majdan. Po każdym odcinku programu media społecznościowe zalewała fala negatywnych komentarzy na temat zachowania Kaczoruk. Modelka starała się bronić, twierdząc, że taki, a nie inny jej odbiór przez widzów to kwestia montażu show, że to producenci wmanewrowali ją w rolę „tej złej”. „Byłam zdruzgotana. Dotarło do mnie, że jako uczestnicy programu jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji”, żaliła się w jednym z wywiadów. Zobacz:  Renata Kaczoruk pierwszy raz tak szczerze o Kubie Wojewódzkim i... pieniądzach: "Nigdy nie robiły na mnie wrażenia"     Pomóc Renacie próbował też jej partner, Kuba Wojewódzki . W wywiadzie dla Playboy.pl zaatakował hejterów modelki i Małgorzatę Rozenek-Majdan. Plotkuje się również, że to po jego interwencji i licznych prośbach Renaty producenci programu  „Azja Express” zdecydowali się przemontować ostatnie odcinki programu tak, by pokazać modelkę w korzystniejszym świetle. Kaczoruk wzbudza ogromne emocje, TVN nie chce zmarnować tego potencjału. Poprosili ją, żeby do końca emisji show nie rozmawiała już z mediami – mówi „Party” osoba współpracująca z TVN. Zobacz także:  Kłótnia Stanka i Kaczoruk na Instagramie! Leszek do Renaty: "Obrażasz mnie i moją inteligencję"! Jest ostro!   Czy taka strategia przyniesie oczekiwany efekt? Przekonamy się niebawem.   Renata to "czarny charakter" w Azji Express.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner