Wiktoria Oha przeprasza Wiktorię na swoim Instagramie
oha_hotelparadise4/Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość"

Oha z "Hotelu Paradise 4" zareagowała na ogromny hejt, który na nią spadł za to, jak odnosiła się do Wiktorii. Uczestniczka przeprosiła za swoje zachowanie i zdradziła jego powody.

Wiktoria Oha przyszła do "Hotel Paradise", kiedy wśród uczestników atmosfera nie była już najlepsza. Mieszkańcy raju mieli już plan, żeby wyrzucić z programu Wiktorię Gąsior i niechętnie przyjmowali kolejnych, nowych uczestników. W przypadku Ohy było nieco inaczej, ponieważ dziewczyna szybko odnalazła się w nagonce na Wiktorię i zaczęła wtórować swoim kolegom, stając się jednocześnie jedną z najbardziej złośliwych i wulgarnych wobec swojej koleżanki. Widzowie oczywiście nie przyjęli zachowania Ohy ze zrozumieniem i dziewczyna musi teraz mierzyć się z ostrym hejtem. Postanowiła więc przeprosić i wyjaśnić, jak wygląda sytuacja naprawdę. Dlaczego była tak wulgarna i niemiła? 

"Hotel Paradise": Pan Lektor o swojej nowej roli w "True Love". "Czasami udaję, że się na czymś znam"

Oha przeprasza Wiktorię z "Hotelu Paradise 4": "Nie potrafiłam nad sobą zapanować, pogubiłam się"

4. edycja "Hotelu Paradise" zdecydowanie należy do najostrzejszych. Oczywiście, że w kontrowersyjnym show chodzi o mocną grę, i porywające emocje, jednak uczestnicy aktualnej edycji co nieco zapędzili się w rywalizacji. Kumulując całą swoją niechęć na jednej osobie, którą była Wiktoria, mocno podpadli widzom. Szybko zaczęli się też we własnych intrygach gubić i wzajemnie kopać pod sobą dołki. Uczestnicy byłych edycji przecierali oczy ze zdumienia i zgodnie przyznali, że to, co dzieje się w hotelu aktualnie to zdecydowanie za dużo złości, nienawiści i nieszczerości. Widzowie są zresztą tak samo wściekli na zachowanie uczestników, a Launo, Natka czy Oha muszą mierzyć się z hejtem, który już dawno przekroczył granice szykanujących wiadomości. Uczestniczki skarżą się na groźby, a nawet niszczenie mienia!

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl

Jednak aktualnie najwięcej emocji kumuluje się wokół Ohy. To właśnie ona tak bardzo podchwyciła nienawistny ton grupy, że stała się prowodyrką przykrych sytuacji. Wystarczy wspomnieć puszkę Pandory podczas której była autorką najbardziej ostrych pytań. Szerokim echem odbiła się także sytuacja, podczas której Oha zachęciła inne uczestniczki, żeby podały starego drinka Wiktorii. Jak Oha tłumaczy swoje zachowanie? Na swoim Instagramie wyjaśniła wszystko, choć nie zaczęła od przeprosin:

Nie chcę się tłumaczyć, chcę powiedzieć wszystko, tak jak czuję i wyjaśnić. Kurde, mam 21 lat i możecie mówić: "O, taka młoda, co ty możesz wiedzieć"... Ale właśnie tyle mogę wiedzieć, że w wieku dojrzewania i najgorszych czasach dla człowieka, kiedy hormony buzują, przewróciło mi się życie do góry nogami. Zmagałam się z wieloma problemami, o których nie będę mówić, bo to moje sprawy prywatne... - wyjaśnia uczestniczka. 

Chodzi o to, że otoczyłam się skorupą, która nie pokazuje wrażliwej dziewczyny. Dochodząc do "Hotelu", myślałam, że poradzę sobie z tym wszystkim, ale kiedy odczuwałam to wszystko na własnej skórze i kiedy musiałam walczyć, żeby zostać, to ta walka mnie zniszczyła - tłumaczy się Oha i dodaje: Dopadły mnie kompleksy i zazdrość mimo tego, że sądziłam, że jestem już na to odporna... Mimo wszystko dopadały mnie te myśli, że może jestem niewystarczająca.

Po tych wyjaśnieniach, Oha dodaje, że jest jej naprawdę wstyd za swoje zachowanie. Okazuje się, że uczestniczka dała się ponieść grupie i dlatego przyjęła taką postawę, a nie inną:

Sytuacja wprowadzała w nastrój rywalizacji i człowiek, chcąc nie chcąc się porównywał. To wszystko wymknęło mi się spod kontroli. Zamiast pokazać siebie taką, jaką jestem przy moich bliskich, to pokazałam dziewczynę wulgarną, która nie zachowywała się dobrze. Nieważne czy były kłótnie, czy nie, mam do siebie żal, jest mi wstyd. Nie powinnam była się tak zachowywać. Mimo tego, że byłam pijana, ta sytuacja z drinkiem nie powinna mieć miejsca - zapewnia Oha. 

Oha tłumaczy się przed fanami na swoim Instagramie
oha_hotelparadise4/Instagram

W końcu Oha decyduje się na przeprosiny i zaznacza, że pogubiła się, będąc w programie. Tak naprawdę dopiero emisja "Hotelu Paradise" przypomniała jej wiele sytuacji, o których dotąd nie pamiętała:

Nie tylko przepraszam Was, ale wszystkich uczestników, wszystkich, którzy tam ze mną byli. Przepraszam też siebie, bo sama zrobiłam sobie krzywdę. Nie potrafiłam nad sobą zapanować, pogubiłam się. Minęło już pół roku, od kiedy tam byliśmy, wyobrażacie sobie? Szmat czasu. I człowiek nawet nie pamięta, co się tam działo, co my tam robiliśmy. Kiedy to wszystko teraz oglądam, jest mi głupio i trudno mi w jakikolwiek sposób się wypowiedzieć, bo nie zawsze pamiętałam co i czemu zrobiłam.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje swojej decyzji! Obwinia pozostałych?! "Cała grupa mnie zawiodła"

Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w Hotelu Paradise
screen/player.pl

(...) Jest mi megagłupio i czy to żarty i rywalizacja, czy nie, to nie powinno to w ogóle mieć miejsca. Każdy popełnia błędy, ale nie każdy wyciąga wnioski. Czy ja je wyciągnęłam? To czas pokaże. Nie mam zamiaru obiecywać całemu światu, co zamierzam. Czyny, nie słowa - zakańcza swój wywód uczestniczka "Hotelu Paradise"

Słowa Ohy są pełne skruchy. Dziewczyna nie boi się przyznać do błędu, za co została doceniona przez fanów. Faktem przecież jest, że utrzymanie się wśród rajskiej grupy jest bardzo trudne, a nieuleganie panującej w hotelu atmosferze, wymaga z pewnością silnego charakteru. Jak dotąd żaden z uczestników jeszcze się jej nie postawił...

Screen Programu "Hotel Paradise"

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha o zachowaniu uczestników wobec niej. "Bardzo przykro"
Oha dowiedziała się, co mówili o niej uczestnicy w "Hotelu Paradise 4"! Jak na to zareagowała? Dziewczyna nagrała zaskakujący komentarz.

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" budzi w widzach ogromne emocje, a to, co niekiedy ma miejsce na słonecznym Zanzibarze o wiele bardziej niż raj, przypomina piekiełko. Jedną z uczestniczek, która budzi największe kontrowersje wśród fanów show jest Wiktoria, znano jako "Oha". Niestety, choć do tej pory dziewczyna była pewna swojej przyszłości na wyspie, teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania, bo większość uczestników nie chce stworzyć z nią pary! Co więcej, o niektórych rzeczach, które dzieją się w "Hotelu Paradise", jak na przykład przykrych komentarzach na swój temat, dziewczyna dowiedziała się dopiero w trakcie emisji programu! Oha postanowiła skomentować zachowanie chłopaków, a w szczególności Miłosza! Oha z "Hotelu Paradise 4" komentuje zachowanie chłopaków wobec niej Oha z czwartej edycji "Hotelu Paradise" musi mierzyć się nie tylko z przykrymi komentarzami internautów, ale również męskiej części kontrowersyjnego show. Uczestniczka, która ostatnio przepraszała za swoje zachowanie Wiktorię , teraz sama przekonała się na własnej skórze, jak to jest, kiedy ktoś knuje za twoimi plecami. Ostatnio okazało się, że Oha może stać się jedną z najbardziej zagrożonych uczestniczek. Podczas rozmów mieszkańców "Hotelu Paradise" z Klaudią El Dursi wyszło na jaw, że większość z chłopaków definitywnie nie chce stworzyć z nią nigdy pary! Tym samym Oha stanęła w jednym rzędzie z Miłoszem i Michałem, a pozostali uczestnicy wyrzucili jednego z graczy przed Rajskim Rozdaniem!   Choć Osze się upiekło i z show pożegnał się Michał, dziewczyna boleśnie przekonała się o tym, co sądzą o niej pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise". Teraz kiedy obserwatorzy Ohy zapytali ją, jak...

Krzysiek krytykuje Ohę z czwartej edycji Hotelu Paradise
Instagram @krzysztof_swist_official/ screen/player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysiek z 3. edycji ostro odpadnięciu Ohy z programu! 
Krzysiek podsumował ostatnie Rajskie Rozdanie i wbił szpilę byłej uczestniczce "Hotelu Paradise". Oha mu odpowie?

Kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" już za nami. Tym razem, w randkowego show odpadła Oha, która wzbudzała ogromne emocje wśród internautów. Uczestnicy "Hotelu Paradise" polubili uczestniczkę, która weszła do programu kilka tygodni temu, ale fani ostro ją krytykowali. Zachowanie Ohy nie podobało się również Krzyśkowi z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który teraz postanowił mocno podsumować jej odejście z hitu TVN7! Krzysiek komentuje odejście Ohy z "Hotelu Paradise" Oha wchodząc do "Hotelu Paradise" bardzo szybko została zaakceptowana przez większość grupy. Oha podobnie jak reszta kolegów z programu zaczęła spiskować przeciwko Wiktorii, a podczas szokującej Pandory, podczas której uczestnicy doprowadzili Wiki do łez, to właśnie Oha zadała jej najostrzejsze pytania. Internauci byli oburzeni zachowaniem Wiktorii i naprawdę ostro ją krytykowali. Jakiś czas temu Oha podpadła również Krzyśkowi z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który był zszokowany tym, co powiedziała, kiedy w programie pojawiła się Sara. Wiktoria na widok nowej uczestniczki powiedziała wówczas: "O, brzydka jest".  Najpiękniejsza Oha rzekła: "A... Brzydka jest". Serio? Naprawdę?! Kobieto, Ty masz takie mniemanie o sobie... Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu- komentował wówczas Krzysiek. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Oha nie ma sobie nic do zarzucenia: "Jestem, jaka jestem" Teraz Krzysiek z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories skomentował również odejście Ohy z programu. Krzysiek ostro podsumował zachowanie byłej już uczestniczki randkowego show, która była rozczarowana, że Przemek wybrał Nanę...

Oha z Hotelu Paradise 4 tłumaczy się na Instagramie
Instagram @oha_hotelparadise4
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory! 
Po piątkowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise 4" Oha tłumaczy się ze swojego zachowania. Czy pokazała środkowy palec Wiktorii? Co na Launo?

Oha z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie swojego zachowania na ostatniej Puszce Pandory! Takiego odcinka w historii show TVN 7 jeszcze nie było -  u zaatakowanej z każdej strony Wiktorii polały się łzy i zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie. Co Oha tłumaczyla swoim fanom na Instagramie? Koniecznie zobaczcie! Oha pokazała środkowy palec Wiktorii na Puszce Pandory w "Hotelu Paradise"? Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" budził ogromne emocje już długo przed emisją w telewizji. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego zwiastuna, w którym nie tylko zaatakowano Wiktorię, ale było również widać, jak Oha pokazuje komuś środkowy palec. Produkcja ostatecznie usunęła ten fragment z zapowiedzi odcinka, co dodatkowo rozzłościło widzów, i tak już zszokowanych zachowaniem poszczególnych uczestników. Stacja TVN musiała więc wydać oświadczenie w tej sprawie.  Ostatecznie w piątkowym odcinku nie pokazano kontrowersyjnej sytuacji z Ohą, ta jednak i tak wytłumaczyła się na swoim Instagramie. Oha na Puszcze Pandory, podobnie jak część innych uczestników, miażdżyła Wiktorię ostrymi pytaniami. Kiedy została spytana, kogo chciałaby wyrzucić z "Hotelu Paradise", bez problemu przyznała, że właśnie Wiki. Zalazłaś mi za skórę - mówiła.  Choć nie pokazano momentu, kiedy Oha pokazuje środkowy palec (wtedy jeszcze wszyscy myśleli, że Wiktorii), uczestniczka i tak oberwała od widzów. Co więc mówi na swoim InstaStories? Przede wszystkim chciałabym podziękować za te ciepłe wiadomości, za to wsparcie, bo naprawdę to doceniam, że jesteście, że pokazujecie że jesteście. Chciałabym wyjaśnić jedną niejasność, która miała miejsce na Pandorze Po części nie dziwi mnie to, że jest dużo negatywnych wiadomości odnośnie tego, jak mogłam...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik