Grzegorz Krychowiak w szarym garniturze w kratkę i Kuba Wojewódzki w dżinsach w programie Wojewódzkiego
Instagram

Grzegorz Krychowiak zagiął Kubę Wojewódzkiego: "Kuba nie znasz się na piłce, to mnie zawiodło"

Grzegorz Krychowiak w szarym garniturze w kratkę i Kuba Wojewódzki w dżinsach w programie Wojewódzkiego
Instagram

Gościem w programie Kuby Wojewódzkiego był piłkarz Grzegorz Krychowiak. Jeden z najprzystojniejszych, najlepiej zarabiających, najlepiej ubranych i najlepszych polskich piłkarzy nie był jednak łatwym rozmówcą. Mimo że Wojewódzki prawił mu komplementy i próbował sprowadzić rozmowę na wesołe tematy, jak to ma w zwyczaju, Krychowiak pokazał, jak mocno Wojewódzki nie jest przygotowany do rozmowy. 

Nie jesteś jedyną osobą w tym programie, która będzie zadawać pytania - powiedział Krychowiak do Wojewódzkiego. 

Piłkarz postanowił sprawić, ile dziennikarz wie na temat swojego gościa. 

Jadąc tu na program dowiedziałem się, że ty lubisz o piłce mówić, chwalić się ile oglądasz, ale tak naprawdę nic o piłce nie wiesz. Co mnie bardzo rozczarowało. Proszę bardzo, Kuba, powiedz mi, ile strzeliłem bramek w całych eliminacjach do mistrzostw Europy? - zapytał Krychowiak.

Kuba Wojewódzki myślał, że zmieni temat żartami, wykpi się, zada inne pytanie, ale Krychowiak był nieustępliwy. I dopóki ktoś nie podpowiedział Wojewódzkiemu, że Grzegorz strzelił dwie bramki, gość nie odpowiedział na dalsze pytania. Kolejnym gościem była Małgorzata Foremniak, którą Kuba również próbował podpytać o to, ile wie o piłce nożnej. 

Jeśli wiesz, że zakwalifikowaliśmy się do mistrzostw Europy, to prawdopodobnie wiesz tyle samo co Kuba - dalej rzucał aluzje Krychowiak. I ciągną dalej: Rozmawiając z Tobą Kuba o piłce, czuję się jakbym rozmawiał z tą pustą butelką.

Już dawno w programie Kuby Wojewódzkiego nie było aż tak niezabawnie. Choć zaczęło się dobrze. Wojewódzki żartował, że gdy Krychowiak strzela gola głową, to jego fryzura zawsze jest jakby 5 minut wcześniej wyszedł od fryzjera. 

Talent jest w nadgarstku, jak ja układam włosy to zostają na swoim miejscu - śmiał się Grzegorz Krychowiak.

Gdy Kuba mówił mu, że jest najprzystojniejszym polskim piłkarzem, "Krycha" przytaknął tylko, że zdaje sobie z tego sprawę. Dodał, że jego zdaniem Wojtek Szczęsny jest po nim drugim najprzystojniejszym polskim piłkarzem. Kuba nie złapał, że to żart.


Co zatem dowiedzieliśmy się z programu o Grzegorzu Krychowiaku?

Nigdy nie pił wódki, nie oglądał "Gwiezdnych Wojen", bardzo lubi dbać o siebie, ze swoją dziewczyną Celią Jaunat rozmawia po francusku, śpi 12 godzin na dobę, a Robert Lewandowski uważa, że posiada wszystko, co najlepsze spośród wszystkich polskich piłkarzy: od najładniejszej dziewczyny po najlepsze fury.

 

O tym, że Krychowiak wybił Kubę z rytmu podczas prowadzenia programu świadczy też fakt, że Wojewódzki nie umiał ocenić czy Krychowiak żartuje potwierdzając, że Lewandowski przechodzi do Realu Madryt czy nie.

Fragment programu Kuby wojewódzkiego z Grzegorzem Krychowiakiem:

 
Kuba Wojewódzki

Zakładam, że wszyscy wiedzą, ale jeżeli nie mieliście zanotowane to pamiętajcie, że już 13.11.15 w piątek reprezentacja Polski rozegra mecz piłki nożnej z Islandią. Niedługo potem, we wtorek, 17 listopada nasi piłkarze zmierzą się z reprezentacją Czech. Wszystkich kibiców oraz ich rodziny już dziś zapraszam na specjalny odcinek Kuby Wojewódzkiego, w którym nasz drogi Kuba Wojewódzki - Król TVN oraz bezcenna Małgorzata Foremniak Foremniak porozmawiają z wartą miliony gwiazdą futbolu Grzegorz Krychowiak. W TVN we wtorek 17 listopada, zaraz po meczu. P.S. Podobno wygramy 2:0

Posted by Tomek Dąbrowski on 12 listopada 2015

 

Zobacz: Zbigniew Boniek zakpił z płaszcza Grzegorza Krychowiaka. Odpowiedział mu piłkarz i... Monika Olejnik

 

Grzegorz Krychowiak u Kuby Wojewódzkiego:

 

 

#wtorek#czlowiek#ktory#sie#konczy#oraz#czlowiek#ktory#sie#zaczyna#zapraszam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak i Grzegorz Krychowiak w programie Wojewódzkiego:

 

WTOREKGOCHA + KRYCHAk.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 11 listopada 2015

Krychowiak na boisku z Lewandowskim:

 

 

wyjątkowo we wtorek nagrywamy wyjątkowy programnajlepiej ubranynajlepiej uczesanynajlepiej ustawionyGRZEGORZ KRYCHOWIAKchętnych zapraszam do studia !!!k.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on 8 listopada 2015

Krychowiak ze swoją dziewczyną pozują do zdjęcia:

Grzegorz Krychowiak pochwalił się swoją partnerką
ONS

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51