"Hotel Paradise 4": wulgarne zachowanie Łukasza na Pandorze. Pozostali mają dość?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": wulgarne zachowanie Łukasza na Pandorze. Pozostali mają dość?

Łukasz po powrocie do "Hotelu Paradise" zapowiedział wojnę z uczestnikami, jednak jego agresywne zachowanie na Pandorze wprawiło graczy w osłupienie. Przesadził?

Łukasz Jaros, nazywany również Łuki, powrócił do "Hotelu Paradise" w jednym celu. Pewny siebie chłopak ma zamiar po kolei eliminować swoich wrogów i zrobić wszystko, by za wszelką cenę dojść do wielkiego finału 4. edycji miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki. I choć na początku jego plan zakładał zemstę na Wiktorii i Miłoszu, to w najnowszym odcinku widzowie TVN 7 mogli zobaczyć zupełnie inną twarz uczestnika - zaciętą, nieprzejednaną i przede wszystkim, upartą i bezwzględną. Jego wulgarne zachowanie podczas Puszki Pandory sprawiło, że pozostali mieszkańcy rajskiej willi na Zanzibarze zamarli. Łuki przesadził?

"Hotel Paradise": Dlaczego Pan Lektor nie pokazuje twarzy? "Nie płacę tej ceny, którą płacą..."

"Hotel Paradise 4": zachowanie Łukasza wstrząsnęło uczestników

Klaudia El Dursi przyzwyczaiła nas do tego, że prowadzony przez nią program rządzi się swoimi zasadami, a wyroki "Hotelu Paradise" potrafią być naprawdę nieobliczalne. Co ciekawe, wbrew powszechnie znanym założeniom, stanowiącym o tym, że z programem żegnają się ci uczestnicy, którzy podczas Rajskiego Rozdania nie stworzą pary, rajski hotel organizuje dla atrakcyjnych singli, walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, liczne konkurencje, bolesne w skutkach. To za pośrednictwem takich gier z show musiała pożegnać się Launo, a Janek aż dwukrotnie został wyrzucony z programu. Ofiarą zmyślnych rozgrywek padł również telewizyjny partner Sary. Po powrocie Michała i Łukasza do "Hotelu Paradise", to właśnie Przemek stał się ich celem. Panowie wyeliminowali go z programu, a jego miejsce u boku Sary zajął Michał.

Kłótnia Przemka i Wiktorii w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

I choć taki obrót spraw nie był na rękę Łukaszowi, to decyzja Sary o stworzeniu pary z Michałem, sprawiła, że Łukasz postanowił przystąpić do ataku. 

Ja już nie mam tu kolegów. Patrzę tylko na siebie - zagroził Łukasz w momencie, gdy hotelowe piękności płakały po odejściu Przemka z programu.

W czasie, gdy Przemek pakował swoje rzeczy, Michał postanowił zagrać na swoją korzyść i wyznać Mateuszowi, że uratował go przed eliminacją. Z kolei Łukasz przyznał Przemkowi, że jego odejście z show to zasługa Michała. To przemyślana taktyka, czy gra na dwa fronty? Jedno jest pewne, wyrzucenie z rajskiego hotelu Przemka, nie tylko otworzyło obu panom wiele możliwości, ale też przysporzyło im wrogów. Podczas gdy Wiki, Mateusz i Miłosz trzymali stronę Michała, Łuki starał się wkraść w łaski Nany i Łukasza, czyli pary, która była najsilniej związana z Przemkiem i Sarą.

- Tak, jak ustaliliśmy na początku, gramy razem i tyle - przekonywał Łukiego Michał. - Nie musisz analizować, ile warte jest słowo, bo u mnie słowo jest słowem i nic się tu nie zmieni. Będę ci pomagał. Co będę mógł, to ci pomogę [...]. Wiesz, ja ci zasugerowałem Przema, bo wydaje mi się, że mnie by wybrała Vanessa, a z Sara... no zobaczymy - dodał, nawiązując do pierwotnego plany Łukiego, zakładającego pozbycie się Mateusza.

- Zobaczymy, ile warte jest słowo - zapowiedział Łuki. - Przecież ja cię w**bię w kosmos, przy pierwszej możliwości - dodał pod nosem, gdy Michał już się oddalił. 

Niestety, nieoczekiwana konkurencja, w trakcie której uczestnicy mieli za zadanie przenosić za pomocą balonów papierowe kubeczki sprawiła, że plan Łukiego znacznie się skomplikował. Sara i Michał udali się na romantyczną podróż przez dżunglę, on zaś musiał pójść na randkę ze swoim wrogiem numer jeden - Wiktorią. Przypominamy, że to Wiktoria nie tylko publicznie obraziła Łukasza, ale po powrocie z Miłoszem do programu od razu wyrzuciła z show Łukiego. 

- Muszę sobie teraz szukać sprzymierzeńców wszędzie. Tym bardziej, że Wiktoria powiedziała, że Sara z nią naprawdę dużo rozmawia, że się zbliżyły - wyznał przed kamerami Łukasz. - Mam nadzieję, że Wiktoria zobaczyła moją zmianę,  to, że naprawdę nie chcę złego, że staram się być dobry, otwarty, że gram w otwarte karty. Myślę, że to doceni i będzie mogła porozmawiać z Sarą i wstawi się za mną - dodał. 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Po romantycznych randkach przyszedł czas na długo wyczekiwaną Puszkę Pandory. Co ciekawe, pomimo wstępnych zapewnień o lojalności i graniu do tej samej bramki, Łuki nie wytrzymał i wybuchł. Pozostali uczestnicy oniemieli.

"Hotel Paradise 4": wulgarne zachowanie Łukasza na Pandorze

Jak podczas każdej Puszki Pandory, również i tym razem, uczestnicy "Hotelu Paradise" stanęli pod ostrzałem najbardziej niewygodnych pytań. I gdy na początku, podczas podsumowań ich szalonych imprez, gracze zalali się salwą śmiechu, później ich miny wyraźnie zrzedły. Michał wciąż oskarżał Przemka o manipulacje i zarzucił Nanie, że kierowała się słowami Przemka, a nie swoim sumieniem, wybierając Łukasza, a Michała odsyłając do domu. Jednak to słowa Łukiego wprawiły wszystkich w osłupienie.

- Na chwilę obecną jestem singlem, a na pewno przez najbliższy dzień, najbliższe godziny będę próbował to jakoś zmienić. Jeśli uda mi się coś zdziałać, co będę chciał usilnie zrobić, no to droga do finału - zaczął. - Jak wiecie, przez tyle dni pobytu, nie mogę mówić bezpośrednio z mojej ręki, no ale odpadło pięć osób. Taktyki nie mam żadnej, kogo chcę wyrzucić. Jaka okazja się nadarzy, taką okazję wykorzystam. Ale myślę, że teraz jest ten czas, że trzeba być ch**em - dodał. 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Ile uczestnicy zarobili za udział w show? Launo odpowiedziała

- Nie wiem, co o tym myśleć. To jest dla mnie mega słabe. Gdybym był na jego miejscu, to też wiadomo, nie uśmiechałbym się, ale Inga na przykład też czuła, że odpada, mówiła o tym otwarcie i jakoś zachowała klasę  - przyznał Miłosz.

- Grubo się będzie działo - wyznał partner Nany. - Mówi "będę ch**em" trochę dziwne.

- Nie wiem, co mu się odkleiło, że będzie nagle ch**em, że już nie będzie szczery, że coś tam. Ja myślałem, równy gość, fajny facet, a tu nagle coś mu się odkleja. Może gra - grzmiał Michał.

Łukasz jednak był nieustępliwy:

- Jak wiem, że gdzieś jakieś konflikty były, nieporozwiązywane sprawy. Jak wiem, czego nie wie nikt inny, że ktoś knuł za czyimiś plecami, to na pewno będę to teraz wyciągał na światło dzienne. Te ostatnie dni nie będą sielanką dla nich, skoro mam mieć ostatnie słowo. Raz odszedłem z honorem, drugi raz tego nie zrobię. 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Łukasz tłumaczy się ze swojego ostrego zachowania 

Zachowanie Łukasza wyraźnie strząsnęło uczestnikami "Hotelu Paradise", ale też widzami show, dlatego też Łuki postanowił odnieść się do swoich mocnych słów, jakie wypowiedział po powrocie do miłosnego hitu TVN 7. 

- Miałem na siebie troszeczkę inny plan niż za pierwszym razem. Skoro bycie sobą nie zadziałało i bycie miłym nie zadziałało, to stwierdziłem, że spróbuję zagrać w ten sposób - wyznał Łuki na InstaStories. - Czy było to dobre? Okaże się, czy uda mi się wytrzymać cały czas. Czy to tylko maska i gra? Kumaci zrozumieją o co chodzi, do tych drugich nie będę nawet docierać - dodał.

Co więcej, podkreślił, że nie do końca jest przekonany, że jego powrót do rajskiego hotelu był dobrym pomysłem. 

- Z perspektywy czasu nie uważam, że ten mój drugi powrót był w jakiś sposób potrzebny, ale może dlatego teraz zupełnie inaczej patrzę na wszystkie relacje z tego hotelu - mówi dalej. - Nie spodziewałem się, że wyjdzie aż tak grubo, ale nie mam się zamiaru tłumaczyć. Po prostu miałem taką wizję, taki swój plan na powrót i tyle. Wyszło jak wyszło. Miało być show, wyszło show - zakończył.

Myślicie, że Łuki jeszcze sporo namiesza w "Hotelu Paradise", a może uczestnicy pozbędą się go przy najbliższej możliwej okazji? Cóż, pozostaje nam śledzić kolejne odcinki rajskiego hotelu. Finał 4. edycji miłosnego hitu TVN 7 zbliża się już wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że atmosfera w rajskiej willi na Zanzibarze coraz bardziej się zagęszcza!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani wściekli na zachowanie Łukasza. "Przeraża"!

Instagram @lukasz_hotelparadise4

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" dostarczył nam wielu emocji. Do show powrócił jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tej edycji, Łukasz Karpiński. Mieszkańcy hotelu nie kryli swojego wielkiego zaskoczenia, ale raczej w większości ucieszyli się z jego powrotu. A jak na to zareagowali fani "Hotelu Paradise"? Ich zdania są mocno podzielone!  Zobacz także:   Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show?  "Hotel Paradise": Łukasz wrócił do programu! Fani show mocno podzieleni Ostatnio w "Hotelu Paradise" nie brakuje zaskoczeń. Od ostatniego rajskiego rozdania, co chwila widzowie dostają nowy zastrzyk emocji! Najpierw z programem pożegnała się Karolina i niespodziewanie - faworytka show, Julia. To zaskoczyło dosłownie wszystkich, zarówno mieszkańców hotelu, jak i widzów.  Kiedy uczestnicy myśleli, że po takim "rajskim rozdaniu" już nic ich nie zaskoczy, wtedy do programu powróciła... Magda Jankowska! I to dalej nie jest koniec wrażeń... Zobacz także:  "Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót Właśnie ponownie mieszkańcem hotelu został... Łukasz Karpiński - chłopak, który jako pierwszy pożegnał się z programem. Zaledwie przez kilka dni swojego udziału w show, dał się poznać jako bardzo odważna i pewna siebie osoba. Łukasz dość nachalnie podrywał dziewczyny i dotykał je, co nie zawsze im się podobało. Również fani show nie przepadali za jego postawą. Jak zatem zareagowali na jego powrót?  - Serio, już nie mieli kogo przywrócić... Żenada - A mogli wrócić Bartka... - Jak można tak popsuć sezon 😭😭😭 szkoda. - Błagam,...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

W " Hotelu Paradise 2"  Kamil nie kryje swojej jawnej niechęci do Roberta i Magdy. Co chwilę powtarza, że jego główną misją jest ponowne pozbycie się tych uczestników z programu. Podczas dzisiejszej "pandory" nie hamował się drwiąc z wyglądu Magdy. Nazywał ją "kaczką" i starał się ją przedrzeźniać.  Magda w końcu nie wytrzymała i uderzyła w najczulszy punkt Kamila, czyli skrytykowała wygląd Julii - kobiety, którą w programie upodobał sobie Kamil, a która nieoczekiwanie musiała opuścić program podczas ostatniego "rajskiego rozdania".  Podczas dzisiejszej "pandory" wszelkie granice zostały przekroczone. Jak zakończyła się ta ostra wymiana zdań?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": Magda i Kamil na linii ognia  "Puszka pandory" to najcięższy moment w "Hotelu Paradise" nie licząc "rajskiego rozdania". Wówczas uczestnicy mogą zadać sobie anonimowo najbardziej niewygodne pytania. Dziś doszło do starcia uczestników zdecydowanie nie pałających do siebie sympatią. Kamil uwziął się na Magdę i publicznie kpił z jej wyglądu, jednocześnie deklarując, że jest najbardziej fałszywą osobą i zrobi wszystko, by ona i Robert, za jego sprawą, ponownie wylecieli z programu.  Kamil, zwracając się do Magdy prześmiewczo starał się naśladować wygląd jej ust. Nazywał ją "kaczuszką" i starał się naśladować wygląd jej ust. Uczestniczka w końcu nie wytrzymała i zaatakowała jego byłą partnerkę, w której był tak zauroczony, wskazując na to, że również miała zrobione usta:  Twoja Julka miała tak spier**olone usta i ty tego nie...

Sonia i Łukasz w "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy
Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 
Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 

Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński zawalczą o 100 tysięcy złotych w finale "Hotelu Paradise 2"! Ich droga do finału była zdecydowanie najbardziej emocjonalna pośród wszystkich uczestników. W ostatnim tygodniu przed finałem, udało im się wyeliminować naprawdę mocne pary! Z uczuciami Magdy i Roberta oraz Dominiki i Bartka trudno było dyskutować, ale w tym programie nie tylko emocje mają znaczenie ale również zaangażowanie oraz umiejętność knucia. W tych dwóch ostatnich Sonia miała bardzo dużo szczęścia na ostatniej prostej przed finałem! Zobaczcie, jak wyglądała droga tego wybuchowego duetu aż do wielkiego finału.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru? Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński w finale "Hotel Paradise 2" Łukasz Karpiński miał zdecydowanie mocne wejście do " Hotelu Paradise 2 ". Na tego pewnego siebie uczestnika krytyka spadła już po pierwszym odcinku show. Łukasz od razu dał się poznać jako podrywacz, a jego próby zaimponowania dziewczynom były dość nachalne, co nie zawsze im się podobało. Szczególnie zmieszana początkowo była Magda Jankowska.  Sposoby Łukasza na podryw niestety zagwarantowały mu tytuł pierwszego singla "Hotelu Paradise". Nie można jednak powiedzieć, że był nielubianym uczestnikiem. Jako pierwsza wrażliwą stronę Łukasza poznała Dominika podczas romantycznej randki.  Z czasem do "Hotelu Paradise" dochodzili kolejni uczestnicy. Łukasz w końcu poznał Sonię, jeszcze wtedy nie przypuszczając, że to właśnie z nią przyjdzie mu walczyć w ścisłym finale! Ich spotkanie można określić jako bardzo wybuchowe, ponieważ Sonia już na "dzień dobry", wbiła mu kilka szpilek!  Jako nowa uczestniczka, zareklamowała się tym,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner