Które pary są razem po "Hotelu Paradise 3"?
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Kto z kim jest po finale show? Które związki przetrwały, a które nie? Wszystko jasne!

Czy Basia jest z Krystianem, Bibi z Simonem oraz Marcin z Karą? Wiemy, które pary są razem, a które nie po finale "Hotelu Paradise 3"! Będziecie zaskoczeni

Za nami finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise"! Chyba nikt nie spodziewał się takiego zakończenia - na ścieżce lojalności głosami innych uczestników stanęli Krystian i Basia, w kulminacyjnym momencie show Ferretti postanowił rzucić kulą. Miał jednak swoje motywy - w rozmowie z Party.pl zdradził, że główną wygraną (100 tysięcy złotych) chciał podzielić na wszystkich czterech finalistów. My zaś sprawdziliśmy, które związki z "Hotelu Paradise" przetrwały, a które nie! Będziecie zaskoczeni!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Czy Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" są razem?

Niestety, ale nie. Po programie Krystian i Basia dali sobie jeszcze szanse, byli ze sobą dwa tygodnie po programie, ale potem oboje stwierdzili, że nic z tego.

Pomimo prób z dwóch stron nie udało się. Po programie byliśmy zamknięci razem, byliśmy cały czas ze sobą - nuda, covid, lockdown, nigdzie nie można było pójść... Byliśmy przez 24 h na dobę cały czas. Mieliśmy trochę zgrzyt. Potrzebuję swojej przestrzeni. Dwa tygodnie razem po programie zamiast nam pomóc, nam zaszkodziło. Jak się rozdzieliliśmy i spędziliśmy trochę czasu osobno, to doszliśmy do porozumienia, że to nie jest to - powiedział Krystian w rozmowie z Party.pl - cały wywiad znajdziecie tutaj.

Co ciekawe, coraz częściej mówi się, że Pędlowska związała się z... Krzysztofem z trzeciej edycji! O ich relacji fani spekulowali już znacznie wcześniej, jednak żadne z nich nie mogło lub nie chciało zabierać głosu w sprawie. Ponoć ta para nie bardzo chce afiszować się ze swoim uczuciem w mediach, chociaż na wspólnych imprezach z uczestnikami "Hotelu Paradise" często bawili się właśnie w  swoim towarzystwie, co fani zinterpretowali jednoznacznie. Czy te spekulacje okażą się prawdziwe?

Basia i Krzysztof razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram

Bibi i Simon wciąż razem? Prawdziwa miłość z "Hotelu Paradise 3"?

Wszystko wskazuje na to, że Bibi i Simon są wciąż ze sobą! Jak wygląda ich relacja dziś? Na oficjalną odpowiedź będziemy musieli trochę poczekać zanim Bibi i Simon zabiorą głos w sprawie. Jednak fani są pewni, że parze udało się przetrwać! Wskazują na to ich zdjęcia na Instgaramie, wspólne kolacje, randki...  My trzymamy za nich kciuki! 

Bibi i Simon razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram

Czy związek Marcina i Kary z "Hotelu Paradise" był szczery?

Na potwierdzenie tego związku również musimy poczekać, aż sami para zabiorze głos w sprawie, choć wedle wszelkich doniesień i informacji z "miasta", Marcin i Kara są ze sobą po programie! Ten związek jeszcze w show budził spore emocje, w końcu relacja Marcina z Nathalią wydawała się bardzo silna. Kara jednak mocno namieszała w głowie uczestnikowi i dziś kontynuują swoją relację!

Kara i Marcin razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram


Co z Kornelią i Krzysztofem? Tu odpowiedź jest raczej jasna - jak pisaliśmy wyżej, fani spekulują, że Krzysiek prawdopodobnie (bo to nadal nie potwierdzone info!) jest w związku z Basią, a to oznaczałoby, że Kornelia nadal jest singielką. Jeśli chodzi o Sarę i Maurycego - od początku była widać, że łączą ich relacje koleżeńskie, a nie partnerskie, tak też jest i teraz - po programie pozostają dobrymi kolegami. Zagadką pozostaje, czy Maurycy jest z Luizą czy nie - w trakcie show mieli się ku sobie. 

Krzysztof, Kornelia
Mat. prasowe

Co z Nathalią z "Hotelu Paradise 3"?

Losy Nathalii wzbudzały również sporo emocji - była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show, która w trakcie jego trwania została zdradzona - jej partner Marcin, po odejściu Nathalii, szybko wpadł w ramiona Kary. Spekulowało się, że Nathalia związała się z Kamilem z drugiej edycji show, potem pojawiły się doniesienia, że jest w związku z kontrowersyjnym Kubą Wójcikiem z trzeciej serii. Potem zaś znów przyłapano tancerkę z Kamilem na gorących uściskach, więc odpowiedź nasuwa się sama...

Nathalia
Party.pl

Czy Bibi i Simon są parą?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Fani martwią się o związek Bibi i Simona. W ogóle się nie widują! To koniec?!
Choć Bibi i Simon ostatecznie nie wygrali "Hotelu Paradise 3", nikt nie miał wątpliwości co do ich uczuć - aż do teraz. Simon wyznał, jak naprawdę wygląda jego relacja z Bibi. Fani są mocno zaniepokojeni.

Kiedy tylko Bibi i Simon zobaczyli się w " Hotelu Paradise 3 ", pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło. Fani kontrowersyjnego show z odcinka na odcinek mogli obserwować, jak ich relacja nabiera powagi, aż w końcu doczekali się szczerych, miłosnych wyznać i to Bibi i Simon jako pierwsi uczestniczy powiedzieli sobie magiczne "Kocham Cię". Para dotarła razem do wielkiego finału, jednak ostatecznie decyzją pozostałych uczestników to Krystian i Basia - którzy już nie są razem - stanęli na ścieżce to wygrania głównej nagrody. I mimo że emisja trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już dobiegła końca, widzowie wciąż śledzą losy uczestników. Ku uciesze wszystkich Bibi i Simon ogłosili, że wciąż są parą, jednak fani nagle zaczęli mocno niepokoić się o ich związek. Uczestnik w końcu postanowił wyznać, jak naprawdę wygląda ich relacja. Czy Bibi i Simon okażą się kolejną parą, która ogłosi swoje rozstanie?  "Hotel Paradise 3": Simon szczerze o związku z Bibi. W ogóle się nie widują! Kiedy "Hotel Paradise 3" dobiegł końca, fani programu w końcu mogli poznać wszelkie smaczki z prywatnego życia jego uczestników. Szybko okazało się, że Basia i Krystian nie są razem , a dziewczyna związała się Krzysztofem . Ogromnym zaskoczeniem okazał się również związek Kary i Marcina , a to, co wydarzyło się pomiędzy Simonem i Bibi dosłownie zszokowało internautów. Nagle wyszło na jaw, że para ma za sobą pierwsze trudne chwile, bo przystojniak z Kalifornii odwiedzając Polskę zaliczył wybryk i skok w bok . Choć Bibi mu to wybaczyła, czy aby na pewno pomiędzy tą dwójką jest wszystko w porządku? Fani zauważyli, że Simon, który postanowił wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i obecnie mieszka z Nathalią , wcale nie widuje się ze swoją...

Bibi i Simon wrócą do siebie? Komentarz Krystiana z "Hotelu Paradise 3"
Instagram/bibi.hotelparadise3/Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Simon i Bibi wrócą do siebie? Krystian skomentował rozstanie uczestników!
Wiadomość o rozstaniu Bibi i Simona wstrząsnęła fanami "Hotelu Paradise 3". Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krystian. Uczestnik zdradził wielką rzecz!

W środę 30 czerwca Simon i Bibi przekazali za pomocą mediów społecznościowych bardzo przykrą wiadomość. Najpierw obszerny wpis oraz wideo na swoim profilu na Instagramie zamieścił przystojny uczestnik "Hotelu Paradise 3", a następnie głos w sprawie zabrała ulubienica widzów . Niestety, Bibi i Simon postanowili się rozstać , co wywołało w fanach programu naprawdę skrajne emocje. Jedni pocieszali celebrytów, inni wściekali się na Bibi. Tymczasem rozstanie tej dwójki postanowiła skomentować Kara , która przy okazji wbiła im małą szpilę, a teraz na temat swojej największej konkurencji z "Hotelu Paradise 3", wypowiedział się Krystian. Czyżby to jeszcze nie był koniec ich historii? Zwycięzca kontrowersyjnego show zdradził jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem? Basia się wygadała! Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" wrócą do siebie?! Jest komentarz Krystiana Kiedy Simon postanowił otworzyć się przed swoimi obserwatorami i zamieścił na Instagramie poruszający wpis, w którym przyznał, że jego związek z Bibi dobiegł końca, dowiedzieliśmy się, że nie było to ich pierwsze rozstanie. Wszystko wskazuje na to, że finaliści trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zerwali ze sobą po zdradzie Simona , jednak wtedy postanowili dać sobie drugą szansę. Jak wiemy, historia lubi się powtarzać, więc czy i tym razem zatoczy koło? Kiedy jeden z internautów zapytał Bibi, czy ona i Simon wrócą do siebie , ta nie dała jednoznacznej odpowiedzi i stwierdziła, że niczego nie można być pewnym. Teraz na ten temat postanowił wypowiedzieć się Krystian.  Krystian, który wygrał trzecią edycję "Hotelu Paradise" nie ukrywał, że z Simonem łączy go wyjątkowa więź. Nic więc dziwnego, że kiedy...

"Hotel Paradise 3" Krystian zostawi Basie i zmieni parę?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia bawi się bez Krystiana, a Simon bez Bibi. Impreza uczestników hitu TVN7! 
Basia i Simon imprezowali bez swoich partnerów z "Hotelu Paradise 3". W sieci pojawiły się nagrania ze spotkania nad jeziorem! Czy powstały nowe pary?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" pokazali relację z wielkiej imprezy. Okazuje się, że część grupy z trzeciej edycji hitu TVN 7 wybrała się poza miasto i zorganizowała przyjęcie nad jeziorem. Na imprezie nie zabrakło Basi i Simona, ale bez ich partnerów z programu! Basia i Simon bawili się bez Krystiana i Bibi. Zobaczcie  zdjęcia z imprezy uczestników "Hotelu Paradise"! Sprawdźcie, kto pojawił się na spotkaniu.  Kto towarzyszył Basi z "Hotelu Paradise" na imprezie? Wielki finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Jeszcze tylko kilka dni i poznamy zwycięzców najnowszej odsłony hitu TVN 7. Krystian zdradził ostatnio, że ostatnie odcinki programu będą dla niego wyjątkowo emocjonujące.  Kochani muszę wam się z czegoś zwierzyć. Niestety, ale najbliższe odcinki będą dla mnie bardzo, bardzo ciężkie. Dużo emocji, trochę mnie poniosło z czego nie jestem dumny, ale to już była końcówka programu, nie dźwignąłem tego. Trochę odwaliłem, ale takie jest życie. Następne odcinki będą dla mnie ciężkie ale postarajcie się mnie zrozumieć, jestem wybuchowy no i niestety...- zdradził w relacji na InstaStories.  Krystian dodał również, że finał "Hotelu Paradise" będzie naprawdę wyjątkowy i bardzo emocjonujący.  Będzie bardzo grubo, takiej końcówki sezonu jeszcze nie było. Mogę was zapewnić, że  będzie petarda- mówił na nagraniu opublikowanym w sieci. Dziś z pewnością wszyscy fani zastanawiają się nie tylko nad tym, kto wygrał program, ale również nad tym czy wszystkie pary, które powstały w "Hotelu Paradise" przetrwały próbę czasu. Czy dwie pary z najdłuższym stażem w programie utrzymały swoje związku? Odpowiedź poznamy dopiero za kilka dni, ale już teraz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik