Zdecydowana reakcja Darka z "Rolnik szuka żony" na ostre komentarze. Uczestnik dziesiątej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki miał już dość hejtu, który wylał się na niego po emisji wielkiego finału. Fani programu bardzo krytycznie ocenili zachowanie rolnika wobec Nicoli, którą doprowadził do płaczu. Teraz Darek zareagował na wpisy na Instagramie.

Reklama

"Rolnik szuka żony" reakcja Darka na hejt

Dziesiąta edycja "Rolnik szuka żony" już za nami. w minioną niedzielę zakończyła się jubileuszowa odsłona hitu o poszukujących miłości rolnikach. W programie swojej drugiej połówki szukał m.in. Darek. Początkowo rolnik wzbudzał ogromną sympatię wśród widzów, jednak w ostatnich odcinkach mocno im podpadł. Największe emocje rolnik wywołał w wielkim finale- okazało się bowiem, że Darek z "Rolnik szuka żony" rzucił Nicolę i bardzo gorzko się o niej wypowiadał.

Zobacz także: Dorota z "Rolnika" ratowała związek Waldemara z Ewą: "Miałam nadzieje, że będę na ich ślubie"

Finał Rolnik szuka żony 10
Screen/Rolnik szuka żony TVP

Internauci bardzo ostro podsumowali zachowanie rolnika. Darek został zmiażdżony po finale "Rolnik szuka żony", a w sieci pojawiło się mnóstwo mocnych komentarzy. Fani hitu Telewizyjnej Jedynki nie zostawili na rolniku suchej nitki, a sam Darek do tej pory nie skomentował tego, co wydarzyło się w finale. Teraz jednak bardzo stanowczo zareagował na gorzkie komentarze. Darek postanowił ukryć komentarze na swoim profilu na Instagramie i zablokował możliwość dodawania kolejnych wpisów przez internautów.

Zobacz także: Miał relację poza programem. Waldemar z "Rolnika" tłumaczy się z afery

Zobacz także
Darek z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony TVP
Reklama

Myślicie, że Darek przerwie milczenie i zabierze głos za pośrednictwem mediów społecznościowych?

Rolnik szuka żony Nicola gorzko o zachowaniu Darka
Screen Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama