"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie". Odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie". Odpadła ulubienica widzów

To "rajskie rozdanie" nieźle zamieszało w "Hotelu Paradise". Nie takiej eliminacji spodziewali się widzowie. Kto musiał spakować walizki?

Finał "Hotelu Paradise" coraz bliżej. Za nami kolejne "rajskie rozdanie", tym razem najważniejsza decyzja należała do Łukasza. Zaufały mu zarówno Inga, która jest otwarta na nową relacją romantyczną, jak i Wiktoria - ona jednak zastrzegła, że pomiędzy nią a uczestnikiem raczej nie ma szansy na nic więcej niż przyjaźń. Nowy Łukasz podczas "rajskiego" podjął szokującą decyzję. Która z pań musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise" - Inga czy Wiktoria? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Załamana Wiktoria obwinia program: "Leczę się psychiatrycznie!"

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise": Wiktoria czy Inga? Kto opuścił program?

Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają zenitu. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału 4. edycji. Pomiędzy uczestnikami narasta napięcie i nie tylko to obserwowane w odcinkach ale również w czasie rzeczywistym. Konflikt pomiędzy uczestnikami szczególnie mocno widoczny jest na ich relacjach na Instagramie. Niedawno Launo ostrzegła Wiktorię

Po finale każdy zacznie mówić to, co chce a nie to co może

Dziś emocje puściły także Wiktorii, która w dramatycznym wideo, przyznała, że przez sytuacje w "Hotelu Paradise" przeszła załamanie nerwowe i korzysta z pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. Co takiego dzieje się w programie? Na ostatniej "Pandorze" wywiązała się awantura pomiędzy Przemkiem a Wiktorią i powrócił temat Miłosza. Przemek sugerował Wiktorii, że manipulowała uczestnikiem, a ich relacja nie była prawdziwa. Wiktorię zabolał fakt, że znowu jest stawiana w złym świetle i nikt nie wierzy w szczerość jej intencji. Przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem" najmniej pewnie mogły się czuć Inga, której partner musiał opuścić program decyzją Nany i nowego Łukasza, oraz Wiktoria, która aktualnie jest w związku z nowym Łukaszem. Dlaczego czuła się zagrożona? Uczestniczka podkreśliła, że w relacji z nowym Łukaszem, nie zapowiada się na nic więcej niż przyjaźń, on jednak chciałby postawić na uczucia. Te mogłaby mu dać Inga, o czym poinformowała go na jednej z randek. Tuż przed "rajskim rozdaniem" pokazane były dwie randki Łukasza z Ingą. Tę drugą mogła odbyć dzięki decyzji uczestniczek, które musiały zdecydować, który z ich partnerów najbardziej pasowałby do Ingi. Dziewczyny zdecydowały, że będzie to nowy Łukasz. Wiktoria miała żal do produkcji, że jej randka z uczestnikiem została wycięta, co mogło sugerować widzom, że została w ogóle pominięta: 

(...) jestem w szoku ile tutaj jest wycięte i mówię to teraz w tym momencie na stories. Nie ma nawet mojej randki z Łukaszem w odcinku, nie ma tego, że byłam w szpitalu, nie ma tutaj nic. Nikt już mi buzi nie będzie zamyka - mówiła na Instastories. 

Wiktoria z Hotel Paradise uderza w produkcję
Instagram @wiktoria_gasior

Z kolei trudno było przewidzieć, jaką decyzję podejmie Łukasz, ponieważ deklarował, że obie panie nie są mu obojętne. I chociaż po pierwszej randce teoretycznie zdecydował się na Ingę, to po drugiej nie miał już takiej pewności, nie chcąc skrzywdzić Wiktorii. Ona również nie była pewna, czy jego deklaracje są szczere. Jak potoczyło się więc "rajskie rozdanie" i kogo ostatecznie wybrał nowy Łukasz?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Inga jest wściekła po odejściu Janka. "Czas na mocną grę"

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise": Wiktoria odpada z programu

Podczas "rajskiej wyroczni" Wiktoria zapytała czy Łukasz kombinuje za jej plecami i chce wybrać inną dziewczynę. Odpowiedź Klaudii była twierdząca. Chwilę później nastąpiło "rajskie rozdanie" podczas którego okazało się że Łukasz rzeczywiście zdecydował się stworzyć parę z Ingą i odesłał Wiktorię do domu! Wiktoria nie ukrywała złości i ostrzegała pozostałych uczestników przed Łukaszem.

Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte drogi w każdą stronę - wyznała Wiktoria. Chyba wykorzystał moją czułość i wrażliwość- dodała. 

Żałujecie, że Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Inga jest wściekła po odejściu Janka. "Czas na mocną grę"

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie".
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Awantura Wikorii i Łukasza. Tak ostro jeszcze nie było! 
W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" zrobiło się bardzo nerwowo. Między Wiktorią a Łukaszem doszło o ostrej wymiany zdań. Wiktoria zdradziła pozostałym uczestnikom jego tajemnice!

Takiej awantury w "Hotelu Paradise" nie było już dawno! W ostatnim odcinku odbyło się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego okazało się, że z progrem musi pożegnać się jedna z najpopularniejszych uczestniczek. Niestety, tym razem z "Hotelu Paradise" odpadła Wiktoria, która stanęła za Łukaszem, ale ten zdecydował się na związek z Ingą! Wiki ostro skomentowała jego decyzję i ostrzegała przed nim pozostałych uczestników. Przesadziła? Kłótnia Wiktorii i Łukasza w "Hotelu Paradise" Łukasz pojawił się w "Hotelu Paradise" po tym, jak z programu odpadł Miłosz - wtedy też okazało się, że nowy uczestnik stworzy parę z Wiktorią. Wydawało się, że Wiktoria i Łukasz świetnie się dogadują i tworzą zgrany duet, jednak Wiki nie ukrywała, że traktuje go jedynie jak przyjaciela i chciałaby, żeby do programu wrócił Miłosz. Łukasz najwyraźniej obawiał się, że nie może być pewny Wiki dlatego postanowił stworzyć parę z inną uczestniczką, Ingą.  Podczas Rajskiego Rozdania za Łukaszem stanęły Inga oraz Wiktoria, ale jak już wiemy, nowy uczestnik wybrał Ingę i odesłał Wiki do domu. Zobacz także:  "Hotel Paradise" Łukasz zrobił sobie zaskakujący tatuaż. Chce utrzeć nosa Miłoszowi? Tuż po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję Wiktoria postanowiła ostro podsumować jego zachowanie. Wiki ostrzegała przed nim pozostałych uczestników! - Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte...

Hotel Paradise 4: Kejti i Wiktoria walczą o Łukasza
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Walka Wiktorii i Kasi o pozostanie w programie. Która wyszła z niej zwycięsko?
Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise". Kto tym razem musiał pożegnać się z show? Emocji nie brakowało!

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" wkracza w decydującą fazę! Już tylko miesiąc dzieli nas od wielkiego finału show, dlatego każde kolejne rozstanie z uczestnikiem jest bolesne nie tylko dla mieszkańców hotelu, ale także dla fanów, którzy zdążyli się już zżyć z bohaterami. Tym razem podczas Rajskiego Rozdania musieliśmy pożegnać jedną z pań. Na kogo padło? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4" Nana udawała "głupią małolatkę" w programie?! Teraz się tłumaczy "Hotel Paradise": Kto odpadł z programu? Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Z programem musiał rozstać się Miłosz , który podczas gry "Koło Ryzyka", wylosował dla siebie właśnie wymeldowanie się z hotelu. Jego miejsce w programie zajął nowy uczestnik Łukasz, który rozpoczął swoją drogę w programie u boku Wiktorii. Jednak o jego względy zaczęła walczyć również Kasia, która w programie nie zdążyła jeszcze stworzyć żadnej bezpiecznej pary. Choć dziewczyna starała się zbliżyć do Łukasza, to jednak tuż przed Rajskim Rozdaniem wyczuła, że chłopak zmienił do niej podejście. Kasia wywnioskowała, że za taki obrót spraw jest odpowiedzialna Wiktoria, która najwyraźniej ostatecznie przekabaciła Łukasza na swoją stronę. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Launo uderza w Przemka. Uczestnik jej tego nie daruje? Przypuszczenia Kasi okazały się słuszne. Dziewczyna postanowiła zadać pytanie do Rajskiej Wyroczni, czy podczas ubiegłej nocy Wiktoria obgadywała ją do Łukasza. Wtedy też otrzymała twierdzącą odpowiedź. Wiele wskazywało zatem na to, że to właśnie pomiędzy Wiktorią i Kasią rozegra się walka o przetrwanie w "Hotelu Paradise"!...

Zapłakany Łukasz w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Łukasz płacze po eliminacji kolegi: "Wbiłem mu nóż" 
Łukasz i Nana podjęli decyzję, kto opuści "Hotel Paradise". Dla nowego Łukasza było to niezwykle trudne i popłakał się przed kamerami.

Nana i Łukasz przegrali konkurencję w "Hotelu Paradise". Jako najsłabsze ogniwa, byli pewni, że któryś z nich opuści program jeszcze przed "rajskim rozdaniem". Okazało się jednak, że to oni  będą musieli zdecydować, kto powinien opuścić program. Łukasz mógł czuć się bezpieczny, bo jest partnerem Nany. Drugi Łukasz chciał wyeliminować Przemka, jednak na to nie chciała zgodzić się Nana. Zostali Mateusz i Janek - jednak oboje byli przyjaciółmi nowego Łukasza. Jednak Nana i nowy Łukasz musieli kogoś wskazać. Decyzja zapadła, jednak przez nią nowy Łukasz się załamał. Nie potrafił powstrzymać łez przed kamerami. Podjęli słuszną decyzję?  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana szczerze o seksie z Łukaszem! "Żałuję, ale też fajnie, że się wydarzyło" "Hotel Paradise": Janek opuszcza program, Łukasz jest załamany Losy uczestników w  "Hotelu Paradise" są nieprzewidywalne. Po ostatnim drużynowym zadaniu Nana i nowy Łukasz niemal byli pewni, że pożegnają się z programem, jednak okazało się, że to oni muszą zdecydować o losie jednego z kolegów. Eliminacja była bardzo emocjonalna. Nowe odcinki na Instagramie skomentowała także Inga, a fani znaleźli w jej wpisie sugestię, że decyzją Nany i Łukasza to właśnie Janek pożegna się z programem . Domysły fanów okazały się słuszne.  Decyzją Łukasza i Natalii już za chwilę niestety musimy pożegnać Janka. Decyzja jest nieodwracalna - poinformowała uczestników Klaudia El Dursi .  Janek nie spodziewał się takiego werdyktu i chociaż przyjął decyzję kolegów z pokorą, nie ukrywał, że szkoda mu relacji z Ingą, która miała duże szanse, aby zamienić się w coś poważniejszego.  Dla nowego Łukasza był to niezwykle trudny moment i nie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak