Na Instagramie Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie brakuje rodzinnych kadrów. Po jego profilu można stwierdzić, że najbliżsi są dla niego wszystkim. Uczestnik show pokazał, jaka niespodzianka czekała na niego po wyjściu do pracy. Jego dzieci są naprawdę pomysłowe.

Reklama

Adrian z "ŚOPW" pochwalił się wspaniałą niespodzianką

Adrian i Anita poznali się w 3 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i udowodnili, że ten eksperyment może zakończyć się szczęśliwie. Para doczekała się dwójki pociech: Jerzyka i Bianki, którzy są ich oczkiem w głowie. Zakochani są w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie i chętnie dzielą się tym, co się dzieje w ich życiu. Ostatnio Anita i Adrian z "ŚOPW" pochwali się randką, na którą czekali już kilka lat. A teraz uczestnik show postanowił pochwalić się jakie niespodzianki na niego czekały po wyjściu do pracy.

Adrian i Anita z "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Adrian i Anita z "Ślub od pierwszego wejrzenia" East News/KAMIL PIKLIKIEWICZ

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenie" zbudował kochającą się rodzinę, z której jest bardzo dumny. Uczestnik show postanowił pokazać jaką niespodziankę znalazł w torbę, gdy pojechał do pracy. Jego dzieci nie dają o sobie zapomnieć.

To ten moment, gdy w najmniej oczekiwanym momencie pojawia się uśmiech na twarz rodzica, mimo że dzieci nie ma w pobliżu, ale skutecznie się do niego przyczyniły
- napisała Adrian.
Adrian i Anita z "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Adrian i Anita z "Ślub od pierwszego wejrzenia" Instagram @adrian_szz

Minęło 6 lat od ślubu Anity i Adriana, którzy poznali się w kontrowersyjnym eksperymencie TVN. Od tego czasu fani chętnie śledzą ich media społecznościowe, by zobaczyć co się u nich dzieje. Ostatnio Anita ze "Ślubu" nie ukrywała szczęścia i pochwaliła się swoimi nowym autem.

A wy śledzicie losy Adriana i Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Wojtek ze "ŚOPW" nagle opublikował wpis i poruszył fanów do łez: "Miłość płynie od Was"

PHOTOVIPHOTO/EAST NEWS MWMEDIA WARSZAWA 23.02.2019 ZNANI PRZED STUDIEM DDTVN N/Z: ANITA SZYDLOWSKA ADRIAN SZYMANEK
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama