Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Bartek żałuje, że wybrał Patrycję? Zdradził, jak naprawdę wygląda ich związek

Z początku nikt nie podejrzewał, że "40 kontra 20" Bartek postanowi opuścić z Patrycją. Dziś postąpiłby inaczej?

Wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" przyniósł widzom niezapomniane emocje. Do gry o serce Roberta Kochanka, wróciła Kinga, która razem z Seniorem opuściła program, a Bartek Andrzejczak wzruszył wszystkich, wybierając Patrycję. Po zakończeniu emisji randkowego show obie pary w końcu mogły przestać ukrywać, jednak czy uczucie które połączyło Pati i Bartito, na pewno przetrwało próbę czasu? A może teraz Bartek żałuje, że w finale postawił na blond piękność? Junior opublikował na swoim profilu na Instagramie zaskakującą relację.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga oceniła związki uczestników: "To nie ignorancja tylko..."

"40 kontra 20": Bartek Andrzejczak zdradził, jak wyglada jego związek z Patrycją

Choć z początku Bartka i Patrycję łączyły tylko koleżeńskie relacje, okazało się, że w przypadku tej dwójki od przyjaźń do miłości była bardzo krótka droga, i choć widzowie nie raz byli świadkami kłótni pomiędzy uczestniczką a Juniorem, od pewnego momentu nikt już nie miał wątpliwości z kim Bartek opuści glamping. Finał "40 kontra 20" okazał się niezwykle wzruszający, a wyznanie Juniora przyprawiło pozostałe uczestniczki o łzy. 

Pati, jesteś moją wiewióreczką i każdy dzień z Tobą jest jak dzień w raju. Nie wyobrażam sobie, jak bez Ciebie działać. Z każdym dniem zaczynam zakochiwać się. Czy chcesz być razem ze mną jak stąd wyjdziemy, jako moja dziewczyna? - mówił chłopak.

Patrycja nie mogła się nie zgodzić i para postanowiła kontynuować swoją przygodę po programie. Związek bohaterów "40 kontra 20" jednak nie należy do najłatwiejszych, bo ukochanych dzielą dalekie kilometry. Bartek mieszka w Berlinie, ona w Londynie. Czy w ich przypadku odległość okazała się problemem nie do pokonania? Kiedy internauci zapytali Juniora, czy miewa chwile, w których żałuje, że wybrał Patrycję, ten udzielił zaskakującej odpowiedzi!

Nigdy takiej chwili nie było i nigdy takiej chwili nie będzie - skomentował z pewnością w głosie. 

Bartek i Patrycja w finale 40 kontra 20
mat. prasowe

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja świętuje finał w klubie ze striptizem. Co na to Bartek?

Jak widać Barek Andrzejczak nie ma co do swojej wybranki żadnych wątpliwości. Junior zdradził, jak naprawdę wygląda ich związek na odległość. 

Z Pati jest naprawdę wszystko super. Bardzo mocno ją kocham. Mamy codziennie z sobą kontakt i się - jak najczęściej możemy - odwiedzamy - wyznał. - Oczywiście chcemy siebie na co dzień, chcemy codziennie budzić się obok siebie. 

Wygląda również na to, że już niebawem para postawi kolejny, wspólny krok, bo jak zdradził Bartek w rozmowie z Plejadą, pod koniec roku on i Patrycja zamierzają razem zamieszkać. W swojej relacji na Insagramie chłopak przyznał, że o niczym innym nie marzą tak, jak o tym by codziennie budzić się obok siebie! Co więcej, Patrycja nie jest jedyną uczestniczką "40 kontra 20" z którą Bartek utrzymuje kontakt! 

Z Izą mamy bardzo fajną koleżeńską relację i też z Pati już byliśmy odwiedzić Izę i Lindę. I też staramy się mimo tego dystansu cały czas ze sobą jakiś tam kontakt mieć - zdradził Bartek. 

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 są razem po programie
Instagram @bartek_40kontra20

Już nie możemy się doczekać, aż Bartek i Patrycja znowu się spotkają i pokażą nam kolejne, wspólne romantyczne zdjęcia! Do końca roku zostało jeszcze trochę czasu. Sądzicie, że ich związek to przetrwa? W "40 kontra 20" tych dwoje zaliczyło nie jedną kłótnię, jednak zawsze potrafili znaleźć nić porozumienia.

Patrycja i Bartek rozmawiają nad basenem
Mat. prasowe
 

Batek jest wściekły na Patrycję
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Bartek był zły na produkcję, że nie dostał willi? Zabrał głos! 
Bartek z "40 kontra 20" szczerze odpowiedział na pytania internautów odnośnie warunków, które miał w programie. Sprawdźcie, co zdradził w sieci!

Bartek z "40 kontra 20" podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytanie fanów o kulisy randkowego show. Czy przystojny Junior miał żal do produkcji za to, że musiał zamieszkać na glampingu podczas gdy Robert Kochanek, miał do swojej dyspozycji luksusową willę? Jest szczery komentarz Bartka! Sprawdźcie, co powiedział. Bartek z "40 kontra 20" wolał zamieszkać w willi? Wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" już za nami. W randkowym show, w którym kobiety w różnym wieku walczą o względy dwóch mężczyzn- Seniora i Juniora nie zabrakło wielkich emocji i zwrotów akcji. W ostatnim odcinku panowie zdecydowali z kim chcą stworzyć związek- Bartek wybrał Patrycję, a Robert zaskoczył chyba wszystkich i związał się z Kingą, którą jeszcze dzień wcześniej chciał wyrzucić z programu.  Jak już wiemy, związki Bartka i Patrycji oraz Roberta i Kingi z "40 kongtra 20" przetrwały próbę czasu i wciąż są razem.  Z Pati jest naprawdę wszystko super. Bardzo mocno ją kocham. Mamy codziennie z sobą kontakt i się, jak najczęściej możemy, odwiedzamy - mówił ostatnio Bartek - Oczywiście chcemy siebie na co dzień, chcemy codziennie budzić się obok siebie- dodał. Teraz Bartek podczas relacji na InstaStories postanowił odpowiedzieć na pytania fanów, a jeden z internautów zapytał go, czy nie miał żalu do produkcji, która zdecydowała, że to właśnie on zamieszka na glampingu, a nie w willi. Jak odpowiedział Junior z "40 kontra 20"? Gdybyście mnie pierwszego dnia zapytali to owszem wolałbym być w willi. Luksusy i w ogóle ale jakbyście mnie piątego dnia zapytali to nie, bym się w życiu nie zamienił. To słońce, ta natura... To było to!- odpowiedział szczerze Bartek. Czekacie już na...

Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy
Oto wielcy zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20"! Fakt, że Bartek wybrał Patrycję nie był zaskoczeniem, ale czy ich relacja przetrwałą po programie?

Patrycja i Bartek to druga zwycięska para pierwszego sezonu "40 kontra 20"! Bartek Andrzejczak dokonał wyboru, a mając u swojego boku ukochaną Izę, z którą jednak nie tworzył bliższej relacji oraz Patrycję, która bardzo go intrygowała, nie miał wątpliwości! Ta relacja w programie przetrwała tak wiele, że finał nie mógł potoczyć się inaczej. Czy Patrycja i Bartek są nadal w związku po programie? Wszystko jasne! Odpowiedź znajdziecie na dole artykułu.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła! "40 kontra 20": Bartek i Patrycja są razem po programie? Patrycja w " 40 kontra 20 " początkowo nie stawiała nacisku na relacje. Za to doskonale dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami, z którymi mieszkała na planie. Z czasem jej charakter oraz czasami przesadna szczerość zaczęły być dostrzegane zarówno przez Seniora jak i Juniora, których uczucia początkowo były skupione na Kindze oraz Julii: Myślę, że Ty i ja popełniliśmy ten sam błąd - stwierdził Robert.  Niedługo później obaj doszli do wniosku, że to właśnie Patrycja jest kobietą godną zaufania i mocno wyróżniającą się charakterem. Gdy Bartek po raz pierwszy świadomie zaprosił ją na glamping, została w nim do samego końca.  Relacja Bartka i Patrycji jednak nie należała do najłatwiejszych, a uczestniczka bardzo często testowała jego cierpliwość . Mocny charakter "dwudziestki" dawał Bartkowi w kość, jednak i on nie pozostał dłużny wzbudzając w Pati zazdrość np. jako jedynej nie zapraszając jej na randkę, lub stawiając ją o krok od zagrożenia na eliminacjach. Tuż przed finałem świadomie został na glampingu z samą Agatą, wiedząc, że Patrycja będzie zazdrosna. Pewność siebie...

"40 kontra 20": Patrycja zdecydowała się na odważną metamorfozę fryzury
Instagram @bartek_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja drastycznie skróciła włosy i zmieniła ich kolor: "Bartek mnie zabije"
Patrycja Rodak z "40 kontra 20" zaskoczyła swoją najnowszą metamorfozą. Ukochana Bartka zaszalała z fryzurą. Sprawdźcie, jak teraz wygląda!

Choć Patrycja Rodak od lat robi karierę w świecie modelingu, największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w kontrowersyjnym miłosnym show - "40 kontra 20". Pati nie tylko wygrała program, zdobyła masę nowych fanów oraz wiele wspaniałych przyjaciółek, ale też odnalazła w miłosnym hicie TVN 7 miłość. Teraz, gdy wielki finał "40 kontra 20" jest już za nami, piękna uczestniczka chętnie dzieli się w sieci szczegółami swojego życia oraz związku z Juniorem, jednak jej najnowsze InstaStories wprawiło jej obserwatorów w osłupienie. Pati zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. - Bartek mnie zabije, bo on nienawidzi krótkich włosów - wyznaje na Instagramie Patrycja. Modelka nie tylko drastycznie skróciła włosy, ale też wyraźnie zmieniła ich kolor. Dobra zmiana? "40 kontra 20": Patrycja zdecydowała się na odważną metamorfozę fryzury Pomimo iż od telewizyjnej premiery finału "40 kontra 20" minął już ponad tydzień, emocje związane z kontrowersyjnym miłosnym show jeszcze nie opadły, a wręcz przeciwnie. Sympatycy randkowego hitu TVN 7 za pośrednictwem mediów społecznościowych z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania swoich ulubieńców oraz ich życie poza kamerami. Wiemy już, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek stworzyli związek po programie, również druga finałowa para Patrycja Rodak i Bartosz Andrzejak są w związku . Oba duety chętnie chwalą się również w sieci swoim szczęściem i coraz śmielej zdradzają kolejne smaczki odnośnie łączących ich uczuć. I choć to Robert i Kinga częściej chwalą się na Instagramie swoim szczęściem, zdradzając, jak wyglądały ich "nielegalne" randki , publikując zabawne zdjęcia, na których Robert liże Kingę po twarzy , czy dzieląc się w sieci intymnymi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik