Michał i Łukasz wyrzucili Przemka z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Łukasz i Michał wrócili do programu! Wyrzucili najmocniejszego gracza

Łukasz i Michał wrócili do "Hotelu Paradise" i nie zamierzają nikomu odpuszczać! "Będę się mścił na każdym w każdy możliwy sposób"

Po tym jak z programem pożegnała się Inga, uczestnicy odetchnęli z ulgą, że w "Hotelu Paradise" pozostały same mocne pary. Byli niemal przekonani, że w takich duetach dotrwają do finałowego tygodnia. Okazało się jednak, że do programu przywrócono dwóch singli. Michał oraz Łukasz wrócili z wrogim nastawieniem i nie zamierzają nikogo oszczędzać. Już na wstępnie zdecydowali, kto spakuje swoje walizki do domu. Uczestniczki popłakały się, gdy usłyszały, kto odpada z gry tuż przed finałowym tygodniem.

Ja już nie mam tu kolegów. Patrzę tylko na siebie - zagroził Łukasz 

Czy negatywne nastawienie Łukasza do grupy i pełne agresji wypowiedzi pozwolą mu utrzymać się w programie aż do finału? Z takiej strony uczestnicy ani widzowie, jeszcze go nie znali... 

"Hotel Paradise": Vanessa i Mateusz nie są razem! "Budowaliśmy relację, ale.."

"Hotel Paradise": Łukasz i Michał wracają do programu. Pozbyli się faworyta!

Dziewczyny wybrały się na spędzanie wspólnego czasu na plaży. Bardzo szybko okazało się, że ten niespodziewany relaks będzie miał drugie dno... Do programu powróciło dwóch uczestników: Michał oraz Łukasz. Dziewczyny niezbyt długo nacieszyły się faktem, że w programie pozostały same mocne pary i zupełnie nie spodziewały się, że tuż przed finałem będą miały jeszcze miejsce niespodziewane roszady. Uczestniczki z radością powitały kolegów, najmniej radosna była jednak Nana, która miała świadomość, że Michał będzie mógł chcieć pozbyć się teraz Łukasza. On sam nie ukrywał, że nie wspomina "rajskiego", w którym odpadł zbyt miło. 

Obawiam się, że pierwszą rzeczą jaką Majk zrobi to wyrzuci mnie albo Łukasza z programu - wyznała Nana 

Majk i Łukasz nie ukrywają, że wrócili do "Hotelu Paradise" z pewnym planem. Michał wciąż jest zły na Nanę i bez zawahania odegra się na niej za to, że wysłała go do domu. Z kolei Łukasz przyznał, że nie będzie z nim lekkiej gry. Po tym, jak już raz odpadł z "Hotelu Paradise", zamierza się zemścić: 

Ja przyszedłem robić tutaj rozpust i rozpie*dol. Nie ma ku*wa koleżeństwa. (...) Ja teraz wchodząc nie będę patrzył na nic. Na pary mocne, nie. Ja wchodzę i będę się mścił na każdym w każdy możliwy sposób. Ma być teraz grubo ma się dziać. Ja teraz będę myślał o sobie i był miły dla kogokolwiek. Nie wchodzę w pakty z nikim czy to jest Michał, Łukasz czy Mati czy którakolwiek z dziewczyn. Nie. - powiedział Łukasz. 

Bardzo szybko okazało się, że dwóch nowych singli musi zdecydować, który z panów opuści program. 

- Ja przyjechałem tu robić dym. Miłosz. Jednogłośnie Miłosz? Od razu musimy powiedzieć jednogłośnie albo tak albo nie - zaczął Łukasz.
- Co by nie było. Przemek i Nana są dla mnie w każdym momencie out. W zgodzie z samym sobą tak bym głosował. Grał Przemek pod siebie i manipulował Naną, więc według mnie powinien out razem z Naną - odpowiedział Michał.
- Gdybym miał się odebrać i zrobić na złość to na pewno Wiktorii, żeby się ze mną męczyła ale znowu Mati był moim pierwszym typem na kartce, którą kreśliłem sześć razy. Gdyby oni z Vanessą zagłosowali wtedy na Przemka to odpadłby on, nie ja. Czemu zagłosowali na mnie? Ja mu już raz dałem szansę i mnie zrobił w c*uja. Ja już nie mam tu kolegów. Patrzę tylko na siebie

Łukasz i Michał wrócili do Hotelu Paradise
InstagramMat. prasowe, screen Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz jest w związku z Wiktorią po programie? "Miłość wszystko wygrywa"

Przemek opuszcza "Hotel Paradise 4"

Łukasz i Michał początkowo ustalili, że z programu wyrzucą Mateusza, podczas ostatecznej decyzji zmienili zdanie i pożegnali Przemka. Sara tym samym musiała wybrać, z kim teraz się sparuje. Wskazała Michała. 

Jestem tu od samego początku. Przeżyłem wspaniałe chwile, wzloty i upadki, kłótnie i pierwsze prawdziwe wakacje. Cieszę się, że was poznałem. Spotkamy się na finale, kocham was wszystkich - powiedział  na pożegnanie Przemek 

Sara była załamana i nie potrafiła powstrzymać łez. Łukasz i Michał zaczęli swoją nową grę w "Hotelu Paradise". Michał przyznał Mateuszowi, że uratował go i opowiedział o pakcie z Łukaszem. Z kolei Łukasz wyznał Przemkowi, że jego eliminacja to zasługa Michała. To przemyślana taktyka, czy gra na dwa fronty? Teraz wszystko zależy od Sary. Łukasz ma nadzieję, że dziewczyna wybierze go podczas ostatniego "rajskiego" przed finałowym tygodniem i odeśle Michała do domu.

Przemek odpada z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Zobacz także: Największe dramy w "Hotelu Paradise"! Która z nich wywołała najwięcej emocji? RANKING

Z kolei Przemek na odchodne zdecydował się na romantyczne wyznanie na temat Sary:

Jeśli chodzi o Sarę to rzeczywiście coś zaczęło się tworzyć, jakaś głębsza relacja i nie przypominam sobie, żeby ktoś ostatnio potrafił mnie tak rozśmieszyć jak Sara. Będę tęsknił za Sarą i to bardzo

Czy ich związek przetrwał po programie? Tego dowiemy się już niedługo

Zapłakana Sara przeżywa odpadnięcie Przemka z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Sara z "Hotelu Paradise"
East News/Adam Jankowski Reporter
TV-Show
"Hotel Paradise": Sara zabrała głos po finale! Zdradziła, dlaczego rzuciła kulą!
Sara z "Hotelu Paradise" tuż po finale programu opublikowała obszerny post na Instagramie. Co w nim napisała? Przede wszystkim zdradziła, co kierowało nią w podjęciu decyzji o rzucie kulą!

Sara i Michał wygrali 4. edycję "Hotelu Paradise"! Jak jednak wiadomo, to do Sary powędrowała nagroda pieniężna, bo dziewczyna zdecydowała się rzucić kulą, gdy stała na polu o wartości 90 tysięcy złotych. Tuż po emisji finału show, w sieci zawrzało - część fanów gratuluje Sarze podjęcia takiej decyzji, a część mocno ją za to krytykuje. Teraz w obszernym wpisie na swoim Instagramie, zwyciężczyni programu wyjawiła, dlaczego zdecydowała się na taki krok. W nowym poście Sary nie zabrakło również podziękowań i wzmianek o Przemku i Michale! Co dokładnie napisała? Sprawdźcie szczegóły! "Hotel Paradise": Sara komentuje wielki finał! Dlaczego rzuciła kulą? W wielkim finale 4. edycji "Hotelu Paradise" znaleźli się   Nana i Łukasz oraz Michał i Sara . Decyzją byłych mieszkańców hotelu, to jednak Sara i Michał bardziej zasługiwali na zwycięstwo i większość uczestników, stanęła właśnie za nimi. Tym samym Sara i Michał wygrali program , stanęli na ścieżce lojalności i jak już wiadomo, Michał zakończył swój udział w show bez miłości i pieniędzy. Sara stojąc na kwocie 90 tysięcy złotych bez mrugnięcia okiem  rozbiła złotą kulę i zgarnęła całą wygraną dla siebie! Michał nie ukrywał, że był mocno zszokowany decyzją Sary, a z kolei ona wyglądała na bardzo zadowoloną. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Sara rozbiła złotą kulę! Wiemy, co zrobi z wygraną!   Zwyciężczyni programu niedługo po emisji finałowego odcinka 4. edycji "Hotelu Paradise" postanowiła opublikować obszerny post na Instagramie, w którym odniosła się do wydarzeń z show. W swoim wpisie nie zapomniała o podziękowaniach i gratulacjach również dla Nany i Łukasza, a także nie zabrakło słów skierowanych do Michała i Przemka! ...

Newsy
"Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót
"Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót

Kolejne rajskie rozdanie w " Hotelu Paradise " zakończyło się opuszczeniem programu przez Łukasza. Co prawda ten uczestnik wzbudzał skrajne emocje, ale widzowie zdążyli go już polubić i czekali na kolejne intrygi z nim związane. Teraz fani programu obawiają się, że program stanie się nudny, bo pozostali uczestnicy są przewidywalni i... za spokojni! Niektórzy Internauci piszą wprost, że czekają na powrót Łukasza do "Hotelu Paradise"! Fani "Hotel Paradise" już tęsknią za Łukaszem. Dlaczego? Rajskie rozdanie nie zakończyło się szczęśliwie dla Łukasza. Chłopak musiał pożegnać się z rajskim hotelem. Co prawda wydawało się, że to ucieszy fanów "Hotel Paradise" bo nie chcą oni powtórki z poprzedniej edycji, chodzi oczywiście o Adama, który był "królem manipulacji, ale stało się inaczej... Łukasz opuszcza nasz hotel 😲💔 - czytamy na oficjalnym koncie programu na Instagramie.  Taki obrót spraw wcale nie ucieszył fanów "Hotelu Paradise". Chociaż Łukasz wzbudzał skrajne emocje to dzięki niemu w programie cały czas coś się działo, a teraz Internauci obawiają się, że w "Hotelu Paradise" powieje nudą! Szok, może i był negatywnie odbierany, ale przynajmniej coś się działo i można było się pośmiać. Reszta ekipy trochę nudna, więc nie wiem co teraz będzie się działo to ciekawe co my teraz będziemy ogladać, jak każdy odcinek toczył się wokół Łukasza, a reszta to taka raczej transparentna 😒 Wróci za kilka dni. W pierwszej edycji ciągle wracali🙃 Na początku mnie wkurzał, ale go polubiłam Też macie nadzieję, że już niebawem Łukasz znów pojawi się w programie? W końcu w poprzednich edycjach powroty uczestników były na porządku dziennym! Zobacz także:  Mikołaj z...

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2”: Dominika i Bartek odpadli z programu. Fani: "Powinni to wygrać!"
Kiedy okazało się, że Dominika i Bartek odpadli z "Hotelu Paradise 2", fani natychmiast zabrali głos. Widzom zdecydowanie nie spodobała się decyzja Soni i Łukasza.

Decyzją Soni i Łukasza, tuż przed finałowym odcinkiem „ Hotel Paradise 2 ” opuścili Dominika i Bartek. Jak się okazuje, pożegnanie z rajską wyspą okazało się rozczarowaniem nie tylko dla zakochanych, którzy, jak sami przyznali, dopiero rozpoczynają swoją miłosną historię, ale również dla widzów, którzy mocno im dopingowali. Fani programu nie kryją swojego rozżalenia.  Wszystkich bardzo lubimy ale naszą decyzją, niestety jednogłośnie, jesteś Dominika i Bartek. Przepraszamy was najmocniej, taka jest ta gra. Z naszej strony musiała paść taka decyzja - ogłosili zwycięzcy poniedziałkowego odcinka.  Zobacz też:   Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz? Dominika i Bartek odpadli z „Hotel Paradise 2”. Widzowie są wściekli Kiedy w ostatnim odcinku okazało się, że eliminacji dokonają Sonia i Łukasz, fani programu nie kryli, że to właśnie Dominika i Bartek powinni zostać na rajskiej wyspie.  Jak wywalisz Bartka i Dominikę, to rzeczywiście pokażesz klasę. Wywalić Bartka, który zawsze stawał za Tobą, wybrał na paru rajskich i jesteś w programie w dużej mierze dzięki niemu, zamiast Magdy która traktuje Cię jak podmiot tam - skomentowała jedna z internautek w mediach społecznościowych Soni.  Niestety, ku wielkiemu rozczarowaniu widzów, we wtorek „Hotel Paradise 2” opuściła jedna z najbardziej lubianych przez nich par, a w dzisiejszym odcinku nie zabrakło łez. Dominika postanowiła nie żegnać się z Sonią i ominęła uczestniczkę, która postanowiła uniemożliwić jej dalszą grę, choć jak sama przyznała, ona i Bartek odpadli z programu w najlepszym momencie.          Wyświetl ten post na...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner