Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
ONS
Fleszstyle

Łepkowska pokazała córkę na imprezie. Jak ona wygląda?!

Spektakularna wpadka

W miniony poniedziałek odbyła się uroczysta gala "Orły 2012" podczas której wręczano najważniejsze polskie nagrody filmowe. W Teatrze Narodowym pojawiły się największe gwiazdy ze świata show biznesu. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć również Ilony Łepkowskiej. Scenarzystka zjawiła się w towarzystwie swojej córki, Weroniki Wojnach.

Wszystko wskazuje na to, że Ilona Łepkowska próbuje wprowadzić swoją pociechę na salony. Niestety, Weronika Wojnach nas nie zachwyciła. A konkretnie stylizacja na jaką się zdecydowała. Krótkie szorty, bluzka z kokardą i rajstopy z wzorem do połowy uda pasują na imprezę w klubie nocnym a nie na galę w Teatrze Narodowym. Córka Łepkowskiej najwyraźniej nie przejęła się rangą wydarzenia na jakim się znalazła, przez co zaliczyła spektakularną wpadkę.

 

 

 

adamczyk ok.jpg
Newsy
Piotr Adamczyk
Polski aktor teatralny i filmowy

Data urodzenia : ur. 21 marca 1972 r. Znak zodiaku:   Baran Zawód: aktor teatralny, filmowy i telewizyjny Piotr Adamczyk ukończył warszawską PWST w 1995 roku. Występuje w Teatrze Współczesnym w Warszawie, a także gościnnie w Teatrze Narodowym i w Teatrze Polskim. Adamczyk grywał w wielu polskich serialach i filmach. Występował także w spktaklach Tearu TV. Największą sławę zyskał grając Karola Wojtyłę w międzynarodowych filmach: "Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem". Piotr Adamczyk związany jest z początkującą aktorką, Anną Czartoryską.

ONS
Newsy
To już pewne! Englert zwolnił Szapołowską! Aktorka odpiera zarzuty
Szapołowska wystosowała do mediów specjalne oświadczenie...

Po tym jak Grażyna Szapołowska pojawiła się w sobotnim show "Bitwa na Głosy", a nie w Teatrze Narodowym rozpętała się istna medialna wojna. Spekulacjom na temat jej "wyboru" nie ma końca. Aktorka unikała dotąd komentarzy w tej sprawie, ale w momencie, kiedy Jan Englert z hukiem zwolnił ją z teatru, Szapołowska postanowiła przemówić. Wystosowała dla mediów specjalne oświadczenie w którym tłumaczy, że o swojej absencji poinformowała z miesięcznym wyprzedzeniem. Przeczytajcie treść oświadczenia zamieszczonego na łamach "Super Expressu" "(...) Poinformowałam pana Jana Englerta oraz pozostałych aktorów o konflikcie terminów z ponad miesięcznym wyprzedzeniem, co stwarzało możliwość zmiany godziny realizacji, ustanowienia dublera bądź ustalenia innej daty przedstawienia, gdyż ilość sprzedanych biletów była wówczas niewielka. Stałą praktyką, również w Teatrze Narodowym, jest wprowadzanie zmian repertuarowych niejednokrotnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych twórców. Precedensowym byłoby żądanie wyłączności od aktora. Świadomą i niezależną decyzją Dyrektora było pozostawienie spektaklu w repertuarze danego dnia oraz dystrybucja biletów i wejściówek do ostatnich minut. Za nieetyczne uważam wykorzystanie widzów do prywatnych porachunków. Dalsza komunikacja będzie kontynuowana w formie oświadczeń, których treść będzie uzależniona od przebiegu procesu sądowego."  Wygląda na to, że szykuje nam się kolejna wojenka na oświadczenia. I podobnie jak w poprzednich podobnych bitwach na oficjalne notki wysyłane do mediów, sprawę i tak rozstrzygnie sąd.  pijavka

ONS
Newsy
Aktorka "M jak Miłość" spodziewa się dziecka!
Marieta Żukowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

W Teatrze Narodowym odbyła się wczoraj uroczysta gala "Orły 2012" podczas której wręczono najważniejsze nagrody filmowe w kraju. Na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada największych gwiazd, które prezentowały się wyjątkowo elegancko. Wśród tłumu aktorów zauważyliśmy Marietę Żukowską , którą widzowie z pewnością pamiętają z serialu "M jak miłość" i "Londyńczycy". Serialowa gwiazda ubrana w krótką sukienkę od Maciej Zienia pochwaliła się dość dużym brzuszkiem! Okazuje się więc, że kolejna polska aktorka spodziewa się dziecka! Marieta Żukowska wyglądała na szczęśliwą i zakochaną u boku swojego partnera, Wojciecha Kasperskiego. Redakcja Afterparty.pl gratuluje radosnej wiadomości! kb

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner