Suknia ślubna Reem Acra
East News
1/5
Suknia ślubna Reem Acra
East News

Jeśli sądzisz, że Twoja własna suknia ślubna była droga to za chwilę zmienisz zdanie.

Zobacz też: Oto najpiękniejsza suknia ślubna na świecie! Dlaczego panny młode oszalały na punkcie kreacji od Grace Loves Lace?

Ta zachwycająca kreacja z domu mody Reem Acra ma cenę, która bije wszelkie rekordy – żeby założyć ją w ten specjalny dzień musisz zapłacić… ponad 6 milionów złotych – ponad 3 tysiące razy więcej niż kosztuje średnio suknia ślubna w Polsce!

Zobaczcie naszą galerię żeby poznać historię tej zniewalająco pięknej sukni.

Więcej: Małgorzata Kożuchowska czy Anna Lewandowska? Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd!

2/5
Suknia ślubna Reem Acra
East News

Nietrudno zrozumieć dlaczego ta bajkowa suknia z kolekcji Reem Acra na sezon ślubny 2018 jest tak absurdalnie droga. Żeby ją stworzyć amerykańska marka połączyła siły z luksusowym jubilerem Tiffany. Legendarna marka, którą znacie z kultowego filmu z Audrey Hepburn dostarczyła projektantowi diamentowe broszki z ważkami i motylami, które zostały wyhaftowane na tej zapierającej dech w piersiach kreacji.

3/5
Suknia ślubna Reem Acra
East News

W sumie na sukni znalazło się 165 karatów diamentów oraz 61,91 karatów klejnotów. Po raz pierwszy zaprezentowano ją 18 kwietnia na pokazie w ramach nowojorskiego Bridal Fashion Weeka.

4/5
Suknia ślubna Reem Acra
East News

Teraz suknia została wystawiona w salonie Reem Acra przy Piątej Alei w Nowym Jorku.

5/5
Suknia ślubna Reem Acra
East News

„Dzisiaj świętujemy szyk i elegancję kobiety", powiedziała libańska projektantka w rozmowie z WWD. „Inspiracją kolekcji była kobieta Tiffany'ego", zdradziła. „Kobieta wyzwolona, seksowna i silna. Któż nie chciałby tak wyglądać?" Co myślicie o tak drogiej sukni? My już zaczynamy oszczędzać ;)