Twoja Twarz Brzmi Znajomo Honorata Skarbek Mateusz Ziółko Marek Molak Rafał Szatan
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Oto wyniki.
1/10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

To było szaleństwo! Za nami kolejny, już czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak zawsze było dużo emocji, jurorzy raz nawet wstali z krzeseł i zaczęli... płakać! Kto ich tak wzruszył i ostatecznie zwyciężył? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii.

 

Przypominamy, nowe odcinki "TTBZ" w każdą sobotę o godzinie 22:00 na antenie Polsatu.

 

Zobacz też: Rafał Szatan jako Julio Iglesias w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Musicie to zobaczyć!

2/10
Honorata Skarbek

W 4. odcinku jako pierwsza na scenie pojawiła się Honorata Skarbek. Przemieniła się w Rihannę w utworze „Don’t Stop The Music”. To ogromne wyzwanie, między innymi przez charakterystyczną barwę głosu Rihanny.

– Energia, blask, show, szał. Wszystko pięknie, czysto, energetycznie. Bomba – mówiła Małgorzata Walewska.

3/10
Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko wcielił w „ponadikonę” – jak powiedział Maciej Dowbor – polskiej muzyki rozrywkowej, czyli Zbigniewa Wodeckiego w utworze „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Ten występ wywołał łzy wśród publiczności i na twarzach Kacpra Kuszewskiego i Piotra Gąsowskiego. Jurorzy wstali, a brawom nie było końca.

– Tu taki kwartet pękniętych serc siedzi w tej chwili. Zachwyconych twoim wykonaniem. Z mojego punktu widzenia to było perfekcyjne. Zawsze wiedziałem, że jesteś bardzo pięknym artystą i to,  co robisz jest fenomenalne – mówił Paweł Królikowski.

4/10
Marek Molak

Marek Molak przeistoczył się w Marię Koterbską i wykonał „Karuzelę”.

– Ja dla odmiany (Kacper Kuszewski był przeciwnego zdania – red.) absolutnie dostrzegłam ogromną kobiecość w lekkości na scenie, w wielkim wdzięku eleganckiej pani. Dla mnie byłeś bardzo kobiecy, bardzo leciutki z ogromnym kobiecym wdziękiem (…). Akurat w tej piosence momentami przebijający się męski głos był nieunikniony – oceniła występ Kasia Skrzynecka.

 

5/10
Rafał Szatan

Rafał Szatan wylosował Julio Iglesiasa w piosence „La Paloma”.

– Raz, że Julio, drugi raz, że Szatan i to po prostu nie ma co zbierać. Wykonanie fenomenalne – komplementował Rafała Paweł Królikowski.

 

6/10
Boogie

Boogie z Łobuzów przeszedł transformację w Norbiego. „Kobiety są gorące” w jego wykonaniu podsumował Kacper Kuszewski:

- Jestem zachwycony twoimi umiejętnościami spikera radiowego (…). To co było najważniejsze, ten luz, ta zabawa. To było w twoim występie w 180 procentach (…). Bardzo przyjemnie się to oglądało.

 

7/10
Kasia Maciąg

Kasia Maciąg wcieliła się w Debbie Harry z Blondie w „Heart of Glass”.

– Dzisiaj kapitalna blondi z zespołu „Blondie” – powiedziała Kasia Skrzynecka.

 

8/10
Michalina Sosna

Michalina Sosna zmieniła się w Limahla i zaśpiewała „Too Shy”.

– Nie do końca mnie dzisiaj ta iluzja przekonała. Bardzo doceniam pracę, którą wykonałaś. Wszystkie elementy jakby osobno się zgadzały. I jeszcze tam zabrakło tego czynnika magii, żeby było perfekcyjnie. Ale dobry występ – stwierdził Kacper Kuszewski.

9/10
Adriana Kalska

Adriana Kalska przeistoczyła się w Margaret.

– Tam może na początku była taka odrobina niepewności natomiast nawet jak ci wypadnie odsłuch to naprawdę jesteś dobra. Musisz uwierzyć, że to co prezentujesz jest dobre. I to nad czym tak ciężko pracowałaś tak długo działa. I to musi przynieść efekt (…). Byłaś świetna – oceniła Małgorzata Walewska.

10/10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Po głosowaniu jurorów zdecydowanie prowadził Mateusz Ziółko, zgromadziwszy 40 punktów. Kolejne 20 otrzymał od współuczestników i wygrał odcinek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji „O Zdrowie Dziecka”.

 

A w kolejnym odcinku:

Marek Molak – Katarzyna Nosowska (Hey),

Michalina Sosna – Katy Perry,

Boogie – Cardi B,

Honorata Skarbek – Paul Mccartney,

Ada Kalska – Joe Cocker,

Rafał Szatan – Dawid Podsiadło,

Kasia Maciąg – Alizee,

Mateusz Ziółko – Lenny Kravitz.