40 kontra 20 - Tom i Monika
Screen programu 40 kontra 20/Player.pl
TV-Show

"40 kontra 20": Monika zawróciła Tomowi w głowie. Senior już zaprosił nową uczestniczkę do sypialni

Po namiętnych pocałunkach z Amirą, Tom z "40 kontra 20" zszokował uczestników swoją decyzją. "To był cios dla nas wszystkich" - grzmiała Dżoana.

W "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a panie coraz zacieklej walczą o względy programowego "Seniora" i "Juniora". Po ostrych kłótniach pomiędzy uczestniczkami przyszedł nas na uwodzenie i pierwsze namiętne chwile. Niestety, choć po upojnym pocałunku z Tomem Amira liczyła, że to właśnie ona stanie się faworytką "Seniora", ten jednak tak zachwycił się nową mieszkanką luksusowej greckiej posiadłości, że już zaprosił ją... do swojej sypialni.

- Całujemy się i on nagle inną? - grzmiała Amira.

Co tam się wydarzyło?!

"40 kontra 20": Tom szczerze o Dżoanie: "Nie miałem wyrzutów sumienia, że ją zwodziłem"

"40 kontra 20": Tom zaprosił nową do sypialni. Uczestniczki są wściekłe

Nowa edycja miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki już od pierwszych odcinków wzbudza wiele skrajnych emocji. I choć do tej pory prym wiodła Magda, która w "40 kontra 20" weszła w poważny konflikt z Izką i innymi dziewczynami, to teraz oczy wszystkich zwrócone są w stronę zjawiskowej Amiry. 27-latka, choć początkowo skłaniała się ku "Juniorowi" - Tomkowi, teraz skupia się na rozwianiu relacji z Tomem. Co więcej, para ma już za sobą namiętne pocałunki, do których ciemnowłosa piękność przyznała się Asi. 

- Tom mnie pocałował - mówiła rozanielona Amira w rozmowie z Asią. - Wziął najpierw takiego cmoczka, a potem wiesz... językiem - chwaliła się 

Te rewelacje sprawiły, że Asia nie dowierzała słowom koleżanki. I gdy wydawać by się mogło, że od czasu namiętnego pocałunku to właśnie Amira stanie się faworytką Toma Grabowskiego z "40 kontra 20", do programu weszła nowa uczestniczka, która totalnie pokrzyżowała szyki 27-latki. To właśnie piękną Monikę Tom zaprosił do swojej willi jako pierwszą podczas premierowej ceremonii eliminacyjnej.

- Monika jest inna, naturalna - zachwycał się nową uczestniczką Tom. - Myślę, że będziemy nadawać na podobnych falach - dodał. 

40 kontra 20 - Tom i Monika podczas ceremonii eliminacyjnej
Screen programu 40 kontra 20/Player.pl

Zobacz także: "40 kontra 20": Magda miażdży Toma: "Nieźle po mnie jedziesz"

- Myślę, że to był cios w nas wszystkich, bo okazało się, że żadna z nas nie jest bezpieczna tak naprawdę - mówiła rozczarowana Dżoana.

- Całujemy się i on nagle inną? - grzmiała Amira.

To jednak dopiero początek zawodów, z jakimi tego wieczoru przyszło się mierzyć Amirze.

40 kontra 20 - Tom i Monika po ceremonii eliminacyjnej
Screen programu 40 kontra 20/Player.pl

Zobacz także: "40 kontra 20": Magda wyprowadziła uczestniczki z równowagi. "Pretensjonalna. Zarozumiała" - grzmią

Tuż po wyborze Moniki, Tom zaprosił do swojej luksusowej willi Magdę, z którą 27-latka jeszcze niedawno była skonfliktowana. Dopiero później przyszedł czas na Amirę, Dżoanę oraz Anitę. I gdy wydawać by się mogło, że to już koniec rewelacji, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Tuż po ceremonii eliminacyjnej programowy "Senior" postanowił zaproponować Monice noc w jego sypialni.

- Postanowiłem, że Monika zostanie dzisiaj na noc ze mną - oznajmił uczestniczkom Tom. - Zostanie u mnie w sypialni - dodał.

40 kontra 20 - Tom po ceremonii eliminacyjnej
Screen programu 40 kontra 20/Player.pl

- Jak to? Od tak tak idzie do jego sypialni, od razu w pierwszą noc? - burzyła się Anita.

- Opadła mi szczęka - mówiła zdegustowana Amira. 

Myślicie, że ta decyzja sprawi, że w willi zapanuje chaos?

"40 kontra 20": kim jest Monika Piwowarska?

Już w programie Monika przyznała, że z zawodu jest chemiczką, która tworzyła receptury kosmetyków i leków. Nowa uczestniczka "40 kontra 20" jednak postanowiła oddać się w pełni swojej pasji i obecnie jest specjalistką od marketingu. 

- Czego się nie dotknie, zamienia w sukces. Poprzeczkę stawia sobie coraz wyżej. Energiczna, zdecydowana, pewna siebie.  A z drugiej strony wrażliwa i delikatna - informuje stacja TVN.

Myślicie, że Monika nieźle namiesza w programie?

Zobacz także: "40 kontra 20": Tom o udziale w programie! Zdradził swój ideał kobiety. Woli starsze czy młodsze?

Monika Piwowarska w 40 kontra 20
mat. prasowe

Monika Piwowarska w drugiej edycji 40 kontra 20
mat. prasowe

Zapłakana Natalia w 40 kontra 20
Mat. prasoweMat. prasowe 40 kontra 20
TV-Show
"40 kontra 20": Pocałunek Toma i Amiry wywołał aferę. Polały się łzy
Tom z "40 kontra 20" bawi się uczuciami dziewczyn? Amira nie radzi sobie z zazdrością, a Natalia popłakała się: "Pozwoliłam dopuścić siebie zbyt blisko".

Uczestniczki maja powoli dość zachowania Toma. Senior z "40 kontra 20" flirtuje z kilkoma dziewczynami jednocześnie, wzbudzając w nich zazdrość. Popisowy pocałunek Toma i Amiry na tarasie willi został zauważony przez dziewczyny z glampingu i wywołał aferę, która skończyła się łzami.  Płaczę dlatego, że znowu gdzieś gdzie byłam czujna i kontrolowałam to, to teraz sobie pozwoliłam dopuścić siebie zbyt blisko - mówiła zapłakana Natalia.  Z kolei Amira była przerażona, że przez co to zaszło między nią a Tomem zostanie znienawidzona przez koleżanki z willi. Zarówno ona jak Natalia próbowały wypytać Toma o jego intencje, jednak ich pytania pozostawił bez odpowiedzi. Robi to specjalnie?  "40 kontra 20": Tom całuje Amirę. Natalia zalewa się łzami  Tom z "40 kontra 20 " zrazi do siebie wszystkie uczestniczki? Z flirtowaniem bezsprzecznie czuje się jak ryba w wodzie, jednak wygląda na to, że dziewczyny powoli zaczynają czuć się ranione. Zachowanie Toma sprawia, że zaczynają się angażować, a zazdrość zaczyna dominować wśród uczuć. Chociaż Tom wydaje się wysyłać Amirze jednoznaczne sygnały, nie unika flirtowania z innymi.  Nic dziwnego, że Amira zezłościła się, gdy musiała słuchać jak Tom droczy się z Dżoaną. Moment, w którym "Żona Hollywood" zdecydowała się dać Tomowi buziaka wyprowadził ją z równowagi:  Wkurza mnie to, że nie mam do niczego pewności. Całuje się ze mną i z inną, to też mnie w... nie jest to fajna sytuacja.  Tom zdecydowanie wie, jak działa na dziewczyny, a one wybaczają mu kolejne przewinienia. Tak też było w rozmowie z Amirą, kiedy chciała wypomnieć mu flirty z Dżoaną, której do tej pory nie uważała za konkurentkę:   - Czyli nie tak z każdą ale z Dżoaną? Kiss?  - Ale jakie kiss było z...

40 kontra 20: Amira
Instagram @ami_ellili
TV-Show
"40 kontra 20": Amira opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną! Fani: "Super razem wyglądacie!"
Amira z "40 kontra 20" pokazała czułe zdjęcie z przystojnym blondynem. Widzowie show nie przeszli obojętnie obok tego kadru!

Fani uwielbianego formatu TVN "40 kontra 20" do tej pory podejrzewali, że Amirę i Toma połączyło prawdziwe uczucie. Tymczasem jednak na instagramowym profilu pięknej brunetki pojawiło się zdjęcie z tajemniczym blondynem, któremu ta nie szczędzi czułości. To dało do myślenia fanom programu "40 kontra 20"! "40 kontra 20": Amira z tajemniczym blondynem Bez wątpienia w drugiej edycji programu "40 kontra 20" to właśnie Amira stała się jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek Piękna brunetka często porównywana jest do Kingi z pierwszej odsłony. Wszystko ze względu na to, że w programie "40 kontra 20" Amira bardzo zbliżyła się do Toma , tym samym, stając się najwiekszą rywalką wszystkich dziewczyn, które w ekskuluzywnej willi walczą o względy "seniora". Pomimo kryzysu w ich relacji, ostatecznie w czasie przeparowania  w "40 kontra 20" Tom dał kolejną szansę Amirze . Po decyzji Toma fani show nie mieli wątpliwości, że tą dwójkę połączyło prawdziwe uczucie. Tymczasem piękność z "40 kontra 20" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z tajemniczym, przystojnym mężczyzną! Na fotografii Amira z wielkim uśmiechem na twarzy przytula się do blondyna z niebieskimi oczami, który jest wizualnym przeciwieństwem 44-latka. - Z kim ja tu jestem 🙈 - napisała na swoim Instagramie. Zobacz także:   "40 kontra 20": Tom zrywa z Amirą. Polały się łzy Nie da sie ukryć, że jej najnowszy post wywołał duże poruszenie w sieci. Pod zdjęciem uczestniczki "40 kontra 20"  posypały się liczne komentarze internautów. Ci nie ukrywają, że przystojny blondyn zrobił na nich ogromne wrażenie: - Piękne foto Ami ❤️ Pan obok fajny 🥰🥰 - 😍😍😍😍 kim jest ten chłopak!?...

40 kontra 20 mdlejąca Amira
40 kontra 20/ Player.pl
Newsy
"40 kontra 20": Omdlenie Amiry na planie i kolejne przegrupowanie. Nie zabrakło łez
W ostatnim odcinku "40 kontra 20" zrobiło się naprawdę gorąco. Amira nie wytrzymała napięcia i zemdlała. Co ją tak wyprowadziło z równowagi?

Wydarzenia w drugiej edycji kontrowersyjnego show "40 kontra 20" nabierają tempa. Zarówno w ekskluzywnej willi, jak i na glampingu da się wyczuć gęstą atmosferę. Ta udziela się także uczestniczkom show. Tym razem napięcia nie wytrzymała Amira, której zdrowie odmówiło posłuszeństwa. Ponadto program opuściła jedna z uczestniczek. Która? "40 kontra 20": omdlenie Amiry i emocjonująe ceremonia eliminacyjna Druga edycja matrymonialnego show TVN-u rozkręciła się na dobre. Ostatnio byliśmy świadkami karczemnej awantury Izy i Magdy z "40 kontra 20" . Różnice charakteru coraz bardziej dają się we znaki. Jednak nie tylko pomiędzy paniami dochodzi do licznych sprzeczek. Na świeczniku uczestniczek są także panowie, którzy coraz śmielej podchodzą do swoich wybranek i wakacyjnych zabaw. Ostatnio uczestniczki były oburzone zachowaniem Toma z "40 kontra 20" , który pozwolił sobie na intymny masaż Natalii i Izy. Wówczas polały się łzy. W najnowszym odcinku show także nie brakowało dużych emocji. Przez moment zrobiło się nawet niebezpiecznie. Na Krecie wielkimi krokami nadchodził moment grozy - przegrupowanie. Wówczas panowie nie ukrywali swojego zdenerwowania, jednak większe powody do stresu miały kobiety.  A w szczególności Amira: - Byłam pewna, że dzisiaj ja odpadnę - wyznała. Zobacz także:  "40 kontra 20":  zalana łzami Magda gorzko o rodzicach. "Po prostu mnie zostawili" [TYLKO U NAS] Ta jednak, ku wielkiemu zaskoczeniu trafiła na glamping młodszego uczestnika, Tomka. Wielkie emocje natomiast nadal jej nie odpuszczały. Te dały się we znaki, kiedy podczas ceremonii Tom poprosił na przemowę przyjaciółkę Amiry, Asię. Wówczas pozostałe dziewczyny zauważyły, że z piękną brunetką dzieje się coś niepokojącego. Ceremonia została przerwana, a zarówno...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik