Katarzyna Vosacka fryzura

Katarzyna Bosacka ważyła 80 kg, ale znowu schudła. Jak to zrobiła i co ją zmotywowało?

Katarzyna Vosacka fryzura

Katarzyna Bosacka znowu schudła! Gwiazda pojawiła się w czwartek na konferencji ramówkowej TVN, na której promowała swój program, który od tego sezonu zmienia nazwę z "Wiem, co jem" na "Wiem, co jem na diecie". Bosacka zaprezentowała się w czarnej sukience, która podkreśliła jej szczuplejszą figurę i zgrabne nogi. Nie da się nie zauważyć, że zmiany są naprawdę na plus. W rozmowie z Party.pl Katarzyna Bosacka wyznała, że ma wahania wagi i musi mocno kontrolować to, co je, ponieważ ma problemy z tarczycą.

W tym sezonie program "Wiem, co jem" zmienia się na "Wiem, co jem na diecie", to zupełnie inny program! Będzie sfokusowany na tym, żeby zrobić coś pozytywnego ze swoim życiem. Nie po to, żeby wyglądać jak Anja Rubik, tylko po to, żeby zadbać o swoje zdrowie. Ja zrobiłam badania, mam kłopoty ze zdrowiem, mam kłopoty z tarczycą, okazuje się, że moje tycie, bo na zdrowym jedzeniu też można utyć, jest związane z hormonami. Jeśli teraz nie zrzucę bagażu, który ma na sobie, to moje zdrowie może zacząć się walić.

Katarzyna Bosacka o sylwetkach Polaków

Gwiazda nie ukrywa tego, że stan zdrowia Polaków przyprawia czasem o zawrót głowy. Bosacka ma nadzieję, że jej program sprawi, że ludzie pójdą na siłownię, pobiegać i zaczną zdrowiej się odżywiać.  Chce być też wzorem dla swoich fanów.

Polacy tyją, jesteśmy coraz grubsi, rośniemy wszerz. Może to będzie impuls, żeby ruszyć się z kanapy, poprzednio też tak było. Jeśli ktoś przeze mnie schudnie, to będzie sukces. Mało jest prowadzących, które chcą stanąć na wadze, i powiedzieć: „Kurna, ważę 80 kilo, nie mogę z tym żyć". To jest bardziej bliskie naszym widzkom, niż wszystkie 49 kilogramowe panie, które częściej występują w telewizji niż gdziekolwiek indziej. Mam nadzieję, że telewidzki stwierdzą, że jeśli ona ma z tym problem i go zwalcza, to ja też mogę!

Będziesz oglądać program Katarzyny Bosackiej?

 

Zobacz: Katarzyna Bosacka krytykuje Annę Lewandowską! "Nie trzeba ślepo wierzyć trenerkom fitness". Co jej zarzuca?

 

Katarzyna Bosacka wyraźnie szczuplejsza na ramówce TVN

Katarzyna Bosacka w czarnej sukience
ONS

Widzicie różnicę?

Katarzyna Bosacka na ramówce TVN Style
ONS

Więcej na temat Katarzyna Bosacka
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04