Magda miażdży Toma po obejrzeniu 40 kontra 20
Mat. prasowe 40 kontra 20
TV-Show

"40 kontra 20": Magda miażdży Toma: "Nieźle po mnie jedziesz" 

Magda jest oburzona zachowaniem Toma po obejrzeniu "40 kontra 20". "Szkoda, że wtedy nie wiedziałam co i jak mówisz za moimi plecami".

Magdalena Bolesławska w "40 kontra 20" zrobiła wrażenie zarówno na Tomie Grabowskim jak i Tomku Zarzyckim. Ostatecznie trafiła na glamping do Juniora, co mocno zdenerwowało Seniora. Jednak wystarczyło zaledwie kilka dni by Tom diametralnie zmienił zdanie o Magdzie i wypowiadał się o niej niepochlebnie za jej plecami: 

Nastawiłeś przeciw mnie swoje dziewczyny i jeszcze próbowałeś manipulować @tomekzarzycki 🤦🏼‍♀️ Dzięki Stary 🙋🏼‍♀️ - napisała Magda na Instagramie. 

Nawet nie kryła swojego oburzenia po obejrzeniu nowego odcinka "40 kontra 20". 

"40 kontra 20": Tom o toksycznym zachowaniu: "Dziewczyny płakały, ale każdy wiedział, po co tam idzie"

"40 kontra 20": Magda ostro o zachowaniu Toma w programie: "Nieźle jedziesz po mnie"

Kilkanaście pięknych kobiet walczy o względy dwóch mężczyzn. Nic dziwnego, że w "40 kontra 20" nie brakuje konfliktów. Po pierwszej ceremonii chaosu, gdy dziewczyny anonimowo mogły wytknąć sobie, co o sobie myślą wybuchła niezła awantura. Magda z "40 kontra 20" wyprowadziła koleżanki z równowagi. Nazwały ją protekcjonalną, zarozumiałą i rządzącą się. Kobieta czuła się pokrzywdzona i mocno walczyła o swoje dobre imię. Wieczorem przed willą wybuchła głośna kłótnia, którą słyszał Tom. Kolejnego dnia wraz z dziewczynami obgadywał Magdę i nastawiał dziewczyny przeciwko niej. Magda po obejrzeniu odcinka "40 kontra 20" zostawiła w sieci gorzki komentarz, w którym zwróciła się bezpośrednio do Toma: 

@mr.grabowsky nieźle jedziesz po mnie w 5-tym odcinku, właśnie skończyłam go oglądać na @player.pl 🤦🏼‍♀️ Nastawiłeś przeciw mnie swoje dziewczyny i jeszcze próbowałeś manipulować @tomekzarzycki 🤦🏼‍♀️ Dzięki Stary 🙋🏼‍♀️👌🏻 Szkoda, że wtedy tego nie wiedziałam co i jak mówisz za moimi plecami 💁🏼‍♀️

Co konkretnie wydarzyło się w odcinku? 

Zobacz także: "40 kontra 20": pierwsza kłótnia w programie! Magda nie wytrzymała, teraz się tłumaczy: "Taki charakter"

"40 kontra 20": Tom buntuje uczestniczki przeciwko Magdzie? 

Niektóre dziewczyny z "40 kontra 20" wzięły sobie do serca uwagi koleżanek, jednak niektóre nie mogły sobie poradzić z opiniami. Szczególnie Magda miała im za złe, że podczas ceremonii chaosu mogły zniszczyć jej opinię zarówno w oczach Toma jak i Tomka. Wypomniała Amirze, twierdząc, że wybieliła siebie jednocześnie ją oczerniając, kiedy sama zwróciła jej uwagę jedynie na zachowanie czystości na glampingu. To samo tyczyło się Anity. Do całości wtrąciła się Iza i Karolina, co skończyło się głośną awanturą, a dziewczyny nie przebierały w słowach. 

- Wszystkie byłyśmy w szoku, jak one się do siebie rzucają - podsumowała Asia. 
- Bałam się, że one za chwilę się zaatakują - dodała Kasia. 

W komentowanie wieczornej awantury, kolejnego dnia włączył się Tom, który zupełnie zmienił nastawienie do Magdy, obrażając ją przy dziewczynach, które zamieszkały w jego willi. 

- Wydarłyśmy się wszystkie na siebie, jak zwierzęta - powiedziała Amira. 
- Położyłem się spać, usłyszałem jakieś krzyki, byłem przerażony, że możecie w ten sposób ze sobą rozmawiać. Przeraziłem się, nie jak u mnie w willi są kobiety, które rozmawiają w ten sposób... - narzekał. 

Tom obraża Magdę w 40 kontra 20
Mat. prasowe 40 kontra 20

Zobacz także: "40 kontra 20": Tom o udziale w programie! Zdradził swój ideał kobiety. Woli starsze czy młodsze?

Mieszkanki willi z "40 kontra 20", poruszając temat Magdy, oburzały się, że zwracała im uwagę o czystość w niemiły sposób. 

- Ona nie jest w ogóle wyluzowana. Wielką damę udaje. Może to będzie fajne, jak na salony pójdzie ale to kurde Kreta - zaczęła Amira.  
- Chciałybyście, żeby ona była w willi? - podkręcał Tom.
- Ja nie chcę mieszkać z tą osobą nigdy. 
- Mi przeszkadza, że ona używa wulgarnych słów, bo uważam, że kobiety nie powinny w ten sposób rozmawiać ze sobą - zawyrokował. 

Tom obgaduje Magdę w 40 kontra 20
Mat. prasowe 40 kontra 20

Tom z "40 kontra 20" stwierdził, że Magda zrobiłaby wszystko by zamienić glamping na jego wygodną willę, chociaż w trakcie odcinka sama Magda przyznawała, że nie chciałaby zmian: 

- Magda mówi, że jest jej fajnie na dole, ale chciałaby być na górze. Zaczynają brać górę emocje, że ona jest wkurzona, że ona nie jest tutaj. 
- Wielka dama chciałaby do willi trafić - podsumowała Amira, która gorzko stwierdziła, że "Magda pokazała swoje prawdziwe oblicze". 

Amira obgaduje Magdę w 40 kontra 20
Mat. prasowe 40 kontra 20

O tym, jak po ceremoni chaosu w "40 kontra 20" zachowywały się dziewczyny, Tom poskarżył Tomkowi, który stwierdził, że nie uważa by pomiędzy jego dziewczynami panowały zgrzyty. Senior postanowił w szczególności obgadać Magdę, którą obwinił o cały konflikt. W dalszej części dnia ponownie buntował dziewczyny przeciwko Magdzie i złośliwie komentował każde jej zachowanie. Jak myślicie, co konkretnie spowodowało taką niechęć z jego strony? W końcu dopiero co miał za złe Juniorowi, że sprzątnął mu Magdę sprzed nosa. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Co słychać u finalistów hitowego show? Czy Robert Kochanek znalazł miłość?

Magda z drugiej edycji 40 kontra 20
mat. prasowe

40 kontra 20 - Tom i Monika
Screen programu 40 kontra 20/Player.pl
TV-Show
"40 kontra 20": Monika zawróciła Tomowi w głowie. Senior już zaprosił nową uczestniczkę do sypialni
Po namiętnych pocałunkach z Amirą, Tom z "40 kontra 20" zszokował uczestników swoją decyzją. "To był cios dla nas wszystkich" - grzmiała Dżoana.

W "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a panie coraz zacieklej walczą o względy programowego "Seniora" i "Juniora". Po ostrych kłótniach pomiędzy uczestniczkami przyszedł nas na uwodzenie i pierwsze namiętne chwile. Niestety, choć po upojnym pocałunku z Tomem Amira liczyła, że to właśnie ona stanie się faworytką "Seniora", ten jednak tak zachwycił się nową mieszkanką luksusowej greckiej posiadłości, że już zaprosił ją... do swojej sypialni. - Całujemy się i on nagle inną? - grzmiała Amira. Co tam się wydarzyło?! "40 kontra 20": Tom zaprosił nową do sypialni. Uczestniczki są wściekłe Nowa edycja miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki już od pierwszych odcinków wzbudza wiele skrajnych emocji. I choć do tej pory prym wiodła Magda, która w "40 kontra 20" weszła w poważny konflikt z Izką i innymi dziewczynami, to teraz oczy wszystkich zwrócone są w stronę zjawiskowej Amiry. 27-latka, choć początkowo skłaniała się ku "Juniorowi" - Tomkowi, teraz skupia się na rozwianiu relacji z Tomem. Co więcej, para ma już za sobą namiętne pocałunki, do których ciemnowłosa piękność przyznała się Asi.  - Tom mnie pocałował - mówiła rozanielona Amira w rozmowie z Asią. - Wziął najpierw takiego cmoczka, a potem wiesz... językiem - chwaliła się  Te rewelacje sprawiły, że Asia nie dowierzała słowom koleżanki. I gdy wydawać by się mogło, że od czasu namiętnego pocałunku to właśnie Amira stanie się faworytką Toma Grabowskiego z "40 kontra 20" , do programu weszła nowa uczestniczka, która totalnie pokrzyżowała szyki 27-latki. To właśnie piękną Monikę Tom zaprosił do swojej willi jako pierwszą podczas premierowej ceremonii eliminacyjnej. - Monika jest inna, naturalna - zachwycał się nową uczestniczką Tom. - Myślę, że...

40 kontra 20 mdlejąca Amira
40 kontra 20/ Player.pl
Newsy
"40 kontra 20": Omdlenie Amiry na planie i kolejne przegrupowanie. Nie zabrakło łez
W ostatnim odcinku "40 kontra 20" zrobiło się naprawdę gorąco. Amira nie wytrzymała napięcia i zemdlała. Co ją tak wyprowadziło z równowagi?

Wydarzenia w drugiej edycji kontrowersyjnego show "40 kontra 20" nabierają tempa. Zarówno w ekskluzywnej willi, jak i na glampingu da się wyczuć gęstą atmosferę. Ta udziela się także uczestniczkom show. Tym razem napięcia nie wytrzymała Amira, której zdrowie odmówiło posłuszeństwa. Ponadto program opuściła jedna z uczestniczek. Która? "40 kontra 20": omdlenie Amiry i emocjonująe ceremonia eliminacyjna Druga edycja matrymonialnego show TVN-u rozkręciła się na dobre. Ostatnio byliśmy świadkami karczemnej awantury Izy i Magdy z "40 kontra 20" . Różnice charakteru coraz bardziej dają się we znaki. Jednak nie tylko pomiędzy paniami dochodzi do licznych sprzeczek. Na świeczniku uczestniczek są także panowie, którzy coraz śmielej podchodzą do swoich wybranek i wakacyjnych zabaw. Ostatnio uczestniczki były oburzone zachowaniem Toma z "40 kontra 20" , który pozwolił sobie na intymny masaż Natalii i Izy. Wówczas polały się łzy. W najnowszym odcinku show także nie brakowało dużych emocji. Przez moment zrobiło się nawet niebezpiecznie. Na Krecie wielkimi krokami nadchodził moment grozy - przegrupowanie. Wówczas panowie nie ukrywali swojego zdenerwowania, jednak większe powody do stresu miały kobiety.  A w szczególności Amira: - Byłam pewna, że dzisiaj ja odpadnę - wyznała. Zobacz także:  "40 kontra 20":  zalana łzami Magda gorzko o rodzicach. "Po prostu mnie zostawili" [TYLKO U NAS] Ta jednak, ku wielkiemu zaskoczeniu trafiła na glamping młodszego uczestnika, Tomka. Wielkie emocje natomiast nadal jej nie odpuszczały. Te dały się we znaki, kiedy podczas ceremonii Tom poprosił na przemowę przyjaciółkę Amiry, Asię. Wówczas pozostałe dziewczyny zauważyły, że z piękną brunetką dzieje się coś niepokojącego. Ceremonia została przerwana, a zarówno...

Zapłakana Natalia w 40 kontra 20
Mat. prasoweMat. prasowe 40 kontra 20
TV-Show
"40 kontra 20": Pocałunek Toma i Amiry wywołał aferę. Polały się łzy
Tom z "40 kontra 20" bawi się uczuciami dziewczyn? Amira nie radzi sobie z zazdrością, a Natalia popłakała się: "Pozwoliłam dopuścić siebie zbyt blisko".

Uczestniczki maja powoli dość zachowania Toma. Senior z "40 kontra 20" flirtuje z kilkoma dziewczynami jednocześnie, wzbudzając w nich zazdrość. Popisowy pocałunek Toma i Amiry na tarasie willi został zauważony przez dziewczyny z glampingu i wywołał aferę, która skończyła się łzami.  Płaczę dlatego, że znowu gdzieś gdzie byłam czujna i kontrolowałam to, to teraz sobie pozwoliłam dopuścić siebie zbyt blisko - mówiła zapłakana Natalia.  Z kolei Amira była przerażona, że przez co to zaszło między nią a Tomem zostanie znienawidzona przez koleżanki z willi. Zarówno ona jak Natalia próbowały wypytać Toma o jego intencje, jednak ich pytania pozostawił bez odpowiedzi. Robi to specjalnie?  "40 kontra 20": Tom całuje Amirę. Natalia zalewa się łzami  Tom z "40 kontra 20 " zrazi do siebie wszystkie uczestniczki? Z flirtowaniem bezsprzecznie czuje się jak ryba w wodzie, jednak wygląda na to, że dziewczyny powoli zaczynają czuć się ranione. Zachowanie Toma sprawia, że zaczynają się angażować, a zazdrość zaczyna dominować wśród uczuć. Chociaż Tom wydaje się wysyłać Amirze jednoznaczne sygnały, nie unika flirtowania z innymi.  Nic dziwnego, że Amira zezłościła się, gdy musiała słuchać jak Tom droczy się z Dżoaną. Moment, w którym "Żona Hollywood" zdecydowała się dać Tomowi buziaka wyprowadził ją z równowagi:  Wkurza mnie to, że nie mam do niczego pewności. Całuje się ze mną i z inną, to też mnie w... nie jest to fajna sytuacja.  Tom zdecydowanie wie, jak działa na dziewczyny, a one wybaczają mu kolejne przewinienia. Tak też było w rozmowie z Amirą, kiedy chciała wypomnieć mu flirty z Dżoaną, której do tej pory nie uważała za konkurentkę:   - Czyli nie tak z każdą ale z Dżoaną? Kiss?  - Ale jakie kiss było z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik