"Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał!
Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl, Instagram @jay_hotelparadise5_official
TV-Show

"Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał! 

"Hotel Paradise" to niezaprzeczalny hit TVN7, ale czy wszystkie uczucia i zachowania graczy były szczere? Jaki wpływ miała na to produkcja? Już wszystko jasne!

"Hotel Paradise" już od pięciu sezonów bije rekordy popularności, jednak od czasu do czasu, pojawiają się głosy, że program nie ma nic wspólnego ze spontanicznością, a emitowane na antenie Telewizyjnej Siódemki kłótnie, podjazdowe wojny, a nawet namiętne pocałunki to jedynie element scenariusza. Jaka jest prawda?

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": jest reżyserowany?

Widzowie "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Za nami emocjonujące, podwójne "Rajskie Rozdanie", po którym z programem pożegnali się Dominika i Sevag, a także jeszcze głośniejsze namiętne chwile pomiędzy byłym partnerem Domi, a jej najlepszą programową przyjaciółką. Po tym, jak Oliwia i Kuba uprawiali seks w "Hotelu Paradise", na parę spadła fala hejtu. Zachowanie tej dwójki ostro skomentowali również m.in.  Dominika, Marika i Jay. I podczas, gdy część internautów nie zostawia na Oliwii i Kubie suchej nitki, inni zastanawiają się, że ich upojna noc to efekt długo skrywanych uczuć, zmyślnej strategii, a może ponurego scenariusza, jaki otrzymali od produkcji.

Czy "Hotel Paradise" jest reżyserowany? Takie pytanie zadają sobie tysiące sympatyków kontrowersyjnego show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze. Niektórzy nawet pytają wprost swoich ulubieńców, w jakim stopniu osoby odpowiedzialne za produkcję programu wpływają na zachowanie uczestników. Jay przerwał milczenie!

- Czy produkcja narzucała wam, co macie mówić i robić? - zapytał Jay'a jeden z fanów.

Instagram @jay_hotelparadise5_official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": uczestnicy potępiają upojne chwile Oliwii i Kuby. "Są zasady i są moralności"

Reakcja chłopaka była natychmiastowa.

- Ogólnie produkcja nam tylko kazała... - zaczął Jay na InstaStories, po czym jego film szybko się urwał po tym, jak w stronę jego twarzy została rzucona pokaźnych rozmiarów poduszka.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy przystojniak podkręca atmosferę wokół show w sowich mediach społecznościowych. Zaledwie kilka dni temu fani produkcji zastanawiali się, czy Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" są parą po programie, a wszystko przez wymowne nagranie na TikToku chłopaka, na którym zasugerował, że jego żona będzie miała imię rozpoczynające się na literę "E".

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 3" Simon pochwalił się dziewczyną! Fani są zachwyceni: "Jaka ona jest piękna"

Niektórzy fani jednak nie odebrali słów Jay'a o produkcji jako żartu i wciąż starają się drążyć temat, pytając, czy wszystkie wypowiedzi i działania uczestników "Hotelu Paradise" są spontaniczne. Tego nie wiemy, jednak warto zauważyć, że formuła programu zakłada nie tylko śledzenie codzienności mieszkańców rajskiego hotelu oraz ich sympatii i animozji, ale także ich zmyślnej gry. By tego było mało, strategie bohaterów miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki są dodatkowo wystawiane na próbę za pomocą licznych gier, wymagających od nich sprytu, wysiłku fizycznego, a nieczęsto także lojalności, co część widzów może uznać na element scenariusza.

Hotel Paradise Pandora łzy i konflikty
Hotel Paradise/Player.pl

Co więcej, warto podkreślić, że uczestnicy "Hotelu Paradise" są związani ze stacją TVN7 kontraktem, zakazującym im zdradzania tego, jak "od kuchni" wygląda tworzenie show aż do zakończenia edycji z ich udziałem. Także prowadząca program Klaudia El Dursi stara się być bardzo powściągliwa w dzieleniu z fanami szczegółami na temat produkcji "Hotelu Paradise". Przez wiele miesięcy ciemnowłosa piękność ukrywała, że 5. i 6. edycja rajskiego hotelu jest nagrywana w Panamie, a także, jak wygląda luksusowa willa, która w tych sezonach stanie się "Hotelem Paradise".

Hotel Paradise: Problemy Klaudii El Dursi tuż przed finałem 6. edycji!
Instagram/Klaudia El Dursi

Jak się jednak okazuje, nawet najlepszym zdarzają się małe wpadki. Niedawno Klaudia El Dursi przez przypadek pożegnała uczestniczkę, która właśnie wróciła do show, wcześniej z kolei pokazała nagranie, na którym nie jest w stanie zrobić kroku w imponującej kreacji, jaką wybrała na jedno z "Rajskich Rozdań".

Klaudia El Dursi prowadzi hotel paradise
screen/Player.pl

Klaudia El Dursi z Hotelu Paradise imprezuje z Joanną z 40 kontra 20
Instagram @klaudia_el_dursi
TV-Show
"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi zabiera rodzinę na nagrania nowych edycji show. Wiemy, gdzie!
Klaudia El Dursi zdradziła, że zaczyna pakować się do wyjazdu. W daleką podróż zabiera całą rodzinę. "Jedziemy kręcić kolejne edycje Hotelu Paradise"- zdradziła gwiazda. Gdzie tym razem będzie nagrywany program TVN7?

Klaudia El Dursi poinformowała swoim fanów, że wkrótce rozpocznie nagrania nowych edycji "Hotelu Paradise"! Prowadząca randkowego show Telewizyjnej Siódemki podczas relacji na InstaStories wyznała, że wylatuje już za dwa tygodnie i nie będzie jej w Polsce przez cztery miesiące. Klaudia El Dursi zdradziła, że w daleką i długą podróż zabiera swoją rodzinę, co nie jest łatwe ze względu na szkołę jej synów. Sprawdźcie, co powiedziała! Klaudia El Dursi z rodziną wyjeżdża na nagrania nowych edycji "Hotelu Paradise" Zaledwie kilka dni temu widzowie Telewizyjnej Siódemki zobaczyli wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Program wygrali Sara i Michał, ale na ścieżce lojalności uczestniczka hitu TVN7 rzuciła kulą i zagarnęła dla siebie 90 tysięcy złotych. Wiadomo już, że stacja planuje nagrania kolejnych edycji programu, jednak do tej pory nie było wiadomo, kiedy rozpoczną się prace na planie. Teraz Klaudia El Dursi zdradziła, że wylatuje na nagrania już za dwa tygodnie! (...) Jedziemy kręcić kolejne edycje "Hotelu Paradise". Oczywiście z jednej strony jest niesamowita ekscytacja- tym bardziej, że jedziemy w naprawdę przepiękne miejsce. Z jednej strony ekscytacja, ale z drugiej obawa bo trzeba spakować siebie, nie tylko siebie bo jadę całą rodziną- chociaż nie było łatwo zabrać dzieci na 4 miesiące ze szkoły to jest bardzo duża odpowiedzialność i duże wyzwanie- powiedziała Klaudia El Dursi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Produkcja tłumaczy finałową fryzurę Klaudii El Dursi. Miała ważny przekaz! Gdzie zostaną nagrane nowe edycje "Hotelu Paradise"? Wiadomo już, że powstaną nowe edycje "Hotelu Paradise", ale do tej pory producenci programu i Klaudia El Dursi nie zdradzili, gdzie odbędą się nagrania....

Klaudia El Dursi podczas ostatniej rajskiej wyroczni w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała kulisy show! Nie zawsze jest tak kolorowo
Prowadząca program TVN7 opublikowała w sieci zaskakujące nagrania. Pokazała, jak wyglądała jej praca w "Hotelu Paradise"! "Stałam zmarznięta" - zdradziła Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories opublikowała zaskakujące nagrania. Prowadząca "Hotel Paradise" pokazała kulisy programu i jak się okazuje, że zawsze było tak pięknie i kolorowo, jak wygląda w telewizji. Myślicie, ekipie "Hotelu Paradise" że na rajskim Zanzibarze tylko palące słońce i upał dawały się we znaki? Spójrzcie, co działo się na planie hitu TVN7! Klaudia El Dursi zdradza kulisy "Hotelu Paradise" Już za kilka dni widzowie zobaczą wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Kto tym razem wygra randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Tego dowiemy się już wkrótce! Fani programu z pewnością doskonale wiedzą, że czwarta edycja była nagrywana kilka miesięcy temu. Po zakończonych nagraniach Klaudia El Dursi wróciła do Polski i dopiero teraz mogła pokazać krótki filmik z planu "Hotelu Paradise"!  "Stałam zmarznięta z nogami skrzyżowanymi nogami. Był to chyba najzimniejszy dzień podczas całego pobytu na Zanzibarze. A ja akurat tego dnia musiałam odziać te siatkę na ryby- napisała Klaudia El Dursi. Zobacz także:   "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował    To jeszcze nie koniec! Okazuje się, że podczas nagrań jednego z odcinków "Hotelu Paradise" było tak zimno, że Klaudia El Dursi musiała ogrzewać się... suszarką! Całe nagrania trwały ponad 4 godziny z przerwami w których właśnie tak się dogrzewałam- zdradziła prowadząca "Hotel Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam" Oglądacie "Hotel Paradise"?  Czekacie już na kolejną edycję hitu prowadzonego przez...

Klaudia El Dursi o gejach w Hotelu Paradise
Artur Zawadzki/REPORTER
TV-Show
"Hotel Paradise": W show pojawią się pary jednopłciowe? Klaudia El Dursi zdradziła prawdę
"Hotel Paradise" czekają rewolucje? Klaudia El Dursi zabrała głos w sprawie par jednopłciowych w programie. "To loteria: kto z kim się połączy"

Czy jest szansa, że w "Hotelu Paradise" pojawią się uczestnicy homoseksualni lub biseksualni? Klaudia El Dursi zabrała głos w sprawie ewentualnej rewolucji w hitowym show TVN7. W czwartym sezonie nie brakuje kontrowersji, a akcja dzieje się tak szybko, że nawet uczestnicy nie są w stanie przewidzieć, co będzie czekać ich w oczekiwaniu na kolejne "rajskie". Czy produkcja show rozważa wprowadzenie do scenariusza także możliwości tworzenia par jednopłciowych i poszukiwania miłości przez osoby innych orientacji? Zobaczcie, co zdradziła Klaudia El Dursi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo i Oha dostają groźby od widzów. Co na to Klaudia El Dursi? "Hotel Paradise": Czy w programie pojawią się pary jednopłciowe? 12. października premierę ma "Prince Charming", pierwszy w Polsce tv show, w którym to geje poszukują miłości. Tytułowym "Czarującym Księciem" będzie Jacek Jelonek , a o jego względy będzie rywalizowało 13. przystojnych uczestników. Kontrowersyjne reality show dostępne będzie na platformie Player.pl. Czy jednak jest szansa, aby za podobną formułą poszły także inne show? Klaudia El Dursi, gospodyni " Hotelu Paradise " odpowiedziała na pytanie, czy scenariusz hitu TVN7 dopuszczałby utworzenie się w programie pary jednopłciowej.  Wydaje mi się, że formuła naszego programu nie przewiduje czegoś takiego - powiedziała w rozmowie z Pudelek.pl  Przy okazji wyjaśniła także, dlaczego w "Hotelu Paradise" nie mogłaby się stworzyć para jednopłciowa:  To byłoby zbyt skomplikowane. Musiałyby się zmienić zasady.  Można zaprosić osoby biseksualne i zrobić taki miszmasz. To byłaby loteria: kto z kim się połączy Bylibyście ciekawi takiej odsłony "rajskiego hotelu"?  Zobacz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik