Laura i Karol nie zdołali zbudować szczęśliwego związku w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli spokojnego i łagodnego usposobieniem Karola z otwartą i emocjonalną Igą, zaś dominującą Laurę dobrali do ugodowego i pogodnego Maćka. Te połączenia wzbudziły na początku sezonu wielkie emocje wśród fanów. Widzowie denerwowali się na ekspertów, sądząc, że bardzo się pomylili. Eksperci są jednak innego zdania i utrzymują, że ich wybory dobrze prosperowały. Jeśli ktoś z widzów zastanawiałby się, jak wyglądałaby para Laury i Karola to możliwe, że niedługo się o tym dowiemy. Fani są bowiem pewni, że tych dwoje łączy prawdziwy romans!

Reklama

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?

Widzowie są pewni, że tak! Ma o tym świadczyć kilka rzeczy, które da się wytropić przez media społecznościowe Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przede wszystkim uwagę widzów przykuło jedno ze zdjęć Laury, na którym pozuje ze swoim psem. W telewizorze odbija się cień sylwetki, która zdaniem fanów jest identyczna jak postura Karola!

To jednak nie wszystko. Bardziej dociekliwi zauważyli, że Karol, który jest posiadaczem dwóch różnych kont na Instagramie, z obu obserwuje Laurę, co może świadczyć o zainteresowaniu uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Laurą.

Karol obserwuje Laurę z dwóch swoich kont. Nikogo innego w ten sposób nie dodał - piszą fani.

Choć dowody wydają się być niezobowiązujące i nie jakieś poważne, fani rzadko się mylą w swoich domysłach. W mediach społecznościowych nic się nie ukryje. Niektórzy sądzą także, że widzieli Laurę i Karola na żywo i widać było, że mają się ku sobie. Jak myślicie, czy uczestnicy pasowaliby do siebie? Ciekawe, jak na ich związek zareagowaliby eksperci...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol skomentował rozstanie z Igą! Spotkali się po programie?

Zobacz także

Laura i Karol nie znaleźli miłości w programie. W tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwała tylko jedna para, Iza i Kamil. Czy to możliwe, że Laura i Karol są razem? Jeśli widzowie się nie mylą, byłaby to pierwsza taka sytuacja w historii programu!

Screen/Player.pl TVN

Gdyby połączyć ostatni post Karola z przypuszczeniami widzów, można powiedzieć, że zyskaliśmy kolejny dowód. Karol napisał na swoim Instagramie: "idzie nowe". Czy to oznacza, że właśnie rozpoczął się nowy etap w jego życiu uczuciowym?

karol.maciesz

Związek Laury i Macieja w ogóle się nie udał. Maciej był zauroczony swoją żoną, ale ona zdecydowanie nie miała ochoty na kontynuację tego związku. Choć na początku obojgu wydawało się, że odnaleźli uczucie, to szybko przyszło rozczarowanie. Widzowie zarzucali Laurze, że jest egoistyczna i nie docenia oddania Maćka.

Screen/Player.pl TVN
Reklama

Karol i Iga byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par. Ich małżeństwo pełne było emocji, niedomówień i przykrości. Jednak to Karol podjął decyzję o definitywnym rozwodzie. Od tego czasu para nie ma ze sobą kontaktu.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama