Miłosz czekał na Wiktorię przed Hotelem Paradise
Mat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Od razu pozbyli się wroga

Wiktoria po raz drugi wróciła do "Hotelu Paradise"! Towarzyszył jej Miłosz. Jednocześnie to był ostatni wieczór dla mocnego uczestnika...

Wiktoria nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w "Hotelu Paradise". Podczas ostatniego rozdania, na którym nowy Łukasz odesłał ją do domu nie szczędziła mu ostrych słów: 

Teraz chciałabym was po prostu ostrzec. Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu, była jedna wielka intryga i na każdego z was coś kombinował. 

Jednak okazało się, że Wiktoria wcale nie opuszcza "Hotelu Paradise". Dostała drugą szansę, a w dodatku do gry powróciła z... Miłoszem u boku! Zakochani mogli zdecydować, kto odejście z programu, a ich wybór był szokiem dla wszystkich! Zobaczcie, co działo się w programie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Artur wygadał się, co stanie się z Wiktorią?! Niechcący zdradził za dużo!

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz wracają do programu

Historii Wiktorii w "Hotelu Paradise" trudno pozazdrościć, jednak zdecydowanie jest jedną z najmocniejszych uczestniczek, które wracają do programu jak bumerang! Wika jest jedyną uczestniczką w tym sezonie, którą produkcja zdecydowała się przywrócić do programu aż dwa razy! Za pierwszym razem odpadła przez Miłosza. Zakochany w niej uczestnik nie mógł przeżałować tej decyzji ale bardzo szybko dostali kolejną szansę. Niestety efektem bezlitosnych zasad Miłosz musiał spakować się i zrobić miejsce nowemu Łukaszowi. Wiktoria próbowała stworzyć z nim relację, jednak zastrzegła, żeby nie liczył na coś więcej niż przyjaźń. Z kolei Łukasz przyszedł do programu po miłość, której... nie wykluczała mu Inga, która została singielką przed "rajskim rozdaniem". Ostatecznie uczestnik zdecydował się dać szansę miłości, odsyłając Wiktorię do domu po raz drugi. Wiktoria nie kryła wciekłości, a swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza wyraziła na forum, co wywołało konsternację wśród mieszkańców "Hotelu". Tuż po opuszczeniu "Hotelu Paradise" przez Wiktorię, okazało się, że... wcale nie odpada z programu. Czekał na nią Miłosz i to właśnie w jego towarzystwie kolejny raz wróciła do programu! Uczestniczka nie mogła powstrzymać łez. 

Jak zobaczyłem Wiki, która jest wzruszona, że mnie widzi, no to było mi mega miło. Nie ukrywam, że wracając do "Hotelu" zastanawiałem się czy tęskniła. Jednak brakowało jej jednak mnie troszeczkę. 

Pozostali uczestnicy nie mogli uwierzyć w to, co widzą i gorąco przywitali szczególnie Miłosza. Tak entuzjastyczny nie był jedynie... Łukasz, który dopiero do odesłał Wiktorię do domu... 

Wiktoria i Miłosz ponownie w Hotelu Paradise
Mat. prasowe screen Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana zabrała głos w sprawie stanu zdrowia Wiktorii. Co się z nią dzieje?

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz eliminują swojego wroga 

Emocje po "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise" jeszcze nie zdążyły opaść, kiedy Wiktoria wróciła niczym bumerang i to jeszcze w towarzystwie Miłosza! Łukasz wydawał się być zmartwiony sytuacją, w której właśnie się znalazł: 

Tego się nie spodziewałem. (...) No trudno, zobaczymy, kto jest teraz lepszy, mam nadzieję, że ta gra będzie fair.

Przy okazji tłumaczył się Miłoszowi, że wyrzucił Wiktorię na "rajskim rozdaniu", ponieważ przeczuwał, że jeśli ją wybierze, to on [Miłosz - przyp. red.] może kolejnego dnia wrócić i i tak byłby na straconej pozycji. Powrót Wiktorii i Miłosza nie był jedynym benefitem dla pary. Dodatkowo mogli wskazać dwóch uczestników, spośród których jeden opuści "Hotel Paradise", o czym miała zdecydować cała grupa. 

Wiktoria i Miłosz znowu razem w Hotelu Paradise
Mat. prasoweMat. prasowe screen Hotel Paradise

Najtrudniejsze rozmowy odbyły się z Przemkiem, Wiktoria kolejny raz nawiązała do awantury podczas Pandory:

- O co chodzi z tą manipulacją, trzeba to wyjaśnić 
- Po prostu widzieliśmy, jak Miłosza jest coraz mniej wśród nas i to tak wyglądało, jakbyś chciała zagarnąć go dla siebie
- Spędzając czas z Wiktorią, ja nie robiłem tego na siłę tylko chciałem
- Tak czy inaczej przeprosiłem Wiktorię za swoje zachowanie wcześniejsze i ciebie też mogę przeprosić. Musze mimo wszystko, bo manipulowałem tobą i mogę to świadomie powiedzieć

Uczestnik przyznał, że miał wyrzuty sumienia i dużo przemyślał przez ten czas. Kolejną mocną konfrontacją była ta z nowym Łukaszem. Wiktoria nie ukrywała żalu o to, że wyeliminował ją z programu i starał się grać na kilka frontów: 

- W tym momencie masz czas, aby wytłumaczyć swoje beznadziejne zachowanie (...) To, że knułeś przeciwko innym, a też za moimi plecami. 
- Myślałeś, że decyzję, którą podjąłem, podjąłem już dawno czy widziałaś, że się waham? Możecie zapytać kogo chcecie, ja na Wikę złego słowa nie powiedziałem, dla mnie ta decyzja była  uwarunkowana tym, że Wasze uczucie było o wiele trwalsze. 
- Ja z tobą próbowałam budować relację a ty oczekiwałeś chyba tylko bliskości

Wiktoria odbyła z Łukaszem jeszcze jedną rozmowę, tym razem bez Miłosza. Wszystko wskazywało na to, że uczestnicy doszli do porozumienia: 

- Nie ma co ukrywać, wjechałam w ciebie ale byłam wku*wiona - nawiązała Wiktoria do "rajskiego rozdania". 
- Ja sam sobie strzeliłem w kolano, bo mówiłaś, że nie dałem się poznać, ale nie miałem szans z Miłoszem. Choćbym nie wiem, co robił. 
- Mogłeś mi powiedzieć. 
- Nie, podjąłem tę decyzję w momencie, jak staliśmy już tam i Klaudia się ciebie zapytała, jak czujesz się bez Miłosza i powiedziałaś, że dalej o nim myślisz i nasza relacja jest tylko przyjacielska. 

Szczere rozmowy jednak nie uchroniły Łukasza przed wytypowaniem go przez Miłosza i Wiktorię do opuszczenia programu: 

Ostatnie dni były ciężkie, Łuki jakby nie patrzeć kombinował dość mocno i musiałam go stopować. Łukasz próbował się wytłumaczyć w rozmowach i wytłumaczył ale nie dość dobrze. 

Drugim uczestnikiem wskazanym przez parę był Przemek: 

Braliśmy pod uwagę to, jak wyglądał rozwój naszej relacji z Wiktorią i gdzieś Przemek ma tego świadomość, że był tą osoba, która nas rozłączała i uznaliśmy, że tak będzie fair. 

Przemek i Łukasz zagrożeni opuszczeniem Hotelu Paradise
Mat. prasowe screen Hotel Paradise

W osiądzie całej grupy, niemalże wszyscy, oprócz Ingi, wskazali Łukasza do opuszczenia programu i to on musiał odejść z "Hotelu Paradise". 

W "Hotelu" nie można być niczego pewnym, wczoraj to ja decydowałem, dzisiaj decyduje reszta. Na pewno to nie była łatwa decyzja, ja też się z takimi mierzyłem. Trudno - skomentował Łukasz. 

To było dobre posunięcie Wiktorii i Miłosza? 

Nowy Łukasz opuszcza Hotel Paradise
Mat. prasowe screen Hotel Paradise

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie".
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Awantura Wikorii i Łukasza. Tak ostro jeszcze nie było! 
W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" zrobiło się bardzo nerwowo. Między Wiktorią a Łukaszem doszło o ostrej wymiany zdań. Wiktoria zdradziła pozostałym uczestnikom jego tajemnice!

Takiej awantury w "Hotelu Paradise" nie było już dawno! W ostatnim odcinku odbyło się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego okazało się, że z progrem musi pożegnać się jedna z najpopularniejszych uczestniczek. Niestety, tym razem z "Hotelu Paradise" odpadła Wiktoria, która stanęła za Łukaszem, ale ten zdecydował się na związek z Ingą! Wiki ostro skomentowała jego decyzję i ostrzegała przed nim pozostałych uczestników. Przesadziła? Kłótnia Wiktorii i Łukasza w "Hotelu Paradise" Łukasz pojawił się w "Hotelu Paradise" po tym, jak z programu odpadł Miłosz - wtedy też okazało się, że nowy uczestnik stworzy parę z Wiktorią. Wydawało się, że Wiktoria i Łukasz świetnie się dogadują i tworzą zgrany duet, jednak Wiki nie ukrywała, że traktuje go jedynie jak przyjaciela i chciałaby, żeby do programu wrócił Miłosz. Łukasz najwyraźniej obawiał się, że nie może być pewny Wiki dlatego postanowił stworzyć parę z inną uczestniczką, Ingą.  Podczas Rajskiego Rozdania za Łukaszem stanęły Inga oraz Wiktoria, ale jak już wiemy, nowy uczestnik wybrał Ingę i odesłał Wiki do domu. Zobacz także:  "Hotel Paradise" Łukasz zrobił sobie zaskakujący tatuaż. Chce utrzeć nosa Miłoszowi? Tuż po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję Wiktoria postanowiła ostro podsumować jego zachowanie. Wiki ostrzegała przed nim pozostałych uczestników! - Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte...

Wiktoria i Miłosz znowu razem w Hotelu Paradise
Mat. prasoweMat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są parą po programie?! Uczestnik szczerze odpowiedział fanom
Miłosz z "Hotelu Paradise" postanowił odpowiedzieć na najczęściej zadawane mu pytanie, czyli, czy jest dalej z Wiktorią! Jego reakcja mówi wiele.

Relacja Miłosza i Wiktorii z "Hotelu Paradise" jest jednym z najchętniej obserwowanych wątków przez fanów show. Jedni są pewni, że to, co Wiktoria i Miłosz stworzyli w programie jest prawdziwe. Pozostali zaś są przekonani, że związek tej dwójki nie miał szans, aby przetrwać po programie.  Wśród fanów rodzi się więc wiele wątpliwości na ten temat. Z tego też względu widzowie "Hotelu Paradise" postanowili spytać u źródła. Ostatnio zasypali Miłosza pytaniami w sprawie jego relacji z Wiktorią. Czy są parą po programie? Uczestnik hitowego show TVN7 w końcu postanowił zareagować. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krystian komentuje sprawę nękania Wiktorii. "Sam wiem jak to było..." "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria są dalej razem? Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotelu Paradise" jest pełna wzlotów i upadków. Choć w programie mogliśmy obserwować wiele pięknych momentów tej pary, to jednak nie brakowało też kłótni, nieporozumień, a nawet nadszarpnięcia zaufania. Wszyscy fani programu na pewno pamiętają sytuację, kiedy Miłosz pod wpływem grupy, zdecydował się wyrzucić Wiktorię z "Hotelu Paradise" . Szybko tej decyzji pożałował, ale na szczęście równie szybko udało mu się odbudować zaufanie partnerki, bo Wiki niemalże natychmiast wróciła do programu.  Ale kolejne poważne próby dla ich relacji znów się pojawiały. Kiedy pomiędzy parą trwała prawdziwa sielanka, Miłosz niespodziewanie opuścił "Hotel Paradise" w wyniku pechowego losowania podczas jednej z gier. Z show niedługo potem po raz drugi pożegnała się też Wiktoria, która odpadła z ręki Łukasza. Jak to jednak w "Hotelu Paradise" bywa, znów szybko doszło...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner