Agnieszka Dygant odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu
ONS

Kuba miał za złe Dygant, że nie chce przyjść do jego show. Agnieszka mu odpowiedziała

Agnieszka Dygant odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu
ONS

Przy okazji startu nowego sezonu swojego show, Kuba Wojewódzki udzielił przewrotnego wywiadu, zdradzając w nim nazwiska gwiazd, które nie przyjęły zaproszenia do jego programu. Wśród nich były głównie gwiazdy TVN. Przypomnijmy: Wojewódzki szczerze o relacji z Korwin, Rozenek i Dygant. Zdradził której załatwił pracę

Showman nie ukrywał, że największy żal ma do Agnieszki Dygant, której załatwił kontrakt w kampanii popularnej sieci komórkowej. Aktorka oczywiście złapała żartobliwy ton kolegi i postanowiła mu odpowiedzieć. W rozmowie z TVN Dygant obiecuje, że odwiedzi show Kuby, ale tylko wtedy, gdy sama będzie miała w tym interes. Jaki? Na przykład nowy projekt, któremu przyda się promocja.
 

Przyjdzie czas, że będę cię prosić: weź mnie, weź mnie do programu! Nie no, przyjdę przecież do programu, tylko teraz nie ma z czym. Jak będzie coś nowego i coś takiego, że będę mogła opowiedzieć z emocjami i wypiekami na twarzy... I też będę miała w tym jakiś interes czyli wypromowanie czegoś nowego to wtedy tak, no bo teraz to co ja przyjdę i powiem, jak wszyscy wszystko wiedzą - tłumaczy Agnieszka.


Chcielibyście zobaczyć Dygant na kanapie u Wojewódzkiego?

Zobacz: Wojewódzki sprawdził uczciwość gwiazd po balu TVN. Jedna dała się wkręcić

 

Urodzinowa impreza Agnieszki Dygant na planie serialu:

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47