Darek z "Rolnik szuka żony" podpadł fanom programu. Rolnik zaskoczył swoim zachowaniem i w wielkim finale gorzko podsumował Nicolę. W ostatnim odcinku okazało się, że Darek rzucił swoją wybrankę, a przed kamerami zdradzał zaskakujące powody swojej decyzji. Fani programu nie wytrzymali i ostro podsumowali rolnika. W komentarzach zawrzało!

Reklama

Fani "Rolnik szuka żony" ostro o zachowaniu Darka

Takich emocji i zwrotów akcji w "Rolnik szuka żony" nie było już dawno. W minioną niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni odcinek programu z poszukującymi miłości rolnikami. Wczoraj wieczorem widzowie dowiedzieli się, jak potoczyły się losy Anny, Agnieszki, Waldemara, Dariusza i Artura. Ogromne emocje wywołał Darek z "Rolnik szuka żony", który rzucił Nicolę i doprowadził ją do płaczu sugerując, że kłamie na temat tego, co wydarzyło się w ich relacji.

Po emisji wielkiego finału "Rolnik szuka żony" w komentarzach zawrzało!

Zobacz także: Artur zerwał z Sarą tydzień przed finałem "Rolnika"! "Stwierdziłem, że nie ma sensu dalej się męczyć"

Finał Rolnik szuka żony 10
Screen/Rolnik szuka żony TVP

Na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci miażdżą Darka. Fani programu nie ukrywają rozczarowania zachowaniem rolnika.

Zobacz także
Ten chłopak chciał się tylko zabawić.
Ściemniacz.... Nawet jej w oczy nie potrafił spojrzeć...widać że kłamie jak z nut.. wykorzystał dziewczynę i tyle. Porażka nie facet
argument..... bo nie umiała donieść szklanki z herbatą, chłopie jak Ty się ośmieszyłeś
komentują internauci.
Reklama

A Wy, co sądzicie na zachowanie Darka w finale "Rolnik szuka żony"? Myślicie, że rolnik zareaguje na komentarze i opublikuje w sieci oświadczenie w sprawie tego, jak zachował się wobec Nicoli?

Rolnik szuka żony finał Darek
Screen/Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama