Agnieszka Łyczakowska- Janik pochwaliła się swoją metamorfozą! Kilka dni temu była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła relacją z salonu fryzjerskiego, a teraz z dumą zaprezentowała nowy look. Agnieszka nie ukrywa, że jest zachwycona swoją metamorfozą. A jak nową fryzurę ocenili internauci?

Reklama

Metamorfoza Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Wojtek już od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i jak się szybko okazało, zostali idealnie dobrani przez ekspertów. Agnieszka i Wojtek na początku 2022 roku zostali rodzicami małej Antosi. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i często pokazuje, co u nich słychać. Ostatnio Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę i pokazała kadry z salonu fryzjerskiego. Teraz pochwaliła się swoją nową fryzurą i przyznaje, że w takiej wersji lubi siebie najbardziej.

Czas na nowe. Lubię zmieniać coś w swoim wyglądzie, miałam przeróżne fryzury, długie i krótkie włosy, wygolony bok, kolor od czarnego po blond…Ale chyba tą lubię najbardziej
zdradziła Agnieszka.

Pod wpisem i zdjęciem Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak na jej metamorfozę zareagowali internauci?

Petarda Agnieszko
Agusia wyglądasz przepięknie, bo ładnemu we wszystkim ładnie
Bardzo ładnie w tej fryzurce, dziewczęco i lekko. W sam raz na wiosnę i lato
zachwycają się fani.
Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pochwaliła się nową fryzurą
Instagram @agnieszka_lyczakowska

Wam również podoba się nowy look Agnieszki Łyczakowskiej- Janik? A może Waszym zdaniem lepiej wyglądała w długich włosach?

Reklama

Zobacz także: Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odmieniona. Na pierwszy rzut trudno ją rozpoznać

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama