Oliwia o Grzegorzu w Hotelu Paradise 5
Mat. prasowe, Instagram @gregory_hotelparadise5official
TV-Show

"Hotel Paradise": Oliwia o skandalicznym zachowaniu Grzegorza: "Z tego, co ja już wiem..." 

Oliwia skomentowała awanturę pomiędzy Grzegorzem a Jay'em w "Hotelu Paradise". Stanęła po stronie uczestnika czy wręcz przeciwnie?

Grzegorz wrócił do "Hotelu Paradise" i niemalże od razu wywołał sporą awanturę. Wszystko przez szokujące słowa, które skierował do Jay'a. "Jesteś chamem, jesteś przegrany…" - przekrzykiwali się uczestnicy, atakując Grzegorza. Zrozumienia dla takiego zachowania nie mieli również widzowie, którzy nie zostawili na Grzegorzu suchej nitki. Głos w sprawie zabrała Oliwia. Stanęła w obronie Grzegorza i zdradziła niepokazane w programie kulisy całej absurdalnej sytuacji. 

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 5": Oliwia staje w obronie Grzegorza

Grzegorz wrócił do "Hotelu Paradise" po dość długiej przerwie. Był pierwszym uczestnikiem, który opuścił program podczas "Rajskiego Rozdania" i nie do końca się tego spodziewał. Wówczas tworzył parę z Elizą. Po jego odejściu Eliza zbliżyła się do Jay'a, którego de facto jej poprzedni programowy partner traktował jak brata. W tym momencie tworzą jedną z najsilniejszych par w programie. Chociaż mimo chemii, która ich do siebie przyciąga, starają się panować nad emocjami w przeciwieństwie do Oliwii i Kuby, którzy zdecydowali się na seks w Hotelu Paradise", W programie Eliza obchodziła 20. urodziny, to właśnie tego dnia Jay postanowił przesunąć granicę i namiętnie pocałował partnerkę. Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" wreszcie to zrobili, a na ten moment czekało wielu fanów pary. 

Okazało się, że Grzegorz wrócił do "Hotelu Paradise" i już na samym wstępie zapowiedział, że będzie się zachowywał inaczej niż do tej pory. Kiedy pomiędzy nim a Jay'em wywiązała się niespodziewana awantura i padły słowa: "pojadę z Tobą jak z k****ą" wśród uczestników zawrzało. Po tym jak Grzegorz ostro zaatakował Jay'a w "Hotelu Paradise" widzowie nie zostawili na nim suchej nitki. Sprawę postanowiła skomentować Oliwia. To, co wyznała, może zaskoczyć widzów, którzy zawiedli się zachowaniem uczestnika. 

kłótnia Grzegorza i Jaya w Hotelu Paradise
Hotel Paradise/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Wiktoria otrzymała list od Konrada. Zdradził, dlaczego wyrzucił ją z show

Oliwia postanowiła wytłumaczyć zachowanie Grzegorza względem Jay'a w programie. Przyznała, że początkowo była równie zdumiona zajściem jak inni. Teraz jednak tłumaczy ostre zachowanie Grzegorza jego specyficznym sposobem bycia: 

Na początku byłam zdziwiona, bo nagle ktoś z du*y przyszedł i takie rzeczy gada. Nie widzieliśmy tak naprawdę jak rozmowa wyglądała itd., więc od razu zaczął się problem. Natomiast z tego, co ja już wiem to po prostu Grzegorz, jeśli z kimś się czuje dobrze, to ma taki jakby "swój język". Mówi takie rzeczy do ludzi, których bardzo lubi i jak widzieliście cała rozmowa przebiegała bardzo pozytywnie, nie negatywnie. Nie chciał go obrazić w żaden sposób, a te ostatnie słowa były tak naprawdę powiedziane na taką zaczepkę ale pozytywną zaczepkę, że "cię bardzo lubię". Tak to było wytłumaczone, więc tak też to powtarzam. Spokojnie to nie jest nic złego. 

Oliwia tłumaczy zachowanie Grzegorza w Hotelu Paradise 5
Instagram @oliwia_hotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Karolina w gorzkich słowach o relacji z Kasprem. "Każda sytuacja nas czegoś uczy"

Fani po emisji odcinka "Hotelu Paradise" nie mieli jednak litości dla Grzegorza w komentarzach. Wskazali, że jego zachowanie było skandaliczne. Oliwia jest jednak daleka od takich pochopnych ocen i przypomina widzom: 

Każdy to teraz odbiera źle, ale nie można wyciągać słów z kontekstu. 

Kupujecie to tłumaczenie? 

Grzegorz i Jay pogodzili się w Hotelu Paradise 5
mat prasowe

Ola i Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza i Ola w ogniu krytyki. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki: "Dwie fałszywe chorągwie"
Przyszłość Luizy i Oli w "Hotelu Paradise 3" jest już przesądzona? Przez swoje zachowanie odpadną tak samo szybko jak Dawid? Internauci są na nie wściekli.

Uczestnicy trzeciej edycji " Hotelu Paradise " wzbudzają wśród widzów ogromne emocje. W programie możemy obserwować nie tylko narodziny pierwszych uczuć, ale i niespodziewane zwroty akcji, które internauci chętnie komentują, jednak nie wszystkie z komentarzy można zaliczyć do tych pozytywnych. Ostatnio porządnie oberwało się Dawidowi , którego zachowanie sprawiło, że musiał pożegnać się z kontrowersyjnym show, a teraz fani nie zostawili suchej nitki na Luizie i Oli! Co takiego zrobiły dziewczyny? Ich los w "Hotelu Paradise 3" też jest już przesądzony? "Hotel Paradise 3": Internauci krytykują Luizę i Olę Choć w "Hotelu Paradise 3" narodziły się już pierwsze pary i sojusze, Luiza i Ola wciąż nie mogą odnaleźć swojej drugiej połówki, z którą mogłyby dotrzeć do finału. Co więcej zachowanie tej dwójki zdecydowanie nie przypadło do gustu widzom, którzy jak się okazuje, mają nadzieję, że obie dziewczyny jak najszybciej opuszczą program! Dlaczego? Wiele wskazuje na to, że uczestniczki wyznają zasadę "po trupach do celu" i zamiast nawiązywać relacje myślą, jak pozbyć się najmocniejszych par. Ola wciąż mówi o tym, jak można wyeliminować Basię i Krystiana, a Luiza zmienia zdanie co pięć sekund. Na oficjalnym profilu hitowego programu TVN 7, internauci nie zostawili na dziewczynach suchej nitki. Ich zdaniem zajmują się tylko knuciem.  - Ale Luiza jest równie nieszczera, najpierw pociesza Mauro i mówi, że też ma z nim więź po czym mówi Marcinowi że on jest dla niej 1 do outu wtf   - Co za fałszywka  - Ale na Luiza jest fałszywa ona sama nie wie czego chce raz gada tak a potem inaczej 🤦‍♀️ - Luiza to jest do eliminacji najpierw   - Luiza out! Jak widać brak lojalności Luizy wobec Maurycego...

"Hotel Paradise 3": Widzowie wściekli na Marcina
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Widzowie wściekli na Marcina: "Dostał co chciał, a teraz odwrót"! Doprowadził Nathalię do łez!
To już pewne, że Nathalia i Marcin nie są razem po "Hotelu Paradise 3"? Słowa uczestnika nie pozostawiły widzom żadnych wątpliwości.

Nathalia i Marcin to zdecydowanie para, która w ostatnim czasie wzbudziła najwięcej emocji wśród fanów "Hotelu Paradise 3". Najpierw oboje byli faworytami i prawdziwymi ulubieńcami widzów, którzy nie tylko im dopingowali, ale i twierdzili, że mają ogromną szansę na finał. Nagle jednak w mediach pojawiły się informacje, jakoby Nathalia udając się do kontrowersyjnego show wcale nie była singielką , a na samym rajskim Zanzibarze również doszło do nagłych zwrotów akcji. W hotelu pojawiła się Kara, która ewidentnie wpadła w oko Marcinowi, ten jednak postanowił pójść o krok dalej w swojej poprzedniej relacji i przespał się z Nathalią , choć jak się okazuje, teraz nie jest tak pewien swoich uczuć do dziewczyny. Po tym co widzowie "Hotelu Paradise 3" zobaczyli w ostatnim odcinku, nie zostawili na nim suchej nitki!  "Hotel Paradise 3": Marcin zostawi Nathalię? Mimo wszelkich zapewnień Marcina, Nathalia najwyraźniej nie ma do niego takiego zaufania, jak przed pojawieniem się Kary w programie. Tuż przed Rajskim Rozdaniem dziewczyna postanowiła sprawdzić grunt i wziąć swojego - obecnie byłego - partnera na rozmowę. Nathalia dopytywała, czy aby na pewno nie chce bliżej poznać Kariny, a jej ostatnia rozmowa z Krystianem, który uświadomił jej, że po wieloletnim związku Marcin raczej stawia na zabawę, niż poważne zobowiązania, sprawiła, że dziewczyna miała jeszcze więcej wątpliwości. Kiedy oboje udali się do sypialni na poważą rozmowę, a ta spytała, czego Marcin chce po programie, słowa uczestnika doprowadziły widzów do białej gorączki.  Chciałbym się z Tobą spotykać, kontynuować tą znajomość. Ale chciałbym postawić, tak w stu procentach, na siebie. A jak jak się angażuję w związek, to nie stawiam na siebie tylko. To nie znaczy, że nie możemy się...

"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Screen programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Wielki powrót Wiktorii do "Hotelu Paradise" zaskoczył nie tylko widzów, ale też graczy. Jednak reakcja Przemka na jej widok sprawiła, że w sieci zawrzało. Internauci wróżą mu opuszczenie show.

Wiktoria od pierwszych chwil swojego pobytu w "Hotelu Paradise" wzbudzała ogromne emocje. Najpierw pozostałe uczestniczki okrzyknęły ją najbrzydszą mieszkanką rajskiego hotelu, jednak to był dopiero początek jej problemów. Izolowana od reszty grupy dziewczyna, czuła się nękana przez współzawodników, jednak to cios zadany przez jej telewizyjnego partnera, Miłosza, najbardziej ją zabolał. Chłopak wraz pozostałymi uczestnikami uknuł zmyślny plan pozbycie się Wiki z programu, który bez z mrużenia oka zrealizował. Nic więc dziwnego, że gdy po kilku dniach od wyrzucenia z programu, Wiktoria powróciła do "Hotelu Paradise", zarówno widzowie, jak i pozostali gracze nie kryli swojego zaskoczenia. Wróciłam do Miłosza, aby zemścić się za wyrzucenie mnie z Hotelu? 👊🏼 Czy może jest między nami prawdziwe uczucie i wybaczyłam mu to co było?🙈🥰 - zapytała na swoim Instagramie I choć Miłosz nie krył swojego zadowolenia z widoku pięknej blondynki, to pozostali uczestnicy show wyraźnie nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Jej powrót nie zachwycił szczególnie Przemka, który nie zdobył się nawet na to, aby ją powitać. W sieci natychmiast zawrzało, a sympatycy miłosnego show TVN 7 nie pozostawili na chłopaku suchej nitki. Zobacz także:  Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz" "Hotel Paradise 4": wielki powrót Wiktorii wzburzył uczestników W 4. w 4. edycji   "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia, a skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z powodu prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić dziewczynę z programu, okazała się być silniejsza...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik