Michał rozbił parę Launo i Przemka w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4
TV-Show

"Hotel Paradise": Michał rozbija najsilniejszą parę! "Potrzebowałam takiej zmiany"

Michał przyczyni się do zakończenia relacji Przemka i Launo w "Hotelu Paradise"?

Nowy uczestnik wpadł w oko Launo już od samego początku! Gdy dołączył do ekipy, nawet nie ukrywała swojego podekscytowanie. Ostatecznie wraz z Naną udała się z nim na romantyczną randkę na łodzi. Dziś nowy musiał podjąć decyzję, z którą z kobiet chciałby się sparować. Wybrał charakterną Klaudię czy może Nanę? Czy jego wybór będzie kością niezgody pomiędzy dotychczasowymi partnerami? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": W show pojawił się kolejny Michał. Dziewczyny zachwycone

"Hotel Paradise": Pan Lektor o swojej nowej roli w "True Love". "Czasami udaję, że się na czymś znam"

"Hotel Paradise 4": Michał rozbija parę Launo i Przemka

Nie można narzekać na brak emocji w 4. edycji "Hotelu Paradise". Szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią kontrowersyjną Pandorę i dosłowny lincz na Wiktorii. W wyniku "rajskiego rozdania" to właśnie ona opuściła program, ale to nie było jedyne pożegnanie. Tego samego dnia show musiała opuścić również Natka, a jej miejsce zajęła przepiękna Vanessa. 

Przed uczestnikami kolejne "rajskie rozdanie" i tym razem może dojść do niespodziewanych przeparowań. Wygląda na to, że Przemek i Launo zaczynają mieć siebie dość. Przerwie w ich relacji pomogła decyzja nowego Michała, który po ostatniej randce z Launo i Naną, musiał wybrać jedną z nich. Decyzja była dla niego prosta - tym samym rozbił jedną z najsilniejszych do tej pory par: 

- Obie dziewczyny są świetne i są w moim typie. Trudny wybór. Przemek nie chciałbym Cię dobijać, wiem że masz dzisiaj ciężki dzień i wieczór będzie trochę gorszy, bo chciałbym stworzyć parę z Twoją dziewczyną. Chciałbym trochę bardziej ją poznać, mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe. 
- Broń Boże. Mam peszka dzisiaj ale to nie jest koniec świata - skomentował Przemek

Launo w ogólnie nie przejęła się rozłąką z Przemkiem, a powiew świeżości w tworzonych parach jest jej nawet na rękę: 

Pionierska para, która przetrwała już wiele rajskich, została w końcu rozbita.

Mat. prasowe

Przemek nie czuje jednak zagrożenia ze strony Michała. Bardziej przejmuje się kontuzją, w skutek której jego ręka "wylądowała" w gipsie.

- Jeśli chodzi o Launo to mam wrażenie, że coraz bardziej pokazuje, jaka jest naprawdę. 
- Ja się cieszę, ja nawet potrzebowałam takiej małej zmiany - nie ukrywa Launo

Przemek jednak poczuł się urażony zachowaniem partnerki, tuż po tym, gdy miał czas na przeniesienie rzeczy do singlówki, Launo wolała spędzić czas na rozmowie z Michałem niż przyjść mu pomóc: 

Ledwo została zrobiona zamiana, wszyscy mówią, że idą mi pomóc przenieść rzeczy a ona zostaje z Michałem na dole i z nim gawędzi. Takie małe zainteresowanie z jej strony do całej sytuacji. 

Czy ta niewinna i początkowo "chwilowa" zamiana okaże się początkiem końca związku Przemka i Launo? 

Wydaje mi się, że Michałem mogłabym stworzyć prawdziwą relację, Michał miał lepszy start niż Przemek, taki milszy, bez nacisku, rozmawia, pyta - zachwala nowego Launo

Przemek uważa, że Launo zachowuje się egoistycznie i gra tylko i wyłącznie pod siebie, a ewentualną porażkę w relacji z Michałem określa "chwilową zmianą": 

To jest nie w porządku, bo jakbym ja takie coś planował to na dwie strony a nie tylko na jedną pod siebie. 

Z kolei Launo deklaruje, że Przemek nie jest dla niej "skreślonym tematem"

Przemek nie jest skreślonym tematem. Od razu mu powiedziałam jak doszedł Michał, że będę chciała zmienić parę, odświeżyć coś tutaj, bo my zastaliśmy się i nie szło to do przodu. 

Hotel Paradise. Przemek i Launo mają kryzys
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Zobacz także: Jest oświadczenie TVN w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4"! Co z "Puszką Pandory"?

"Hotel Paradise": Miłosz męczy się z Ohą

Trudną relację mają nie tylko Launo i Przemek, ale również Miłosz i Oha. Zakochany w Wiktorii, którą ostatecznie wyeliminował z programu, nie ukrywa, że spędzanie czasu z nową partnerką jest dla niego koszmarem: 

Dla mnie w tym momencie raj nie jest rajem ale obozem przetrwania

Randkę, która była nagrodą Ohy za wygranie poprzedniej konkurencji, spędzili w grobowej atmosferze, a Miłosz nawet nie starał się robić dobrej miny do złej gry. 

Nie wiem, co będzie dobrym wyborem. Jak zostanę z Miłoszem będę czuła się słabo psychicznie i dodatkowo będę się martwiła o to, że jeżeli wróci Wiktoria on mnie oleje. 

Podczas osobistych rozmów z Klaudią El Dursi przyznał, że nie czuje się z Ohą dobrze:

Bardzo się męczę. Ten mój wybór to najgorsza decyzja w Hotelu, chociaż było sporo złych decyzji. 

Klaudia przyniosła uczestnikom 3 skrzynki: "jest dobrze", "chcę zmian" i "nie stworzymy razem pary". Każdy z uczestników musiał uzupełnić skrzynki odpowiednimi imionami. Konsekwencje tych decyzji poznamy w kolejnym odcinku. 

Miłosz nie chce spędzać czasu z Ohą w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Zobacz także: "Hotel Paradise": W show pojawią się pary jednopłciowe? Klaudia El Dursi zdradziła prawdę

"Hotel Paradise": Vanessa podpadła Mateuszowi. O co poszło?

Vanessa zrobiła prawdziwą furorę w "Hotelu Paradise" i trudno byłoby wskazać uczestnika, na którym nie zrobiła wrażenia. Nowa singielka miała możliwość wyboru partnera. Wskazała Mateusza, tym samym eliminując z programu Natkę. Niestety podczas dzisiejszego odcinka doszło do spięcia pomiędzy piękną brunetką a przystojnym modelem. A poszło o pieniądze! 

Uczestnicy bawili się nad basenem. Postanowili "puszczać kaczki" na wodzie za pomocą klapek uczestników. Gdy buty Vanessy wylądowały w wodzie, natychmiast wyładowała złość na Mateuszu:

- Ej ku*wa będziesz płacił 2000 zł
- Ale to nawet nie ja rzuciłem

W tę zaskakującą wymianę zdań wtrąciła się Sara: 

Ja mam auto za 2 tysiące to o jakich klapkach my rozmawiamy

Vanessa nie odpuszczała: 

- Idź po niego, kto to rzucił! - wykrzyczała do Mateusza
- Rzuciłam najdroższym klapkiem w moim życiu - przyznała Sara
- Od razu do mnie, że będziesz oddawał dwa tysiące, ej - powiedział urażony Mateusz
- Jesteś moją parą to pilnuj.
- A skąd mam wiedzieć, że to są twoje

Reakcja Vanessy i nacisk na to, jak drogie ma buty, mocno uraził Mateusza: 

Rozumiem jakiś jej bulwers ale słowa ile co kosztuje, gdzie ja tego nie rzuciłem... 

Uczestnik wrócił do tematu jeszcze raz, gdy byli sam na sam. Ostatecznie Vanessa go przeprosiła i jednocześnie zaznaczyła, żeby nie robił z niej "bananowego dziecka", bo do wszystkiego co ma doszła sama, a jej reakcja mogła być faktycznie przesadzona ale zdenerwowało ją, że ktoś nie szanuje jej własności. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła za dużo?

Vanessa i Mateusz pokłócili się w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Michał i Launo w Hotelu Paradise
mat. prasowe/screen player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo i Michał są parą?! W sieci pojawiły się ich romantyczne zdjęcia! 
Związek uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise" przetrwał po programie? "Chciałam znaleźć partnera - jednego i stałego" wyznała Launo.

Launo i Michał z "Hotelu Paradise" opublikowali w sieci romantyczne zdjęcia na których pozują tylko we dwoje. Na fotkach Launo czule patrzy prosto w oczy Michałowi, a ten czule ją obejmuje! Czy to oznacza, że są parą po programie? Sprawdźcie, co napisali o swojej bliskiej relacji. Czyżby Launo i Michała połączyło prawdziwe uczucie? Launo i Michał z "Hotelu Paradise" razem po programie? Takiego zwrotu akcji w "Hotelu Paradise" nie spodziewał się chyba nikt. W ostatnim odcinku randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki nowy uczestnik, Michał, zaskoczył wszystkich i rozbił jedną z najsilniejszych par najnowszej edycji "Hotelu Paradise", czyli Launo i Przemka. Co ciekawe, początkowo Launo nie była zachwycona Michałem, ale szybko zmieniła o nim zdanie.  Wydaje mi się, że Michałem mogłabym stworzyć prawdziwą relację, Michał miał lepszy start niż Przemek, taki milszy, bez nacisku, rozmawia, pyta- wyznała Launo. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam" Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" Launo i Michał opublikowali na Instagramie zdjęcia, na których pozują razem. Czy to oznacza, że są parą po programie? Ich wpisy pod fotkami mogą na to wskazywać! Hotel Paradise przynosi wiele emocji i czasami rzeczy oczywiste stają się mniej oczywiste. Chciałam znaleźć partnera - jednego i stałego, aby móc stworzyć zdrową relacje. Jak wiecie mój entuzjazm nie był wielki jak z daleka widziałam Michała , ale to tylko mój błąd i zbyt szybka opinia. @michal.adamczak witaj nowy partnerze ❤️- napisała Launo. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria już tak nie wygląda. W salonie fryzjerskim spędziła 7 godzin        ...

Inga w Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Przemek zachwycony nową uczestniczką: "Normalnie robię podjazd"
Do "Hotelu Paradise" doszła nowa uczestniczka. Kim jest piękna Inga Bartnikowska? Czy przez nią Nana odpadnie z programu?

Vanessa i Łukasz próbowali wyjaśnić z pozostałymi uczestnikami niesmak po ostatnim "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Nana nie ukrywa, że wciąż przez Łukasza "czuje się jak śmieć". Jej sytuacji nie poprawiło pojawienie się nowej uczestniczki. Konkurencja z udziałem pięknej blondynki jeszcze mocniej pokrzyżowała jej plany w programie. W dodatku Przemek nie ukrywa, że nowa zrobiła na nim ogromne wrażenie! Poznajcie 27-letnią Ingę Bartnikowską.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej? "Hotel Paradise": Łukasz i Vanessa będą skreśleni wśród uczestników? Po ostatnim "rajskim rozdaniu" w " Hotelu Paradise " pozostał niesmak. Przemek został postawiony przed trudnym wyborem, musiał zdecydować, czy wyśle do domu Nanę czy Ohę. Ostatecznie z programem pożegnała się Oha , jednak uczestnik nie ukrywał swojego rozżalenia. Łukasz tym, że na godzinę przed eliminacjami zdecydował, że uratuje Vanessę, naraził się pozostałym uczestnikom. Teraz wraz ze swoją nową partnerką starali się to naprostować. Łukasz postanowił porozmawiać z Mateuszem, z pary z którym zrezygnowała Vanessa: - Jak wbiłeś do mnie po pokoju to myślałem, że przez palce tak gadasz, a że to od*ebiesz to nie spodziewałem się - przyznał Mateusz - Pierwsza rzecz jest taka, że godzinę przed "rajskim" ale jak Nana wybrała ciebie po randce waszej to nie wiedziałem nic - przypomniał Łukasz zachowanie Nany - Nie, ona zrobiła zamianę na sprawdzenie, ale to nie było "rajskie". Ty miałeś dwa dni!  - To było na spontanie, to nie była randka! - wytłumaczył swój wybór Vanessy Łukasz postanowił również wyjaśnić sobie sytuację z Naną. Miała mu za złe, że nie ostrzegł jej wcześniej,...

"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"
W "Hotelu Paradise" czas na kolejne zmiany. Tym razem najtrudniejsza decyzja należała do panów. Nikt nie spodziewał się takiej eliminacji!

W "Hotelu Paradise" nadszedł czas na kolejne rajskie rozdanie. Nie da się ukryć, że uczestnicy bardzo długo zastanawiali się nad tym jak pokierować swoje wybory. Postawić na rodzące się uczucia czy może zaufać teoretycznie zabezpieczającym ich pobyt w programie układom? Dokonaniu wyborów nie pomogły zaskakujące randki, na które musieli wybrać się uczestnicy. Okazało się, że ich wątpliwości dotyczące par, w których się znajdują, poważnie mogą zmienić układ w raju.  "Hotel Paradise" nieoczekiwany zwrot akcji. Takich randek nikt się nie spodziewał Kilka odcinków wcześniej w "Hotelu Paradise" pojawiła się piękna Klaudia El Dursi, która omówiła z każdym z mieszkańców hotelu, jakie są ich prawdziwe uczucia. Uczestnicy nauczyli się przecież, że każdy tutaj prowadzi swoją własną grę i nie mogą mówić na głos wszystkiego, co tak naprawdę czują. To właśnie w trakcie tej rozmowy Miłosz wyjawił, że męczy się w parze z Ohą i marzy o tym, żeby Wiktoria, którą wyrzucił z programu, wróciła do hotelu. Jego prośba została wysłuchana i ku radości Miłosza, a niezadowoleniu innych bohaterów programu  Wiktoria znów jest w grze. Okazuje się, że wysłuchane zostały także prośby innych uczestników.  Łukasz, który ostatnio jest coraz bliżej z Naną, wcale nie czuje się w tej relacji dobrze. Wygląda na to, że chłopak tylko gra, a w rozmowie z Klaudią El Dursi , przyznał, że gdyby mógł posłuchać głosu serca, chciałby poznać bliżej Vanessę. Jego prośba została wysłuchana i uczestnik wybrał się na randkę z piękną brunetką, a jego wyznanie do mieszkanki hotelu zaskoczyło nie tylko Vanessę, ale także widzów: Nie chciałbym, żebyś odpadała, bo nie miałaś jeszcze czasu się otworzyć i...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik