Amira, którą mieliśmy okazję poznać w drugiej edycji programu "40 kontra 20" zazwyczaj stawia na naturalny look. W programie często rezygnowała z makijażu. Teraz z kolei pochwaliła się metamorfoza, którą wykonała jej uczestniczka "Hotelu Paradise". Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się Amira!

Reklama

"40 kontra 20": Amira zachwyciła metamorfozą

Za nami wielki finał drugiej edycji programu "40 kontra 20". Wiadomo już, że żadna z finałowych par nie przetrwała próby czasu. Pomimo tego uczestnicy cieszą się dziś sporą popularnością. Zdecydowaną ulubienicą fanów została Amira, która w programie była od samego początku, aż do jego końca. Amira zyskała sympatię widzów poprzez swoją konsekwencję i szczerość. Co więcej, w programie Amira zawsze pokazywała się w naturalnej odsłonie. Teraz przyszedł czas na wizualne zmiany! Amira wybrała się do Kornelii Głaszcz. Pędzle uczestniczki "Hotelu Paradise" zdziałały prawdziwe cuda:

- Dzisiaj odwiedziła mnie moja ulubienica z 40kontra20 @ami_ellili ❤️ I stworzyłyśmy makijaż wieczorowy ale w wersji mocno soczystej i rozświetlonej! Jak podoba wam się efekt końcowy ? - czytamy.

Instagram @ami_ellili

Zobacz także: "40 kontra 20": Tom znał Amello przed programem! U nas się tłumaczy

Panie postawiły na wieczorowy, bardzo elegancki makijaż, w którym Amira z "40 kontra 20" prezentuje się zupełnie inaczej, niż dotychczas. To nie umknęło także fanom show:

- Laleczka ????????

- Przepiękny makijaż na przepięknej Bogini✨️????

- Amira jest przepiękna, nawet bez makijażu wygląda cudnie ???? ❤️ Ten makijaż podkreśla jej piękną urodę ???? - rozpisują się pod postem.

Internauci nie zapomnieli również nawiązać do Toma:

Zobacz także

- No Tom jak zobaczy to zmieni zdanie o make upie ????????????

Instagram @ami_ellili

Zobacz także: "40 kontra 20": Kasia gorzko o Tomku! "Ja jestem bardziej ambitna". Zdradziła szczegóły ich rozstania

Reklama

Wiadomo, że ten nie był wielbicielem mocnego makijażu, co niejednokrotnie podkreślał będąc w programie. Czy myślicie, że programowy senior, widząc swoją ekspartnerkę w nowym wydaniu, faktycznie zmieni zdanie na temat makijażu?

Mat. prasowe 40 kontra 20
Reklama
Reklama
Reklama