Takiego zakończenia "Hotelu Paradise" nie spodziewał się chyba nikt. Krystian zaskoczył wszystkich i rzucił kulą w wielkim finale! Jego decyzja zszokowała nie tylko uczestników programu, ale również widzów. Jak komentują zachowanie Krystiana? Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało!

Reklama

Internauci oceniają zachowanie Krystiana w finale "Hotelu Paradise"

Dokładnie 22 lutego ruszyła trzecia edycja "Hotelu Paradise". Od tamtej chwili minęły już ponad trzy miesiące i właśnie dziś dowiedzieliśmy się, kto wygrał program TVN7. W wielkim finale znalazły się dwie pary: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian. Jak już wiemy to pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise" mieli wskazać, która para powinna wygrać program- najwięcej głosów otrzymali Basia i Krystian!

Basia i Krystian musieli przejść po "ścieżce lojalności" na której z każdym krokiem pojawiała się większa kwota pieniędzy. Kiedy Krystian i Basia byli już na końcu ścieżki z kwotą 100 tysięcy złotych finalista "Hotelu Paradise" zaskoczył wszystkich i rzucił złotą kulą! Krystian zdradził, że zrobił to, żeby podzielić się wygraną z Basią, Bibi i Simonem.

screeny/TVN 7/ Instagram

Jak na jego zachowanie zareagowali fani programu? Zdecydowana większość jest zachwycona decyzją Krystiana!

- Pięknie!! ❤️ Brawo Krystian ????
- Krystian jak Ty mnie zaimponowałeś , szacun ????
- Brawo ???????? wielki szacun????
- Klasa Krystian! Więcej pisać nie trzeba????
- Wow????- czytamy na Instagramie.

screeny/TVN 7/ Instagram

Jesteście zaskoczeni zachowaniem Krystiana? Finalista trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po tym, jak rozbił kulę powiedział, że podzieli się wygraną z Basią oraz z Bibi i Simonem.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 3" Nathalia zdradziła, jak naprawdę wyglądała Pandora! Fani nie mieli o tym pojęcia

screeny/TVN 7/ Instagram
Reklama
Reklama
Reklama