Miłość Krystiana i Basi z "Hotelu Paradise" była intensywna ale niestety krótka! Widzowie "Hotelu Paradise" niedługo pocieszyli się ich miłością, ponieważ zaraz po finale okazało się, że ich relacja nie przetrwała. Krystian po raz pierwszy o rozstaniu z programową partnerką opowiedział w rozmowie z Party.pl:

Reklama

Niestety, pomimo prób z dwóch stron nie udało się

Jednak jak się okazuje, Basia jest już w kolejnym związku! Jej nowym wybrankiem jest... Krzysztof! Na temat nowego związku zwyciężczyni 3. edycji "Hotelu Paradise" wygadała się... Bibi!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia pierwszy raz o rozstaniu z Krystianem! "Postawiliśmy na przyjaźń"

"Hotel Paradise": Basia i Krzysiek są razem! Bibi potwierdziła

Widzowie "Hotelu Paradise" już dawno podejrzewali, że pomiędzy Krzyśkiem a Basią może być coś więcej niż tylko przyjaźń. Świadczyły o tym ich wspólne zdjęcia, na których nie brakowało czułości, publikowane na profilach innych uczestników show. Uwagę zwracały również fotki, na których pozowali w bliźniaczych stylizacjach. Jednak do tej pory to były tylko domysły. Teraz wszystko wiadomo już oficjalnie, a wygadała się... Bibi w rozmowie z Przeambitni.pl!

Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - powiedziała Bibi

Jesteście zaskoczeni czy jednak nie?

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian mówią razem o rozstaniu! "Na dłuższą metę byśmy się pozabijali"

Basia i Krzysiek są parą po programie "Hotel Paradise"! Fani już od dawna podejrzewali, że pomiędzy tą dwójką może być jakieś uczucie. To były jednak tylko domysły. Dziś już wszystko jasne, a potwierdziła to Bibi w jednym z wywiadów!

Mat. prasowe

Basia i Krystian wygrali trzecią edycję "Hotelu Paradise". Wracając do Polski byli przekonani, że będą tworzyć związek. Jednak dwa tygodnie w izolacji pokazało im, że oczekują od związku zupełnie innych wartości i lepiej dla nich będzie, gdy pozostaną w stosunkach przyjacielskich. Zwycięzcy "Hotelu Paradise" o swoim rozstaniu opowiedzieli tuż po wielkim finale show.

Instagram/basia.pedlowska_hotelparadise3/
Reklama

Bibi z "Hotelu Paradise" jako pierwsza potwierdziła związek Krzyśka i Basi. Przyznała, że według niej idealnie się uzupełniają i tworzą dobraną parę. Myślicie, że uczestnicy będą źli na Bibi, że przekazała tę informację za nich?

Instagram @bibi.hotelparadise3
Reklama
Reklama
Reklama