Miłosz i Wiktoria na rajskim rozdaniu w Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Miłosz staje przeciwko całej grupie. Widzowie są w szoku, że zaufał Wiktorii

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" przekonali się, że intrygi się nie udają. Przedstawili swój plan Miłoszowi, jednak nie spodziewali się tego, co uczestnik zrobi z tą wiedzą.

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" wciąż liczą, że intrygowanie i knucie pozwoli im jak najdłużej utrzymać się w programie. Kłopot w tym, że wszystkie ich pakty rozsypują się w drobny mak przez... codzienność. Najmocniejsze pary mają siebie serdecznie dość, powstają kłótnie i konflikty, które burzą stary porządek rzeczy. Jedno się jednak tylko nie zmieniło. Największym wrogiem dziewczyn wciąż pozostaje Wiktoria, która z przyjściem każdego nowego uczestnika płci męskiej doprowadza dziewczyny do szału. Wymyśliły więc plan, by się jej pozbyć, a jedynym wsparciem w tej kwestii będzie Miłosz, który zapewnia, że stracił już dawno do Wiktorii wszelkie zaufanie. Tym większe było zaskoczenie widzów, gdy spokojny i łagodny uczestnik postanowił zerwać swój pakt...

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": kolejne kłopoty w raju. Launo zostawi Przemka? 

W "Hotelu Paradise" wraz z przyjściem nowego uczestnika, Michała, atmosfera jeszcze bardziej się podgrzała. Wiktoria i Miłosz, którzy musieli wskazać uczestnika, który opuści rajski hotel, ku niezadowoleniu Launo, zdecydowali się wyeliminować Janka, który tworzył niezbyt udaną parę z Wiktorią "Ohą".

Odejście Janka nie wywołało aż tak ogromnych emocji, ponieważ, mieszkańcy hotelu nie zdążyli się z nim zżyć. Chwilowy spokój, jaki zapanował wśród uczestników, był jednak podszyty tym, co zawsze: intrygowaniem i kombinowaniem. Nowy uczestnik Michał mógł cieszyć się naprawdę miłym powitaniem, co trzeba przyznać, nowym osobom w 4. edycji "Hotelu Paradise" raczej się nie zdarza. Oczywiście powodem tego radosnego przywitania był fakt, że wszystkim dziewczynom, bez wyjątku, Michał wpadł w oko, a także dlatego, że żadna z nich nie czuje się pewnie w swojej parze. 

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Launo i Przemek przez większość ostatniego odcinka toczyli bój o ciasteczka, podkreślając swoją urażoną dumę.

- Ja pierwsza ręki nie wyciągnę z tego względu, że ostatnio próbowałam się dowiedzieć o co mu chodziło i obraził się za naprawdę  błahostkę [...]. Ciężko mi jest powiedzieć, jak to się potoczy, ale nie będę marnowała czasu na pewno na to, żeby ustępować innym - mówiła Launo. Ja chcę dać zimny kubełek wody dla Przemka. Ja nie mówię, że zmieniam parę, ale chcę, żeby zrozumiał - dodaje.

Z pomocą zwaśnionej parze na szczęście przyszła Oha, która wygłosiła na głos przykrości tych dwojga i zmusiła ich do podania sobie ręki. Gdy konflikt okazał się być zażegnany, Launo spojrzała zupełnie nowym okiem na swojego partnera i podkreśliła, że wciąż zamierza razem z nim iść po wygraną. 

Launo z hotel paradise 4 w czerownym kostiumie
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

W momencie, gdy Janek opuścił hotel, jego miejsce w parze z Ohą zajął nowy uczestnik, Michał. Dziewczyna bardzo cieszyła się z takiego obrotu spraw, jednak nie starała się za bardzo zaimponować nowemu chłopakowi. To natomiast próbowały uczynić na zmianę Launo z Natką, jednak za każdym razem ich plany torpedowała Wiktoria, która pod byle pretekstem prosiła Michała na rozmowę i spędzała z nim czas.

"Hotel Paradise 4": Miłosz zerwie pakt z grupą i zostawi Wiki w progamie?

Zachowanie WIktorii nie umknęło oczywiście uwadze Miłosza, który po raz kolejny nabrał podejrzeń co do uczciwości swojej partnerki. Oliwy do ognia dolał także fakt, że Wiktoria znów, pod pretekstem zabawy, obściskiwała się z Łukaszem. Miłosz stwierdził wówczas:

Dziewczyny są warte zaufania, jednak u Wiktorii tego nie czułem, próbowałem to poczuć, ale ona z każdym krokiem mi tylko tę moją wizję, że mogę jej zaufać, przekreślała - tłumaczył zdegustowany Miłosz. 

Miłosz i Wiktoria Hotel Paradise 4
screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof i Basia rozstali się?! Jest komentarz uczestnika!

Kiedy więc wściekłe dziewczyny snuły plany, jak pozbyć się Wiktorii, poczuły, że mogą podzielić się nimi z Miłoszem. Zbliżające się Rajskie Rozdanie sprawia, że żadna z pań nie czuje się już bezpiecznie w hotelu. Wszystkie uczestniczki są więc zgodne, że osobą, która powinna opuścić "Hotel Paradise", jest Wiktoria. Miłosz przyjął ich plany z pełnym zrozumieniem, a nawet wydawał się pogodzony z tym pomysłem. Tym większy więc szok przeżyli widzowie, gdy okazało się, że zawiedziony Wiktorią Miłosz, przekazał jej wszystkie plany dziewczyn!!

- Dziewczyny chcą, żebym ja Cię wywalił z hotelu. I nastawiają mnie, że ty tak zrobiłaś z Łukaszem, ja byłem wkurzony i to jest dobry powód, żeby odpalić cię - przez mnie. - tłumaczy Miłosz - Chodzi o to, że oni myślą, że ja to zrobię i prawdopodobnie na Pandorze będą pytania na zasadzie: "Miłosz, mówiłeś, że wyrzucisz Wiktorię z hotelu". Myślę, że one widzą, że ja z Tobą dobrze żyje i im się do nie do końca podoba. (...) Jesteś moją partnerką i jeśli mam gdzieś dojść, to chcę z Tobą - podsumowuje uczestnik.

Reakcja Wiktorii była natychmiastowa. Zawiedziona i wściekła blond piękność poprzysięgła sobie, że nie paniom za wygraną i zrobi wszystko, by się na nich odegrać. Najbardziej jednak zaskoczyła ją postawa Launo, która chwilę wcześniej zapewniała ją, że powinny sobie ufać... Wiktoria czuła się zaskoczona, rozgoryczona, ale także zapewniła, że da dziewczynom popalić!

Miłosz, wyjawiając plan Wiktorii, postawił się całej grupie. Myślicie, że dobrze zrobił?

Wiktoria z Hotelu Paradise
screen/Player.pl

 

Launo z Hotelu Paradise komentuje zachowanie Wiktorii
screen Hotel Paradise Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show
Wiktoria ostro skrytykowała Ohę w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", twierdząc, że jest "gruba i pryszczata". Launo stanęła w jej obronie!

Launo z "Hotel Paradise" stanęła w obronie Ohy i skomentowała ostrą wypowiedź Wiktorii w ostatnim odcinku programu. Launo nie ukrywa, że jest zszokowana zachowaniem Wiktorii, która w mocnych słowach odniosła się do wyglądu Ohy. Sprawdźcie, jak była już uczestniczka "Hotelu Paradise" zareagowała na zachowanie Wiktorii!  Launo z "Hotel Paradise 4" ostro o zachowaniu Wiktorii W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Wiktoria zaskoczyła swoim zachowaniem. Do tej pory internauci współczuli wysportowanej blondynce, która była mocno atakowana przez całą grupę, ale teraz fani programu nie ukrywają, że są rozczarowani jej zachowaniem. Niestety, w ostatniej odsłonie "Hotelu Paradise" Wiktoria w bardzo ostrych słowach podsumowała wygląd Ohy, która jakiś czas temu odpadła z programu. Wiki opowiadała nowemu uczestnikowi, jak Miłosz wyrzucił ją z programu i zdecydował, że chce być w parze z Ohą. - Jak cię wywalił?- zapytał Łukasz. - Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce- odpowiedziała Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" Słowa Wiktorii dotyczące wyglądu Ohy zszokowały Launo! Była uczestniczka "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories  pokazała kadr z programu i zareagowała na wypowiedź koleżanki z czwartej edycji hitu TVN7. Launo zwróciła się do Ohy! :)))))) gruba? @oha_hotelparadise4 od kiedy "normalne" dziewczyny są wyzywane od grubych? - Launo zwróciła się do Ohy. Ładnie was podsumowała- dodała. Zobacz także:  Oha z "Hotelu Paradise 4" szczerze o...

Wiktoria wróciła do programu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wielki powrót Wiktorii! Miłosz jest szczęśliwy, a mieszkańcy wściekli
Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4" i spowodowała, że mieszkańcy byli co najmniej zmieszani. Czy uczestniczka wybaczyła Miłoszowi, że wyrzucił ją z programu?

W 4. edycji "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia. Skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe i nieokreślone. Oni sami już nie wiedzą, kto gra, a kto naprawdę buduje miłość. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić Wiktorię, okazała się być silniejsza niż słowa i uczucia tych dwojga. Miłosz pozbył się Wiktorii, jednak nie ukrywał, że bardzo żałuje swojego wyboru. Teraz otrzymał szansę, by go naprawić, ale czy jest jeszcze co naprawiać?  "Hotel Paradise": Wiktoria wraca do gry!  Historia Wiktorii i Miłosza nie była najłatwiejsza. Uczestnik sam wplątał się w niepotrzebną grę, którą prowadził po obu stronach barykady. Z jednej strony wyjawił Wiktorii, że grupa planuje ją wyrzucić z programu, z drugiej strony umawiał się z grupą, że gdy przyjdzie rajskie rozdanie, to właśnie on wyeliminuje Wiktorię. Miłosz tak właśnie zrobił i żałował tego niemal w tej samej chwili, w której podjął tę trudną decyzję. Od tego momentu Miłosz chodził struty, zaś mieszkańcy hotelu, na czele z Ohą, nie kryli swojej radości. Wspólnymi siłami pozbyli się przecież najbardziej nielubianej przez nich uczestniczki i nie zdawali sobie sprawy, że sytuacja w ciągu chwili może się diametralnie zmienić.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Michał rozbija najsilniejszą parę! "Potrzebowałam takiej zmiany" Miłosz od momentu rajskiego rozdania był bardzo nieszczęśliwy. Z Ohą nie udało mu się zbudować żadnej relacji, a nawet w rozmowie z Klaudią El Dursi przyznał, że męczy się w tej parze , zaś każdego dnia żałuje, że pozbył się jedynej kobiety w "Hotelu Paradise", która budziła w nim poważne i szczere uczucia. Miłosz...

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak