"Hotel Paradise 2": Dominika przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Piękna przemiana"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 2": Dominika przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Piękna przemiana"

Dominika Konował z 2. edycji "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie sprzed i po metamorfozie. Po zakończeniu show postawiła na dietę i ostre treningi. Ale zmiana!

Dominika Konował uchodziła za jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 2. edycji "Hotelu Paradise". I choć w show była rozchwytywana prze dwóch przystojniaków, to swoją przygodę z rajskim hotelem zakończyła jako singielka. Po powrocie z Bali charyzmatyczna blondynka postanowiła postawić na siebie i w zaledwie kilka tygodni wyrosła na wpływową influencerkę, która stawia na sport i zdrową dietę. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia. Od udziału w show mocno się zmieniła!

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

Jak wygląda dziś Dominika Konował w 2. edycji "Hotelu Paradise"?

Choć od zakończenia 2. edycji "Hotelu Paradise" minęły niemal dwa lata, to emocje związane z byłymi bohaterami kontrowersyjnego miłosnego show TVN7 z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, nadal nie opadły. Ania i Ivan zaręczyli się na antenie "Dzień Dobry TVN", a Robert Kapica już planuje ślub ze swoją ukochaną partnerką Sylwią. Okazuje się, że wielkie zmiany zaszły też w życiu Dominiki Konował. 

Choć od zakończenia swojej przygody z programem dziewczyna stara się być bardzo powściągliwa w dzieleniu się ze światem rewelacjami na temat życia uczuciowego, to na jej śledzonym przez ponad 100 tys. osób instagramowym koncie regularnie pojawiają się fotografie, na których relacjonuje postępy w kolejnych treningach. Tym razem Domi postanowiła pokazać swoje zdjęcie sprzed i po metamorfozie. Te kadry robią wrażenie!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Katastrofa na planie programu! Coś takiego wydarzyło się po raz pierwszy

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kuba podzielił się radosną nowiną. "Moje małe dziecko..."

- Czasami waga jest na prawdę tylko liczbą 😊 👈🏾 Po lewej : WAGA 52 Kg ❌BRAK PLANU TRENINGOWEGO - TRENING W DOMU z ciężarem własnego ciała 7 razy w tygodniu ( myślenie „ więcej znaczy lepiej „ ) ❌BRAK DIETY ❌STRES ❌PROBLEMY ZE SNEM ❌STOSOWANIE SPALACZY ❌HEKTOLITRY PRZED-TRENINGÓWEK ❌GODZINNE SESJE CARDIO ❌BRAK CELU 👉🏾 Po prawej : WAGA 55 Kg ✅IDEALNIE DOPASOWANY PLAN TRENINGOWY ( 5 treningów siłowych - każda partia mięśniowa na oddzielnych sesjach ) ✅DIETA ( usunięcie produktów, których nie tolerowałam ) ✅CZYSTA GŁOWA ✅TWARDY SEN ( 7-8 h ) ✅MOJA PRZED TRENINGÓWKA TO JEDZENIE I MIŁOŚĆ ✅CARDIO 30 min lub wcale ( redu/masa ) ✅CEL- niski poziom tkanki tłuszczowej i więcej mięśni. Motywacja przyjdzie i odejdzie. Chodzi o dyscyplinę i nawyki, które tworzysz, które doprowadzą Cię do swoich celów 👊🏾 - napisała na Instagramie Dominika.

Reakcja fanów była natychmiastowa:

- Kawał dobrej roboty 👏🔥

- Piękny progress 💗🔥🔥

- Woow, piękna przemiana 🔥brawo

- Gratulacje 👏 piękne ciało! - czytamy w komentarzach.

Jak wygląda dziś Dominika Konował w 2. edycji
Instagram @dominika_konowal

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Z programem pożegnały się aż dwie osoby! Szokujące decyzje

Trzeba przyznać, że od czasu udziału w "Hotelu Paradise" Dominika naprawdę bardzo się zmieniła. Nie chodzi jednak jedynie o aspekty wizualne. Jak sama przyznaje, występ w miłosnym hicie TVN7 dodał jej więcej pewności siebie, a także pozwolił otworzyć się na nowe relacje, choć te, które widzowie Telewizyjnej Siódemki mogli oglądać w 2. edycji rajskiego hotelu, nie należały dla dziewczyny do najłatwiejszych.

Metamorfoza Dominiki Konował z 2. edycji
Instagram @dominika_konowal

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper tłumaczy się z wyrzucenia Anity z show. Żałuje swojej decyzji?

Miłośniczka piercingu i tatuaży najpierw związała się z Bartkiem, by szybko porzucić go na rzecz Artura. Ten "uczuciowy trójkąt" jednak wciąż powracał do dziewczyny niczym bumerang, a główna zainteresowana widząc wiele pozytywów w obu panach, nie mogła jednoznacznie zdecydować się, którego z nich powinna wybrać. Los zadecydował więc za nią. Po tym, jak w "Hotelu Paradise" pojawiła się charyzmatyczna Ata, relacja Domi i Artura pękła niczym mydlana bańka, a uczestniczka postanowiła dać szansę Bartkowi.

Niestety i ten związek szybko się zakończył. Po medialnych przepychankach i wzajemnym oskarżaniu się o rozpad relacji okazało się, że  Bartek wrócił do byłej narzeczonej 2 tygodnie po rozstaniu z Dominiką.

Dominika i Bartek z
Party.pl

Po medialnych kłótniach z byłym partnerem Domi na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych, by powrócić na nie z nową energią i motywacją. Dziewczyna postawiła na restrykcyjną dietę i ćwiczenia, a swoim instagramowym coraz śmielej dzieli się z fanami efektami metamorfozy. Trzeba przyznać, że przemiana Dominiki z 2. edycji "Hotelu Paradise" jest naprawdę spektakularna!

Zobacz  także: "Hotel Paradise 5": jest reżyserowany? Jeden z uczestników się wygadał! 

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
TV-Show
"Hotel Paradise": Dominika przeszła metamorfozę. Od udziału w show mocno się zmieniła
Dominika Konował z 2 edycji "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie sprzed i po metamorfozie. Po zakończeniu miłosnego show dziewczyna postanowiła ostro trenować. Ale zmiana!

Dominika Konował była jedną z najbarwniejszych postaci 2. edycji "Hotelu Paradise". Dziewczyna wyróżniała się wśród innych mieszkanek rajskiego hotelu  zamiłowaniem do piercingu oraz tatuaży, a jej tunele w uszach budziły wiele emocji nie tylko wśród widzów, ale też pozostałych uczestników. I choć charyzmatycznej blondynce nie udało się w programie odnaleźć bratniej duszy, to udział w randkowym hicie TVN 7 zapewnił jej ogromną rozpoznawalność. Dziś Dominikę na Instagramie śledzi już ponad 107 tys. osób, a ta liczba stale rośnie. Do tej pory Konował publikowała w sieci głównie wspomnienia z rajskich wakacji, zapowiedzi kolejnych projektów zawodowych, czy kuszące selfie, jednak od pewnego czasu to relacje z wyczerpujących treningów zaczęły królować w mediach społecznościowych. Wysiłek się popłacił, bo szczupła i tak Dominika jeszcze bardziej wysmukliła i wyrzeźbiła swoją sylwetkę. Sprawdźcie, jak teraz wygląda. Ale metamorfoza! Jak wygląda dziś Dominika Konował w 2. edycji "Hotelu Paradise"? Choć od zakończenia 2. edycji "Hotelu Paradise" minął już prawie rok, emocje związane z byłymi bohaterami kontrowersyjnego programu z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, nadal nie opadły. Wiemy, że Robert Kapica już planuje ślub ze swoją ukochaną Sylwią, Julia Skrodzka realizuje się na instagramowa modelka, Ivan i Ania zamieszkali razem i jako jedyna para z tej edycji nadal tworzą związek, a rodzina Soni Szklanowskiej właśnie się powiększyła . Okazuje się, że duże zmiany zaszły także w życiu Dominiki Konował. Po głośnym rozstaniu Dominiki i Bartka , ich medialnych przepychankach, a także ujawnieniu, że Bartek wrócił do byłej narzeczonej 2 tygodnie po rozstaniu z Dominiką ,...

Hotel Paradise 2: Bartek wpadł we wściekłość
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise": Powrót Bartka ucieszył fanów show! Dzisiaj to on odeśle kogoś do domu
"Hotel Paradise": Powrót Bartka ucieszył fanów show! Dzisiaj to on odeśle kogoś do domu

W "Hotel Paradise" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji! W ostatnim odcinku byliśmy świadkami powrotu jednego z najbardziej lubianych uczestników - Bartka Graczyka. Już na samym wstępie chłopak dowiedział się, że Dominika nie jest z Arturem, co dodatkowo go ucieszyło. Taki obrót wydarzeń spodobał się również fanom show, którzy mają nadzieję, że teraz Dominika i Bartek stworzą szczęśliwy związek! W dzisiejszym odcinku Bartek dostanie również możliwość wyeliminowania jednego z mieszkańców hotelu. Internauci już domyślają się, kto pożegna się z programem. Zobaczcie!  Zobacz także:  Uczestnik "Hotel Paradise" i uczestniczka "Love Island" są parą! Pokazali romantyczną fotografię Hotel Paradise: Powrót Bartka ucieszył fanów show! Internauci domyślają się, kogo chłopak odeśle dzisiaj do domu!  Bartek Graczyk to kolejny uczestnik, który powrócił do "Hotelu Paradise". To była ogromna niespodzianka dla pozostałych mieszkańców hotelu, którzy na widok chłopaka, bardzo się ucieszyli. Teraz przed Bartkiem ogromna szansa na stworzenie związku z Dominiką - dziewczyną, która od samego początku bardzo mu się podobała, jednak początkowo jej serce skradł Artur. Co więcej, to właśnie decyzja Dominiki i Artura zaważyła o tym, że chłopak musiał wcześniej opuścić show.  Dzisiaj jednak relacja Dominiki i Artura to już przeszłość, a powrót Bartka doprowadził dziewczynę do łez - oczywiście łez szczęścia. Również fani show bardzo liczą na to, że teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby Bartek i Dominika byli razem!  - Niech się jej uda z Bartkiem ❤️ - ❤️❤️❤️❤️❤️DOMI I BARTUŚ ✊✊✊✊✊✊ - jak cudownie zobaczyć...

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik