Agnieszka Łyczakowska- Janik pochwaliła się swoją metamorfozą! Kilka dni temu była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła relacją z salonu fryzjerskiego, a teraz z dumą zaprezentowała nowy look. Agnieszka nie ukrywa, że jest zachwycona swoją metamorfozą. A jak nową fryzurę ocenili internauci?

WIDEO

player placeholder

Metamorfoza Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Wojtek już od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i jak się szybko okazało, zostali idealnie dobrani przez ekspertów. Agnieszka i Wojtek na początku 2022 roku zostali rodzicami małej Antosi. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i często pokazuje, co u nich słychać. Ostatnio Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę i pokazała kadry z salonu fryzjerskiego. Teraz pochwaliła się swoją nową fryzurą i przyznaje, że w takiej wersji lubi siebie najbardziej.

Czas na nowe. Lubię zmieniać coś w swoim wyglądzie, miałam przeróżne fryzury, długie i krótkie włosy, wygolony bok, kolor od czarnego po blond…Ale chyba tą lubię najbardziejzdradziła Agnieszka.

Pod wpisem i zdjęciem Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak na jej metamorfozę zareagowali internauci?

Zobacz także:

Petarda Agnieszko

Agusia wyglądasz przepięknie, bo ładnemu we wszystkim ładnie

Bardzo ładnie w tej fryzurce, dziewczęco i lekko. W sam raz na wiosnę i latozachwycają się fani.

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pochwaliła się nową fryzurą
Instagram @agnieszka_lyczakowska

Wam również podoba się nowy look Agnieszki Łyczakowskiej- Janik? A może Waszym zdaniem lepiej wyglądała w długich włosach?

Zobacz także: Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odmieniona. Na pierwszy rzut trudno ją rozpoznać