Wiktoria wróciła do programu
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wielki powrót Wiktorii! Miłosz jest szczęśliwy, a mieszkańcy wściekli

Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4" i spowodowała, że mieszkańcy byli co najmniej zmieszani. Czy uczestniczka wybaczyła Miłoszowi, że wyrzucił ją z programu?

W 4. edycji "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia. Skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe i nieokreślone. Oni sami już nie wiedzą, kto gra, a kto naprawdę buduje miłość. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić Wiktorię, okazała się być silniejsza niż słowa i uczucia tych dwojga. Miłosz pozbył się Wiktorii, jednak nie ukrywał, że bardzo żałuje swojego wyboru. Teraz otrzymał szansę, by go naprawić, ale czy jest jeszcze co naprawiać? 

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

"Hotel Paradise": Wiktoria wraca do gry! 

Historia Wiktorii i Miłosza nie była najłatwiejsza. Uczestnik sam wplątał się w niepotrzebną grę, którą prowadził po obu stronach barykady. Z jednej strony wyjawił Wiktorii, że grupa planuje ją wyrzucić z programu, z drugiej strony umawiał się z grupą, że gdy przyjdzie rajskie rozdanie, to właśnie on wyeliminuje Wiktorię. Miłosz tak właśnie zrobił i żałował tego niemal w tej samej chwili, w której podjął tę trudną decyzję. Od tego momentu Miłosz chodził struty, zaś mieszkańcy hotelu, na czele z Ohą, nie kryli swojej radości. Wspólnymi siłami pozbyli się przecież najbardziej nielubianej przez nich uczestniczki i nie zdawali sobie sprawy, że sytuacja w ciągu chwili może się diametralnie zmienić. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Zobacz także: "Hotel Paradise": Michał rozbija najsilniejszą parę! "Potrzebowałam takiej zmiany"

Miłosz od momentu rajskiego rozdania był bardzo nieszczęśliwy. Z Ohą nie udało mu się zbudować żadnej relacji, a nawet w rozmowie z Klaudią El Dursi przyznał, że męczy się w tej parze, zaś każdego dnia żałuje, że pozbył się jedynej kobiety w "Hotelu Paradise", która budziła w nim poważne i szczere uczucia. Miłosz zdradził także, że oddałby wiele, żeby Wiktoria wróciła do programu... Uczestnik nie zdawał sobie sprawy, że jego słowa mają ogromne znaczenie i mogą zmienić bieg historii show. Okazało się, że zmiana przyszła bardzo szybko. Miłosz otrzymał list, o którym nie mógł nikomu powiedzieć. W jego treści przeczytał, że musi opuścić hotel i udać się we wskazane miejsce. Uśmiech na twarzy uczestnika świadczył o tym, że spodziewał się spotkać swoją ukochaną z powrotem!

Miłosz czyta list
screen/Player.pl

Miłosz udał się w piękne miejsce na plaży, na której miał oczekiwać swojej "nowej szansy". Chwilę później na zanzibarskiej ławce, obok Miłosza usiadła Wiktoria. Była para jednak nie rzuciła się sobie w ramiona. Zamiast tego, postanowili natychmiast wyjaśnić sobie to, co stało się kilka dni wcześniej:

Chciałem Ci powiedzieć, że wybór Ohy to był impuls spowodowany opiniami ludzi. Nie posłuchałem siebie w tej decyzji. Nie będę ukrywał, że jak się rano obudziłem, mówiąc to teraz totalnie szczerze, miałem takiego kaca moralnego, nie mogłem sobie znaleźć tutaj miejsca bez ciebie. Jedyną moją nadzieją było to, żebyś tutaj wróciła. Każdy mi doradzał, że Wika nie, że ona Cię zostawi, że to nie ma sensu, mimo że ja wiedziałem swoje, gdzieś tam czułem, ale w pewnym momencie sam się pogubiłem, bo byłem przeciwko tobie, przeciwko im i gdzieś tam zwariowałem - tłumaczył się Miłosz.

Wiktoria słuchała tych słów z nieodgadnioną miną, bo czy grę na dwa fronty można wybaczyć? Czy Miłosz jest właśnie teraz z nią szczery? Uczestniczka wróciła także wspomnieniami do tego, co spotkało ją w hotelu i jak bardzo nie znosili jej jego mieszkańcy. Jak się okazało, Wiktoria wiedziała, że Miłosz nie był do końca wobec niej w porządku:

Ja wyszłam stąd, mając totalnie zryty mózg. Nie wyjaśnialiśmy tego na koniec, bo już mi się nie chciało na ten temat gadać. Ale przy śniadaniu chciałam dziewczynom powiedzieć o całej naszej relacji. I dziewczyny zaczęły mi się wylewać i zaczęły mi mówić, że tak naprawdę to ty do każdego chodziłeś, na mnie wyżalałeś, że ja cię niszczę psychicznie, że przeze mnie straciłeś siebie, że nie jesteś sobą, że nie wiesz, co masz robić, że przychodziłeś do nich ze łzami w oczach i prosiłeś ich o porady, co ty masz robić - mówiła Wiktoria nie ukrywając ogromnych emocji. 

Miłosz i Wiktoria na huśtawce
screen/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Miłosz i Wiktoria znów zostali parą?

Miłosz natychmiast odparł pełen skruchy, że zgadza się ze słowami Wiktorii, jednak jest gotów wszystko naprawić:

Przyznaję się do tego, że gdzieś tam, zamiast bronić ciebie, szukałem tam dla siebie miejsca w tym wszystkim. Wiki, wiem o tym, że zrobiłem zamieszanie i ja cię przepraszam, że to nie wyszło tak, jak powinno wyjść, ale jesteśmy ludźmi i najważniejsze jest chyba to, żeby chcieć to naprawić i wyjść z tej otoczki dziecinady, która tutaj była - nie poddawał się uczestnik. 

Wiktoria po tych trudnych słowach w końcu przeszła do meritum. Czy zdecydowała się znów zaufać Miłoszowi? Okazuje się, że uczestniczka wybaczyła mu jego błąd:

Ja cały czas byłam szczera i widziałeś to. Dlatego miałam do wyboru, czy chciałabym być z Tobą w parze znowu, jakbym miała wrócić do hotelu i moja decyzja jest taka, że od dzisiaj jesteśmy parą. 

Miłosz i Wiktoria z Hotelu Paradise przytuleni
screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam"

Miłosz odetchnął z wielką ulgą. Jego marzenie o powrocie Wiktorii się spełniło i to jeszcze w najlepszym z możliwych wydaniu. Uczestnik z radością przyznał:

Dla mnie to był scenariusz, nie ukrywam, wymarzony!

Oczywiście powrót Wiktorii do hotelu nie wzbudził niemal u nikogo więcej takiej radości, jak u Miłosza. Najbardziej zagrożona poczuła się oczywiście Oha, która przez powrót Wiktorii stała się singielką. Uczestniczka nie boi się mówić wprost tego, co czuje, a wobec Wiktorii była szczególnie niemiła i ostra, za co zresztą przepraszała na swoim Instagramie, tłumacząc, że jej zachowania były spowodowane zazdrością i kompleksami. Nic więc dziwnego, że po ogromnym linczu na Wiktorii, jaki miał miejsce podczas puszki Pandory, to właśnie Oha, Launo i Nana wyglądały najbardziej zawiedzione powrotem partnerki Miłosza. Ostatecznie przecież dawne rany i animozje nagle nie wyparowały...

Jak myślicie, czy uczestnicy znów będą intrygować, żeby pozbyć się Wiktorii? A może uczestniczka zdecyduje się na ostry odwet?

Miłosz i Wiktoria wchodzą do Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram
Newsy
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Zapowiedź dzisiejszego odcinka "Hotel Paradise" nieźle namieszała! Czyżby do programu miała powrócić Ola?! Internauci nie mają wątpliwości! Co wskazuje na powrót byłej partnerki Adama? Uczestnik był zdecydowanie niepocieszony: To ja mam teraz najbardziej prze****ne , szczerze mówiąc – mówił do innych uczestników. Czyżby spekulacje widzów były strzałem w 10? Zobaczcie, co na to wskazuje! Zobacz także:  Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza! Ola wraca do programu "Hotel Paradise"?  Ekipa "Hotelu Paradise" w dzisiejszym odcinku znowu się powiększy, ale czy o nowego członka? Internauci nie mają wątpliwości, że to Ola wróci do gry! Co wówczas zrobi Adam? Kiedy byli parą w programie ustalili, że będą się wspierać na dobre i na złe. Po wymeldowaniu Oli z "Hotelu Paradise" wiele się wydarzyło.  Z zapowiedzi dzisiejszego odcinka możemy wywnioskować, że na rajskiej wyspie pojawi się ktoś jeszcze. Wypowiedź Adama nakierowała widzów na to, że to mogłaby być Ola  Raczej to będzie Ola, bo Adama komentarz- że "ma teraz prze****ne" sam za siebie mówi. - możliwe że Olka bo tylko jakby Viola nie była zadowolona 👌 zobaczmy 😁 Dodatkową wskazówką mógłby być fakt, że Ola zapowiedziała live na swoim Instagramie po dzisiejszym odcinku:  - Jestem pewna ze wróciła Ola. Nawet na Instastory mówiła jak się ludzie pytali czy wróci to, że nie może powiedzieć i sami zobaczymy - mówiła, że jutro po odcinku robi live to stawiam na nią 😁 Kolejni internauci swoje śledztwo opierają na reklamie najnowszego odcinka:  - Ola bo przed chwilą widziałam reklamę i Maciek powiedział teraz poznajcie...

Marta i Maciek z "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Maciek żałuje, że wybrał Martę? Nie spodziewał się takiego ciosu!
Marta i Maciek z "Hotelu Paradise" rozstaną się? Co działo się w odcinku?

Ten odcinek "Hotelu Paradise" nie był łatwy szczególnie dla Maćka. Chłopak od samego rana zastanawiał się, dlaczego jego partnerka poprzedniej nocy rozpłakała się podczas rozmowy z Adamem. Sytuacji nie ułatwiał przyjaciel Maćka, który nie chciał zdradzić, co się wydarzyło między nimi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?! Chciałaby się związać z kimś innym... Jest też nowy uczestnik!  Później przyszła pora na randki. Nowy uczestnik, Łukasz, najpierw spotkał się z Anią, a później z Martą, która od początku wpadła mu w oko. Dla Maćka ten wieczór miał bardzo smutny finał... "Hotel Paradise": Marta i Łukasz są parą Maciek od początku stracił głowę dla Marty. Dla niej wyeliminował z programu Sandrę, z którą był w parze od samego początku. Jednak gdy w "Hotelu Paradise" pojawił się Łukasz, sytuacja się skomplikowała. Nowy przystojniak nie ukrywał bowiem, że to Marta wpadła mu w oko. On również nie był jej obojętny. Zauważył to Adam, który zapowiedział Marcie, że jeśli zostawi Maćka, pożałuje tego... We wtorkowym odcinku dziewczyna mimo wszystko poszła na randkę z nowym uczestnikiem, podczas której oboje świetnie się bawili. W hotelu na swoją partnerkę czekał pełen obaw Maciek. Chłopak dobrze wiedział, że jego pozycja jest zagrożona. Jednak spytany przez Adama o to, czy żałuje, że dla Marty pozbył się z programu Sandry, stanowczo zaprzeczył.  Pod koniec dnia w hotelu zjawiła się Klaudia El Dursi . Prowadząca poprosiła Łukasza, aby wybrał dziewczynę, z którą lepiej bawił się na randce. Choć spotkanie z Anią upłynęło mu w równie przyjemnej atmosferze, chłopak ostatecznie postawił na Martę. Tym samym rozbił jej związek z Maćkiem, który musiał...

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil gorzko o Julii: "Nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie"
"Hotel Paradise 2": Kamil gorzko o Julii: "Nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie"

Relacja Kamila i Julii z " Hotelu Paradise " wisi na włosku? Julia ma coraz bardziej dość stanowczego charakteru partnera. Ma wrażenie, że Kamilowi bardziej zależy na finale niż na niej. W dodatku pojawienie się Aty w programie sprawiło, że zaczęła się obawiać stabilności swojej dotychczasowej relacji, tym bardziej, że nowa uczestniczka nie ukrywa swojego zainteresowania.  Byłaś normalniejsza, a gdzieś z czasem odpłynęłaś - podsumował Julię Kamil Co miał na myśli?  Zobacz także:  Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed? Kamil i Julia przerwą swoją relację w "Hotelu Paradise 2"?  Im bliżej finału tym więcej zwrotów akcji w "Hotelu Paradise". Nawet tak pewny siebie uczestnik, jak Kamil zaczął mieć wątpliwości, co do swojej pozycji w programie. Pomimo tego, że najbliższe "rajskie rozdanie" będzie dla niego bezpieczne to postanowił podzielić się swoimi obawami podczas szczerej rozmowy z Julią przy drinku. Podczas wznoszenia toastu skomentował:  Żebym nie odpadł na następnych eliminacjach. Julię zastanowiło to stwierdzenie i zapytała go, czy nie jest jej pewien:  Nie, jestem już zmęczony. Tym, że się nie zawsze dogadujemy. Ja sam nie ugram całego finału.  Uczestniczkę zmartwiło, że jej programowy partner stawia wygraną ponad relację, która pomiędzy nimi zaistniała:  Ja myślałam, że mówimy o relacjach a nie o finale.  Kamil przyznał, że chce się po prostu dobrze bawić przebywając na Bali.  Jak nie widzę w tobie wsparcia, nie słuchasz co do ciebie mówię, nie rozumiesz tego, bo myślisz o tym, że gdzieś rywalizuje z tobą, gdzie co w ogóle nie jest prawdą to się mija z celem. ...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner