Wiktoria wróciła do programu
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wielki powrót Wiktorii! Miłosz jest szczęśliwy, a mieszkańcy wściekli

Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4" i spowodowała, że mieszkańcy byli co najmniej zmieszani. Czy uczestniczka wybaczyła Miłoszowi, że wyrzucił ją z programu?

W 4. edycji "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia. Skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe i nieokreślone. Oni sami już nie wiedzą, kto gra, a kto naprawdę buduje miłość. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić Wiktorię, okazała się być silniejsza niż słowa i uczucia tych dwojga. Miłosz pozbył się Wiktorii, jednak nie ukrywał, że bardzo żałuje swojego wyboru. Teraz otrzymał szansę, by go naprawić, ale czy jest jeszcze co naprawiać? 

"Hotel Paradise 6": Hania tłumaczy się z testu wiedzy. Zrzuciła winę na Olę? "Czytałam z ruchu warg"

"Hotel Paradise": Wiktoria wraca do gry! 

Historia Wiktorii i Miłosza nie była najłatwiejsza. Uczestnik sam wplątał się w niepotrzebną grę, którą prowadził po obu stronach barykady. Z jednej strony wyjawił Wiktorii, że grupa planuje ją wyrzucić z programu, z drugiej strony umawiał się z grupą, że gdy przyjdzie rajskie rozdanie, to właśnie on wyeliminuje Wiktorię. Miłosz tak właśnie zrobił i żałował tego niemal w tej samej chwili, w której podjął tę trudną decyzję. Od tego momentu Miłosz chodził struty, zaś mieszkańcy hotelu, na czele z Ohą, nie kryli swojej radości. Wspólnymi siłami pozbyli się przecież najbardziej nielubianej przez nich uczestniczki i nie zdawali sobie sprawy, że sytuacja w ciągu chwili może się diametralnie zmienić. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Zobacz także: "Hotel Paradise": Michał rozbija najsilniejszą parę! "Potrzebowałam takiej zmiany"

Miłosz od momentu rajskiego rozdania był bardzo nieszczęśliwy. Z Ohą nie udało mu się zbudować żadnej relacji, a nawet w rozmowie z Klaudią El Dursi przyznał, że męczy się w tej parze, zaś każdego dnia żałuje, że pozbył się jedynej kobiety w "Hotelu Paradise", która budziła w nim poważne i szczere uczucia. Miłosz zdradził także, że oddałby wiele, żeby Wiktoria wróciła do programu... Uczestnik nie zdawał sobie sprawy, że jego słowa mają ogromne znaczenie i mogą zmienić bieg historii show. Okazało się, że zmiana przyszła bardzo szybko. Miłosz otrzymał list, o którym nie mógł nikomu powiedzieć. W jego treści przeczytał, że musi opuścić hotel i udać się we wskazane miejsce. Uśmiech na twarzy uczestnika świadczył o tym, że spodziewał się spotkać swoją ukochaną z powrotem!

Miłosz czyta list
screen/Player.pl

Miłosz udał się w piękne miejsce na plaży, na której miał oczekiwać swojej "nowej szansy". Chwilę później na zanzibarskiej ławce, obok Miłosza usiadła Wiktoria. Była para jednak nie rzuciła się sobie w ramiona. Zamiast tego, postanowili natychmiast wyjaśnić sobie to, co stało się kilka dni wcześniej:

Chciałem Ci powiedzieć, że wybór Ohy to był impuls spowodowany opiniami ludzi. Nie posłuchałem siebie w tej decyzji. Nie będę ukrywał, że jak się rano obudziłem, mówiąc to teraz totalnie szczerze, miałem takiego kaca moralnego, nie mogłem sobie znaleźć tutaj miejsca bez ciebie. Jedyną moją nadzieją było to, żebyś tutaj wróciła. Każdy mi doradzał, że Wika nie, że ona Cię zostawi, że to nie ma sensu, mimo że ja wiedziałem swoje, gdzieś tam czułem, ale w pewnym momencie sam się pogubiłem, bo byłem przeciwko tobie, przeciwko im i gdzieś tam zwariowałem - tłumaczył się Miłosz.

Wiktoria słuchała tych słów z nieodgadnioną miną, bo czy grę na dwa fronty można wybaczyć? Czy Miłosz jest właśnie teraz z nią szczery? Uczestniczka wróciła także wspomnieniami do tego, co spotkało ją w hotelu i jak bardzo nie znosili jej jego mieszkańcy. Jak się okazało, Wiktoria wiedziała, że Miłosz nie był do końca wobec niej w porządku:

Ja wyszłam stąd, mając totalnie zryty mózg. Nie wyjaśnialiśmy tego na koniec, bo już mi się nie chciało na ten temat gadać. Ale przy śniadaniu chciałam dziewczynom powiedzieć o całej naszej relacji. I dziewczyny zaczęły mi się wylewać i zaczęły mi mówić, że tak naprawdę to ty do każdego chodziłeś, na mnie wyżalałeś, że ja cię niszczę psychicznie, że przeze mnie straciłeś siebie, że nie jesteś sobą, że nie wiesz, co masz robić, że przychodziłeś do nich ze łzami w oczach i prosiłeś ich o porady, co ty masz robić - mówiła Wiktoria nie ukrywając ogromnych emocji. 

Miłosz i Wiktoria na huśtawce
screen/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Miłosz i Wiktoria znów zostali parą?

Miłosz natychmiast odparł pełen skruchy, że zgadza się ze słowami Wiktorii, jednak jest gotów wszystko naprawić:

Przyznaję się do tego, że gdzieś tam, zamiast bronić ciebie, szukałem tam dla siebie miejsca w tym wszystkim. Wiki, wiem o tym, że zrobiłem zamieszanie i ja cię przepraszam, że to nie wyszło tak, jak powinno wyjść, ale jesteśmy ludźmi i najważniejsze jest chyba to, żeby chcieć to naprawić i wyjść z tej otoczki dziecinady, która tutaj była - nie poddawał się uczestnik. 

Wiktoria po tych trudnych słowach w końcu przeszła do meritum. Czy zdecydowała się znów zaufać Miłoszowi? Okazuje się, że uczestniczka wybaczyła mu jego błąd:

Ja cały czas byłam szczera i widziałeś to. Dlatego miałam do wyboru, czy chciałabym być z Tobą w parze znowu, jakbym miała wrócić do hotelu i moja decyzja jest taka, że od dzisiaj jesteśmy parą. 

Miłosz i Wiktoria z Hotelu Paradise przytuleni
screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam"

Miłosz odetchnął z wielką ulgą. Jego marzenie o powrocie Wiktorii się spełniło i to jeszcze w najlepszym z możliwych wydaniu. Uczestnik z radością przyznał:

Dla mnie to był scenariusz, nie ukrywam, wymarzony!

Oczywiście powrót Wiktorii do hotelu nie wzbudził niemal u nikogo więcej takiej radości, jak u Miłosza. Najbardziej zagrożona poczuła się oczywiście Oha, która przez powrót Wiktorii stała się singielką. Uczestniczka nie boi się mówić wprost tego, co czuje, a wobec Wiktorii była szczególnie niemiła i ostra, za co zresztą przepraszała na swoim Instagramie, tłumacząc, że jej zachowania były spowodowane zazdrością i kompleksami. Nic więc dziwnego, że po ogromnym linczu na Wiktorii, jaki miał miejsce podczas puszki Pandory, to właśnie Oha, Launo i Nana wyglądały najbardziej zawiedzione powrotem partnerki Miłosza. Ostatecznie przecież dawne rany i animozje nagle nie wyparowały...

Jak myślicie, czy uczestnicy znów będą intrygować, żeby pozbyć się Wiktorii? A może uczestniczka zdecyduje się na ostry odwet?

Miłosz i Wiktoria wchodzą do Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Hotel Paradise: Wiktoria i Miłosz
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria już wcześniej sugerowali jej powrót do programu?! 
Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise", ku zadowoleniu Miłosza. Jednak już kilka dni przed emisją odcinka można było wywnioskować, że coś jest na rzeczy. Tylko spójrzcie na komentarze Wiki i Miłosza!

Wielu fanów "Hotelu Paradise" nie mogło pogodzić się z odejściem Wiktorii z programu. Na szczęście widzowie długo nie musieli czekać na jej powrót do show, bo właśnie w minionym odcinku Wiktoria wróciła do gry! Miłosz, który bardzo żałował, że pozbył się swojej partnerki pod presją grupy, może mówić o wielkiej szansie od losu. Teraz wszystko wskazuje na to, że dla Wiktorii i Miłosza pisze się nowy, miejmy nadzieję dobry rozdział w "Hotelu Paradise".  Jednak czujni fani mogli już kilka dni wcześniej wywnioskować, że Wiktoria może wrócić do programu. Tylko spójrzcie na komentarze, które Wiktoria i Miłosz pisali do siebie! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam" "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria sugerowali, że będą jeszcze razem w programie? W "Hotelu Paradise" nie ma czasu na nudę - zarówno uczestnicy, jak i widzowie, mogą mówić o prawdziwym emocjonalnym rollercoasterze! Ostatnie Rajskie Rozdanie było dla wszystkich ogromnym szokiem, kiedy to Miłosz wyrzucił Wiktorię z programu i postanowił stworzyć parę z Ohą. Szybko jednak zrozumiał, że to co zrobił, było wbrew jego woli i tak naprawdę uległ presji grupy. Nie czuł się dobrze z Ohą i bez Wiktorii jego życie w hotelu było smutne. Jednak po kilku dniach, do Miłosza znów uśmiechnęło się szczęście... Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" W minionym odcinku programu, do gry wróciła właśnie Wiktoria! Ta wiadomość ucieszyła Miłosza, tym bardziej, że dziewczyna postanowiła dać mu kolejną szansę i chce znów tworzyć z nim...

Launo z Hotelu Paradise komentuje zachowanie Wiktorii
screen Hotel Paradise Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show
Wiktoria ostro skrytykowała Ohę w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", twierdząc, że jest "gruba i pryszczata". Launo stanęła w jej obronie!

Launo z "Hotel Paradise" stanęła w obronie Ohy i skomentowała ostrą wypowiedź Wiktorii w ostatnim odcinku programu. Launo nie ukrywa, że jest zszokowana zachowaniem Wiktorii, która w mocnych słowach odniosła się do wyglądu Ohy. Sprawdźcie, jak była już uczestniczka "Hotelu Paradise" zareagowała na zachowanie Wiktorii!  Launo z "Hotel Paradise 4" ostro o zachowaniu Wiktorii W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Wiktoria zaskoczyła swoim zachowaniem. Do tej pory internauci współczuli wysportowanej blondynce, która była mocno atakowana przez całą grupę, ale teraz fani programu nie ukrywają, że są rozczarowani jej zachowaniem. Niestety, w ostatniej odsłonie "Hotelu Paradise" Wiktoria w bardzo ostrych słowach podsumowała wygląd Ohy, która jakiś czas temu odpadła z programu. Wiki opowiadała nowemu uczestnikowi, jak Miłosz wyrzucił ją z programu i zdecydował, że chce być w parze z Ohą. - Jak cię wywalił?- zapytał Łukasz. - Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce- odpowiedziała Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" Słowa Wiktorii dotyczące wyglądu Ohy zszokowały Launo! Była uczestniczka "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories  pokazała kadr z programu i zareagowała na wypowiedź koleżanki z czwartej edycji hitu TVN7. Launo zwróciła się do Ohy! :)))))) gruba? @oha_hotelparadise4 od kiedy "normalne" dziewczyny są wyzywane od grubych? - Launo zwróciła się do Ohy. Ładnie was podsumowała- dodała. Zobacz także:  Oha z "Hotelu Paradise 4" szczerze o...

"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Po ostatni wyskoku Wiktorii w "Hotelu Paradise 4" zaszły nieoczekiwane zmiany! To koniec jej związku z Miłoszem?! Nowa uczestniczka sporo namieszała.

W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny... "Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza , bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza! Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik