Hotel Paradise 5: Dominika z Oliwią
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Dominika wróciła do show, Kuba i Oliwia byli w szoku! "Zostałam oszukana!"

Nieoczekiwany powrót Dominiki do "Hotelu Paradise 5" zaskoczył chyba wszystkich! Czy Oliwia i Kuba powiedzieli jej o swoim zbliżeniu? Kogo wybierze teraz Kuba?

W "Hotelu Paradise 5" piekło zamarzło. Do show wróciła Dominika, czego najbardziej obawiał się... No właśnie, kto? Była partnerka Kuby zaliczyła wielkie wejście - pojawiła się na sam koniec Puszki Pandory i już wtedy dowiedziała się, że mężczyzna mocno zbliżył się do Oliwki! Jak na to zareagowała? W jakiej sytuacji znalazła się Oliwia? Co zrobił Kuba? Zobaczcie!

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

Dominika wróciła do "Hotelu Paradise 5"

Puszka Pandory w "Hotelu Paradise" za każdym razem niesie ze sobą ogromne emocje. Tym razem zdominowali ją kłócący się od paru dni Konrad i Marika. Jednak ich animozje okazały się niczym przy... powrocie Dominiki! Dziewczyna, tworząc parę z Kubą, odpadła z "Hotelu Paradise" z rąk Sevaga. Warto również przypomnieć, że Kuba, tuż po tym, jak jego partnerka opuściła hotel, przespał się z Oliwią. Nic więc dziwnego, że jej ponowne pojawienie się w show wywołało sporo emocji!

Hotel Paradise 5: Dominika wróciła do show
Mat. prasowe

Już podczas Puszki Pandory Dominika dowiedziała się, że Kuba i Oliwia z "Hotelu Paradise 5" uprawiali seks. Przyznał się sam Kuba:

Do Oliwii: jak masz relacje z Kubą?

Oliwia: Między nami jest bardzo dobrze i nic złego się nie dzieje, co jest zaskakujące

Kuba: Domi, doszło do zbliżenia między mną a Oliwką. Bliższego zbliżenia.

Dominika: Aha, okej.. No dobra… 

Hotel Paradise 5: Dominika dowiedziała się o seksie Oliwii i Kuby
Mat. prasowe

Następnie Kuba przypomniał sytuację, kiedy Marika mówiła mu o tym, że Dominika byłaby w stanie zmienić parę, gdyby w programie pojawił się uczestnik, który zwróciłby na nią uwagę. Dziewczyna zaprzeczyła:

Kuba: Była jedna sytuacja, kiedy Mery podeszła do mnie na rajskim rozdaniu jak odpadłaś, i powiedziała mi jedną rzecz, że jak rozmawiałaś z Mery, to powiedziałaś, że jakby wszedł nowy uczestnik, który byłby w twoim typie, to byś go wybrała na rajskim.

Dominika: Powiedziałam tak? W ogóle nie pamiętam, żebym tak powiedziała. 

To jednak i tak nie miało większego znaczenia - Dominika po powrocie do "Hotelu..." nie spodziewała się, że Kuba tak szybko zwiążę się z Oliwią: 

Weszłam tu, celowałam w Ciebie, dałam Ci ku***a swój łańcuszek na szczęście, żebyś tu je miał, żebyś miał pamiątkę. Myślałam, że jak tu wejdę, to się miło zaskoczę Twoją osobą. Gdyby ktoś tu wszedł, nie zostawiałabym Ciebie, bo od początku byłam za Tobą i każdemu to mówiłam szczerze - mówiła Dominika do Kuby

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Po programie powstało kilka związków! Wygadał się Kasper

Dominika porozmawiała z Kubą na osobności. Była ciekawa, czy po powrocie ma u chłopaka jakieś szanse. Okazało się, że Kuba... waha się! 

Kuba: Ciężko mi się o tym mówi.

Dominika: Ja byłam z Tobą szczera od początku. Ty ze mną też bądź.

Kuba: Mieliśmy wspólne tematy, wyjaśniliśmy sobie pewne rzeczy, no i jakoś później ten kontakt… Przez to, że mieliśmy wcześniej bliskość, wróciła ta bliskość. 

Dominika: No i co dalej?

Kuba: No ja musiałem sobie znaleźć parę.

Dominika: Ale o to nie mam żalu. Znaleźć sobie parę a z nią sypiać to jest różnica. 

Kuba: No tak tak… 

Dominika: Ty babiarzu! Ty nieszczery człowieku… Oddaj mi łańcuszek (śmiech). Po prostu kolegi między nogami nie umiesz trzymać (śmiech)

Kuba:  No dokładnie! (Śmiech). Teraz się zbliżyliśmy mocno. Jest dobrze, ale jest ch***wo.

Dominika: Czemu?

Kuba: No domyśl się… Weszłaś Ty

Dominika: Ale ja nie przebiję Waszych łóżkowych igraszek tutaj.

Kuba: No ja wiem o co Ci chodzi…

Dominika: Zostałam oszukana. Dla mnie kobieta kobiecie tak nie robi. Facet inna sprawa, bo nie myśli głową… Widzisz, miałaś taką gwiazdę, ale wolisz księżyc… Ale ja chcę wiedzieć Kuba!

K: Nie wiem, daj mi chwilę, odpowiem Ci najszybciej jak mogę.

Kuba każdego przekonywał, że ma poważny mętlik w głowie i jest mocno zmieszany całą sytuacją. Wtedy przyszedł czas na rozmowę z Oliwią. 

Hotel Paradise 5: Kuba zmieszany powrotem Dominiki
Mat. prasowe

Kogo wybierze Kuba w "Hotelu Paradise 5"?

Oliwia również przeżywała mocno wejście Dominiki. Zdecydowała się na rozmowę w cztery oczy z uczestniczką:

Oliwia: To, co zaszło między mną a Kubą, wyszło naturalnie. Nikt nie miał w ogóle w myślach, żeby Tobie zrobić na złość. Nie wiem nawet nie potrafię tego wyjaśnić.. To wyszło i… głupio mi z tym jest, jak patrzę na to z innej strony…

Dominika: Ja się czuję trochę oszukana z dwóch stron. Jestem trochę zawiedziona nim, nie ukrywam tego, ale trudno, nie było mnie tu. Ale zabolało mnie z Twojej strony, bo widziałaś, jaki mam stosunek do niego. Ale trudno, ludzie są różni.

Oliwia nie spodziewała się jednak tego, że powrót Dominiki sprawi, że jej relacja z Kubą zawiśnie na włosku! 

Nie czuję się zbyt fajnie, ale nie jestem osobą, która robi takie rzeczy, tak po prostu. Jeśli coś robię, to dlatego, że czuję, że chcę to zrobić. No i na pewno nie poczuję z nikim czegoś takiego i nie będę chciała z nikim nic stworzyć - powiedziała smutna Oliwia.

Kuba, niestety, jej nie uspokoił:

Kuba: Powiedziałem jej, że nie jestem w stanie jej odpowiedzieć…

Oliwia: Czyli to teraz się wahasz?!

Kuba: No można tak powiedzieć, że trochę się waham…

Oliwia: Moim zdaniem to wygląda tak, że mamy sto razy lepszy kontakt niż miałeś wcześniej z Dominiką.

Kuba: Już nie przesadzaj.

Oliwia: Czyli dajesz mi do zrozumienia, żebym przestała patrzeć na to jak teraz patrzę i teraz mam szukać…

Kuba: Nie powiedziałem nic takiego…

Oliwia: Ale dajesz mi to do zrozumienia…

Kuba: Ale czego ode mnie oczekujesz?

Oliwia: Już Ci mówiłam, że jestem lojalna. Jak komuś coś oddaję, to oddaję.

Kuba: Ok, aha, zrozumiałem. 

Oliwii było źle z tym, że Kuba nie dał jej żadnej gwarancji: 

Mnie to śmieszy, dla mnie to powinno być oczywiste.

Co ciekawe, Dominika na kolejnej rozmowie z Kubą również tak stwierdziła, zapewniając, że nie ma do niego żalu. Jednak czułaby satysfakcję, gdyby chłopak do niej mimo wszystko wrócił, a wszystko przez złość na Oliwię: 

Dominika: Przespałeś się z nią, bo to czułeś!

Kuba: No tak było.

Dominika: Dla mnie sprawa jest zakończona.

Kuba: Myślisz, a co z nami? 

Dominika: Jeśli wybierzesz mnie, w co wątpię, to nie wiem czy mnie by to uskrzydliło, ale miałabym to co chciała. Nawet nie jestem na Ciebie zła, ale jestem na nią w********, bo baba tak babie nie robi. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Dominika pokazała swoje stare zdjęcie. Aż trudno uwierzyć, że to ona!

Hotel Paradise 5: Dominika wita się z Oliwią
Mat. prasowe

Mimo że Oliwii było przykro, to ponownie porozmawiała z Kubą na dobranoc, co więcej - pocałowała mężczyznę:

Oliwia: Czy Ty uważasz, że wszystko jest git?

Kuba: Nie uważam, uważam, że jest nie git. 

Kogo więc wybierze Kuba? Czy Oliwia i Dominika będą walczyć o jego serce?

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Konrad znowu nie wytrzymał! "Nie bądź taki agresywny"

Hotel Paradise 5: Dominika i Oliwia walczą o Kubę?
Mat. prasowe

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

Dominika bardzo przeżywa rozstanie z Arturem. Czuje się oszukana przez byłego partnera. Podczas dzisiejszej "pandory" zarzuciła mu kłamstwo oraz określiła "agresywnym", co wytrąciło go z równowagi! W pewnym momencie polały się łzy. Dominika coraz bardziej żałuje, że nie wybrała Bartka, kiedy jeszcze miała taką możliwość:  Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej. Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas dzisiejszego odcinka " Hotelu Paradise ". Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka "Hotel Paradise 2": Dominika i Artur na linii ognia. Uczestniczka ze łzami wspomina Bartka  Rozpad związku Dominiki i Artura nie dotyka tylko samych zainteresowanych. Przerażona jest również Sonia, która obawia się o to, że podczas "rajskiego rozdania" koleżanka będzie próbowała odbić jej Adama i zagrozić jej pozycji w "Hotelu Paradise".  Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama.  Jednak Dominika wydaje się nie być zainteresowana Adamem. Najlepszym wyjściem dla niej byłoby jakby w programie ponownie mogłaby pojawić się nowa osoba. Ania wspomniała "Bartek wracaj" na co Dominika odpowiedziała:  To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to kurwa pójdę.  Sonia pocieszyła koleżankę, że Bartek z pewnością nie ma jej tego za złe: Myślę, że tak będzie on na pewno wiedział, że to nie była moja decyzja - wyznała Dominika.  Wspomnienie o niesłusznie wyeliminowanym...

Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 
Luiza i Kuba z trzeciej edycji są zszokowani zachowaniem uczestników nowego sezonu "Hotelu Paradise". W mocnych słowach skomentowali najnowszą Pandorę.

Tak wielkich emocji i kontrowersji w "Hotelu Paradise" nie było chyba w żadnej z poprzednich edycji. Po emisji ostatniego odcinka programu, a szczególnie zapowiedzi dzisiejszej Pandory w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci są zszokowani zachowaniem uczestników, którzy znów zaatakowali Wiktorię. Oburzenia nie ukrywają również uczestnicy poprzedniej edycji. Luiza i Kuba w mocnych słowach odnieśli się do tego, co zobaczyli podczas zapowiedzi Pandory! Kontrowersyjna Pandora w "Hotelu Paradise" Już dziś wieczorem widzowie telewizyjnej Siódemki zobaczą najnowszy odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", a w nim naprawdę mocną i kontrowersyjną Pandorę. W miniony czwartek w sieci pojawiła się pojawiła się zapowiedź, podczas której internauci mogli zobaczyć zrozpaczoną Wiktorię, która usłyszała pytanie, jak to jest być osobą, którą wszyscy nienawidzą. Zwiastun Pandory zszokował fanów "Hotelu Paradise". Internauci zaczęli dopytywać, czy ktoś z produkcji zareagował na zachowanie uczestników, którzy znów doprowadzili Wiktorię do łez. Pan Lektor podczas live'a na Instagramie odpowiedział na niewygodne pytania fanów. Nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nie mam na to wpływu. Jest dokładnie taka, jaką jest i taką widzimy- mówił Pan Lektor. (...) Wiktoria przez cały czas miała prawo poprosić o pomoc i zażądać od nas wsparcia. Wiktoria spotykała się z nami codziennie. Nigdy nie prosiła o pomoc i chciała zostać w hotelu i nadal chciała walczyć- dodał. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najnowsza Pandora, którą internauci moga zobaczyć już na player.pl, oburzyła uczestników poprzedniej edycji...

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!
"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!

Jeszcze do niedawna Dominika i Artur byli jedną z par, która może czuć się pewnie w " Hotelu Paradise 2 ". Artur walczył o swoją partnerkę jak lew. Uniósł się nawet w momencie, w którym Bartek próbował zaprosić uczestniczkę na wspólne śniadanie. Doprowadziło to do naprawdę ostrego spięcia pomiędzy chłopakami. Jednak Dominika zaczyna być coraz mniej pewna swojego programowego partnera. Zaczyna być także nieco zazdrosna o Julię. Czy ma powody? Po dzisiejszej "puszce Pandory" Artur zaprosił Dominikę do poważnej rozmowy:  Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie.  Dominika była zszokowana wyznaniem partnera. Czyżby jej obawy nie były bezpodstawne? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku "Hotel Paradise 2": Artur i Dominika nie będą już razem?  Odkąd Artur pojawił się w "Hotelu Paradise 2" jest w parze z Dominiką. Najbardziej ucierpiał na tym Bartek, który aktualnie ponownie jest singlem. To właśnie przez Artura stracił szansę na relację z uczestniczką, chociaż oboje darzą się wielką sympatią. Jeszcze do niedawna Artur walczył o Dominikę jak lew, jednak w dzisiejszym odcinku przyznał:  Nie jestem w żadnen sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  We wczorajszym odcinku Dominika odbyła szczerą rozmowę z Julią, w której przyznała, że widziała jak Artur gładził ją po nodze. Poczuła się również urażona tym, że Artur komplementuje wszystkie dziewczyny oprócz niej. Julia uspokoiła koleżankę, zapewniając, że pomiędzy nią a...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik