Dzień, na który przypadało ostatnie "Rajskie Rozdanie" był stresujący dla uczestników "Hotelu Paradise". Okazało się, że tym razem z programem pożegna się więcej niż jedna osoba. Jeden z uczestników opuścił program jeszcze przed właściwymi eliminacjami, co było efektem przegranej konkurencji, a kolejna osoba odpadła w wyniku regularnego "Rajskiego Rozdania". Kto musiał spakować walizki i odejść z "Hotelu Paradise"?

Reklama

"Hotel Paradise 5": Konrad odpada z programu przed "Rajskim Rozdaniem"

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" doskonale wiedzą, że ich losy w programie mogą zmienić się w każdej chwili. Im bliżej finału tym więcej czeka na nich pułapek. Po tym, jak Dominika wróciła do "Hotelu Paradise" okazało się, że w programie jest równa liczba par, co nie miałoby sensu podczas "Rajskiego Rozdania". Zostało już zbyt mało czasu by przed eliminacjami powitać w programie nową osobę, ale wystarczająco dużo by... kogoś się pozbyć! I właśnie na taki krok zdecydowała się produkcja, organizując uczestnikom konkurencję zespołową. W przegranej drużynie znaleźli się: Dominika, Grzegorz (nowy), Eliza, Konrad, Kasper i Laura. Z kolei wygrana grupa musiała zdecydować, który z tych uczestników opuści program jeszcze przed "Rajskim Rozdaniem". Grupa zdecydowała, że to Konrad musi opuścić "Hotel Paradise".

- Spodziewałem się i szczerze mówiąc po cichu na to liczyłem - stwierdził Konrad.

To jednak nie koniec złych wiadomości dla uczestników "Hotelu Paradise"! Chwilę później Klaudia El Dursi poinformowała Konrada, że przyznaje mu możliwość wytypowania osoby, która będzie zagrożona razem z nim. Wtedy grupa zagłosowałaby jeszcze raz i być może chłopak dzięki temu pozostałby w programie. Konrad jednak nie zdecydował się na ten przywilej.

- Będę bronił mojej drużyny do końca i na pewno nie wytypuję takiej osoby - odparł Konrad.

- To bardzo szlachetne. Czyli odchodzisz z podniesioną głową - stwierdziła Klaudia El Dursi.

- Oj, zdecydowanie. Odchodzę z honorem, uniesionym czołem. Nie żałuję żadnej mojej decyzji i kierowałem się zawsze moim serduchem, moją intuicją.

Emocji tego wieczoru było zatem wiele, a to przecież nie był koniec, bo chwilę później odbyło się "Rajskie Rozdanie".

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał!

"Hotel Paradise 5": Anita odpada na "Rajskim Rozdaniu"

Uczestnicy w okrojonym składzie stawili się na "Rajskim Rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Powrót Dominiki wywołał sporo kontrowersji. Kuba zaczął mieć wątpliwości, z którą z pań powinien tworzyć parę, ostatecznie obiecał lojalność Oliwii. Dominika poczuła się dotknięta faktem, że Oliwia i Kuba uprawiali seks w "Hotelu Paradise" pod jej nieobecność. Widzowie dziwili się, dlaczego Dominika obwinia głównie Oliwię a nie Kubę. W dodatku tuż po "Rajskiej Wyroczni" doszło do interesującej rozmowy pomiędzy Oliwią a Grzegorzem. Podczas "Wyroczni" Grzegorz upewnił się czy Oliwia nie powiedziała nikomu nic o ich "pakcie na małe paluszki" a z ich rozmowy można było wywnioskować, że Oliwia knuje z Grzegorzem za plecami Kuby w "Hotelu Paradise". Ostatecznie podczas "Rajskiego rozdania okazało się, że Anita musi pożegnać się z programem!

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oliwia o skandalicznym zachowaniu Grzegorza: "Z tego, co ja już wiem..."

"Hotel Paradise 5": Komentarze widzów po eliminacji Konrada

Fani "Hotelu Paradise" tuż po "Rajskim Rozdaniu" ruszyli do komentowania. Wielu z nich jest pod wrażeniem postawy Konrada i szczerze przyznaje, że będzie im go brakować w programie.

- Kondzio, prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy ????????

- Szkoda że odpadł

- Szacunek ????❤️????

- Brawo Konrad ????

- Nie ma ludzi idealnych każdy ma jakieś wady ale to co zrobiłeś to szacun mordo ???? Mogłeś jeszcze komuś wbić szpileczkę na sam koniec bo to tylko gra ale nie zrobiłeś tego. Myślę że zyskałeś tym jeszcze więc w oczach widzów ???? Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym ❤️ - piszą fani.

A Wam, będzie brakować Konrada w "Hotelu Paradise"?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama