Za nami finał "Hotelu Paradise", podczas którego triumfowali Krystian i Basia. Wówczas wygrali nie tylko miłość ale również wykazali się lojalnością wobec pozostałych finalistów (Bibi i Simona), dzieląc się nagrodą pieniężną. Radość fanów programu nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ tuż po emisji finału okazało się, że Basia i Krystian nie są już parą, o czym uczestnik poinformował w wywiadzie z Party.pl. Czy Krystian i Basia już wcześniej dawali znaki. że nie są parą? Zobaczcie, co mogło dostrzec czujne oko fanów programu jeszcze przed finałem!

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Dlaczego Krystian rzucił złotą kulą w finale show?! Wiemy, co zrobi z wygraną

"Hotel Paradise": Krystian i Basia nie są już razem. Fani wiedzieli wcześniej?

Historia Krystiana i Basi w "Hotelu Paradise" była niezwykła. Ona zauroczyła się w nim niemalże od samego początku. Każda kolejna napotkana przeszkoda w budowaniu relacji bardzo stresowała uczestniczkę. Do pierwszego płaczu doszło już niemalże na samym początku przygody, kiedy na drodze Basi i Krystianowi stanęła Patrycja. W wyniku kolejnych zawirowań w "Hotelu Paradise" z programem musiała pożegnać się Basia, a jej odejście było jednym z najbardziej emocjonalnych. Płakali nie tylko uczestnicy, Krystian ale również pracownicy hotelu! Krystian jednak nie stracił wiary w to, że Basia jeszcze dostanie kolejną szansę i wróci do programu. Jego wierność i lojalność wobec partnerki była zauważana przez wszystkich uczestników. Nawet Ewa, która przez pewien czas była sparowana z Krystianem przyznała, że "trzyma bezpieczne miejsce dla Basi". No i stało się! Gdy wróciła Basia ani widzowie, ani uczestnicy nie mieli większych wątpliwości, kto powinien stanąć na ścieżce lojalności!

Krystian i Basia zwyciężyli 3. edycję "Hotelu Paradise" i wrócili do Polski jako para. Jednak lockdown i wspólnie spędzone dwa tygodnie w izolacji dały im do zrozumienia, że to nie jest to i zupełnie czego innego oczekują od związku. O swoim rozstaniu opowiedzieli również w "Dzień Dobry TVN":

Nie jesteśmy razem, rozstaliśmy się chwilę po programie. Postawiliśmy na przyjaźń i to nam o wiele lepiej wychodzi szczerze mówiąc

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są razem! Uczestnik zdradził nam powody rozstania!

Zobacz także

Rozstanie Krystiana i Basi dla wielu fanów było szokiem, ponieważ do samego końca mieli nadzieję, że to będzie miłość na lata. Widzowie podczas emisji programu byli czujni. Zdarzyło się, że zauważyli na relacjach Krystiana i Basi podobne ściany, które miały świadczyć o tym, że mieszkają razem. Faktycznie mogło tak być, w końcu uczestnicy wrócili z Zanzibaru jeszcze w czasie trwania emisji programu:

Instagram @basia.pedlowska_hotelparadise3

Czy Basia mogła dawać niewinne sugestie fanom, że miłość do Krystiana wygasła? Widzowie rozkładali na czynniki pierwsze każde słowo i każdy gest uczestniczki. Nic dziwnego, że zdjęcie z hotelową ekipą zwróciło ich uwagę. Zauważyli, że Krystian nie tylko nie pokazywał się w sieci z Basią, ale także nie lajkował jej postów na Instagramie. Co więcej, widzowie zaczęli zauważać ile czas spędza z Krzysztofem i nawet podejrzewali, że tych dwoje może coś ze sobą kręcić!

- Ładna z was para ty i Krzysiu.
- Wydaje mi się, że oni są razem po programie - pisali wprost fani

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kto z kim jest po finale show? Które związki przetrwały, a które nie? Wszystko jasne!

Domysły tylko podkręcał fakt wspólnej imprezy uczestników w Zakopanem. Zdjęcie Basi i Krzysztofa pokazał między innymi Maurycy na swoim Instastories.

Instagram @maurycysas

Uczestniczka nie uniknęła również ciągłych pytań o swoją relację z Krystianem. Fani zdali się podejrzewać, że coś jest na rzeczy.

basia.pedlowska_hotelparadise3

Nie dało się ukryć, że Basia spędzała więcej czasu z innymi niż z samym Krystianem. A jego często brakowało na wspólnych imprezach organizowanych przez uczestników. Dziś wiadomo już, że Krystian i Basia mają ze sobą przyjazne stosunki, a domysły o ich rozstaniu stały się faktem. Wiadomo też już oficjalnie, że związała się z Krzysztofem! Potwierdziła to sama Bibi w wywiadzie dla Przeambitni.pl:

Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać.

Reklama

Gratulujemy nowej parze!

Instagram @ola.hotelparadise3/krzysztof_hotelparadise3
Reklama
Reklama
Reklama