"Hotel Paradise 3": Krystian wyznał Basi miłość
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Krystian i Basia rozstali się! Sugerowali to jeszcze przed finałem?! Oto dowody

Fani już dawno podejrzewali rozstanie Krystiana i Basi z "Hotelu Paradise". Zobaczcie, co na to wskazywało! Basia jest z innym uczestnikiem?!

Za nami finał "Hotelu Paradise", podczas którego triumfowali Krystian i Basia. Wówczas wygrali nie tylko miłość ale również wykazali się lojalnością wobec pozostałych finalistów (Bibi i Simona), dzieląc się nagrodą pieniężną. Radość fanów programu nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ tuż po emisji finału okazało się, że Basia i Krystian nie są już parą, o czym uczestnik poinformował w wywiadzie z Party.pl. Czy Krystian i Basia już wcześniej dawali znaki. że nie są parą? Zobaczcie, co mogło dostrzec czujne oko fanów programu jeszcze przed finałem! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Dlaczego Krystian rzucił złotą kulą w finale show?! Wiemy, co zrobi z wygraną

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise": Krystian i Basia nie są już razem. Fani wiedzieli wcześniej? 

Historia Krystiana i Basi w "Hotelu Paradise" była niezwykła. Ona zauroczyła się w nim niemalże od samego początku. Każda kolejna napotkana przeszkoda w budowaniu relacji bardzo stresowała uczestniczkę. Do pierwszego płaczu doszło już niemalże na samym początku przygody, kiedy na drodze Basi i Krystianowi stanęła Patrycja. W wyniku kolejnych zawirowań w "Hotelu Paradise" z programem musiała pożegnać się Basia, a jej odejście było jednym z najbardziej emocjonalnych. Płakali nie tylko uczestnicy, Krystian ale również pracownicy hotelu! Krystian jednak nie stracił wiary w to, że Basia jeszcze dostanie kolejną szansę i wróci do programu. Jego wierność i lojalność wobec partnerki była zauważana przez wszystkich uczestników. Nawet Ewa, która przez pewien czas była sparowana z Krystianem przyznała, że "trzyma bezpieczne miejsce dla Basi". No i stało się! Gdy wróciła Basia ani widzowie, ani uczestnicy nie mieli większych wątpliwości, kto powinien stanąć na ścieżce lojalności! 

Krystian i Basia zwyciężyli 3. edycję "Hotelu Paradise" i wrócili do Polski jako para. Jednak lockdown i wspólnie spędzone dwa tygodnie w izolacji dały im do zrozumienia, że to nie jest to i zupełnie czego innego oczekują od związku. O swoim rozstaniu opowiedzieli również w "Dzień Dobry TVN":

Nie jesteśmy razem, rozstaliśmy się chwilę po programie. Postawiliśmy na przyjaźń i to nam o wiele lepiej wychodzi szczerze mówiąc

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są razem! Uczestnik zdradził nam powody rozstania!

Rozstanie Krystiana i Basi dla wielu fanów było szokiem, ponieważ do samego końca mieli nadzieję, że to będzie miłość na lata. Widzowie podczas emisji programu byli czujni. Zdarzyło się, że zauważyli na relacjach Krystiana i Basi podobne ściany, które miały świadczyć o tym, że mieszkają razem. Faktycznie mogło tak być, w końcu uczestnicy wrócili z Zanzibaru jeszcze w czasie trwania emisji programu: 

Basia i Krystian są razem po programie?
Instagram @basia.pedlowska_hotelparadise3

Czy Basia mogła dawać niewinne sugestie fanom, że miłość do Krystiana wygasła? Widzowie rozkładali na czynniki pierwsze każde słowo i każdy gest uczestniczki. Nic dziwnego, że zdjęcie z hotelową ekipą zwróciło ich uwagę.  Zauważyli, że Krystian nie tylko nie pokazywał się w sieci z Basią, ale także nie lajkował jej postów na Instagramie. Co więcej, widzowie zaczęli zauważać ile czas spędza z Krzysztofem i nawet podejrzewali, że tych dwoje może coś ze sobą kręcić! 

- Ładna z was para ty i Krzysiu.
- Wydaje mi się, że oni są razem po programie  - pisali wprost fani

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kto z kim jest po finale show? Które związki przetrwały, a które nie? Wszystko jasne!

Domysły tylko podkręcał fakt wspólnej imprezy uczestników w Zakopanem. Zdjęcie Basi i Krzysztofa pokazał między innymi Maurycy na swoim Instastories. 

Basia z
Instagram @maurycysas

Uczestniczka nie uniknęła również ciągłych pytań o swoją relację z Krystianem. Fani zdali się podejrzewać, że coś jest na rzeczy. 

Basia i Krystian z
basia.pedlowska_hotelparadise3

Nie dało się ukryć, że Basia spędzała więcej czasu z innymi niż z samym Krystianem. A jego często brakowało na wspólnych imprezach organizowanych przez uczestników. Dziś wiadomo już, że Krystian i Basia mają ze sobą przyjazne stosunki, a domysły o ich rozstaniu stały się faktem. Wiadomo też już oficjalnie, że związała się z Krzysztofem! Potwierdziła to sama Bibi w wywiadzie dla Przeambitni.pl:

Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać.

Gratulujemy nowej parze! 

Basia z
Instagram @ola.hotelparadise3/krzysztof_hotelparadise3

Bibi potwierdziła związek Basi i Krzyśka z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof są razem! Wygadała się... Bibi! 
Bibi z "Hotelu Paradise" jako pierwsza wypowiedziała się o związku Krzyśka i Basi! Zdradziła sporo szczegółów! Będzie afera?

Miłość Krystiana i Basi z " Hotelu Paradise " była intensywna ale niestety krótka! Widzowie "Hotelu Paradise" niedługo pocieszyli się ich miłością, ponieważ zaraz po finale okazało się, że ich relacja nie przetrwała. Krystian po raz pierwszy o rozstaniu z programową partnerką opowiedział w rozmowie z Party.pl: Niestety, pomimo prób z dwóch stron nie udało się Jednak jak się okazuje, Basia jest już w kolejnym związku! Jej nowym wybrankiem jest... Krzysztof! Na temat nowego związku zwyciężczyni 3. edycji "Hotelu Paradise" wygadała się... Bibi!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia pierwszy raz o rozstaniu z Krystianem! "Postawiliśmy na przyjaźń" "Hotel Paradise": Basia i Krzysiek są razem! Bibi potwierdziła  Widzowie "Hotelu Paradise" już dawno podejrzewali, że pomiędzy Krzyśkiem a Basią może być coś więcej niż tylko przyjaźń. Świadczyły o tym ich wspólne zdjęcia, na których nie brakowało czułości, publikowane na profilach innych uczestników show. Uwagę zwracały również fotki, na których pozowali w bliźniaczych stylizacjach. Jednak do tej pory to były tylko domysły. Teraz wszystko wiadomo już oficjalnie, a wygadała się... Bibi w rozmowie z Przeambitni.pl!  Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - powiedziała Bibi  Jesteście zaskoczeni czy jednak nie? Zobacz także:  "Hotel Paradise 3":...

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia zostawiła Krystiana dla innego uczestnika? Miał zdradzić ją ten szczegół
W "Hotelu Paradise 3" Basia i Krystian tworzyli jedną z ulubionych par. Czy po zakończeniu show dziewczyna zerwała z partnerem dla innego uczestnika? Fani są przekonani, że zdradził ją ten szczegół.

Basia i Krystian już od pierwszego odcinka " Hotelu Paradise 3 " mieli się ku sobie, a kiedy blond piękność została wyeliminowana z dalszej gry, chłopak nie umiał odnaleźć sobie miejsca w luksusowej willi na Zanzibarze. Na szczęście, ku radości widzów i pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu,  Basia powróciła do "Hotelu Paradise" . Od tego czasu para jest nierozłączna, a dzięki ogromnemu uczuciu, wspólnym zainteresowaniom i bliskości, jaką sobie okazują, ta dwójka doszła aż do finałowego tygodnia, w którym wraz z Bibi i Simomen, Karą i Marcinem, Kornelią i Krzysztofem oraz Sarą i Maurycym, zawalczy o udział w wielkim finale i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. I choć w "Hotelu Paradise" Basia i Krystian składają sobie wielkie deklaracje, wielu sympatyków randkowego hitu TVN 7 nie wierzy, że ich związek przetrwa także po programie. Co więcej, niektórzy sugerują nawet, że Basia po zakończeniu programu porzuciła Krystiana na rzecz innego uczestnika.  Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie są parą po programie? Choć obecnie możemy śledzić finałowy odcinek "Hotelu Paradise 3", to w rzeczywistości nagrania do 3. sezonu randowego reality-show już dawno się zakończyły, a jego uczestnicy od kilku miesięcy przebywają w Polsce. I pomimo iż zgodnie z umową z TVN 7 nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, sympatycy programu już prowadzą własne śledztwa. Co więcej, wielu jest przekonanych, że relacja Basi i Krystiana nie przetrwała próby czasu. By tego było mała, część z nich zarzeka się, że ma dowody na potwierdzenie swojej tezy.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia bawi się bez Krystiana, a Simon bez Bibi. Impreza uczestników hitu TVN7!  Śledząc instagramowe konta Basi i...

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są parą, ale razem oglądali finał programu! 
Wszyscy uczestnicy 3. edycji "Hotelu Paradise" razem oglądali finał programu. Jak Krystian zareagował na widok Basi? Czy Basia powiedział swoim fanom, że rozstała się z Krystianem?

Basia z "Hotelu Paradise" razem z pozostałymi uczestnikami obejrzała wielki finał programu, a po emisji odcinka pokazała krótkie nagranie na którym razem z Krystianem zwrócili się do fanów hitu TVN7. Jak już wiemy związek Basi i Krystiana nie przetrwał próby czasu - o czym Krystian powiedział przed naszą kamerą. Na jej instagramie pojawiło się jednak nagranie z uczestnikiem! Co zdradzili?  Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" dziękują fanom Relacja między Basią i Krystianem narodziła się na oczach widzów. Uczestników "Hotelu Paradise" połączyło prawdziwe uczucie i wydawało się, że ich związek przetrwa po programie. To właśnie oni zwyciężyli trzecią edycję hitu TVN7 i decyzją Krystiana, który rzucił kulą, podzielili się wygraną z Bibi i Simonem. Niestety, jak już informowaliśmy związek Basi i Krystiana to już przeszłość. Krystian w wywiadzie dla Party.pl przyznał, że dość szybko po programie podjęli decyzję o rozstaniu.  Teraz jednak Basia spotkała się z Krystianem na wielkiej imprezie, gdzie wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" oglądali ostatni odcinek programu. Jesteśmy już po finale, wszystko się skończyło, jest bardzo dużo emocji, ale najważniejsze, że widzimy się wszyscy razem- relacjonowała Basia. W pewnym momencie Basia podeszła do Krystiana! - Jak się czujesz?- zapytała Basia. - Jak chcesz- odpowiedział Krystian. Nie no, jest zaj***ście.  - Dziękujemy wam kochani, że byliście z nami przez cały czas, kibicowaliście nam, trzymaliście za nas kciukim, a reszty się dowiecie niedługo....- mówiła tajemniczo Basia. - Bardzo niedługo dodał- Krystian.  Czyżby Basia miała na myśli informację o rozstaniu z Krystianem? Zobacz także: ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik