Oha z Hotelu Paradise 4 tłumaczy się na Instagramie
Instagram @oha_hotelparadise4
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory! 

Po piątkowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise 4" Oha tłumaczy się ze swojego zachowania. Czy pokazała środkowy palec Wiktorii? Co na Launo?

Oha z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie swojego zachowania na ostatniej Puszce Pandory! Takiego odcinka w historii show TVN 7 jeszcze nie było -  u zaatakowanej z każdej strony Wiktorii polały się łzy i zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie. Co Oha tłumaczyla swoim fanom na Instagramie? Koniecznie zobaczcie!

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Oha pokazała środkowy palec Wiktorii na Puszce Pandory w "Hotelu Paradise"?

Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" budził ogromne emocje już długo przed emisją w telewizji. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego zwiastuna, w którym nie tylko zaatakowano Wiktorię, ale było również widać, jak Oha pokazuje komuś środkowy palec. Produkcja ostatecznie usunęła ten fragment z zapowiedzi odcinka, co dodatkowo rozzłościło widzów, i tak już zszokowanych zachowaniem poszczególnych uczestników. Stacja TVN musiała więc wydać oświadczenie w tej sprawie. Ostatecznie w piątkowym odcinku nie pokazano kontrowersyjnej sytuacji z Ohą, ta jednak i tak wytłumaczyła się na swoim Instagramie.

Oha tłumaczy się z Puszki Pandory w Hotelu Paradise 4

Oha na Puszcze Pandory, podobnie jak część innych uczestników, miażdżyła Wiktorię ostrymi pytaniami. Kiedy została spytana, kogo chciałaby wyrzucić z "Hotelu Paradise", bez problemu przyznała, że właśnie Wiki.

Zalazłaś mi za skórę - mówiła. 

Choć nie pokazano momentu, kiedy Oha pokazuje środkowy palec (wtedy jeszcze wszyscy myśleli, że Wiktorii), uczestniczka i tak oberwała od widzów. Co więc mówi na swoim InstaStories?

Przede wszystkim chciałabym podziękować za te ciepłe wiadomości, za to wsparcie, bo naprawdę to doceniam, że jesteście, że pokazujecie że jesteście. Chciałabym wyjaśnić jedną niejasność, która miała miejsce na Pandorze Po części nie dziwi mnie to, że jest dużo negatywnych wiadomości odnośnie tego, jak mogłam dobić Wiktorię, pokazywać środkowego palca i tak dalej i tak dalej... Natomiast... ten palec nie był do Wiktorii. On nie był skierowany do Wiktorii i każdy z uczestników to potwierdzi. To był palec skierowany do Michała. Zrobiłam to, ponieważ poczułam się przez niego oszukana, gdyż w tamtym  momencie  przed wejściem Sary mówił, że ja mu się podobam, że będziemy razem w parze, natomiast gdy weszła Sara, wszystko się zmieniło. Także tak, to było do niego - mówiła Oha.

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl

Słowa Ohy potwierdziła sama Launo, która udostępniła relację koleżanki z show z dopiskiem

"Potwierdzam". 

Czy to jednak wystarczy, by widzowie zaprzestali krytyki i hejtu? W przypadku Launo posunął się on za daleko...

Zobacz także: "Hotel Paradise 4". Wstrząsający wpis Launo: "Przestaję czuć się bezpieczne"

Launo potwierdza słowa Ohy w Hotelu Paradise

Krzysztof miażdzy Ohę za zachowanie wobec Sary
Instagram @oha_hotelparadise4 @krzysztof_swist_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof miażdży Ohę: "Dno i dwa metry mułu" 
Krzysztof z 3. edycji "Hotelu Paradise" skomentował również skandaliczną Pandorę! "Kobieta kobiecie takie coś?". Oha zabrała głos. Żałuje?

Krzysztof z "Hotelu Paradise" mocno podsumował zachowanie Ohy podczas odcinka, w którym do programu dołączyła Sara. Uczestnik nie mógł uwierzyć w wypowiedziane przez nią słowa względem nowej.  Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu Oha nie pozostała dłużna i bardzo szybko odpowiedziała na jego komentarz, jednak jej słowa mogą zaskoczyć. Będzie kolejna afera?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem "Hotel Paradise": Krzysztof mocno komentuje zachowanie Ohy Atmosfera wokół " Hotelu Paradise " w ostatnich dniach jest naprawdę gorąca. Oburzenie wśród widzów wywołała zapowiedź ostatniej Pandory, podczas której Wiktoria, po usłyszeniu pytania, "Jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą" i zaraz po tym, jak dowiedziała się, że plan wyrzucenia jej z programu był pomysłem Miłosza, wybiegła z płaczem. Widzowie określili atmosferę w programie jako toksyczną, a o ostatniej Pandorze mówili: " Zapowiedź Pandory wygląda jak patologia ". Głos zabrał również Pan Lektor, który tłumaczył, dlaczego produkcja nie zareagowała i podkreślił, że Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc , a mogła to zrobić w każdym momencie. Po burzy jaka wybuchła w sieci, oświadczenie wydała również stacja TVN. Swoim zachowaniem zszokowała także Oha, a to wszystko z powodu jej zachowania tuż po tym, jak do programu dołączyła Sara . Na widok nowej Oha zawyrokowała: "O, brzydka jest", jednak z tym nie zgodził się jej dotychczasowy partner Michał. W wyniku ostatniego zadania to właśnie on automatycznie musiał sparować się z nową, co go nawet ucieszyło.  Oha, po dołączeniu nowej nie czuła zagrożenia z jej strony, co niestety okazało się bardzo złudne. Michał...

"Hotel Paradise 4" - Wiktoria nazwana najbardziej fałszywą uczestniczką show
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
Jest oświadczenie TVN w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4"! Co z "Puszką Pandory"?
Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise 4" wzbudzają ogromne emocje wśród widzów. Produkcja została oskarżona o oszustwo. Jest oświadczenie stacji!

Takiego zamieszania w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Produkcja show została niedawno oskarżona przez widzów o oszustwo w sprawie najbliższego odcinka, z którego wycięto kontrowersyjną zapowiedź "Puszki Pandory". Ponadto pojawił się on ze sporym opóźnieniem na platformie player.pl. Stacja TVN wydała oświadczenie w tej sprawie! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo dostała od Przemka romantyczny prezent. Są parą po programie? Kontrowersje w "Hotelu Paradise 4". Jest oświadczenie stacji W każdym z odcinków "Hotelu Paradise" dzieje się naprawdę sporo, ale od paru dni uwagę przykuwa głównie jeden wątek - nieprzyjemna sytuacja Wiktorii, która jest pod obstrzałem całej grupy! Fani uznali, że to, co robią jej pozostali uczestnicy show, podchodzi pod znęcanie psychiczne, na które nikt nie zareagował. Głos w sprawie na początku zabrał nawet pan Lektor , teraz pojawiło się oświadczenie TVN. Kontrowersje wzbudziła również zapowiedź "Puszki Pandory" - stałego punktu w programie, w którym uczestnicy zadają sobie anonimowo pytania. W zapowiedzi Wiktoria wybiegła z płaczem, ponieważ usłyszała miażdżące pytania. Ponadto, inna z uczestniczek, Oha, pokazała jej środkowy palec. Widzowie nie zostawili suchej nitki na produkcji twierdząc, że zachowanie uczestników podchodzi pod nękanie na które nikt nie reagował, co więcej, okazało się, że zwiastun odcinka został szybko zmieniony, a sam odcinek pojawił się na player.pl ze sporym opóźnieniem (o kilka godzin później niż zwykle). Głos w sprawie zabrała stacja TVN nadsyłając oświadczenie dla portalu Plejada.pl: Wszystkie produkcje TVN Grupa Discovery realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami oraz przy zachowaniu odpowiednich procedur mających na...

"Hotel Paradise 4": groźby, niszczenie mienia... Uczestniczki show boją się "fanów"
Instagram @launokardel/nanamajos/oha_hotelparadise4
TV-Show
"Hotel Paradise 4": groźby, rasizm, niszczenie mienia... Uczestniczki show boją się "fanów"
Po emisji najnowszego odcinka "Hotelu Paradise 4" i szokującej Pandorze, uczestniczki show otrzymały od widzów masę hejtu, a nawet gróźb. Jednej zdewastowano auto!

Atmosfera w 4. edycji  "Hotelu Paradise" coraz bardziej się zagęszcza, jednak najnowsze wydarzenia, budząca kontrowersje Puszka Pandory i oskarżenia w stronę uczestników o znęcanie się nad Wiktorią, z kąśliwych komentarzy, zmieniły się dla niektórych mieszkańców rajskiego hotelu w prawdziwe piekło. Nie zabrakło wyzwisk, rasistowskich porównań, gróźb, a nawet zniszczenia samochodu jednej z piękności "Hotelu Paradise". Widzowie "Hotelu Paradise 4" są bezlitośni dla uczestniczek show Pomimo iż sympatycy  "Hotelu Paradise"  już podczas poprzednich edycji show przyzwyczaili się do spisków, tajnych paktów, karczemnych awantur oraz łez uczestników, to to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji miłosnego hitu TVN 7 wywołało prawdziwą gorączkę wśród internautów. Podczas ostatniego odcinka rajskiego hotelu, byliśmy świadkami prawdziwego linczu na Wiktorii.   Mieszkańcy rajskiego hotelu, jak jeden mąż, zarzucali dziewczynie brak lojalności, oszukiwanie Miłosza, a także nazwali ją najbardziej fałszywą, a co gorsza, najbardziej znienawidzoną uczestniczką "Hotelu Paradise", co doprowadziło Wiki do łez. - Jak się czujesz z tym, że jesteś najbardziej fałszywa w ekipie?  - Jak się czujesz, że wszyscy cię nienawidzą i marzą, żebyś stąd odeszła? - brzmiały niektóre z anonimowych pytań, kierowanych w stronę Wiktorii podczas najnowszej  Pandory. Ostre słowa graczy i nagonka na Wiki, a także wcześniejsza izolacja kochającej sport blondynki od reszty grupy sprawiły, że widzowie nie tylko oskarżyli uczestników o przemoc psychiczną nad Wiktorią , ale też mieli ogromny żal i pretensje do stacji TVN o brak reakcji produkcji show na zaistniałe sytuacje. Doszło nawet do tego,...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik