Najpiękniejsze fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes 2019: Bella Hadid
East News

Jakie fryzury królują w tym roku na festiwalu w Cannes? Koki! Wysokie upięcia ozdobione lokami są wyraźnym nawiązaniem do uczesań z lat 90. Wiemy, jak je nosić teraz!

Fryzury na festiwalu w Cannes

Gwiazdy bardzo polubiły nawiązania do stylu lat 90. Beżowo-brązowy makijaż i fryzury z "grzywką Alfa" lub burzą drobnych loków oglądamy u nich na co dzień, ale wysokie, oldskulowe koki ozdobione rozpuszczonymi lub upiętymi lokami - tylko na czerwonych dywanach. Zobacz, jak takie uczesania prezentowały się podczas festiwalu w Cannes!

1/5
Najpiękniejsze fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes 2019: Penelope Cruz
East News

Penelope Cruz

Fryzura tyle elegancka i bardzo piękna, co zachowawcza i przez to… nieco kontrowersyjna. Oczywiście Penelope Cruz nie jest już w tym wieku, by wypadało jej szokować fryzurą, ale wysokie, misternie zaplecione upięcie "na księżniczkę" (lub pannę młodą!) dodaje jej nieco lat. Jednak odsuwając na bok złośliwości - to stylowa, posągowa fryzura, nieco w greckim stylu, idealna i dla brunetek o ognistej urodzie, i eterycznych blondynek. Każda z nas powinna choć raz przy wielkiej okazji w takiej wystąpić!

2/5
Najpiękniejsze fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes 2019: Selena Gomez
East News

Selena Gomez

Choć to jej makijaż był najszerzej komentowany, na gali otwarcia festiwalu w Cannes Selena Gomez zachwycała też wysokim, upiętym w ścisłe sploty kokiem. Zwracamy uwagę, jak świetnie wygląda w tej fryzurze delikatny balejaż!

3/5
Najpiękniejsze fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes 2019: Bella Hadid
East News

Bella Hadid

Bella Hadid tak polubiła wysokie koki w stylu wczesnych lat 90., że na festiwalu w Cannes pojawiła się w nich już dwa razy (nosi je zresztą dość często przy wielu okazjach!). Tym razem loki są bardziej ujarzmione, a fryzurę zdobi też zaczesana na bok i do tyłu grzywka. Oldskulowego charakteru dodają uczesaniu pasma mocno naciągnięte po bokach głowy oraz… makijaż w obowiązkowych w tamtych czasach brązach i beżach.

4/5
Najpiękniejsze fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes 2019: Eva Longoria
ONS.pl

Eva Longoria

Wysokie upięcie - tak, całe w loczkach - już niekoniecznie? Tak właśnie myśli też pewnie Eva Longoria, bo wysoki kok ozdobiła wyrazistą pętelką-plecionką z włosów. Loki są, ale na samym czubku głowy. Nowocześnie, ale elegancko!

5/5
Najpiękniejsze fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes 2019: Magdalena Boczarska
Mat. prasowe

Magdalena Boczarska

Nasza polska reprezentacja w Cannes też czuje ten trend! Upięcie Magdaleny Boczarskiej jest podobne do tego Evy Longorii, ale bardziej na luzie: włosy na koronie głowy są mniej wygładzone, a pasma w koku mniej i bardziej nonszalancko poskręcane. Do eleganckiej sukni w cekinach to bardzo świeży pomysł.

 

Więcej na temat Cannes fryzury gwiazd