Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Marzena Rogalska, Pan Ząbek
ONS/YouTube
TV-Show

Wiemy, kiedy Marzena Rogalska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"!

Wiemy, kiedy Marzena Rogalska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"!

Kiedy Marzena Rogalska wróci do pracy na plan programu "Pytanie na śniadanie"? Przypominamy, że tydzień temu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym jej dłoń została przebita gwoździem na skutek nieudanej sztuczki Pana Ząbka. Dziennikarka dochodzi do siebie, ma się coraz lepiej i już za kilka dni znów stanie na planie "Pytania na Śniadanie". Według informacji "Super Expressu", w najbliższy weekend (9-10 lipca) Marzenę Rogalską zastąpi Ola Rosiak. Lecz już w poniedziałek (11 lipca), prezenterka po raz pierwszy poprowadzi program śniadaniowy od czasu przykrej historii z gwoździem.

Przypomnijmy, że do sytuacji doszło w pierwszy weekend lipca, podczas programu na żywo. Wypadek Marzeny Rogalskiej odbił się szerokim echem w mediach, również tych zagranicznych. A Internet aż huczał! Na szczęście, prezenterka powoli wraca do zdrowia i znów będzie mogła pracować.

 

Zobacz też: Przebił gwoździem rękę Rogalskiej w PnŚ, a teraz wystąpi w znanym show TVN! Pan Ząbek zrobi karierę?

 

Marzena Rogalska dochodzi do siebie po nieszczęśliwym wypadku na wizji.

Marzena Rogalska na prezentacji nowej kolekcji Just for Fun by Loft37
ONS
Prezenterka już za kilka dni znów pojawi się w "Pytaniu na Śniadanie".

Marzena Rogalska na premierze kosmetyków AA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marzena Rogalska pochwaliła się szczupłą figurą
ONS
Newsy
Marzena Rogalska już tak nie wygląda! Dziennikarka pochwaliła się znacznie szczuplejszą figurą. WOW!
Marzena Rogalska już tak nie wygląda! Dziennikarka pochwaliła się znacznie szczuplejszą figurą. WOW!
Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Wypadek z gwoździem czy ustawka?! Marzena Rogalska nie pozostawia wątpliwości! Zobaczcie jej dramatyczny apel
"Powoli dochodzę do siebie, jestem w trakcie leczenia"

Marzena Rogalska skomentowała swój wypadek na wizji. Prezenterka zamieściła na swoim profilu wpis, w którym wyjaśniła, co się stało w sobotę oraz zaapelowała o spokój. Po nieudanej sztuczce magika w programie "Pytanie na śniadanie", Marzena Rogalska doznała urazu. Jej dłoń została przebita gwoździem. Na szczęście, gwiazda stacji TVP ma się już dobrze. Dziennikarka zdradziła również, że cała sytuacja nie była ustawką, jak dopatrują się niektórzy. Rozumiem, że trudno uwierzyć w to co się wydarzyło w sobotę na antenie. Ten wypadek jednak miał miejsce. Powoli dochodzę do siebie, jestem w trakcie leczenia. Potrzebuję teraz spokoju i dlatego proszę o uszanowanie mojej prywatności poprzez powstrzymanie się od "dowcipnych” komentarzy jak to telewizja wkręca widzów. Jest wielu specjalistów analizujących film klatka po klatce, udowadniających, że była to ustawka, ale tym razem się mylą. Prawda jest taka, że zostałam zraniona, bo sztuczka się nie udała. Najprawdopodobniej taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w programie na żywo i stąd ta sensacja. Ale teraz proszę dajcie mi dojść do siebie. Tym, którzy mnie wspierają, jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo to doceniam - napisała Marzena Rogalska. Wypadek Rogalskiej natychmiast stał się hitem Internetu! Odnotowały go również zagraniczne media. Dziś rano z sieci zniknęły wszystkie filmiki z całą sytuacją.   Zobacz też: Doda śmieje się z wypadku Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"?! Pokazała MEMA!   Marzena Rogalska zamieściła na swoim profilu komentarz po wypadku na wizji. Prezenterka dochodzi do siebie i prosi o spokój.   Marzena Rogalska przebita gwoździem!

Doda, Marzena Rogalska
ONS/YouTube
Newsy
Doda śmieje się z wypadku Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"?! Pokazała MEMA!
Śmieszne czy tragiczne?

Doda skomentowała wypadek Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie". Na instagramowym profilu piosenkarki pojawił się obrazek, który krótko i bardzo dosadnie podsumowuje wpadkę, która w sobotę rano miała miejsce na antenie Telewizji Polskiej. Gwóźdź programu - podpisała mema Doda. Ilustracja przedstawia iluzjonistę, który "przypadkowo" przeciął swoją asystentkę na pół i później ją przeprosił. Przypomnijmy, że Marzena Roglaska w sobotnim wydaniu programu śniadaniowego padła ofiarą nieudanej sztuczki magika. W wyniku nieudanej sztuczki jej dłoń została przebita gwoździem. Rogalska wydała z siebie przerażający krzyk. Natychmiast trafiła w ręce lekarza i ostatecznie jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak ten incydent odbił się szerokim echem w Internecie, a nawet w zagranicznych mediach, które pisały o niefortunnym wypadku Rogalskiej! Sprawa nie umkneła również Dodzie. Jej wpis jest zabawny? A może tym razem przesadziła?   Zobacz też: Zagraniczne media śmieją się z wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"! Bezlitosne komentarze.   Doda o wypadku Marzeny Rogalskiej w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka przypadkowo została przebita gwoździem na wizji.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner