Oliwia i Grzegorz spiskują w Hotelu Paradise?
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Oliwia knuje z Grzegorzem za plecami Kuby?! "Jak się uda to wszystko..." 

Oliwia wcale nie chce być z Kubą w "Hotelu Paradise"?! Szokująca rozmowa uczestniczki z Grzegorzem tuż przed "Rajskim Rozdaniem".

To "Rajskie Rozdanie" będzie emocjonujące. Finał "Hotelu Paradise" zbliża się już wielkimi krokami. Wiadome jest, że podczas dzisiejszych eliminacji odpadną aż dwie osoby: jedna podczas "Rajskiego Rozdania"a jedna tuż przed, co będzie konsekwencją przegranej konkurencji. Jednak warta uwagi jest także rozmowa Oliwii i Grzegorza... Do tej pory wydawać by się mogło, że Oliwia nie widzi świata poza Kubą, jednak okazać się może..., że mocno knuje z Grzegorzem! 

Jak się uda to wszystko to jutro będzie takie działanie, że sobie nie wyobrażasz - powiedział Grzegorz do Oliwii tuż po "Rajskiej Wyroczni".

Co planują? 

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Oliwia założyła pakt z Grzegorzem?! "Chce zabiegać o serduszko Oliwki"

Dziś w "Hotelu Paradise" nie brakowało emocji. Po powrocie Dominiki do show, wiadomo, że przed "Rajskim Rozdaniem" w programie jest zbyt wiele osób. Wątpliwości uczestników rozwiała Klaudia El Dursi, zapraszając ich na sportową konkurencję. Zespół został podzielony na dwie grupy, których kapitanami były nowe osoby - w tym przypadku Grzegorz oraz Dominika, którzy niedawno wrócili do "Hotelu Paradise". W wyniku zabawy, przegrana drużyna (Dominiki) automatycznie została zagrożona. Zwycięzcy mieli za zadanie wskazać jedną osobę z przeciwnej drużyny, która opuści program jeszcze przed "Rajskim Rozdaniem" z jednoczesnym zakazem uprzedzania o tym zagrożonej grupy. To największy sprawdzian dla Jay'a, który musi ukryć to przez Elizą. 

Jednak nie to okazuje się być najbardziej ciekawym fragmentem programu. Oliwia, która ostatnio wydawała się nie widzieć świata poza Kubą... zaczyna knuć przeciwko niemu?! Kamera nagrała jej rozmowę z Grzegorzem tuż po "Rajskiej Wyroczni": 

- Dzisiaj podejdę do Kuby
-  Ale ja to wiem
- Ale...
- Tez to wiem, 
- Wiesz, o co mi chodzi?
- Wiem! Jak się to uda... Jak się uda to wszystko to jutro będzie takie działanie, że sobie nie wyobrażasz. Zaatakuję cię tak, że nie pytaj - powiedział podekscytowany Grzegorz. 

Po chwili wyznał, że zamierza walczyć o Oliwię: 

Oliwka mi się podoba. Chcę zabiegać o serduszko Oliwki. 

Oliwia i Grzegorz mają pakt w Hotelu Paradise?
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał!

Dużo do myślenia widzom w tej kwestii może dać pytanie Grzegorza podczas 'Rajskiej Wyroczni". Uczestnik zapytał wprost: 

Czy Oliwia powiedziała komuś coś o naszym pakcie na małe paluszki?

Otrzymał wówczas satysfakcjonującą odpowiedź, że... nie. O jakim konkretnie planie mówił? Czy to możliwe, że Oliwia potrafi grać aż tak dobrze? W końcu wydawało się, że powrót Dominiki, która miała dobrą relację z Kubą naprawdę ją zmartwił i sprawił, że poczuła się niepewnie. 

Oliwia i Grzegorz knują w Hotelu Paradise 5
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oliwia o skandalicznym zachowaniu Grzegorza: "Z tego, co ja już wiem..."

Tuż po odejściu Dominiki z "Hotelu Paradise", Kuba i Oliwia uprawiali seks w programie, co ich naprawdę zbliżyło. Oliwia nie żałuje seksu z Kubą i wyznała, że chce walczyć o swoje szczęście. Kuba po powrocie Dominiki miał mętlik w głowie i przyznał, że nie wie, z którą z dziewczyn chciałby kontynuować relację. Ostatecznie jednak zdecydował, że będzie to Oliwia i dał jej tę gwarancję jeszcze przed "Rajskim Rozdaniem", uprzedzając o tym Dominikę: 

- Proszę nie ciągnij mnie za język, bo nic nie powiem, ale na tę chwile wybiorę Oliwkę, więc jak bedziesz miała możliwość to... A później porozmawiamy 
- Nie mamy o czym. Ja nie jestem ślepa Kuba. Widzę, jak się zachowujecie do siebie i nie jestem głupia

Dominika nie ukrywa, że ma żal do Kuby i do Oliwii. Jednak czyżby to nie ona rozdawała karty podczas najbliższego "Rajskiego Rozdania"? Pozostaje również kwestia decyzji wygranej drużyny. Przypomnijmy, że w zagrożonej grupie są: Dominika, Grzegorz (nowy), Eliza, Konrad, Kasper i Laura. 

Oliwia zostawi Kubę dla Grzegorza w Hotelu Paradise?
Mat. prasoweMat. prasowe Hotel Paradise

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
Newsy
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?

Ogromne zamieszanie wśród par w " Hotelu Paradise " sprawiło, że nikt nie był pewny tego, co się wydarzy! To "rajskie rozdanie" jeszcze zanim się zaczęło wywołało mnóstwo emocji. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi po wyborze Dominiki! Jedynie dwie pary pozostały bez zmian czyli: Ania i Ivan oraz Julia i Kamil. A kogo wybrała Dominika? Zobaczcie, kto pożegnał się z "Hotelem Paradise"! Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"!  Dominika ku zaskoczeniu Bartka wybrała jednak Artura, co ustaliła z nim tuż przed "rajskim rozdaniem". Nasza relacja przeszła burzę, ale mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. - tak Dominika uzasadniła swój wybór. Potem przyszedł czas na Sonię, która wybrała...Bartka ! Największe zaskoczenie wywołała decyzja tej uczestniczki. Wyjaśniła, że postanowiła nie kierować się tylko sercem, ale też rozumem, stąd taka decyzja: Rozpoczęłam relację z Robertem. Było to szczerze z mojej strony. Robert stracił nie z racji układów, ale dlatego, że moje uczucia były szczere. - wyznała szczerze Sonia. A tak wyglądały wybory wszystkich uczestniczek "Hotel Paradise" podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania": Ania wybrała Ivana Julia wybrała Kamila Dominika wybrała Artura Sonia wybrała Bartka Magda wybrała Roberta Monika wybrała Bartka Czyj wybór okazał się największym szokiem dla wszystkich? Oczywiście nikt nie spodziewał się, że Monika wybierze Bartka. Ostatecznie mężczyzna zdecydował, że jego nową partnerką zostanie Sonia. To oznacza, że Monika opuściła program ! Na koniec  życzyła szczęścia pozostałym uczestnikom i szczerze wyznała, że powiedziała już dość i nie zamierza więcej komentować. Jednak tuż przed...

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Trwa zacięta walka o serce Dominiki! Łzy i zazdrość tuż przed rajskim rozdaniem!
"Hotel Paradise": Trwa zacięta walka o serce Dominiki! Łzy i zazdrość tuż przed rajskim rozdaniem!

W "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji! Bartek postawił wszystko na jedną kartę i do ostatniej chwili walczy o serce Dominiki. To oczywiście nie do końca podoba się Arturowi, czyli obecnemu partnerowi dziewczyny, który jest o nią bardzo zazdrosny. Sama Dominika jest zaś rozdarta, a rajskie rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Już jutro bowiem dowiemy się, kto opuści hotel!  Zobacz także:  Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Sonia już zdążyła pogrążyć Łukasza!  "Hotel Paradise": Trwa zacięta walka o serce Dominiki! Łzy, intrygi i zazdrość tuż przed rajskim rozdaniem! Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają zenitu! Uczestników czeka stresujący wieczór - rajskie rozdanie! Na ten moment w najmniej komfortowej sytuacji jest Bartek, który wciąż pozostaje singlem. Ale jak wiadomo, chłopak bardzo liczy na to, że uda mu się jeszcze zawalczyć o Dominikę. Tuż przed decydującym wieczorem Bartek miał okazję do spędzenia z nią czasu. Podczas randki powiedział jej kilka naprawdę miłych słów. Wygląda na to, że podczas rajskiego rozdania bez względu na wszystko, Bartek stanie za Dominiką. Przy Tobie czuję się tak swojsko. Czuję, że mógłbym Cię zabrać wszędzie, do znajomych, do rodziny. Jestem taki, jaki jestem, mówię zawsze szczerze i stanę przy Tobie - mam nadzieję, że mnie wybierzesz - powiedział Bartek.  Spotkanie z Bartkiem doprowadziło Dominikę do łez! Dziewczyna jest rozdarta i chociaż wszystko wskazuje na to, że jest szczęśliwa z Arturem, to jednocześnie nie chce skrzywdzić Bartka.  To jest głupia sytuacja. Nie spodziewałam się, że mnie zaprosi. Tam się bardziej czułam jak z przyjacielem. Nikogo tu nie skreślam. Nie chcę skrzywdzić Bartka, a wiem, że on też jest wrażliwy - powiedziała zapłakana Dominika. ...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik