Najmodniejsze fryzury 2019: Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Kukulska, Margaret
1/9
Najmodniejsze fryzury 2019: Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Kukulska, Margaret

 

Nie wiesz, jakie fryzury będą modne w rozpoczętym właśnie 2019 roku? Podpowiadamy! Polskie gwiazdy już je noszą!

Trendy we fryzjerstwie nie zmieniają się tak szybko jak w makijażu, ale i tak ich wielość może przyprawić o zawrót głowy! Dlatego przyjrzeliśmy się najważniejszym tendencjom fryzjerskim 2019 roku i typujemy osiem, które podbiją urodowy świat. Dobra wiadomość, która napawa nas dumą: polskie gwiazdy już je znają!

ZOBACZ TEŻ: Hailey Baldwin obcięła włosy. Modnie?

 

Kolory 2019

Najważniejszym trendem w koloryzacji w 2019 roku będzie rudy! Modne będą jego wszystkie odcienie: od pomarańczowych po kasztanowe. Te najodważniejsze nosi od lat przepięknie Ada Fijał. Brawo! Poza tym nie schodzi z piedestału popielaty blond w stylu Margaret i… róż, na który w Polsce odważyła się Agnieszka Chylińska. Jest też kolorystyczna nowość dla właścicielek loków…

 

 

 

 

Ostre cięcie

Najmodniejsza długość? Lob, czyli długi bob! Włosy do ramion nosi już teraz wiele polskich gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. To fryzura najlepsza dla prostych włosów, które teraz powinny bardzo mocno lśnić, jak u Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Wolisz miękkie fale? Jak Dorota Rabczewska-Stępień noś je w modnym już niedługo na nowo stylu lat 60. I jak dawniej, do łask wraca staranne układanie fryzury na szczotce - niedościgłe fale w tym stylu nosi Paulina Sykut-Jeżyna.

Chcesz poznać wszystkie najważniejsze trendy fryzjerskie 2019 roku? Zobacz je w naszej galerii!

 

ZOBACZ TEŻ: Metamorfoza Marceliny Zawadzkiej. Zobacz, jak teraz wygląda!

2/9
Margaret

 

1. Popielaty blond

Od miesięcy tryumfuje na świecie oraz na… Instagramie i nic nie zapowiada, by miał odejść w zapomnienie! Ba, w 2019 roku będzie najmodniejszym z blondów. Dlaczego jest tak szalenie popularny? Bo kobiety na całym świecie marzą o  chłodnych odcieniach jasnych włosów! Taki właśnie już od jakiegoś czasu pięknie nosi Margaret. Popielaty, szarawy, niemal biały… wszystkie tony dozwolone! Pamiętaj tylko, by bardzo dbać o formę tak mocno rozjaśnionych włosów - są bardzo wrażliwe!

3/9
Paulina Krupińska-Karpiel

 

2. Wielkie lśnienie

Tak jak w makijażu, tak i we fryzjerstwie, rok 2019 będzie należał do… wielkiego blasku! Włosy mają lśnić. Te proste powinny być idealnie gładkie, aż po same końcówki, jak u Pauliny Krupińskiej-Karpiel (nawet, gdy są spięte!). Jak to zrobić? Najlepiej wyciagnąć je na szczotce, a potem "wyprasować" prostownicą i nabłyszczyć kosmetykami.

4/9
Ada Fijał

 

3. Kolor roku 2019 - rudy!

Jeśli mielibyśmy wskazać absolutnie najważniejszy trend fryzjerski 2019 roku, powiedzielibyśmy - rudy to kolor 2019! Dlaczego więc umieściliśmy go dopiero na trzecim miejscu naszego zestawienia, po popielatym blond? Bo nie każda kobieta ma tyle odwagi, by nosić rue włosy z takim efektem jak Ada Fijał, która tonom pomarańczowym i miedzianym jest wierna od lat. Warto jednak spróbować, bo odcieni rudości jest tak dużo, że niemal każda kobieta znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie. A modne będą wszystkie - od ognistego pomarańczu po czerwień. My już zapisujemy się do fryzjera! 

5/9
Natalia Kukulska

 

4. Pintura

Co to takiego? Kompletna nowość! I ucieszy dziewczyny o kręconych wlosach, bo to koloryzacja specjalnie dla nich. Fryzjer nakłada jaśniejsze refleksy farby tylko na te fragmenty loków, które najpiękniej odbijają światło, tak, by jak najbardziej podkreślić ich skręt. Efekt? Loki piękne jak u Natalii Kukulskiej - elastyczne, naturalne, lśniące. Chcemy to!

6/9
Agnieszka Chylińska

 

5. Róż!

Pink's not dead! Co prawda szalone kolory włosów odchodzą powoli do lamusa, ale róż trzyma się mocno! I to w każdym wydaniu: od neonowego po pastelowy. Agnieszka Chylińska nosi go w rockowej wersji, na krótkiej, odważnej fryzurce. Podziwiamy! I mamy nadzieję na więcej takich pięknych zjawisk na polskich ulicach. Brawo, Agnieszka!

7/9
Małgorzata Rozenek-Majdan

 

6. Lob, czyli długi bob

Małgorzata Rozenek-Majdan skróciła włosy już jakiś czas temu i… wyprzedziła trendy! Włosy do ramion to teraz najmodniejsza długość i tak będzie cały 2019 rok. Long bob (stąd skrót "lob") noszą gwiazdy na całym świecie, a w Polsce m. in. Klaudia Halejcio i Edyta Herbuś. Moga być idealnie gładkie lub nieco pofalowane. Najlepiej - z przedziałkiem, który pięknie podkreśla formę fryzury.

8/9
Paulina Sykut-Jeżyna

 

7. Fryzury układane na szczotce

Po latach czesanych wiatrem, nonszalanckich fryzur, nadchodzi powrót prawdziwych… UCZESAŃ! Czyli fryzur układanych starannie, z użyciem lokówki, wałków, a przede wszystkim nieśmiertelnego duetu suszarka + okrągła szczotka. Idealne, eleganckie fale, jak u Pauliny Sykut-Jeżyny, wymagają trochę zachowu, ale są kwintesencję kobiecości. Warto się wysilić!

9/9
Dorota Rabczewska-Stępień

 

8. Powrót lat 60.

Tapirowanie, objętość fryzury zbudowana na koronie głowy, wielkie koki i regularne fale… Lata 60. nie przestają inspirować! W 2019 roku nie będziemy ich jednak traktować dosłownie, tylko jak Dorota Rabczewska-Stępień nawiązywać do nich luźnymi, lekkimi upięciami i podpięciami. Czyli: nie sztywny tapir i tona lakieru, tylko włosy uniesione nad głową, miękkie loki i ogólny dziewczęcy nastrój. Kobieco, ale naturalnie!