"Hotel Paradise": Nathalia i Kuba są razem?
kubawojcik_official
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem po programie?! Zostali przyłapani w czułych objęciach!

Choć w programie wiele ich nie łączyło, teraz w sieci pojawiło się ich czułe nagranie. Czyżby Nathalia i Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" spotykali się ze sobą?

Choć emisja "Hotelu Paradise 3" wciąż trwa, uczestnicy już dawno wrócili do domów i swojej codzienności, którą z zaciekawieniem obserwują ich fani. Internauci są bardzo ciekawi, czyje przyjaźnie przetrwały po programie i którzy z jego uczestników są razem, a którzy nie. Ostatnio w sieci pojawiły spekulacje, jakoby Kara mieszkała z Marcinem, a widzowie coraz bardziej martwią się o związek Bibi i Simona. Ogromne zainteresowanie wzbudza również Nathalia, która przez dłuższy czas w "Hotelu Paradise 3" tworzyła parę z Marcinem. Czyżby po jego zdradzie, zaczęła spotykać się z innym uczestnikiem kontrowersyjnego show? W sieci pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna jest z... Kubą!

"Hotel Paradise 3": Kuba wyzywał Maurycego w programie. Jaki mają kontakt po?

"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba spotykają się po programie?

Nathalia nie miała zamiaru ukrywać, że to co wydarzyło się po jej odejściu z "Hotelu Paradise 3" pomiędzy Karą i Marcinem, sprawiło jej ogromną przykrość. Uwielbiana uczestniczka dostała od swoich fanów ogromne wsparcie i jak widać, nie ma zamiaru dłużej rozpaczać. Dziewczyna wraz z Basią, Krzyśkiem, Simonem, Kubą, Sarą, Justyną i Mariuszem wybrali się na wspólny wyjazd do Krakowa, podczas którego - ku zaskoczeniu internautów - zabrakło Krystiana i Bibi! Jednak jak się okazuje, na krótkich wakacjach zacieśniły się więzy pomiędzy innymi uczestnikami.

Choć w "Hotelu Paradise 3" Nathalii i Kubie było zdecydowanie nie po drodze, wygląda na to, że po programie bardzo się do siebie zbliżyli. Na wyjeździe spędzili sporo wspólnego czasu, a na Instagramie kontrowersyjnego uczestnika, który na Zanzibarze bardzo podpadł pozostałym mieszkańcom rajskiej willi, pojawiło się nagranie z Nathalią, na którym obydwoje siedzą przytuleni!

- Kubuś już na opuszcza. Wraca do domu. 

- Ale jestem teraz z najpiękniejszą kobietą na świecie - powiedział Kuba. - Przecież wiesz, że te komentarze (komplementujące inne uczestniczki - przyp. red.) to tylko podpucha.

Jak widać na filmiku, który pojawił się na InstaStory Kuby, tych dwoje czuje się w swoim towarzystwie naprawdę dobrze i swobodnie. Myślcie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kto odpadł w ostatnim Rajskim Rozdaniu? Wielkie zaskoczenie widzów

Choć w programie ani razu nie tworzyli ze sobą pary, wygląda na to, że w realnym życiu Nathalia i Kuba świetnie się razem dogadują. Kontrowersyjny uczestnik "Hotelu Paradise 3" zamieścił w swojej relacji na Instagramie nagranie z Nathalią, na którym czule się do siebie obnoszą. Czyżby były to tylko żarty, a może ta dwójka faktycznie ma się ku sobie?

kubawojcik_official

W "Hotelu Paradise 3" Nathalia przez długi czas tworzyła parę z Marcinem, jednak kiedy dziewczyna odeszła z programu, ten szybko związał się z Karą. Wygląda jednak na to, że Nathalia nie ma zamiaru dłużej przejmować się zdradą swojego byłego, programowego partnera. 

Nathalia i Marcin z
Mat. prasowe

Sądzicie, że pomiędzy Kubą i Natghalią może być coś więcej? Musimy przyznać, że patrząc na ich wspólne nagranie, naprawdę pięknie razem wyglądają! Najbardziej kontrowersyjny uczestnik "Hotelu Paradise 3" zdobył jej względy?

Kuba
Mat. prasowe

Nathalia zamieszkała z uczestnikiem "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
Nathalia już pocieszyła się po Marcinie? Zamieszkała z innym przystojniakiem z "Hotelu Paradise 3"! 
Jak się okazuje, niektórych uczestników "Hotelu Paradise 3" łączą bardzo bliskie relacje. Po tym jak Kara i Marcin ogłosili, że są w związku, wyszło na jaw, że Nathalia wcale nie mieszka sama!

Choć trzecia edycja " Hotelu Paradise " już dobiegła końca, prawdziwe emocje dopiero się zaczęły. Po emisji programu jego uczestnicy w końcu mogą przestać się ukrywać, a fani kontrowersyjnego show dowiedzieć się, czyje relacje przetrwały, a kto postanowił na dobre zapomnieć o tym, co działo się na Zanzibarze. Jednym z największych zaskoczeń okazał się rozpad związku Krystiana i Basi , a także potwierdzenie związku przez Karę i Marcina . Wygląda jednak na to, że to nie koniec nowinek. Jak się okazuje, w życiu Nathalii również wiele się zmieniło, a dziewczyna właśnie zamieszkała z jednym z przystojniaków z "Hotelu Paradise 3". Już pozbierała się po Marcinie?  Nathalia zamieszkała z uczestnikiem "Hotelu Paradise 3" Od czasu zakończenia emisji "Hotelu Paradise 3" Nathalia nie przestaje być zalewana przez internautów licznymi pytaniami. Uczestniczka kontrowersyjnego show TVN 7 postanowiła nie trzymać ich dłużej w niepewności i odpowiedzieć na te najbardziej nurtujące. Nathalia zdradziła, jaki ma kontakt z Karą i Marcinem po programie, a także podzieliła się nowinkami ze swojego życia. Ku zaskoczeniu jej obserwatorów, okazało się, że do jej mieszkania w Warszawie wprowadził się pewien przystojniak z "Hotelu Paradise 3", który w programie układał sobie życie z zupełnie inną dziewczyną!  Na nagraniu, które Nathalia opublikowała na swoim InstaStory widać, jak na kanapie w salonie śpi... Simon. Co więcej, dziewczyna sama przyznała, że uczestnik wcale nie przyjechał w odwiedziny, a wręcz przeciwnie - są współlokatorami.  Wszystko wyszło na jaw, kiedy fani zapytali ją o jej relację z Bibi.   Dzisiaj nas odwiedza Bibi. Jest w Warszawie, dzisiaj chce się spotkać z nią. Między innymi też odwiedzi Simona, a że Simon ze mną mieszka i jest...

"Hotel Paradise 3": Nathalia zabraniała uczestnikom spotykać się z Karą i Marcinem?
@nathalia_fok, Instagram/@marcin_grajoszek, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia zabraniała uczestnikom spotykać się z Karą i Marcinem?
Konflikt pomiędzy Nathalią, a Marcinem i Karą był jednym z najbardziej kontrowersyjnych momentów w "Hotelu Paradise 3". Co jeszcze działo się pomiędzy tą trójką?

Choć od ostatniego finału "Hotelu Paradise" niebawem miną dwa miesiące, echa tego, co wydarzyło się w trzeciej edycji kontrowersyjnego programu wciąż nie milkną, a jego uczestnicy nadal cieszą się ogromną popularnością i są na świeczniku internautów. Musimy przyznać, że tym razem hitowe show TVN7 dostarczyło nam naprawdę niezapomnianych emocji, a to, co wydarzyło się pomiędzy Nathalią, Marcinem i Karą było jednym z najgorętszych tematów. I choć od pewnego czasu wydawało się, że w tej kwestii wszystko już zostało powiedziane, Nathalia ponownie wypowiedziała się o najbardziej kontrowersyjnym związku "Hotelu Paradise 3". Po programie zabraniała innym się z nimi spotykać?  Nathalia nie chciała, żeby uczestnicy "Hotelu Paradise 3" spotykali się z Karą i Marcinem? W trzeciej edycji "Hotelu Paradise" kontrowersja dosłownie goniła kontrowersję. Najpierw pojawiły się spekulacje, że Nathalia idąc do programu była już w związku , jednak po tym, co wydarzyło się pomiędzy Marcinem i Karą, wszyscy zdążyli zapomnieć o krążących plotkach. Fakt, że uczestnik, który z początku bardzo interesował się piękną tancerką uciekł w ramiona innej kiedy ta tylko odpadła z show zdecydowanie nie spodobał się widzom, a Nathalia nie kryła, że kiedy o wszystkim się dowiedziała, bardzo ją to zabolało. Po ostrej wymianie słów podczas Puszki Pandory , czy mocnych postach w mediach społecznościowych uczestnicy w końcu zakończyli temat, a kontrowersyjny związek Kary i Marcina zaczął zdobywać coraz większe grono fanów. Internauci zauważyło jednak, że para raczej nie spotyka się z pozostałymi uczestnikami "Hotelu Paradise 3". Pytanie, czy ktoś maczał w tym palce?  Nathalia, która zdecydowanie jest jedną z ulubienic widzów "Hotelu Paradise 3" postanowiła...

"Hotel Paradise 3" Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem
Mat. prasowe/marcin_grajoszek
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem po programie?! Nadal mu nie wybaczyła?
Marcin i Kara z "Hotelu Paradise 3" oficjalnie potwierdzili, że są w związku. Co na to Nathalia? Dziewczyna wyznała, jak wygląda jej relacja z kontrowersyjną dwójką uczestników. Wybaczyła Marcinowi, ale nie Karze?

Finał " Hotelu Paradise 3 " dobiegł końca, a fani kontrowersyjnego show wreszcie mogą poznać prawdę o dalszych losach uczestników po programie, którzy już nie muszą ukrywać swoich sekretów. Bardzo szybko wyszło na jaw, że  związek Krystiana i Basi nie przetrwał próby czasu , za to pomiędzy Karą i Marcinem narodziło się prawdziwe uczucie i oboje oficjalnie potwierdzili, że są razem. Co na to Nathalia? Kiedy uczestniczka dowiedziała się, co zrobił jej były partner po tym jak odeszła z "Hotelu Paradise 3" nie kryła swojego rozgoryczenia. Czy jednak czas goi rany i dziś cała trójka żyje w zgodzie, a Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem? Po nasilonych pytaniach ze strony internautów dziewczyna nie wytrzymała i postanowiła powiedzieć całą prawdę. Nadal mu nie wybaczyła? Nathalia o relacji z Karą i Marcinem po "Hotelu Paradise 3"  Losy tej trójki przyprawiały fanów "Hotelu Paradise 3" o prawdziwe wypieki na twarzy, a kiedy Nathalia odchodziła z programu nikt nie spodziewał się, że tak potoczy się jej historia z Marcinem. Ku zdziwieniu nie tylko widzów, ale również niektórych uczestników, chłopak bardzo szybko zapomniał o swojej byłej partnerce, a w głowie zawróciła mu Kara, która nagle wróciła na Zanzibar. Ta para wywołała ogromne kontrowersje i choć wielu w to wątpiło, odpadli dopiero tuż przed samym finałem, a na ostatniej, bardzo burzliwej Puszce Pandory Marcin przyznał, że po powrocie do Polski chciałby rozwijać swoją relację z dziewczyną i słowa dotrzymał. Po programie uczestnicy w końcu postanowili się ujawnić i Kara i Marcin przyznali, że są razem .  Nic dziwnego, że internauci natychmiast zainteresowali się co słychać u byłej telewizyjnej partnerki przystojniaka - Nathalii. Dziewczyna była jedną z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik