Bibi potwierdziła związek Basi i Krzyśka z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof są razem! Wygadała się... Bibi! 

Bibi z "Hotelu Paradise" jako pierwsza wypowiedziała się o związku Krzyśka i Basi! Zdradziła sporo szczegółów! Będzie afera?

Miłość Krystiana i Basi z "Hotelu Paradise" była intensywna ale niestety krótka! Widzowie "Hotelu Paradise" niedługo pocieszyli się ich miłością, ponieważ zaraz po finale okazało się, że ich relacja nie przetrwała. Krystian po raz pierwszy o rozstaniu z programową partnerką opowiedział w rozmowie z Party.pl:

Niestety, pomimo prób z dwóch stron nie udało się

Jednak jak się okazuje, Basia jest już w kolejnym związku! Jej nowym wybrankiem jest... Krzysztof! Na temat nowego związku zwyciężczyni 3. edycji "Hotelu Paradise" wygadała się... Bibi! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia pierwszy raz o rozstaniu z Krystianem! "Postawiliśmy na przyjaźń"

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise": Basia i Krzysiek są razem! Bibi potwierdziła 

Widzowie "Hotelu Paradise" już dawno podejrzewali, że pomiędzy Krzyśkiem a Basią może być coś więcej niż tylko przyjaźń. Świadczyły o tym ich wspólne zdjęcia, na których nie brakowało czułości, publikowane na profilach innych uczestników show. Uwagę zwracały również fotki, na których pozowali w bliźniaczych stylizacjach. Jednak do tej pory to były tylko domysły. Teraz wszystko wiadomo już oficjalnie, a wygadała się... Bibi w rozmowie z Przeambitni.pl! 

Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - powiedziała Bibi 

Jesteście zaskoczeni czy jednak nie?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian mówią razem o rozstaniu! "Na dłuższą metę byśmy się pozabijali"

Basia i Krzysiek są parą po programie "Hotel Paradise"! Fani już od dawna podejrzewali, że pomiędzy tą dwójką może być jakieś uczucie. To były jednak tylko domysły. Dziś już wszystko jasne, a potwierdziła to Bibi w jednym z wywiadów! 

Mat. prasowe

Basia i Krystian wygrali trzecią edycję "Hotelu Paradise". Wracając do Polski byli przekonani, że będą tworzyć związek. Jednak dwa tygodnie w izolacji pokazało im, że oczekują od związku zupełnie innych wartości i lepiej dla nich będzie, gdy pozostaną w stosunkach przyjacielskich. Zwycięzcy "Hotelu Paradise" o swoim rozstaniu opowiedzieli tuż po wielkim finale show. 

Basia i Krystian, zwycięzcy Hotelu Paradise 3
Instagram/basia.pedlowska_hotelparadise3/

Bibi z "Hotelu Paradise" jako pierwsza potwierdziła związek Krzyśka i Basi. Przyznała, że według niej idealnie się uzupełniają i tworzą dobraną parę. Myślicie, że uczestnicy będą źli na Bibi, że przekazała tę informację za nich? 

Bibi z
Instagram @bibi.hotelparadise3

"Hotel Paradise 3": Krystian wyznał Basi miłość
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Krystian i Basia rozstali się! Sugerowali to jeszcze przed finałem?! Oto dowody
Fani już dawno podejrzewali rozstanie Krystiana i Basi z "Hotelu Paradise". Zobaczcie, co na to wskazywało! Basia jest z innym uczestnikiem?!

Za nami finał " Hotelu Paradise ", podczas którego triumfowali Krystian i Basia. Wówczas wygrali nie tylko miłość ale również wykazali się lojalnością wobec pozostałych finalistów (Bibi i Simona), dzieląc się nagrodą pieniężną . Radość fanów programu nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ tuż po emisji finału okazało się, że Basia i Krystian nie są już parą, o czym uczestnik poinformował w wywiadzie z Party.pl . Czy Krystian i Basia już wcześniej dawali znaki. że nie są parą? Zobaczcie, co mogło dostrzec czujne oko fanów programu jeszcze przed finałem!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Dlaczego Krystian rzucił złotą kulą w finale show?! Wiemy, co zrobi z wygraną "Hotel Paradise": Krystian i Basia nie są już razem. Fani wiedzieli wcześniej?  Historia Krystiana i Basi w "Hotelu Paradise" była niezwykła. Ona zauroczyła się w nim niemalże od samego początku. Każda kolejna napotkana przeszkoda w budowaniu relacji bardzo stresowała uczestniczkę. Do pierwszego płaczu doszło już niemalże na samym początku przygody, kiedy na drodze Basi i Krystianowi stanęła Patrycja. W wyniku kolejnych zawirowań w "Hotelu Paradise" z programem musiała pożegnać się Basia, a jej odejście było jednym z najbardziej emocjonalnych. Płakali nie tylko uczestnicy, Krystian ale również pracownicy hotelu! Krystian jednak nie stracił wiary w to, że Basia jeszcze dostanie kolejną szansę i wróci do programu. Jego wierność i lojalność wobec partnerki była zauważana przez wszystkich uczestników. Nawet Ewa, która przez pewien czas była sparowana z Krystianem przyznała, że "trzyma bezpieczne miejsce dla Basi". No i stało się! Gdy wróciła Basia ani widzowie, ani uczestnicy nie mieli większych wątpliwości, kto powinien stanąć na ścieżce...

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" potwierdzili związek
Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Związek Basi i Krzyśka zachwycił fanów! "Już w hotelu patrzył na Ciebie z uczuciem"
Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" oficjalnie potwierdzili, że są parą! Pod ich romantycznymi zdjęciami piętrzą się komentarze zachwyconych fanów oraz kolegów z programu!

Basia i Krzysiek z " Hotelu Paradis e" już nie mają powodu, aby dalej się ukrywać swój związek. Właśnie oficjalnie potwierdzili, że są w sobie zakochani. Podkreślili, że ich związek rozpoczął się od przyjaźni i to sprawiło, że ta relacja jest niezwykła. Jak na informację o uczuciu Basi do Krzysztofa zareagowali inni uczestnicy? Zobaczcie, co napisali w sieci! Pod postem pojawiło się również mnóstwo gratulacji od fanów!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krzysztof i Basia potwierdzają związek! "Chcemy iść razem do przodu" "Hotel Paradise": Internauci reagują na związek Basi i Krzysztofa  Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" są w sobie zakochani. Ich miłość rozpoczęła się w Polsce, niedługo po rozstaniu uczestniczki z Krystianem. Zwycięzcy "Hotelu Paradise" wrócili z Zanzibaru z nadzieją, że ich związek będzie rosnąć w siłę, okazało się jednak, że ich oczekiwania bardzo się różnią. Basia nie była jednak singielką zbyt długo. Swoje uczucia ulokowała w innym uczestniku "Hotelu Paradise". Krzysztof zgłaszając się do programu marzył o znalezieniu miłości. Jednak w programie nie dane było mu jej znaleźć. A przynajmniej tak mu się wydawało jeszcze do niedawna.  Kto by pomyślał, że pomiędzy Basią a Krzysztofem narodzi się coś więcej! Fani już dawno to podejrzewali, a jako pierwsza wieść potwierdziła Bibi . Basia i Krzysztof dopiero dzisiaj oficjalnie ogłosili, że są parą, pokazując przepiękne romantyczne zdjęcia oraz nagrania . Umieścili również wzruszające posty, w których nieśmiało wyznali sobie miłość.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin tłumaczy się ze związku z Karą! Reakcja fanów bezcenna Fani "Hotelu Paradise" nie kryją zachwytu....

"Hotel Paradise 3": Krzysztof zaprzecza, że jest w związku z Basią?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Krzysztof i Basia jednak nie są razem?! Zaskakujący wpis uczestnika 
Odkąd Bibi wygadała się na temat związku Basi i Krzysztofa, fani "Hotelu Paradise 3" czekają, aż któreś z nich zabierze głos w sprawie. Teraz na Instagramie uczestnika pojawił się wpis, który wzbudził jeszcze większe spekulacje.

Choć Basia, jako zwycięska para, opuszczała " Hotel Paradise 3 " razem z Krystianem, tuż po finale okazało się, że związek tej dwójki nie przetrwał próby czasu i ostatecznie uczestnicy postanowili się rozstać. Fani nie kryli swojego zdziwienia, jednak jeszcze większym szokiem okazała się nagła wypowiedź Bibi . Partnerka Simona w jednym z wywiadów zdradziła, że Basia ma już nowego chłopaka, a jest nim Krzysztof! Po tej informacji w sieci zrobiło się naprawdę gorąco, mimo że główni zainteresowani postanowili milczeć. Teraz zaskakujący wpis pojawił się na Instagramowym profilu Krzyśka! Chłopak nie przyznaje się do związku, a może Bogusia tylko powtórzyła plotki? Ta wypowiedź uczestnika wzbudziła kolejne spekulacje.  "Hotel Paradise 3": Krzysztof nie przyznaje się do związku z Basią?! Fani "Hotelu Paradise 3" już dawno podejrzewali, że coś jest na rzeczy . Najpierw ich spekulacje wzbudziło zdjęcie, na którym Krzysztof i Basia przytulają się podczas wycieczki w góry, następnie uczestnicy wystąpili w podobnych ubraniach, a później wyglądali na bardzo szczęśliwych na wyjeździe do Krakowa, gdzie towarzyszyli im również inni bohaterowie trzeciego sezonu kontrowersyjnego show. Aż wreszcie wygadała się Bibi... Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - wyznała w rozmowie z Przeambitni partnerka Simona. Po tych słowach nikt już nie miał wątpliwości, że po zakończeniu związku z Krystianem, Basia weszła w relację z innym uczestnikiem...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik