Przemek i Launo poczuli do siebie coś w Hotelu Paradise?
Instagram @przemek_hotelparadise4 @launokardel
TV-Show

"Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam"

Przemek i Launo mają konflikt po "Hotelu Paradise"? Uczestnik dosadnie skomentował to, co działo się za jego plecami w programie. Launo również zabrała głos. Będzie afera?

Przemek i Launo z "Hotelu Paradise" mają konflikt? Uczestnik odpowiedział na kilka pytań dotyczących ich relacji w programie. Nie ukrywa, że jest mu przykro, że w pewnym momencie partnerka się nim "znudziła" i przyznał, że jest zawiedziony tym, co działo się za jego plecami w "Hotelu Paradise". W dodatku wymienił uczestników, z którymi ma najlepszy kontakt i nie ma wśród nich Launo... Ona również wypowiedziała się na jego temat w mediach. Czy to początek kolejnego konfliktu między uczestnikami hitowego show TVN7? 

Zobacz także: „Hotel Paradise 4”: Przemek przyłapany z uczestniczką! I to nie z Launo! Z kim się spotyka?

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 4": Przemek ma żal do Launo

W 4. sezonie "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji. Kontrowersje wywołała ostatnia Pandora poprzedzająca rajskie rozdanie, w którym program opuściła Wiktoria, a zaraz za nią Natka. Teraz wygląda na to, że powoli pojawiają się pierwsze konflikty pomiędzy najsilniejszą parą czyli Launo i Przemkiem, a to wszystko tylko podkręca obecność nowego uczestnika, Michała. 

Czy sytuacje, które widzowie mają okazje obserwować w bieżących odcinkach "Hotelu Paradise" są początkiem konfliktu pomiędzy Launo a Przemkiem? Uczestnik zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań fanów, odnośnie jego relacji z dziewczyną. Wyznał, czy w programie czuł coś do Launo, czy traktował tę relację tylko, jako układ: 

Chociaż byliśmy w jakimś stopniu dogadani, ja tę dziewczynę traktowałem naprawdę poważnie, ponieważ sami zauważyliście, że robiłem wszystko, żeby o nią dbać, żeby było jej dobrze i żeby niczego jej nie brakowało i nigdy nie poczuła się zdradzona bądź zagrożona przez inną dziewczynę. 

Jednocześnie podkreślił, że nie żałuje, że to właśnie z Launo stworzył parę: 

Dla mnie osobiście to była osoba, o którą chciałem dbać i tak też robiłem. Jeśli chodzi o moją osobę, to nie mam sobie nic do zarzucenia względem mojej pary.

Jednak jego wyznanie, na temat tego z kim ma najlepszy kontakt po programie, może być zastanawiające. Wśród osób, z którymi dogaduje się najlepiej, wcale nie wymienił hotelowej partnerki... Kto więc zajął jej miejsce? 

Z każdym uczestnikiem mam dobry kontakt, z każdym się lubię. Jednak taką osoba, która jest dla mnie naprawdę bliska, jest Łukasz, Nana, Natka i jeszcze jedna osoba, jest to Darek ale z każdym się lubię. 

Przemek o zachowaniu Launo w Hotelu Paradise
Instagram @przemek_hotelparadise4

Zobacz także: "Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła za dużo?

Baczni widzowie "Hotelu Paradise" zauważyli, że w bieżących odcinkach "Hotelu Paradise" zaczyna brakować nici porozumienia między Przemkiem a Launo. Zarzucili uczestnikowi wręcz znudzenie się programową partnerką. On jednak inaczej to postrzega: 

Czy to ja się znudziłem moją partnerką? No cóż... 

Widzowie zapytali również Przemka o to, co czuł, gdy Launo niezbyt przejęła się jego kontuzją, której nabawił się w programie: 

Wielu rzeczy nie byłem świadomy, co było mówione za plecami, nie będę odpowiadał za moją partnerkę, mogę odpowiadać wyłącznie za siebie. Uważam, że ja zachowałem się od początku do końca w porządku i nie mam sobie nic do zarzucenia. 

Po dołączeniu do programu nowego Michała, Launo nie ukrywała zainteresowania i wprost mówiła o zmianie pary. Pokusiła się nawet o stwierdzenie: "Mam nadzieje, że jesteś mniej kontuzyjny", co wielu widzów odebrało jako złośliwość wobec Przemka. On sam, komentując zachowanie partnerki, które obejrzał w odcinku nie ukrywa zawodu: 

Nie byłem tego świadom i mogę tylko tyle powiedzieć. Nie będę kłamał, że po tych wszystkich sytuacjach, które z nią miałem i jak dawałem swoje serducho od siebie 100% jest mi teraz przykro jak to oglądam. 

Przemek i Launo mają konflikt po Hotelu Paradise?
Instagram @przemek_hotelparadise4

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo znów została zaatakowana! Uczestniczka marzy, żeby program się już skończył!

"Hotel Paradise": Launo tłumaczy się z zachowania wobec Przemka

Launo z "Hotelu Paradise" również została przepytana przez widzów. Musiała się wytłumaczyć z tego, że w odcinku przyznała, że Przemek "jej nie przyciąga tylko odpycha". Fani byli ciekawi tego, jak uczestniczka się z tym czuje: 

A jak mam się czuć? Mówiłam, co czułam, więc czuję się z tym dobrze. To były emocje na daną chwilę i dany moment. Czasy, ludzie i emocje są zmienne. Trochę luźniej to odbierajcie, bo za mocno łapiecie za słówka. 

Wielu widzów, w tym sam Przemek z "Hotelu Paradise" byli zawiedzeni zachowaniem uczestniczki, kiedy on uległ kontuzji i musiał udać się do szpitala. Uczestnik wrócił z gipsem i bardzo obawiał się o swoją przyszłość w programie. Launo jednak nie uważa, żeby bagatelizowała stan zdrowia swojego programowego partnera i przyznała, że martwiła się o niego: 

Współczułam i się nim interesowałam. Nadmierna troska by go nie wyleczyła. Było mi przykro i uczestnicy to potwierdzą, bo prawie z każdym rozmawiałam o tym, co będzie i z jakim wynikiem wróci. 

Myślicie, że Launo i Przemek mają konflikt po zakończeniu przygody w "Hotelu Paradise"? 

Przemek nie ma kontaktu z Launo z Hotelu Paradise?
Instagram @launokardel

Sandra zachwyca się Mattem
TVN
Newsy
Internauci łączą Sandrę z "Hotelu Paradise" z Mattem. Nie zaprzeczyła! 
Internauci łączą Sandrę z "Hotelu Paradise" z Mattem. Nie zaprzeczyła! 

Sandra i Matt z " Hotelu Paradise " mają się ku sobie? Uczestnika nie ukrywa, że ma dobrą relację z kolegą z programu. Internauci sugerują, że była by z nich zgodna para. Sandra postanowiła odpowiedzieć na tę sugestię a jej odpowiedź daje do myślenia!  Szykuje się nowy związek wśród uczestników pierwszej edycji "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, co powiedziała Sandra o swojej znajomości z Mattem już po zakończeniu programu.  Zobacz także:  Blondino z "Hotelu Paradise" wystąpi w kolejnym reality show! Sandra i Matt z "Hotelu Paradise" mają się ku sobie? Odpowiedź Sandry zaskakuje  Po pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" przetrwał tylko jeden związek. Chris i Marietta sięgnęli nie tylko po główną wygraną ale również uczucie, którym się obdarzyli, poznając na rajskiej wyspie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Jednak czy wśród uczestników show jest szansa na nowy związek już po zakończeniu programu?  Wygląda na to, że Sandra ma coraz lepszy kontakt z Mattem, który w programie trzymał pakt z Anią niemalże do samego finału. Internauci, widząc dobrą relację pomiędzy uczestnikami, postanowili dopytać o szczegóły:  Mamy kontakt cały czas lubimy się. Mamy podobne poczucie humoru i dobrze się dogadujemy - napisała Sandra na Instastory Jednak z internautek zasugerowała, że bardzo do siebie pasują i tworzyliby udany związek:  To słodkie - napisała Sandra nie zaprzeczając niczemu Też uważacie, że tych dwoje tworzyłoby zgodną parę?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego? Sandra odpowiedziała fanom "Hotelu Paradise" na pytania dotyczące jej relacji z Mattem. ...

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2 kiedyś
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy"
"Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy"

W ostatnim odcinku " Hotelu Paradise 2 " Kamil przekroczył granicę? Jego niewybredny komentarz na temat Magdy zbulwersował internautów, którzy nie szczędzą mu krytyki w komentarzach. Uczestnik nazwał Magdę "kaczuszką" dodatkowo stwierdzając, że nie wygląda dobrze bez makijażu.  Magda postanowiła odnieść się do zachowania kolegi z programu. Przyznała, że jest jej przykro i jest zszokowana zachowaniem uczestnika. Wygląda na to, że zarówno Kamil jak i Igor nie żywią sympatii do Magdy oraz odwrotnie. W sieci zawrzało.  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Kamil chce wystawić Madzię Adamowi? "Nie wiadomo czy mu się ta kaczuszka spodoba" Hotel Paradise 2: Magda komentuje niemiłe zaczepki Kamila  W "Hotelu Paradie 2" zaczyna się walka o przetrwanie, a uczestnicy zaczynają kombinować i myśleć kogo należy wyeliminować, aby zabezpieczyć swoją pozycję w show. Przy okazji planowania nowych intryg Kamil w rozmowie z Ivanem niepochlebnie wyraził się na temat Magdy. Chcąc połączyć w parę nowego uczestnika Adama i Magdę powiedział:  Na logikę to jest jego szansa. T ylko nie wiadomo czy mu się kaczuszka spodoba. Teraz Madzia leży przy basenie bez makijażu on się na nią patrzy więc na pewno powie, że mu się nie podoba. Ale wieczorem, jak się od*ebie? - podsumował Magdę Kamil Internauci byli zszokowani zachowaniem uczestnika i nie szczędzili słów krytyki w jego kierunku:  - Tragedia, inaczej nie można tego ujść. Uczepili się Magdy nie wiadomo z jakiej racji, przykre... jak cała ekipa staje przeciwko jednej osoby i coraz więcej baranów ślepo za nią podąża🤦🏻‍♀️  - Żenujące i ekstremalnie dziecinne są te komentarze chłopaków na temat Magdy. - (...) W hotelu łatwo było obrażać ją i tworzyć grupki przeciwko niej, gdzie ona...

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram
Newsy
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Zapowiedź dzisiejszego odcinka "Hotel Paradise" nieźle namieszała! Czyżby do programu miała powrócić Ola?! Internauci nie mają wątpliwości! Co wskazuje na powrót byłej partnerki Adama? Uczestnik był zdecydowanie niepocieszony: To ja mam teraz najbardziej prze****ne , szczerze mówiąc – mówił do innych uczestników. Czyżby spekulacje widzów były strzałem w 10? Zobaczcie, co na to wskazuje! Zobacz także:  Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza! Ola wraca do programu "Hotel Paradise"?  Ekipa "Hotelu Paradise" w dzisiejszym odcinku znowu się powiększy, ale czy o nowego członka? Internauci nie mają wątpliwości, że to Ola wróci do gry! Co wówczas zrobi Adam? Kiedy byli parą w programie ustalili, że będą się wspierać na dobre i na złe. Po wymeldowaniu Oli z "Hotelu Paradise" wiele się wydarzyło.  Z zapowiedzi dzisiejszego odcinka możemy wywnioskować, że na rajskiej wyspie pojawi się ktoś jeszcze. Wypowiedź Adama nakierowała widzów na to, że to mogłaby być Ola  Raczej to będzie Ola, bo Adama komentarz- że "ma teraz prze****ne" sam za siebie mówi. - możliwe że Olka bo tylko jakby Viola nie była zadowolona 👌 zobaczmy 😁 Dodatkową wskazówką mógłby być fakt, że Ola zapowiedziała live na swoim Instagramie po dzisiejszym odcinku:  - Jestem pewna ze wróciła Ola. Nawet na Instastory mówiła jak się ludzie pytali czy wróci to, że nie może powiedzieć i sami zobaczymy - mówiła, że jutro po odcinku robi live to stawiam na nią 😁 Kolejni internauci swoje śledztwo opierają na reklamie najnowszego odcinka:  - Ola bo przed chwilą widziałam reklamę i Maciek powiedział teraz poznajcie...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner