Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą

Kara i Marcin zbliżyli się w "Hotelu Paradise". Przyznał się, że boi się reakcji Nathali. Co na to uczestniczka?! Poznajcie stanowisko zakochanej Nathalii: "Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro"

Nathalia zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary, który został wyemitowany w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise". Zachowaniem uczestnika byli zszokowani nawet koledzy z programu, którzy nawet nie chcieli sobie wyobrażać, co będzie czuła Nathalia, gdy się dowie: 

- Nathalia zobaczy to będzie płakać. 
- Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - mówiły Ola i Basia w programie. 

Co na to Nathalia, która była zakochana w Marcinie i odchodząc z programu, miała nadzieję, że po powrocie do Polski będzie mogła kontynuować relację? Zobaczcie komentarz Nathalii! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..."

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Nany i Łukasza. "Jest mi przykro, bo..."

"Hotel Paradise": Nathalia komentuje seks Marcina i Kary 

Jeszcze kilka odcinków temu wydawać by się mogło, że Nathalia i Marcin to jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise". Niedługo później Marcin uświadomił jednak partnerkę, że nie chce angażować się z związki a po programie chce stawiać na siebie. Problemy zaczęły się, gdy w programie pojawiła się Kara. To był pierwszy raz, kiedy absolutnie wszystkie dziewczyny poczuły się zagrożone i zazdrosne. Okazuje się, że nie bez powodu. Kara, mimo tego, że odpadłą od razu,  dostała drugą szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Chwilę wcześniej decyzją Krzyśka, "Hotel Paradise" musiała opuścić Nathalia, a Marcin chciał honorowo oddać jej swoje miejsce. Jego podejście zmieniło się jednak, gdy ponownie zobaczył w programie Karę. Widzowie już wtedy zarzucali mu, że szybko uleczył swoje serce nową uczestniczką. 

Pomiędzy Karą a Marcinem doszło do zbliżenia. Zdecydowali się na seks przed kamerami, co jednoznacznie można odebrać, jako przekreślenie wszystkiego, co było pomiędzy Marcinem a Nathalią. Sama Nathalia kilka dni temu przyznała, że nie ma kontaktu z Karą, a powodem jest to, co wydarzyło się w programie. Dziś nie ma wątpliwości, co mogła mieć na myśli. Kara przyznała przed kamerami, że nie żałuje tego, co zaszło pomiędzy nią a Marcinem i nie przeszkadza jej to, że wcześniej miał podobną relację z Nathalią. A jak sprawę komentuje Nathalia? Fani pytali ją już o zdanie po obejrzeniu przedpremierowego odcinka w sieci. Odpowiedziała wówczas: 

Dostaje od was dużo wiadomości odnośnie dzisiejszego odcinka. Powiem tak: skomentuję i odezwę się na jego temat dopiero wieczorem. Teraz nie spojleruje tym którzy nie oglądali. 

W trakcie premiery odcinka w telewizji ponownie zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary w "Hotelu Paradise". Poczuła się zdradzona? Oto komentarz Nathalii: 

Dziś sami widzicie jak zakończyła się moja relacja z Marcinem. Powiem szczerze, że kiedy jeszcze zapytał się czy mógłby się zamienić dla mnie miejscem, myślałam, że nie jestem mu obojętna. Nie ukrywam, Marcin rozpoczął nową relację nie kończąc poprzedniej. Smutno mi się to ogląda pomimo, że już dawno o tym wiedziałam. Znacznie gorzej ogląda, niż tylko słyszy. Poza tym sposób jaki do niej mówi, jego gesty i słowa; to wszystko brzmi dla mnie znajomo 💔 Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro. Czy żałuję? Nie, nie żałuję, każda sytuacja jest dla nas lekcją... Z której możemy wyciągnąć wnioski. Zdecydowanie Marcin był dla mnie lekcją z której wychodzę mocniejsza 💪 I przygotowana na kolejne wydarzenia w życiu 👊

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia jest wściekła na Karę! Chodzi o Marcina?!

O konflikcie Kary i Nathalii fani "Hotelu Paradise" wiedzieli już od dawna, jednak powodów mogli się tylko domyślać. Nathalia na jednym z live'ów przyznała, że nie utrzymuje kontaktu z jedną z uczestniczek. Niedługo później wyjaśniła, że tą osobą jest Kara, a powodem jest jej zachowanie w programie. Czy mogła mieć na myśli jej relację z Marcinem i to, że nie uszanowała tego, co było pomiędzy nim a Nathalią? Zdecydowanie tak. 

Nathalia szczerze o pobycie w
Party.pl

Widzowie zwrócili również uwagę na zachowanie Marcina, który początkowo nie skomentował odejścia Nathalii, po zaskakującym "rajskim rozdaniu", gdy decyzją Krzyśka musiała opuścić "Hotel Paradise". Zabrał głos dopiero wywołany do odpowiedzi przez fanów. Myślicie, że po konfrontacji, po tym jak Nathalia dowiedziała się o jego relacji z Karą nie utrzymują kontaktu? 

Mat. prasowe

Marcin po zbliżeniu z Karą w "Hotelu Paradise" czuł się źle. Mimo tego, że nie wypierał się tego, że jest szczęśliwy z Karą, nie mógł przestać myśleć o Nathalii: 

Myślę, że mogę zranić tutaj Nathalię. Boję się stracić osobę, której ufam i przy której czuję się dobrze. No zależy mi na niej.

Czy te słowa, po tym jak zdecydował się na seks z Karą, mogą mieć dla Nathalii jakiekolwiek znaczenie? 

Nathalia odpadła z
Mat. prasowe

 

"Hotel Paradise": Marcin bawi się uczuciami Kary i Nathalii?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Marcin przyznał, że nie wytrzymałby bez seksu! Nie liczył się z uczuciami Kary i Nathalii?! 
Marcin z "Hotelu Paradise" mimo tego, że zdradził Nathalię z Karą nie gwarantuje jej swoich uczuć. Gdyby Nathalia wróciła znowu by je zamienił?!

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" jednak mają się ku sobie i zdecydowali się nawet na seks przed kamerami. Zbliżenie tych dwoje nie było jednak dla Marcina na tyle wystarczające, żeby zapewnić Karze bezpieczeństwo w programie oraz późniejszą relację! Przepytany przez kolegów przyznał, że nie wie, co by zrobił, gdyby nagle do programu wróciła Nathalka! Czy to sugestia, że w razie ewentualnego powrotu Kara pójdzie w odstawkę?! Po "puszce Pandory" Marcin odbył szczerą rozmowę z Krystianem, w której wyznał wprost:  Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno.  Czy to znaczy, że uczucia zarówno Nathalii jak i Kary są mocno na drugim planie?!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy "Hotel Paradise": Marcin przespał się z Karą ale woli Nathalię?  Marcinowi nieźle oberwało się za zmianę partnerki w "Hotelu Paradise". Z Nathalią tworzył naprawdę zgrany duet. Kiedy została wyeliminowana, nawet oferował jej swoje miejsce w programie. Mimo tego, że powiedział jej, że nie szuka związku, ona wiązała z tą relacją ogromne nadzieje. Jeszcze tego samego dnia, do "Hotelu Paradise" ponownie dołączyła Kara. Marcin zainteresował się nią od razu, co zbulwersowało widzów. W ostatnich odcinkach tych dwoje poszło na całość, a szybko pędzącą relacje nie mogli uwierzyć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy starali się stopować Marcina i ciągle przypominali mu o Nathalii tym, jak mocno może ją zranić swoim zachowaniem.  Podczas "puszki Pandory" padło mnóstwo pytań o Nathalię, a odpowiedzi Marcina wyraźnie zmartwiły Karę:  Ja na przestrzeni tych kilku...

Nathalia odpadnie z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia zdradziła, że wraca do programu?! Marcin będzie miał problem! 
Nathalia z "Hotelu Paradise" skonfrontuje się z Marcinem i Karą w programie?! W najnowszym wpisie zdradziła za dużo?! Wydarzenia przed finałem wymkną się spod kontroli?

Emocje w " Hotelu Paradise " sięgają zenitu! Ostatnio Marcin mocno podpadł widzom, a to wszystko z powodu jego szybko rozwijającej się relacji z Karą. Pomiędzy tą dwójką doszło nawet do zbliżenia i to zaledwie kilka dni po tym, jak decyzją Krzyśka Nathalia musiała pożegnać się z programem. Pozostali uczestnicy nie popierają zachowania ani Kary ani Marcina, tym bardziej, że relacja z Nathalią została przerwana ale nie zakończona.  Komentarz Nathalii, który zamieściła w sieci na temat Kary i Marcina wywołał wczoraj spore emocje. Teraz zraniona uczestniczka znowu zabrała głos. Czy sugeruje, że w najbliższym odcinku jeszcze raz wejdzie do programu?! Tego obawia się Marcin, który jeszcze sam nie poukładał sobie w głowie tego, co czuje do Kariny i do Nathalii. Będzie musiał się skonfrontować z byłą partnerką?! Zobaczcie, co w sieci napisała Nathalia.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy Nathalia wróci do "Hotelu Paradise" jeszcze przed finałem?!  Programowy związek Kary i Marcina w "Hotelu Paradise" budzi skrajne emocje. Również wśród uczestników. Koledzy i koleżanki Marcina nie mogą uwierzyć, jak szybko mógł ulokować swoje uczucia w kolejnej uczestniczce. Basia i Ola przyznały przed kamerą, że bardzo szkoda im Nathalii i nie chciałyby być w jej skórze. Doskonale wiedzą, jak bardzo zaangażowana była w relację z Marcinem i mimo tego, że powiedział jej, że nie planuje się z nią wiązać po programie, mogła mieć nadzieję, że z czasem zmieni zdanie. I zmienił. Jednak nie tak, jak tego by chciała Nathalia. Po jej emocjonalnym wpisie ma temat tego, co wydarzyło się w programie pomiędzy Marcinem a Karą, Nathalia dostała mnóstwo wsparcia...

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy
Fani są oburzeni zachowaniem Marcina i Kary w "Hotelu Paradise"! Marcin odpowiedział na krytykę?

Marcin z "Hotelu Paradise" w ogrniu krytyki! Po ostatnim odcinku programu w sieci zawrzało, a internauci naprawdę ostro ocenili zachowanie Marcina, który spędził namiętną noc z Karą. Fani randkowego hitu TVN7 są oburzeni tym, co zrobił zaledwie kilka dni po odejściu Nathalii. Na instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy!  Fani miażdżą Marcina z "Hotelu Paradise" Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Nathalia i Marcin tworzą jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji "Hotelu Paradise" . Niestety, jakiś czas temu nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury. Kiedy Nathalia zaczęła mówić o swoich uczuciach, Marcin stwierdził, że nie chce się angażować w żaden związek, ponieważ po programie chce się skupić na sobie. Punktem zwrotnym było pojawienie się Kary w "Hotelu Paradise". Marcin zauroczył się nową uczestniczką i mocno do niej zbliżył, kiedy Nathalia opuściła program. Internauci mieli żal do Marcina, że tak szybko zapomniał o swojej partnerce, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise"!  W miniony wtorek stacja TVN7 wyemitowała odcinek w którym okazało się, że Marcin uprawiał seks z Karą! Zachowanie Marcina sprawiło ogromną przykrość Nathalii, która po programie opublikowała na Instagramie wpis o byłym partnerze. Dziś sami widzicie jak zakończyła się moja relacja z Marcinem. Powiem szczerze, że kiedy jeszcze zapytał się czy mógłby się zamienić dla mnie miejscem, myślałam, że nie jestem mu obojętna. Nie ukrywam, Marcin rozpoczął nową relację nie kończąc poprzedniej. Smutno mi się to ogląda pomimo, że już dawno o tym wiedziałam. Znacznie gorzej ogląda, niż tylko słyszy. Poza tym sposób jaki do niej mówi, jego gesty i słowa; to wszystko brzmi dla mnie znajomo ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik