Tom z "40 kontra 20" w rozmowie z Party.pl odpowiedział na pytanie, czy widzowie zobaczą go jeszcze w innym programie telewizyjnym. Czy wkrótce weźmie udział w kolejnym show? Przystojny "Senior" z hitu Telewizyjnej Siódemki nie wyklucza, że jeszcze pojawi się na ekranach telewizorów. Zdradził nam, w jakim programie chciałby się wystąpić!

Reklama

Tom z "40 kontra 20" chce wystąpić w wielkim hicie TVN

Wielki finał drugiej edycji "40 kontra 20" już za nami. W ostatnim odcinku randkowego show Tom związał sie z Amirą, a Tomek z Kasią. Niestety, dziś wiemy już, że relacja par nie przetrwała próby czasu. Co wiecej, ostatnio okazało się, że "Senior" jest już w nowym związku. Tom z "40 kontra 20 jest zakochany, ale do tej pory nie pokazał wspólnych zdjęć z ukochaną.

Chociaż od ostatniego odcinka "40 kontra 20" nie minęło zbyt wiele czasu, to fani z pewnością już zastanawiają się, czy Tom planuje kolejne występy w telewizji. Czy pojawi się w innym programie? Tom zdradził nam, w jakim show chciałby wziąć udział. Wspomniał o "Hotelu Paradise", ale jest jeszcze jeden format, który go bardzo interesuje... chodzi o "Azja Express"!

Ja nawet rozmawiałem z moją dziewczyną o tym, że taki projekt, w którym widzielibyśmy się żeby też wziąć w nim udział to jest "Azja Express"- wyznał Tom.

Posłuchajcie, co jeszcze powiedział przed kamerą Party.pl!

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga Zapadka i Robert Kochanek udawali związek?! Zaskakujący wpis

Zobacz także
Party.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama