Michał i Łukasz wyrzucili Przemka z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Łukasz i Michał wrócili do programu! Wyrzucili najmocniejszego gracza

Łukasz i Michał wrócili do "Hotelu Paradise" i nie zamierzają nikomu odpuszczać! "Będę się mścił na każdym w każdy możliwy sposób"

Po tym jak z programem pożegnała się Inga, uczestnicy odetchnęli z ulgą, że w "Hotelu Paradise" pozostały same mocne pary. Byli niemal przekonani, że w takich duetach dotrwają do finałowego tygodnia. Okazało się jednak, że do programu przywrócono dwóch singli. Michał oraz Łukasz wrócili z wrogim nastawieniem i nie zamierzają nikogo oszczędzać. Już na wstępnie zdecydowali, kto spakuje swoje walizki do domu. Uczestniczki popłakały się, gdy usłyszały, kto odpada z gry tuż przed finałowym tygodniem.

Ja już nie mam tu kolegów. Patrzę tylko na siebie - zagroził Łukasz 

Czy negatywne nastawienie Łukasza do grupy i pełne agresji wypowiedzi pozwolą mu utrzymać się w programie aż do finału? Z takiej strony uczestnicy ani widzowie, jeszcze go nie znali... 

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise": Łukasz i Michał wracają do programu. Pozbyli się faworyta!

Dziewczyny wybrały się na spędzanie wspólnego czasu na plaży. Bardzo szybko okazało się, że ten niespodziewany relaks będzie miał drugie dno... Do programu powróciło dwóch uczestników: Michał oraz Łukasz. Dziewczyny niezbyt długo nacieszyły się faktem, że w programie pozostały same mocne pary i zupełnie nie spodziewały się, że tuż przed finałem będą miały jeszcze miejsce niespodziewane roszady. Uczestniczki z radością powitały kolegów, najmniej radosna była jednak Nana, która miała świadomość, że Michał będzie mógł chcieć pozbyć się teraz Łukasza. On sam nie ukrywał, że nie wspomina "rajskiego", w którym odpadł zbyt miło. 

Obawiam się, że pierwszą rzeczą jaką Majk zrobi to wyrzuci mnie albo Łukasza z programu - wyznała Nana 

Majk i Łukasz nie ukrywają, że wrócili do "Hotelu Paradise" z pewnym planem. Michał wciąż jest zły na Nanę i bez zawahania odegra się na niej za to, że wysłała go do domu. Z kolei Łukasz przyznał, że nie będzie z nim lekkiej gry. Po tym, jak już raz odpadł z "Hotelu Paradise", zamierza się zemścić: 

Ja przyszedłem robić tutaj rozpust i rozpie*dol. Nie ma ku*wa koleżeństwa. (...) Ja teraz wchodząc nie będę patrzył na nic. Na pary mocne, nie. Ja wchodzę i będę się mścił na każdym w każdy możliwy sposób. Ma być teraz grubo ma się dziać. Ja teraz będę myślał o sobie i był miły dla kogokolwiek. Nie wchodzę w pakty z nikim czy to jest Michał, Łukasz czy Mati czy którakolwiek z dziewczyn. Nie. - powiedział Łukasz. 

Bardzo szybko okazało się, że dwóch nowych singli musi zdecydować, który z panów opuści program. 

- Ja przyjechałem tu robić dym. Miłosz. Jednogłośnie Miłosz? Od razu musimy powiedzieć jednogłośnie albo tak albo nie - zaczął Łukasz.
- Co by nie było. Przemek i Nana są dla mnie w każdym momencie out. W zgodzie z samym sobą tak bym głosował. Grał Przemek pod siebie i manipulował Naną, więc według mnie powinien out razem z Naną - odpowiedział Michał.
- Gdybym miał się odebrać i zrobić na złość to na pewno Wiktorii, żeby się ze mną męczyła ale znowu Mati był moim pierwszym typem na kartce, którą kreśliłem sześć razy. Gdyby oni z Vanessą zagłosowali wtedy na Przemka to odpadłby on, nie ja. Czemu zagłosowali na mnie? Ja mu już raz dałem szansę i mnie zrobił w c*uja. Ja już nie mam tu kolegów. Patrzę tylko na siebie

Łukasz i Michał wrócili do Hotelu Paradise
InstagramMat. prasowe, screen Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz jest w związku z Wiktorią po programie? "Miłość wszystko wygrywa"

Przemek opuszcza "Hotel Paradise 4"

Łukasz i Michał początkowo ustalili, że z programu wyrzucą Mateusza, podczas ostatecznej decyzji zmienili zdanie i pożegnali Przemka. Sara tym samym musiała wybrać, z kim teraz się sparuje. Wskazała Michała. 

Jestem tu od samego początku. Przeżyłem wspaniałe chwile, wzloty i upadki, kłótnie i pierwsze prawdziwe wakacje. Cieszę się, że was poznałem. Spotkamy się na finale, kocham was wszystkich - powiedział  na pożegnanie Przemek 

Sara była załamana i nie potrafiła powstrzymać łez. Łukasz i Michał zaczęli swoją nową grę w "Hotelu Paradise". Michał przyznał Mateuszowi, że uratował go i opowiedział o pakcie z Łukaszem. Z kolei Łukasz wyznał Przemkowi, że jego eliminacja to zasługa Michała. To przemyślana taktyka, czy gra na dwa fronty? Teraz wszystko zależy od Sary. Łukasz ma nadzieję, że dziewczyna wybierze go podczas ostatniego "rajskiego" przed finałowym tygodniem i odeśle Michała do domu.

Przemek odpada z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Zobacz także: Największe dramy w "Hotelu Paradise"! Która z nich wywołała najwięcej emocji? RANKING

Z kolei Przemek na odchodne zdecydował się na romantyczne wyznanie na temat Sary:

Jeśli chodzi o Sarę to rzeczywiście coś zaczęło się tworzyć, jakaś głębsza relacja i nie przypominam sobie, żeby ktoś ostatnio potrafił mnie tak rozśmieszyć jak Sara. Będę tęsknił za Sarą i to bardzo

Czy ich związek przetrwał po programie? Tego dowiemy się już niedługo

Zapłakana Sara przeżywa odpadnięcie Przemka z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Łukasz z hotelu pradise
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Fani wściekli na zachowanie Łukasza. "Przeraża"!
Zaskakujący powrót Łukasza do "Hotelu Paradise" zmroził nie tylko mieszkańców raju. Widzowie nie mogą uwierzyć w zachowanie uczestnika!

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" w ostatnim tygodniu przed finałem byli przygotowani, że może wydarzyć się coś, co kompletnie zmieni układy w programie. Po tym, gdy program opuściła Inga, uczestnicy zastanawiali się, czy wejdzie ktoś nowy, czy może wróci któryś z byłych uczestników. Choć wszyscy rozważali najgorsze opcje... tego się nie spodziewali. Do gry wszedł Michał i Łukasz. Obaj zdeterminowani i żądni zemsty. Łukasz zapowiedział, że nie będzie miał litości i wyrzuci wszystkich po kolei... "Hotel Paradise" Fani wściekli na Łukasza Łukasz i Michał nie tylko wrócili do programu, wprowadzając wśród uczestników sporą konsternację, ale także dostali od razu bardzo poważne i wiele zmieniające zadanie. Musieli wskazać, który z panów odejdzie z programu. Nie byli co prawda w tej kwestii zgodni, jednak po długiej dyskusji postanowili, że będzie to Przemek. Podczas podejmowania decyzji Łukasz wykazał się dużym zdecydowaniem. Uczestnik wydawał się być wściekły i autentycznie żądny zemsty. Zresztą tuż po swoim przyjściu przyznał: Ja przyszedłem robić tutaj rozpust i rozpie*dol. Nie ma ku*wa koleżeństwa. (...) Ja teraz wchodząc nie będę patrzył na nic. Na pary mocne, nie. Ja wchodzę i będę się mścił na każdym w każdy możliwy sposób. Ma być teraz grubo ma się dziać. Ja teraz będę myślał o sobie i był miły dla kogokolwiek. Nie wchodzę w pakty z nikim czy to jest Michał, Łukasz czy Mati, czy którakolwiek z dziewczyn. Nie. - powiedział Łukasz.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ile uczestnicy zarobili za udział w show? Launo odpowiedziała Łukasz ma przecież powody, by chcieć się zemścić, chociażby za to, że ostatnim razem odpadł z programu pośrednio przez Wiktorię i Miłosza . Co prawda Łukasz w pierwszej chwili nie...

Sara i Przemek z "Hotelu Paradise" zaręczyli się?
Instagram @przemyslaw_farbotko , Fot: Dariusz Darlak @shot_by_one
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Sara i Przemek są parą? Fani mają kolejne dowody!
Czy Sara i Przemek z 4. edycji "Hotelu Paradise" pomimo karczemnej awantury na finałowej Pandorze kontynuują swój związek po programie? Fani są pewni, że zdradził ich ten szczegół!

Rozwój relacji pomiędzy Sarą i Przemkiem z 4. edycji "Hotelu Paradise" zaskoczył nie tylko widzów, ale też uczestników programu. Po płomiennych deklaracjach chłopaka o wierności do Launo, charyzmatyczny brunet poczuł się zwolniony z powinności, gdy jego partnerka porzuciła go na rzecz Michała. Od tego czasu Przemek skupił się tylko na sobie, a po pamiętnym, namiętnym pocałunku z Sarą, nie widział świata poza nią. Niestety, w wyniku bezlitosnych zasad programu, Przemek musiał opuścić show, a Sara w towarzystwie Michała doszła aż do wielkiego finału. Czy pomimo spięcia, jakie miało miejsce pomiędzy Sarą i Przemkiem podczas finałowej Pandory, ta dwójka postanowiła dać sobie drugą szansę i teraz tworzy związek poza kamerami? Internauci są przekonani, że zdradził ich jeden szczegół. To trzeba zobaczyć! Sara i Przemek z "Hotelu Paradise" są w związku po programie? Widzowie "Hotelu Paradise" przyzwyczaili się do tego, że liczne spiski, pakty, a nawet karczemne kłótnie są wpisane w strategiczną grę atrakcyjnych singli walczących o sławę i wielkie pieniądze. Czasem w tej "wojnie" o popularność i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych pojawiają się także prawdziwe, płomienne uczucia. Czyżby również w 4. odsłonie miłosnego hitu TVN narodziła miłość, która przetrwała także po zakończeniu show? Sympatycy programu mają nadzieję, że po wielkim finale rajskiego hotelu, przynajmniej cztery pary ogłoszą, że nadal tworzą szczęśliwe związki. Widzowie miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki są przekonani, że swoje programowe relacje postanowili kontynuować Wiktoria i Miłosz ,  Vanessa i Mateusz, Nana i Łukasz oraz Sara i Przemek. I choć pomiędzy tą ostatnią dwójką doszło do ostrej wymiany zdań podczas finałowej Pandory, to...

Kto wygrał Hotel Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Złota kula rozbita w finale! Kto zgarnął całą wygraną?! 
Wiemy, kto wygrał "Hotel Paradise 4". Złota kula została rozbita w drobny mak! Kto wraca z całą nagrodą główną do domu?

Po ponad trzech miesiącach pobytu na rajskim Zanzibarze, wyłoniono zwycięską parę. Jednak ich relacja została właśnie postawiona na ostrzu noża! Tylko jedna osoba, wyjedzie z pieniędzmi, ponieważ złota kula pękła na polu z kwotą 90 tysięcy złotych. Kto postanowił zgarnąć wszystkie pieniądze dla siebie? Finał był zaskakujący. Głosujący na finałową parę mieszkańcy "Hotelu Paradise" byli niemalże jednogłośni. Zobaczcie, co wydarzyło się w ostatnim odcinku 4. sezonu i kto wrócił do Polski bogatszy o główną wygraną.  "Hotel Paradise 4": Rzut kulą w finale. Kto zgarnął wygraną?  W finałowym starciu zmierzyli się ze sobą Łukasz i Nana oraz Sara i Michał. Jednak tym razem już nic nie zależało od nich. Teraz liczyły się relacje z pozostałymi uczestnikami, jakie udało im się zbudować w trakcie programu. To właśnie od uczestników obecnych na finałowej "Pandorze" zależało, kto stanie na ścieżce lojalności i będzie miał okazję zawalczyć o 100 tysięcy złotych do podziału lub... zgarnąć całą kwotę dla siebie.  Nana i Łukasz wydawali się nie denerwować tym, co zaraz miało się wydarzyć. Docenili, że udało im się wytrwać w "Hotelu Paradise" od samego początku:  Niby z Łukaszem jesteśmy tutaj już od początku. Mogłoby się wydawać, że to my mamy dzisiaj tę kulę ale wszystko może się obrócić, bo tutaj nigdy nic nie wiadomo i ja czuję, że możemy się dzisiaj zaskoczyć czymś. (...) Łukasz jest jedyną osobą, z którą znalazłam takie porozumienie tutaj w "Hotelu". To jest taka relacja na "Hotel" i może coś później. Przyjechałam tu po przygodę i wychodzę z bonusem.  Z kolei Łukasz zapewniał, że rzucenie kulą nie jest w jego stylu i nie planuje tego zrobić:  Lecę po złotą kulę i nie rzucę....

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik