Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dodali wyjątkowy post, w którym poinformowali swoich obserwatorów, że 15 maja powitali na świecie drugą córkę i pokazali jej zdjęcie. Dziewczynka podobnie jak starsza siostra Nadzieja, dostała wyjątkowe i oryginalne imię. Fani od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Reklama

Zofia Zborowska pokazała drugą córkę. Wszyscy patrzą na jeden szczegół

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pierwszy raz zostali rodzicami trzy lata temu. W 2021 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Nadzieja. Gwiazdorska para w listopadzie 2023 roku w wyjątkowym poście na Instagramie poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka i chcąc uniknąć niepotrzebnych spekulacji, przekazali, że będzie to również dziewczynka. Od tego momentu Zofia Zborowska chętnie prezentowała ciążowe krągłości. W końcu nadszedł wyczekiwany od dawna czas i 15 maja Zofia Zborowska urodziła drugie dziecko - to córeczka Jaśminka. Dziewczynka urodziła się w wyjątkowym dniu, bo w imieniny mamy i siostry.

A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna mama z córeczką mają się dobrze
przekazała Zborowska.

Zofia Zborowska nie zamierzała czekać i podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem najmłodszej pociechy. Fani od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół i zauważyli, że mała Jaśminka, podobnie jak starsza siostra Nadzieja, przyszła na świat z pokaźną burzą włosów.

Cuudnie. Moje gratulacje i jaka mała kudłata- zupełnie jak Nadzia. Dużo zdrowia dla mamy i córeczki
No i następna z burzą włosów! Gratki i zdrówka
Oczywiście czarna główka wystaje. Gratulacje, dużo zdrowia dla Was
Andrzej Wrona z córką
Instagram/ Zofia Zborowska

Jakiś czas temu na swoim Instagramie Zofia poinformowała fanów, że Nadziejka planowała dla młodszej siostry imię...

Nadziejka wybrała imię dla siostry, Pędzel. Jej siostra ma mieć na imię Pędzel, Pędzel Wrona, rozumiesz?
mówiła Zofia.

Do tego wyjątkowego imienia odniosła się w komentarzu pod postem siostra aktorki i jak przyznała mała Jaśminka, wygląda zupełnie jak starsza siostra w dniu porodu.

Zobacz także
Pędzel pędzel co z ciebie wyrośnie? Gruszki na wierzbie czy śliwki na sośnie! Ciocia kocha! Dla ciekawskich Pędzel wygląda jak Nadzia i jak Zosia w dniu porodu. Tylko, że z twarzą Andrzeja!

Już nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć całej rodzinki!

Reklama

Zobacz także: Zofia Zborowska pokazała brzuch po porodzie. Zwróciła się do przyszłych mam

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Instagram/ Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama