Hotel Paradise: Rajskie rozdanie
Screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Z programem pożegnały się aż dwie osoby! Szokujące decyzje

Takiego zwrotu akcji w "Hotelu Paradise" nikt się nie spodziewał. Dwoje lubianych uczestników musiało opuścić program.

Dzień, na który przypadało ostatnie "Rajskie Rozdanie" był stresujący dla uczestników "Hotelu Paradise". Okazało się, że tym razem z programem pożegna się więcej niż jedna osoba. Jeden z uczestników opuścił program jeszcze przed właściwymi eliminacjami, co było efektem przegranej konkurencji, a kolejna osoba odpadła w wyniku regularnego "Rajskiego Rozdania". Kto musiał spakować walizki i odejść z "Hotelu Paradise"? 

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Konrad odpada z programu przed "Rajskim Rozdaniem"

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" doskonale wiedzą, że ich losy w programie mogą zmienić się w każdej chwili. Im bliżej finału tym więcej czeka na nich pułapek. Po tym, jak Dominika wróciła do "Hotelu Paradise" okazało się, że w programie jest równa liczba par, co nie miałoby sensu podczas "Rajskiego Rozdania". Zostało już zbyt mało czasu  by przed eliminacjami powitać w programie nową osobę, ale wystarczająco dużo by... kogoś się pozbyć! I właśnie na taki krok zdecydowała się produkcja, organizując uczestnikom konkurencję zespołową. W przegranej drużynie znaleźli się: Dominika, Grzegorz (nowy), Eliza, Konrad, Kasper i Laura. Z kolei wygrana grupa musiała zdecydować, który z tych uczestników opuści program jeszcze przed "Rajskim Rozdaniem". Grupa zdecydowała, że to Konrad musi opuścić "Hotel Paradise". 

- Spodziewałem się i szczerze mówiąc po cichu na to liczyłem - stwierdził  Konrad.

To jednak nie koniec złych wiadomości dla uczestników "Hotelu Paradise"! Chwilę później Klaudia El Dursi poinformowała Konrada, że przyznaje mu możliwość wytypowania osoby, która będzie zagrożona razem z nim. Wtedy grupa zagłosowałaby jeszcze raz i być może chłopak dzięki temu pozostałby w programie. Konrad jednak nie zdecydował się na ten przywilej.

- Będę bronił mojej drużyny do końca i na pewno nie wytypuję takiej osoby - odparł Konrad.

- To bardzo szlachetne. Czyli odchodzisz z podniesioną głową - stwierdziła Klaudia El Dursi.

- Oj, zdecydowanie. Odchodzę z honorem, uniesionym czołem. Nie żałuję żadnej mojej decyzji i kierowałem się zawsze moim serduchem, moją intuicją.

Emocji tego wieczoru było zatem wiele, a to przecież nie był koniec, bo chwilę później odbyło się "Rajskie Rozdanie". 

Hotel Paradise: Konrad odpada z programu
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał!

"Hotel Paradise 5": Anita odpada na "Rajskim Rozdaniu"

Uczestnicy w okrojonym składzie stawili się na "Rajskim Rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Powrót Dominiki wywołał sporo kontrowersji. Kuba zaczął mieć wątpliwości, z którą z pań powinien tworzyć parę, ostatecznie obiecał lojalność Oliwii. Dominika poczuła się dotknięta faktem, że Oliwia i Kuba uprawiali seks w "Hotelu Paradise" pod jej nieobecność. Widzowie dziwili się, dlaczego Dominika obwinia głównie Oliwię a nie Kubę. W dodatku tuż po "Rajskiej Wyroczni" doszło do interesującej rozmowy pomiędzy Oliwią a Grzegorzem. Podczas "Wyroczni" Grzegorz upewnił się czy Oliwia nie powiedziała nikomu nic o ich "pakcie na małe paluszki" a z ich rozmowy można było wywnioskować, że Oliwia knuje z Grzegorzem za plecami Kuby w "Hotelu Paradise". Ostatecznie podczas "Rajskiego rozdania okazało się, że Anita musi pożegnać się z programem! 

Hotel Paradise: Anita odpada z programu
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oliwia o skandalicznym zachowaniu Grzegorza: "Z tego, co ja już wiem..."

"Hotel Paradise 5": Komentarze widzów po eliminacji Konrada

Fani "Hotelu Paradise" tuż po "Rajskim Rozdaniu" ruszyli do komentowania. Wielu z nich jest pod wrażeniem postawy Konrada i szczerze przyznaje, że będzie im go brakować w programie. 

- Kondzio, prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy 💪💪

- Szkoda że odpadł

- Szacunek 👏❤️🔥

- Brawo Konrad 👏

- Nie ma ludzi idealnych każdy ma jakieś wady ale to co zrobiłeś to szacun mordo 👏 Mogłeś jeszcze komuś wbić szpileczkę na sam koniec bo to tylko gra ale nie zrobiłeś tego. Myślę że zyskałeś tym jeszcze więc w oczach widzów 🙌 Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym ❤️ - piszą fani.

A Wam, będzie brakować Konrada w "Hotelu Paradise"?

 

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

Bartek z Hotelu Paradise 2 walczy o Dominikę
Newsy
"Hotel Paradise 2": Internauci pod wrażeniem gestu Bartka! Tak walczy o Dominikę! Wybierze go?
Dziś rajskie rozdanie w Hotel Paradise 2. Bartek walczy o Dominikę. Wybierze go?

W " Hotelu Paradise " dużo się dzieje! Okazuje się, że tym razem to Dominika cieszy się największym zainteresowaniem i o jej serce rywalizuje Bartek z Arturem. "Bart" jako singiel jest najbardziej zagrożony odpadnięciem i obawia się rajskiego rozdania. Uczestnik postanowił zawalczyć o Dominikę, na której widać, że bardzo mu zależy, ale nie zdecydował się na typowe w programie intrygi, ale zrobił to w bardzo romantyczny sposób! Internauci są zachwyceni gestem mężczyzny, ale obawiają się, że nie uda mu się przetrwać w reality show, bo jest... za spokojny!  Tak Bartek walczy o Dominikę w "Hotel Paradise"! Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" przyzwyczaiła widzów, że w programie intryg nie brakuje! Drugi sezon programu różni się pod tym względem za sprawą niektórych uczestników. Jeden z nich okazał się bardzo romantyczny i zamiast knuć za plecami innych, aby pozostać w programie, zdecydował się wręczyć Dominice bukiet kwiatów i szczerze z nią porozmawiać. Chodzi oczywiście o Bartka, który jako singiel zabiega o jej uwagę i bez względu na wszystko zdecydował się stanąć za nią na rajskim rozdaniu. Dominikę wzruszył ten gest i pojawiły się łzy ... Zmontował bukiecik, mowę wygłosił, pozostaje czekać na Rajskie Rozdanie 💔❤️ - czytamy na Instagramie "Hotel Paradise". Okazuje się, że nie tylko Dominika jest pod wrażeniem gestu Bartka! Widzowie w komentarzach na oficjalnym koncie "Hotel Paradise" na Instagramie piszą, że są zachwyceni jego postawą i uwielbiają tego uczestnika, niestety obawiają się też, że Bartek szybko odpadnie, bo jest za spokojny... Kochany :( dlaczego takich dobrych chłopaków się nie docenia Szacun Bartek 👍😂 Ty przynajmniej nie bedziesz sie musial niczego wstydzic jak wrocisz do PL Jest za fajny...

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 

Na chwilę przed ostatnim "rajskim rozdaniem" w " Hotelu Paradise 2 " Artur obiecał Ani, że podejdzie do niej podczas eliminacji. Ostatecznie, gdy nadszedł czas wyborów, uczestnik konsekwentnie stanął za Atą wprawiając Anię w zdziwienie. Ostatecznie uczestniczka jest aktualnie w parze z Kamilem, a Artur wytłumaczył się dlaczego w ostatniej chwili postanowił, że nie dotrzyma słowa.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni! "Hotel Paradise 2": Artur o tym, dlaczego nie dotrzymał słowa Ani podczas "rajskiego rozdania" Im bliżej finału "Hotelu Paradise" tym większy niepokój pojawia się w relacjach między uczestnikami. Dotychczas nierozłączni Ania i Ivan zaczęli przeżywać pierwszy poważny kryzys, a to wszystko zaraz po pojawieniu się w programie Aty. Ania nie umiała pogodzić się z tym, jak dobrze dogaduje się jej partner z nową uczestniczką. Emocje były silne do tego stopnia, że nawet zastanawiała się czy podczas "rajskiego rozdania" nie odeśle Ivana do domu.  - Podszedłbyś do mnie podczas "rajskiego rozdania"? - zapytała Artura - Mogę podejść - zadeklarował Artur Jednak podczas właściwych eliminacji, kiedy okazało się, że para Ani i Ivana została zablokowana i nie mogli wybrać siebie wzajemnie, Artur konsekwentnie podszedł do Aty, z którą jest w parze i nie dotrzymał słowa Ani. Tym samym ona została sparowana z Kamilem. Widzowie byli zdziwieni, że uczestnik nie spełnił swojej obietnicy. Artur postanowił na swoim Instagramie wyjaśnić swoją decyzję:  Pomyślałem, "Artur ona chce cię tylko podpuścić, żebyś podszedł do niej i tym by cię wyeliminowała". Gdybym na "rajskim rozdaniu" podszedł do Ani to by mnie wyrzuciła, bo wybrałaby Kamila. ...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik