Party Stories
Filip Chajzer w okularach
TV-Show

Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy. I to o 8.00 rano! Materiał wyemitowano w "Dzień Dobry TVN"

Filip Chajzer nas zaskoczył...

Filip Chajzer miał 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu w czasie nagrania jednego z odcinków "Dzień Dobry TVN"! O co chodzi? Dziennikarz postanowił zrobić w Gdańsku reportaż z jednym z miejscowych urzędników na temat ciekawego donosu. Mężczyzna opowiedział, jak jedna z koleżanek poczęstowała go w ramach podziękowań za przestawienie ciężkiego biurka czekoladkami z nadzieniem kawowym. Po kilkunastu minutach w biurze pojawili się policjanci, którzy dostali zgłoszenie, że mężczyzna w urzędzie spożywa alkohol. Następnie został on zbadany alkomatem, a wynik pomiaru wynosił 0,0 promila. Dlaczego? Bo policja przyjechała po 20 minutach i czekoladki z alkoholem przestały już działać :-). 

 

Filip Chajzer postanowił pójść za ciosem i przeprowadził eksperyment. Na wizji reporter zjadł dwie czekoladki z alkoholem i także poddał się badaniu alkomatem. Podczas nagrania obecna była również przedstawicielka policji, która sprawdziła trzeźwość Filipa. Alkotest wykazał, że na ten moment Chajzer miał w wydychanym powietrzu 2,8 promila. I to 8 rano! Jak widać niektóre materiały dziennikarz lubi przygotowywać na rauszu. :) Zobaczcie to wideo!

 

Zobacz: Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera! Nie zabrakło przerażających słów o śmierci jego syna...

 

Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy!

2.8 promila o 8:00 rano. Kto przebije redaktora?:)

Opublikowany przez Filip Chajzer na 22 marca 2016

Filip Chajzer zrealizował zabawny materiał

Filip Chajzer
ONS

Widzieliście już?

Filip Chajzer w szarej bluzie

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Filip Chajzer na siłowni
Newsy
Filip Chajzer ostro ćwiczy na siłowni! Tak dba o formę na wiosnę! ZDJĘCIA
Filip Chajzer w kinie
Newsy
Filip Chajzer z dziewczyną w kinie. Czyżby randka? ZDJĘCIA
Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią
Newsy
Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią! "Odejdź, bo Cię rąbnę"!
Chajzer nieźle oberwał...

Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią na wizji, która uderzyła go swoją kulą! A to wszystko w nowym reportażu dla "Dzień Dobry TVN", gdzie dziennikarz sprawdzał, czy w Legnicy mogła być testowana broń elektromagnetyczna, jak sugeruje minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. Reakcje mieszkańców miasta były różne. Rzeczywiście, niektórzy wierzą, że w Legnicy testuje się broń, przez co ludzie czują się gorzej, mają słabszą pamięć. Jedna z ankietowanych nie chciała udzielać wywiadu Filipowi i zareagowała ostro na jego pytanie! Odejdź, bo Cię rąbnę i tyle! W d*pę!- powiedziała starsza pani. I rzeczywiście tak zrobiła! Uderzyła Filipa Chajzera swoją kulą! Materiał jest już hitem w sieci. Musicie go zobaczyć.   Zobacz także: Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy. I to o 8.00 rano! Materiał wyemitowano w "Dzień Dobry TVN"   Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Babcina laska z rana jak śmietana! Szczerze, ja tę nową władzę uwielbiam. Roboty będzie po kokardę! Zapraszam do Legnicy, czas na śledztwo w sprawie BRONI ELEKTRONICZNEJ. Opublikowany przez Filip Chajzer na  24 marca 2016 Filip Chajzer nie boi się zadawać trudnych pytań.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner