Inga i Janek z Hotelu Paradise
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Inga jest wściekła po odejściu Janka. "Czas na mocną grę"

Inga z "Hotelu Paradise" przyznała, co tak naprawdę czuła po odejściu Janka. Uczestniczka wyjawiła, co wydarzy się dalej?

Nastroje w "Hotelu Paradise" mocno opadły, gdy okazało się, że program musi opuścić Janek. Widzowie, ale także uczestnicy nie kryją z tego powodu wielkiego rozczarowania. Wiele osób sądziło, że to właśnie ta para, Janek i Inga mają szansę zajść naprawdę daleko. Choć oni sami takie właśnie mieli plany, za sprawą Nany i Łukasza musieli je zmienić. Inga nie kryła łez i wielkiej przykrości. Jak dalej potoczy się ta gra? Czy Ingę i Janka mimo rozłąki połączyło coś więcej? Nowy post uczestniczki ujawnił za dużo?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise" Inga jest wściekła, że odpadł Janek i zaczyna "ostrą grę". Co ma na myśli?

W "Hotelu Paradise" nikt nie może czuć się bezpiecznie. Nawet jeśli między parą pojawią się prawdziwe uczucia, to nie one decydują o ich pozostaniu w hotelu, ponieważ czasem jest to zwykły przypadek. Po raz kolejny o tym kto odpadnie, zdecydowała gra. Tym razem jednak wskazanie takiej osoby było nieco bardziej skomplikowane. Zwycięzcami gry okazali się Wiktoria i Przemek. To właśnie oni wskazali ich zdaniem dwóch najgorszych graczy, Nanę i Łukasza. Wszyscy myśleli, że konsekwencją tego wyboru będzie odpadnięcie właśnie tych uczestników. Tymczasem okazało się, że to właśnie ten przegrany duet podejmie tę trudną decyzję i wyeliminuje z gry jednego z panów. Padło na Janka, który przyjął tę informację z godnością, ale nie bez przykrości. W końcu po swoim powrocie do hotelu zaczął budować prawdziwy związek z Ingą i oboje wierzyli, że mogą zajść naprawdę daleko.

Janek odpada z Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Inga zalana łzami podczas "Pandory", a Nana musiała się tłumaczyć!

Nic więc dziwnego, że Inga na wieść o tym, że jej partner odpada, zalała się łzami. Uczestniczka tę trudną sytuację postanowiła skomentować także teraz na swoim Instagramie. Zapewniła, że Janek był jej w hotelu bardzo bliski, a fakt, że odpadł, sprowokuje ją do mocniejszej gry...

Janku. Dziękuję. Byłeś jedynym mężczyzną w Hotelu Paradise, który mi zaufał i zainteresował się mną. Poświęciłeś mi swój cały czas, a przede wszystkim wgłębiłeś w tajniki tej gry. W końcu Ci zaufałam, poczułam się szczęśliwa, a zasady gry Hotelu zabierają mi Ciebie. Uwielbiałam nasze wygłupy, będę za nimi tęsknić. Przejmuję pałeczkę od Ciebie, czas na mocną grę. Czekam w singlówce ❤️ - napisała na swoim Instagramie Inga.

Inga i Janek z Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Czy Inga w ten sposób zdradziła, że zamierza zmienić swój sposób gry w programie? Uczestniczka zapewniała, że przyszła do hotelu przede wszystkim, by znaleźć miłość, a układy niekoniecznie ją interesują... Fakt, że Janek odpadł  może zdecydowanie odmienić to podejście, a fani nie mogą się doczekać tego, jak zachowa się ich ulubiona uczestniczka:

INGA ZACZYNA GRĘ! Dawaj dziewczyno, pokaż im 🌟🌟🌟

Inga, miałem nadzieję, że będziesz w finale z Jankiem! Walcz o siebie, bo trzymam kciuki, że zostajesz 

Byliście spoko parą ❤️❤️ 

Inga dajesz, mam nadzieję, że dostaniesz jakąś szansę i zmiecenie wszystkich z planszy! - czekają na ruch Ingi widzowie. 

Przed uczestnikami rajskie rozdanie, w wyniku którego kolejny uczestnik odpadnie z programu. Kto najbardziej boi się tego rajskiego rozdania? Zdecydowanie najbardziej zagrożone mogą poczuć się Wiktoria i Inga, ponieważ najprawdopodobniej to właśnie one podejdą do Łukasza. Uczestnik albo zdecyduje się na Wiktorię, swoją pierwszą parę, albo postanowi poszukać miłości w ramionach Ingi... Czy piękna blondynka przekona go do siebie na tyle, że zostanie w grze? 

Inga i Janek przytulają się na pożegnanie po odpadnięciu Janka
screen/Player.pl

Inga i Wiktoria z Hotelu Paradise
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Inga śmieje się z załamania nerwowego Wiktorii? Jej reakcja zszokowała fanów
Nagranie załamanej Wiktorii z "Hotelu Paradise 4" poruszyło internautów, a także... Ingę, która otwarcie przyznała, że nie wierzy Wice!? Fani są oburzeni!

Wiktoria z pewnością jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób 4. edycji "Hotelu Paradise". Uczestniczka programu wywołuje skrajne emocje wśród mieszkańców rajskiego hotelu, a także widzów. Jej ostatnie nagranie na Instagramie, w którym przyznaje, że przez udział w kontrowersyjnym show podupadła na zdrowiu psychicznym mocno zaskoczyło sympatyków miłosnego hitu TVN 7. Tymczasem Inga wcale nie przejmuje się stanem zdrowia Wiktorii, a fani mają dowody, że przykra relacja Wiktorii wzbudziła w Indze więcej śmiechu niż współczucia... "Hotel Paradise 4" Fani mają dowody, że Inga śmieje się z Wiktorii Wiktoria z pewnością należy do najbardziej kontrowersyjnych uczestników "Hotelu Paradise". Uczestniczka od samego początku nie miała łatwo w programie. Gdy  tylko dołączyła do rajskiej ekipy, natychmiast znalazła się na celowniku. Jej relacja z Miłoszem została bardzo skrytykowana, a Wiktorii zarzucono manipulację i nastawianie Miłosza przeciwko całej grupie. Wtedy właśnie wszyscy obrali sobie za cel pozbycie się Wiktorii z hotelu, co też uczynili i to za sprawą Miłosza! Uczestnik namówiony przez grupę wyrzucił Wiktorię z programu, jednak ledwo podjął tę decyzję, już jej żałował. Produkcja postanowiła dać drugą szansę Miłoszowi i przywróciła Wiktorię do programu . Ten powrót wydawałoby się, zażegnał wszelki konflikty, jednak nie na długo... Gdy Miłosz odpadł z programu w wyniku gry , Wiktoria zalała się łzami i nie ukrywała, że nie widzi swojej przyszłości w programie. Jednak jej nowa para z Łukaszem szybko przyniosła Wiktorii pocieszenie. Oczywiście widzowie są bardzo ciekawi, czy uczestniczka ulegnie Łukaszowi, czy będzie wierna Miłoszowi... W ostatnim odcinku została pokazana kłótnia Wiktorii i Przemka , właśnie...

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie". Odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie". Odpadła ulubienica widzów
To "rajskie rozdanie" nieźle zamieszało w "Hotelu Paradise". Nie takiej eliminacji spodziewali się widzowie. Kto musiał spakować walizki?

Finał "Hotelu Paradise" coraz bliżej. Za nami kolejne "rajskie rozdanie", tym razem najważniejsza decyzja należała do Łukasza. Zaufały mu zarówno Inga, która jest otwarta na nową relacją romantyczną, jak i Wiktoria - ona jednak zastrzegła, że pomiędzy nią a uczestnikiem raczej nie ma szansy na nic więcej niż przyjaźń. Nowy Łukasz podczas "rajskiego" podjął szokującą decyzję. Która z pań musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise" - Inga czy Wiktoria? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Załamana Wiktoria obwinia program: "Leczę się psychiatrycznie!" "Hotel Paradise": Wiktoria czy Inga? Kto opuścił program? Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają zenitu. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału 4. edycji. Pomiędzy uczestnikami narasta napięcie i nie tylko to obserwowane w odcinkach ale również w czasie rzeczywistym. Konflikt pomiędzy uczestnikami szczególnie mocno widoczny jest na ich relacjach na Instagramie. Niedawno Launo ostrzegła Wiktorię :  Po finale każdy zacznie mówić to, co chce a nie to co może Dziś emocje puściły także Wiktorii, która w dramatycznym wideo, przyznała, że przez sytuacje w "Hotelu Paradise" przeszła załamanie nerwowe i korzysta z pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. Co takiego dzieje się w programie? Na ostatniej "Pandorze" wywiązała się awantura pomiędzy Przemkiem a Wiktorią i powrócił temat Miłosza. Przemek sugerował Wiktorii, że manipulowała uczestnikiem, a ich relacja nie była prawdziwa. Wiktorię zabolał fakt, że znowu jest stawiana w złym świetle i nikt nie wierzy w szczerość jej intencji. Przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem" najmniej pewnie mogły się czuć Inga, której partner musiał opuścić program...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner