Michał rozbił parę Launo i Przemka w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4
TV-Show

"Hotel Paradise": Michał rozbija najsilniejszą parę! "Potrzebowałam takiej zmiany"

Michał przyczyni się do zakończenia relacji Przemka i Launo w "Hotelu Paradise"?

Nowy uczestnik wpadł w oko Launo już od samego początku! Gdy dołączył do ekipy, nawet nie ukrywała swojego podekscytowanie. Ostatecznie wraz z Naną udała się z nim na romantyczną randkę na łodzi. Dziś nowy musiał podjąć decyzję, z którą z kobiet chciałby się sparować. Wybrał charakterną Klaudię czy może Nanę? Czy jego wybór będzie kością niezgody pomiędzy dotychczasowymi partnerami? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": W show pojawił się kolejny Michał. Dziewczyny zachwycone

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 4": Michał rozbija parę Launo i Przemka

Nie można narzekać na brak emocji w 4. edycji "Hotelu Paradise". Szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią kontrowersyjną Pandorę i dosłowny lincz na Wiktorii. W wyniku "rajskiego rozdania" to właśnie ona opuściła program, ale to nie było jedyne pożegnanie. Tego samego dnia show musiała opuścić również Natka, a jej miejsce zajęła przepiękna Vanessa. 

Przed uczestnikami kolejne "rajskie rozdanie" i tym razem może dojść do niespodziewanych przeparowań. Wygląda na to, że Przemek i Launo zaczynają mieć siebie dość. Przerwie w ich relacji pomogła decyzja nowego Michała, który po ostatniej randce z Launo i Naną, musiał wybrać jedną z nich. Decyzja była dla niego prosta - tym samym rozbił jedną z najsilniejszych do tej pory par: 

- Obie dziewczyny są świetne i są w moim typie. Trudny wybór. Przemek nie chciałbym Cię dobijać, wiem że masz dzisiaj ciężki dzień i wieczór będzie trochę gorszy, bo chciałbym stworzyć parę z Twoją dziewczyną. Chciałbym trochę bardziej ją poznać, mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe. 
- Broń Boże. Mam peszka dzisiaj ale to nie jest koniec świata - skomentował Przemek

Launo w ogólnie nie przejęła się rozłąką z Przemkiem, a powiew świeżości w tworzonych parach jest jej nawet na rękę: 

Pionierska para, która przetrwała już wiele rajskich, została w końcu rozbita.

Mat. prasowe

Przemek nie czuje jednak zagrożenia ze strony Michała. Bardziej przejmuje się kontuzją, w skutek której jego ręka "wylądowała" w gipsie.

- Jeśli chodzi o Launo to mam wrażenie, że coraz bardziej pokazuje, jaka jest naprawdę. 
- Ja się cieszę, ja nawet potrzebowałam takiej małej zmiany - nie ukrywa Launo

Przemek jednak poczuł się urażony zachowaniem partnerki, tuż po tym, gdy miał czas na przeniesienie rzeczy do singlówki, Launo wolała spędzić czas na rozmowie z Michałem niż przyjść mu pomóc: 

Ledwo została zrobiona zamiana, wszyscy mówią, że idą mi pomóc przenieść rzeczy a ona zostaje z Michałem na dole i z nim gawędzi. Takie małe zainteresowanie z jej strony do całej sytuacji. 

Czy ta niewinna i początkowo "chwilowa" zamiana okaże się początkiem końca związku Przemka i Launo? 

Wydaje mi się, że Michałem mogłabym stworzyć prawdziwą relację, Michał miał lepszy start niż Przemek, taki milszy, bez nacisku, rozmawia, pyta - zachwala nowego Launo

Przemek uważa, że Launo zachowuje się egoistycznie i gra tylko i wyłącznie pod siebie, a ewentualną porażkę w relacji z Michałem określa "chwilową zmianą": 

To jest nie w porządku, bo jakbym ja takie coś planował to na dwie strony a nie tylko na jedną pod siebie. 

Z kolei Launo deklaruje, że Przemek nie jest dla niej "skreślonym tematem"

Przemek nie jest skreślonym tematem. Od razu mu powiedziałam jak doszedł Michał, że będę chciała zmienić parę, odświeżyć coś tutaj, bo my zastaliśmy się i nie szło to do przodu. 

Hotel Paradise. Przemek i Launo mają kryzys
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Zobacz także: Jest oświadczenie TVN w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4"! Co z "Puszką Pandory"?

"Hotel Paradise": Miłosz męczy się z Ohą

Trudną relację mają nie tylko Launo i Przemek, ale również Miłosz i Oha. Zakochany w Wiktorii, którą ostatecznie wyeliminował z programu, nie ukrywa, że spędzanie czasu z nową partnerką jest dla niego koszmarem: 

Dla mnie w tym momencie raj nie jest rajem ale obozem przetrwania

Randkę, która była nagrodą Ohy za wygranie poprzedniej konkurencji, spędzili w grobowej atmosferze, a Miłosz nawet nie starał się robić dobrej miny do złej gry. 

Nie wiem, co będzie dobrym wyborem. Jak zostanę z Miłoszem będę czuła się słabo psychicznie i dodatkowo będę się martwiła o to, że jeżeli wróci Wiktoria on mnie oleje. 

Podczas osobistych rozmów z Klaudią El Dursi przyznał, że nie czuje się z Ohą dobrze:

Bardzo się męczę. Ten mój wybór to najgorsza decyzja w Hotelu, chociaż było sporo złych decyzji. 

Klaudia przyniosła uczestnikom 3 skrzynki: "jest dobrze", "chcę zmian" i "nie stworzymy razem pary". Każdy z uczestników musiał uzupełnić skrzynki odpowiednimi imionami. Konsekwencje tych decyzji poznamy w kolejnym odcinku. 

Miłosz nie chce spędzać czasu z Ohą w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Zobacz także: "Hotel Paradise": W show pojawią się pary jednopłciowe? Klaudia El Dursi zdradziła prawdę

"Hotel Paradise": Vanessa podpadła Mateuszowi. O co poszło?

Vanessa zrobiła prawdziwą furorę w "Hotelu Paradise" i trudno byłoby wskazać uczestnika, na którym nie zrobiła wrażenia. Nowa singielka miała możliwość wyboru partnera. Wskazała Mateusza, tym samym eliminując z programu Natkę. Niestety podczas dzisiejszego odcinka doszło do spięcia pomiędzy piękną brunetką a przystojnym modelem. A poszło o pieniądze! 

Uczestnicy bawili się nad basenem. Postanowili "puszczać kaczki" na wodzie za pomocą klapek uczestników. Gdy buty Vanessy wylądowały w wodzie, natychmiast wyładowała złość na Mateuszu:

- Ej ku*wa będziesz płacił 2000 zł
- Ale to nawet nie ja rzuciłem

W tę zaskakującą wymianę zdań wtrąciła się Sara: 

Ja mam auto za 2 tysiące to o jakich klapkach my rozmawiamy

Vanessa nie odpuszczała: 

- Idź po niego, kto to rzucił! - wykrzyczała do Mateusza
- Rzuciłam najdroższym klapkiem w moim życiu - przyznała Sara
- Od razu do mnie, że będziesz oddawał dwa tysiące, ej - powiedział urażony Mateusz
- Jesteś moją parą to pilnuj.
- A skąd mam wiedzieć, że to są twoje

Reakcja Vanessy i nacisk na to, jak drogie ma buty, mocno uraził Mateusza: 

Rozumiem jakiś jej bulwers ale słowa ile co kosztuje, gdzie ja tego nie rzuciłem... 

Uczestnik wrócił do tematu jeszcze raz, gdy byli sam na sam. Ostatecznie Vanessa go przeprosiła i jednocześnie zaznaczyła, żeby nie robił z niej "bananowego dziecka", bo do wszystkiego co ma doszła sama, a jej reakcja mogła być faktycznie przesadzona ale zdenerwowało ją, że ktoś nie szanuje jej własności. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła za dużo?

Vanessa i Mateusz pokłócili się w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Hotel Paradise
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"

Półfinałowy odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom wielu emocji. Niewątpliwie atmosferę na koniec odcinka podgrzała również Sonia, która mocno podpadła fanom show. Wszystko przez komentarz skierowany do jej partnera Łukasza, z którym dotarła do finału. W sieci dosłownie zawrzało! Zobaczcie, jak zachowanie Soni skomentowali fani programu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam"  "Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! Przed nami już tylko jeden, finałowy odcinek drugiej edycji programu "Hotel Paradise". W grze pozostały dwie pary - Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Relacja Aty i Artura wydaje się być dość zgodna, za to Sonia i Łukasz do samego finału nie szczędzą sobie gorzkich słów. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami poważnej kłótni tej dwójki, a słowa Soni skierowane do Łukasza, mocno zabolały chłopaka. Nie jest tajemnicą, że Soni nie podobają się zachowania Łukasza - tak się stało również i tym razem. Chłopak zaczął ją przedrzeźniać, a dziewczyna oczywiście nie pozostała mu dłużna. Jej słowa zaskoczyły nie tylko Łukasza, ale nawet Atę i Artura. Kto Ciebie wychowywał, ludzie lasu? - powiedziała Sonia do Łukasza.  Łukasz poczuł się bardzo urażony.  Czuję, że zostałem przez Sonię bardzo urażony i trochę wjechała mi na honor. Nie miałem wcale takich złych warunków, patologicznej rodziny... Ja mam dobrą rodzinę, mam bardzo dobrą rodzinę. Może nie jest idealna, ale nie mam na co narzekać.  Widać było, że Łukasz bardzo mocno przeżył słowa Soni. A jak na zachowanie finalistki "Hotelu Paradise"  w stosunku do jej...

Hotel Paradise
Instagram
Newsy
Kamil odpadł z show, a widzowie "Hotel Paradise" są... zachwyceni! "Można otwierać szampana"
Kamil odpadł z show, a widzowie "Hotel Paradise" są... zachwyceni! "Można otwierać szampana"

W "Hotel Paradise" nie brakuje zwrotów akcji i zaskoczeń. Do programu właśnie wrócił Bartek i niemal od razu dostał możliwość wyeliminowania jednego z uczestników. Wybór padł na Kamila! Decyzja Bartka bardzo ucieszyła fanów show, a na instagramowym profilu programu, pojawiła się rekordowa liczba komentarzy w tej sprawie. Zobaczcie, co o tym wszystkim sądzą widzowie! Zobacz także:  Uczestnik "Hotel Paradise" i uczestniczka "Love Island" są parą! Pokazali romantyczną fotografię "Hotel Paradise": Internauci zachwyceni, że Kamil odpadł z show! "Można otwierać szampana" To był chyba jeden z najbardziej emocjonujących odcinków programu "Hotel Paradise". Bartek, jako nowy singiel, dostał możliwość wyeliminowania jednej osoby z show. Wygląda na to, że na jego decyzję wpływ miały opinie pozostałych uczestników. Jak wiadomo, Kamil w programie lubił liderować, nie szczędził również często przykrych słów np.: Madzi czy Robertowi. Ostatnio podpadł także Łukaszowi, a grupa zdecydowanie zaczęła się od niego oddalać.  Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie źli.  Kamil to będziesz TY , mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zły - powiedział Bartek podczas eliminacji Kamila. Ale to nie był jedyny zwrot akcji w tym odcinku. Kamil otrzymał również cios od swojej byłej partnerki z programu - Julii! Dziewczyna miała możliwość powrotu do show solo, bądź właśnie z Kamilem. Podjęła jednak decyzję, że do "Hotelu Paradise" wróci sama. Kamil dostał szansę na najszybszy powrót w historii programu, jednak jego potrzeba bycia liderem nie pozwoliła mu na najmniejszy kompromis nawet względem kobiety, do której żywił uczucia. A co o tym wszystkim sądzą internauci? Zachowanie Kamila już od dłuższego...

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram
Newsy
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Zapowiedź dzisiejszego odcinka "Hotel Paradise" nieźle namieszała! Czyżby do programu miała powrócić Ola?! Internauci nie mają wątpliwości! Co wskazuje na powrót byłej partnerki Adama? Uczestnik był zdecydowanie niepocieszony: To ja mam teraz najbardziej prze****ne , szczerze mówiąc – mówił do innych uczestników. Czyżby spekulacje widzów były strzałem w 10? Zobaczcie, co na to wskazuje! Zobacz także:  Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza! Ola wraca do programu "Hotel Paradise"?  Ekipa "Hotelu Paradise" w dzisiejszym odcinku znowu się powiększy, ale czy o nowego członka? Internauci nie mają wątpliwości, że to Ola wróci do gry! Co wówczas zrobi Adam? Kiedy byli parą w programie ustalili, że będą się wspierać na dobre i na złe. Po wymeldowaniu Oli z "Hotelu Paradise" wiele się wydarzyło.  Z zapowiedzi dzisiejszego odcinka możemy wywnioskować, że na rajskiej wyspie pojawi się ktoś jeszcze. Wypowiedź Adama nakierowała widzów na to, że to mogłaby być Ola  Raczej to będzie Ola, bo Adama komentarz- że "ma teraz prze****ne" sam za siebie mówi. - możliwe że Olka bo tylko jakby Viola nie była zadowolona 👌 zobaczmy 😁 Dodatkową wskazówką mógłby być fakt, że Ola zapowiedziała live na swoim Instagramie po dzisiejszym odcinku:  - Jestem pewna ze wróciła Ola. Nawet na Instastory mówiła jak się ludzie pytali czy wróci to, że nie może powiedzieć i sami zobaczymy - mówiła, że jutro po odcinku robi live to stawiam na nią 😁 Kolejni internauci swoje śledztwo opierają na reklamie najnowszego odcinka:  - Ola bo przed chwilą widziałam reklamę i Maciek powiedział teraz poznajcie...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner