Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już prawie rok temu powitali na świecie drugi owoc swojej miłości. Córeczka urodziła się jednak o kilka miesięcy za wcześnie, przez co musiała być długo hospitalizowana, a lekarze walczyli o jej życie. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie i Hania mogła wrócić do domu, gdzie przez cały czas rozwija się prawidłowo. Teraz jednak jej mama podzieliła się niepokojącymi informacjami.

Reklama

Aneta ze "ŚOPW" przekazała informacje ws. zdrowia córeczki

Ta dwójka jest jedną z niewielu par, które przetrwały po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert od samego początku wydawali się jednak świetnie do siebie dobrani i już od momentu ślubu oboje bardzo starali się, by eksperyment zakończył się pomyślnie. Rzeczywiście, tak też się stało! Niedługo po finałowym odcinku dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka! W czerwcu ubiegłego roku natomiast doczekali się kolejnej pociechy - małej Hani.

Niestety, dziewczynka przyszła na świat zdecydowanie za wcześnie, więc pierwsze miesiące jej życia były tak naprawdę bolesną walką. Początkowo Aneta niewiele mówiła o trudnej sytuacji, ale gdy wszystko się uspokoiło, z dumą ogłosiła, że córeczka mogła w końcu opuścić szpital. Od tamtej pory Żuchowska chętnie dzieli się w sieci kadrami obu pociech. Teraz zamieściła zdjęcie z Hanią, ale niestety, przekazała pod nim niepokojące wieści.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram@anet.zuchowska

Nie wdawała się w szczegóły, ale jak możemy się domyślić, dziewczynkę prawdopodobnie dotknęło przeziębienie. Aneta uspokoiła odbiorców, że obeszło się bez większych problemów, jednak pociecha nadal ma problemy z oddychaniem.

Nasza słodzinka ma się dobrze. (...) Niestety, katar jest, ściągamy non stop, słychać nawet, jak oddycha. Ale obyło się bez gorączki czy innych poważniejszych rzeczy
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała niepokojące wieści ws. zdrowia córki
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała niepokojące wieści ws. zdrowia córki Instagram@anet.zuchowska

Czas hospitalizacji Hani był dla Anety i Roberta bardzo stresujący, zatem tylko możemy się domyślać, że jakiekolwiek problemy zdrowotne u niej na nowo wywołują w nich niepokój. Mamy nadzieję, że dziewczynka szybko wróci do zdrowia.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Marta ze "Ślubu" przeszła ogromną metamorfozę. Krótkie ciemne włosy z grzywką to dopiero początek

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z synkiem
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z synkiem Instagram@anet.zuchowska
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram@anet.zuchowska
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram@anet.zuchowska
Reklama
Reklama
Reklama