Party Stories
Dorota Wróblewska o oglądalności Shopping Queen
ONS
TV-Show

Wróblewska chwali się sukcesem Shopping Queen. Dobre wyniki to nie zasługa Horodyńskiej

Dorota podzieliła się nowiną na Facebooku

Już za blisko dwa tygodnie odbędą się wybory prezydenckie. Kandydaci chcą wypaść jak najlepiej i starają się ze wszystkich sił. Nie ma co ukrywać, że na to jak są postrzegani wpływa także ich wizerunek. Ostatnio Dorota Wróblewska skrytykowała stylizacje Magdaleny Ogórek. Zobacz: Wróblewska krytykuje stylizacje Magdaleny Ogórek. Za co dostało się kandydatce na prezydenta?

Producentka pokazów mody doskonale odnajduje się w świecie mody, dlatego zna panujące etykiety. Nie bez powodu też została ekspertką w dziedzinie mody w programie "Shopping Queen", którego prowadzącą jest Joanna Horodyńska. Wróblewska ocenia tam prezentowane przez uczestniczki zestawy i doradza co ewentualnie należałoby poprawić. Na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się, że odcinki, w których pojawia się co jakiś czas cieszą się największą popularnością:

Czasami jestem gościem programu SHOPPING QUEEN, który prowadzi Joanna Horodyńska. Ostatnio reżyser programu powiedziała mi, że odcinki z moim udziałem mają najwyższą oglądalność :) Ja myślę, że to nie ja jestem przyczyną, tylko kobiety, które biorą udział w rywalizacji.

Oglądaliście?

Zobacz: Sabat Czarownic Doroty Wróblewskiej
 

 
Tak mieszka Wróblewska:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Horodyńska na planie "Shopping Queen"
ONS
Newsy
Premiera "Shopping Queen" już w czwartek. Horodyńśka nie będzie jedyną gwiazdą
To dla niej spore wyzwanie

Już w najbliższy czwartek na antenie Polsat Cafe pojawi się drugi sezon programu "Shopping Queen" , który poprowadzi Joanna Horodyńska. Nazwisko prowadzącej długo trzymane było w tajemnicy, ale na konferencji wszystko stało się jasne. Teraz stylistka chwali się pierwszymi zdjęciami ze studia. Zobacz:  Horodyńska pokazała pierwsze zdjęcie z planu "Shopping Queen". Skomentowała je Mannei! Oprócz Horodyńskiej w programie pojawi się grono ekspertów, którzy będą oceniali modowe wybory uczestniczek. Jedną z osób, która będzie pełniła tę rolę jest Dorota Wróblewska, producentka pokazów mody i promotorka mody. Jak się okazuje nie będzie jedyną znaną twarzą w show. Na oficjalnym fanpage''u pojawiła się informacja, że w show zobaczymy również znaną blogerkę, Macademian Girl , która słynie z oryginalnego i niepowtarzalnego stylu. Z pewnością jej osoba będzie urozmaiceniem "Shopping Queen". Jak się sprawdzi? Zobacz: Sposób Macademian Girl na dodatki     Horodyńska przed studiem TVP:

Dorota Wróblewska o konflikcie z Joanną Horodyńską
ONS
Newsy
Wróblewska pojawi się w Shopping Queen. Skomentowała plotki o konflikcie z Horodyńską
Jaka jest prawda?

Joanna Horodyńska została nową prowadzącą show "Shopping Queen" i tym samym zastąpiła Sarę Boruc. Stylistka pochwaliła się już pierwszym zdjęciem z planu i trzeba przyznać, że wygląda oszałamiająco. Zobacz:  Horodyńska pokazała pierwsze zdjęcie z planu "Shopping Queen". Skomentowała je Mannei! W programie jako ekspertka pojawi się również producentka pokazów mody, Dorota Wróblewska , która oceniać będzie skomponowane przez uczestniczki stylizacje. Ciekawe jest to, że panie pojawią się obie w produkcji, ponieważ media co jakiś czas piszą o ich konflikcie. Otóż nic bardziej mylnego, a doniesienia te skomentowała sama Wróblewska, która przyznała, że bardzo ceni styl Horodyńskiej. Przyznała, że bardzo się lubią i szanują: Nie. To jest tak, że my z Joasią możemy się obie oceniać, bo w tym samym zawodzie pracujemy, ale proszę mi wierzyć, że ja mam taki dystans do tego jak ktoś mnie oceni. To ,co my mamy na sobie to jest tylko szmata, to jest ciuch, który ja za chwilę powieszę w szafie i nie to się liczy. Człowiek się liczy. To, że media zinterpretują coś po swojemu to trudno. Absolutnie nie mamy konfliktu, lubimy się i szanujemy. Którą wolicie? Zobacz: Sabat czarownic Doroty Wróblewskiej   Horodyńska na premierze swojej książki z rodzicami:

Joanna Horodyńska poprowadzi Shopping Queen
ONS
Newsy
Ani Popielewicz, ani Mannei. Znamy nową prowadzącą Shopping Quuen!
Wybór był oczywisty

Kiedy Sara Mannei zrezygnowała z roli prowadzącej w Shopping Queen, ruszyła giełda nazwisk. Wśród typowanych na nową gospodynię modowego show była m.in. Marcelina Zawadzka. Prasa zaś obwieściły, że program poprowadzi Agnieszka Popielewicz. Przypomnijmy: Popielewicz NIE POPROWADZI Shopping Queen! Wiemy, kto walczy o kontrakt Okazuje się, że show nie poprowadzi żadna z nich. Jak udało ustalić się jastrzabpost.pl nową gospodynią będzie... Joanna Horodyńska ! Stylistka jest już po zdjęciach próbnych i wypadła na nich doskonale . Wybór stacji nie dziwi - Joanna uchodzi przecież za ikonę mody, a w Polsat Cafe prowadzi już od kilku sezonów "Gwiazdy na dywaniku", gdzie ocenia stylizacje sław na czerwonym dywanie. W zastępstwie za Sarę Joanna na pewno poradzi sobie znakomicie. Będziecie oglądać Shopping Queen? Zobacz: Horodyńska miażdży stylizację Szulim. Skrytykowała nawet jej włosy. Oberwało się też Kulczyk Sara Mannei na planie Shopping Queen:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner