Kinga i Marcin wzięli udział w kontrowersyjnym eksperymencie TVN, w którym wzbudzili wiele emocji wśród widzów. Para nie dogadywała się ze sobą najlepiej i podjęli decyzje o rozstaniu. Od emisji programu minęło już trochę czasu, a oni nie wracali już do tematu ich małżeństwa. Jednak teraz wiele na to wskazuje, że mogli odnowić kontakt.

Reklama

Kinga i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?

Kinga i Marcin to uczestnicy ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którym nie udało się wytrwać w małżeństwie. Od samego początku uczestnik show stwierdził, że jego żona nie jest w jego typie i że "nie odwróciłby się za nią na ulicy". Natomiast Kinga chciała dać tej relacji szansę, ale zbiegam czasu, okazało się, że nie będzie to takie proste. Finalnie para podjęła decyzja o rozwodzie, a ich relacje pozostały neutralne. Jednak teraz pewien szczegół zdradził, że ich relacje mogły ulec zmianie.

Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skreen.player.pl

Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie udziela się na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 20 tysięcy osób. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami w nowym dresie, na których wygląda na bardzo szczęśliwą. Ku zaskoczeniu post polubił Marcin, co nie zdarzało się ostatnio. Myślicie, że para ponownie nawiązała ze sobą kontakt?

Wiosno zostań już z nami! (...)
— napisała Kinga.
Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram @incantatagirll

Warto podkreślić, że oboje nie zdradziła jeszcze, czy udało im się odnowić kontakt. Ostatnio jednak Kinga ze "Ślubu" pozowała z pewnym przystojniakiem i wyglądała na bardzo szczęśliwą.

A wy śledzicie losy uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Piotr ze "ŚOPW" o Dorocie: "Idąc do programu, wiedziała po co tam idzie"

Kinga i Marcin z "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kinga i Marcin z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kadr "Ślub od pierwszego wejrzenia" Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama